Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE OD ÚT 18. DO PO 24. DUBNA

23. 4. 2017
 
  Pondělí 24. dubna                                                                                             
FUTSAL
CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY OFF
Plzeň (4./33) - Slavia Praha (5./32)           5 : 3  (1:1), PO 3. ZÁPASE 2:1 pro SLA
ÚT 25.4. Sparta Praha (6./31) - LITOMĚŘICE (3./38), od 20.00, 2. ZÁPAS
ST 26.4. Třinec (8./24) - Chrudim (1./60) od 20.00, 2. ZÁP., 1:0 pro CRU 
PÁ 28.4. Chrudim (1./60) Třinec (8./24) od 20.00, 3. ZÁP. 
PÁ 28.4. LITOMĚŘICE (3./38) - Sparta Praha (6./31)  od 20.00, 3. ZÁP. 
PÁ 28.4. Slavia Praha (5./32) - Plzeň (4./33) od 20.00, 4. ZÁPAS, 2:1 pro Slavii 
Benago Žďár (2./43) KH Brno (7./31) NA ZÁPASY 3:0 pro Benago - POSTUP DO SMF
 
 
  Neděle 23. dubna                                                                                           
ATLETIKA – KDO UTEČE…VYHRAJE …
aneb od začátku do konce - 13. ročník běhu, pádění a úprku pro všechny věkové kategorie má tradičně starty a cíle u Městského divadla ve Varnsdorfu. Starty nejmenších (drobotiny) v 10.00 hod. a následně další kategorie až do 11.00 hod. Prezentace na místě nejpozději 20 minut před startem kategorie.
 
FOTBAL
FNL 
Vlašim 4./39 - FK VARNSDORF 12./26               1 : 0  (1:0) 
Frýdek-Místek 11./28 - Pardubice 13./26           0 : 0  
Sokolov 14./25 - Třinec 10./28                         1 : 0  (1:0)  
Olomouc 1./58 - Vítkovice 15./21                    1 : 0  (1:0) 
Ústí 9./29 - Prostějov 16./9                              3 : 0  (1:0)  
 
ČFL
LITOMĚŘICKO 13./35 – Vyšehrad 10./38             3 : 2  (1:0)
Písek 14./31 - Olympia HK 1./51                        1 : 2  (1:2)
Zápy 8./40 - Benešov 15./23                               2 : 0  (1:0)
BENÁTKY 16./21 – DOBROVICE 12./35                2 : 0  (0:0)
 
DIVIZE B
NOVÝ BOR 7./32 – Český Brod 4./45                   0 : 2  (0:1) 
 
KP 
Neštěmice 10./25 - Krupka 4./43                     6 : 2  (3:1)   
Kadaň 11./24 - Srbice 3./46                           2 : 1  (0:0)
VILÉMOV 12./23 – Horní Jiřetín 13./20             1 : 0  (1:0)  
Brná 14./20 - Louny 2./49                             1 : 2  (0:0) po PK 3:4                     
 
I. A TŘÍDA 
Č. Kamenice 7./25 - Modrá 1./48                   0 : 9  (0:3)
Duchcov 14./8 - Jílové 2./47                          0 : 1  (0:0) po PK 2:4  
RUMBURK 10./20 – Junior Děčín 11./18           1 : 0  (0:0) po PK 5:4  
Libochovice 12./18 - Mojžíř 3./43                   2 : 1  (1:1)    
 
I. B TŘÍDA
Benešov 1./45 - Chuderov 2./41                    2 : 1 (0:0) po PK 8:7  
HORNÍ PODLUŽÍ 9./22 – JIŘÍKOV 3./40           1 : 2  (0:1)
Heřmanov 10./22 - ŠLUKNOV 6./31                  2 : 4  (1:2)
Přestanov 12./17 - Boletice 11./19                    5 : 1  (3:0)   
VELKÝ ŠENOV 13./11 – Union Děčín 5./31         4 : 3  (1:2) po PK 5:4
 
KP DOROSTU U19, U17 
Litvínov 7./36 - FK VARNSDORF 1./60              0 : 7  (0:2)
Litvínov 4./41 - FK VARNSDORF 2./46              0 : 1  (0:0)
 
I. A TŘÍDA DOROSTU 
Duchcov 6./13 - ŠLUKNOV 4./25                     2 : 6  (1:2)
 
OKRESNÍ PŘEBOR
Šluknov B 4./25 - Dobkovice 1./42                    2 : 4 (1:2)
Dol. Habartice 10./14 - Březiny 2./38                2 : 1 (2:0)
Krásná Lípa 8./16 - Jiřetín 3./32                        1 : 3 (0:3)
Markvartice 9./15 - Rybniště 11./14                    4 : 2  (3:0)
Mikulášovice 5./23 - Dolní Poustevna 12./11        2 : 1 (1:1)
 
DIVIZE C 
Trutnov 12./28 - Živanice 4./43                          1 : 0  (0:0)
Přední Kopanina 13./26 Kratonohy 14./25         2 : 0  (0:0)
Dvůr Králové 6./38 - Kutná Hora 15./24              3 : 0  (2:0)
CHRASTAVA 11./29 – Náchod 16./12                  5 : 3  (1:2)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR LIBERECKÉHO KRAJE
Lomnice 11./19 - Mšeno 1./46                         2 : 7 (1:6)
Česká Lípa 2./38 - Velké Hamry 3./37            1 : 1  (0:1)
Višńová 12./17 - Sedmihorky 4./31                    3 : 1  (1:0)
Hrádek 5./31 - Frýdlant 13./7                            2 : 2  (1:0)
Žel. Brod 9./22 - Doksy 6./30                            2 : 1  (1:1)
 
HOKEJ 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ - 12. ZÁVĚREČNÉ KOLO
Pardubice 1./20 -  Jihlava 2./20                4 : 2
K. Vary 3./19  - Č. Budějovice 4./13              1 : 0
 
FLORBAL - SUPERLIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ, 1. ZÁPASY
Kladno (12. EL) - ČESKÁ LÍPA (3. v 1. L)         4 : 5
LIBEREC (10. EL) - Hattrick Brno (5. v 1. L.)   9 : 3
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - FINÁLE - 5. ZÁPA'S 
Kladno (1./57) Č. Budějovice (3./42)           3 : 2        
NA ZÁPASY 3:2 PRO ČB (v KLD 2:3, 3:2, v ČB 3:1, 3:0, v KLD 3:2) 
 
 
 Sobota 22. dubna
BASKETBAL
NBL - PLAY OFF, ČTVRTFINÁLE, 5. ZÁPASY  
Pardubice (2./40) Svitavy (9./29)  90 : 62  NA ZÁPASY 4:1 pro PCE - POSTUP
BK DĚČÍN (3./37)  - Kolín (6./33)  82 : 48  NA ZÁPASY 4:1 pro DC - POSTUP 
USK Praha (4./34) - Opava (5./34)  70 : 56  NA ZÁPASY 3:2 pro OPA
Ústí n. L. (7./31)  - Nymburk (1./43)  NA ZÁPASY 4:0 pro NMB - POSTUP
 
 
  Pátek 21. dubna                                                                                    
HOKEJ 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ - 11. KOLO A JISTÝ POSTUP JIHLAVY
Jihlava 1./20 - K. Vary 3./16                2 : 3 PP  (0:1,2:1,0:0 -  0:1)  
Č. Budějovice 4./13Pardubice 2./17     1 : 3       (0:1,0:0,1:2)
V neděli uzavřou baráž Pardubice s Jihlavou a K. Vary s Č. Budějovicemi.
 
FUTSAL
CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY OFF
LITOMĚŘICE (3./38) - Sparta Pha (6./31) 6 : 5 PPN (4:3,1:2-0:0-2:1) 1. ZÁP.
Chrudim (1./60) - Třinec (8./24)             12 : 1        (6:1) 1. ZÁP.
Benago Žďár (2./43) KH Brno (7./31)      5 : 2 PPR (1:1,1:1-2:0) 
NA ZÁPASY 3:0 pro Benago - POSTUP DO SMF
PO 24.4. Plzeň (4./33) - Slavia Praha (5./32) od 20.00, 3. ZÁPAS, 2:0 pro Slavii
PO 24.4. Sparta Praha (6./31) - LITOMĚŘICE (3./38), od 20.00, 2. ZÁPAS
PO 24.4. Třinec (8./24) - Chrudim (1./60)                  od 20.00, 2. ZÁPAS
 
 
  Čtvrtek 20. dubna                                                                                
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - FINÁLE - 4. ZÁPAS
Č. Budějovice (3./42) - Kladno (1./57)   3 : 0   (25:22, 25:19, 25:15)
NA ZÁPASY 3:1 PRO ČB (v KLD 2:3, 3:2, v ČB 3:1, 3:0) 
 
FUTSAL
CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY OFF
ČT Slavia Praha (5./32) - Plzeň (4./33)    7 : 2 (1:0) NA ZÁPASY 2:0 pro Slavii
PO Plzeň (4./33) - Slavia Praha (5./32)   3 : 4 PP  (1:1)  
 
 
  Středa 19. dubna
FOTBAL 
FNL, 23. KOLO  
Táborsko 8./31 - Ústí 12./26                           2 : 0  (1:0)
Třinec 9./28 - Znojmo 6./36                           2 : 1  (1:0)
Vítkovice 16./22- Frýdek-Místek 10./27             3 : 2  (2:1)
FK VARNDORF 11./26 – Sokolov 14./22    2 : 2  (0:0)
Pardubice 13./25 - Vlašim 5./36                      1 : 1 (1:0)
 
HOKEJ
EXTRALIGA - FINÁLE - BRNO DOVOLILO OBHÁJCI JEN ČTYŘI UTKÁNÍ !
Brno - LIBEREC    5 : 2  NA ZÁPASY 4:0  (v LB 3:4, 3:4 PP, v BR 3:0, 5:2)
 
BASKETBAL
NBL - PLAY OFF, 4. ZÁPASY  od 18.00
Ústí n. L. (7./31)  - Nymburk (1./43)  90 : 97 NA ZÁPASY 4:0 pro NMB
Svitavy (9./29) - Pardubice (2./40)    62 : 70 NA ZÁPASY 3:1 pro PCE
Kolín (6./33)  - BK DĚČÍN (3./37)    79 : 73 NA ZÁPASY 3:1 pro DC
Opava (5./34) - USK Praha (4./34)     67 : 56 NA ZÁPASY 3:1 pro OPA
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - FINÁLE - 3. ZÁPAS
Č. Budějovice (3./42) - Kladno (1./57)        3 : 1
NA ZÁPASY 2:1 PRO ČB (v KLD 2:3, 3:2, v ČB 3:1)
 
O 3. MÍSTO , 3. ZÁPAS
LIBEREC (4./39) Karlovarsko (2./48)        3 : 0
NA ZÁPASY 3:0 pro LBC (v KV 2:3. 2:3, v LB 3:0)
 
EXTRALIGA MUŽŮ - BARÁŽ O UDRŽENÍ, 3. ZÁPAS
Turnov - ÚSTÍ                       0 : 3,  ÚSTÍ SE UDRŽELO V NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽI 
STAV NA ZÁPASY 3:0 pro ÚL (v ÚL 3:0, 3:1, v TUR 0:3) 
 
 
  Úterý 18. dubna                                                                                      
HOKEJ
EXTRALIGA - FINÁLE, 3. ZÁPAS 
Brno - LIBEREC                        3 : 0  (2:0,0:0,0:0)  
NA ZÁPASY 3:0  pro Brno (v LB 3:4, 3:4 PP, v BR 3:0, STŘ ? )
 
HOKEJ 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ - 10. KOLO, DRAMA AŽ DO 12. KOLA ?
Č. Budějovice 4./13 - Jihlava 1./19    2 : 3  (0:1,2:1,0:1)
Pardubice 2./14 - K. Vary 3./14        1 : 2 (1:0,0:1,0:1)
 
BASKETBAL
NBL - PLAY OFF, ČTVRTFINÁLE, 3. ZÁPASY  
Ústí n. L. (7./31)  - Nymburk (1./43)  67 : 114 (21:24, 18:34,11:32,17:24      
NA ZÁPASY 3:0 pro NMB
Svitavy (9./29) - Pardubice (2./40)    74 : 67  (21:16,17:15,22:24,14:12) 
NA ZÁPASY 2:1 pro PCE
Kolín (6./33)  - BK DĚČÍN (3./37)    54 : 72 (16:15, 8:22,18:17,12:18
NA ZÁPASY 3:0 pro DC
Opava (5./34) - USK Praha (4./34)     72 : 57 (24:11,18:15,17:18,13:13)        
NA ZÁPASY 2:1 pro OPA
 
FUTSAL
CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY OFF, 1. ZÁPASY
ÚT KH Brno (7./31) - Benago Žďár (2./43)                6 : 10  (3:2) 
PÁ Benago Žďár (2./43) KH Brno (7./31)                5 : 0   (1:0)
PO Plzeň (4./33) - Slavia Praha (5./32)                     3 : 4    (1:1)  PP 
ČT 20.4. Slavia Praha (5./32) - Plzeň (4./33)         2. ZÁPAS od 20.00
PÁ 21.4. LITOMĚŘICE (3./38) - Sparta Praha 6./31 od 18.00
PÁ 21.4. Chrudim (1./60) - Třinec (8./24) od 20.00
 
 
 
DÁLE BUDE UVÁDĚN PROGRAM
VYBRANÝCH AKCÍ PO DNECH
        
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář