Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE od ÚT 19. 12., VÝSLEDKY do NE 17. 12.

2. 1. 2018
 
                
 Neděle 31. prosince
53. SILVESTROVSKÝ BĚH A 22. ZÁVOD HORSKÝCH KOL
Dostaveníčko sportovních přátel holdujících pohybu a veselí, aktivních i pasivních, od na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu. Chutné občerstvení zajištěno.
 
SILVESTROVSKÝ BĚH - HLAVNÍ ZÁVOD (67  klasifikovaných v cíli)
1. Ondřej Petr, ATCT 17:55 min., 2. Petr Dušek, AC RBK 18:32, 3. Ondřej Motl, ASK Slavia 18:41,
4. Michal Šandera, AC RBK 19:06, 5. Tomáš Třešňák, Sklárna Ajeto 19:15, 6. Martin Nedvídek, AC RBK 19:18, 7. Karel Valenta, BK VDF 19:26.
 
HORSKÁ KOLA (42 účastníků)
Výsledky kategorií v závodě na 2 kola (cca 5 km):
Mladší žáci: 1. Tomáš Knejzlík 10:43,0 min.
Starší žáci: 1. Oldřich Hladík 10:57,0 min., 2.  Martin Hamada 12:07,0,
Veteráni I (M 99): 1. Miloš Javůrek 10:43,0 min., 2.  Jan Pospíchal 10:58,0, 3.   Herbert Michel 11:47,0
Ženy (Z 39)):  1. Iva Loubková 10:01,0 min., 2.  Nikola Boczanová 10:11,0, 3.  Vendulka Ryšavá 13:22,0
Ženy (Z 99): 1. Julianne Pretscher 13:32,0 min., 2.  Lenka Podrazilová 14:05,0
Výsledky kategorií v závodě na 5 kol (cca 12,5 km):
Junioři: 1. Matouš Dubovecký 23:01,0 min., 2.  Filip Srbecký 23:16,0, 3.   Pavel Šorf 24:43,0
Muži (M 39): 1. Jan Brňák 23:00,0 min. - CELKOVÝ VÍTĚZ,  2.  Jiří Stránský 23:00,0, 3.   Jan Novota 23:00,0
Muží (M 49): 1. Tomáš Kubát 23:00,1 min., 2.  Jens Neumann 23:57,0, 3.   David Nejedlý 25:58,0
Muží (M 59): 1. Jiří Dužár 23:16,0 min., 2.  Ščučka 25:26,0, 3.  Václav Zemler 26:05. 
Zaznamenal : VZ
 
 
 Sobota 30. prosince
MODELÁŘSKÝ SPORT
Před silvestrovské polétání modelů kategorií F1N, A6 ve vilémovské sportovní hale.
 
 
  Čtvrtek 28. prosince
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 13. KOLO   od 18.00
Kladno 3./13/32 - LIBEREC 1./13/35          2 : 3   PŘEDEHRÁNO 16. 12.
Brno 5./13/25 - Č. Budějovice 2./13/33        2 : 3 
Karlovarsko 4./13/32 - ÚSTÍ n. L. 9./13/11   3 : 0
Příbram 6./13/19  Od. Voda 12./13/1           3 : 0 
Ostrava 7./13/18 Zlín 8./13/13                    0 : 3
BENÁTKY 11./13/5 - Praha 10./13/10             2 : 3    PŘEDEHRÁNO 28. 12.
 
 
 
  Čtvrtek 21. prosince
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY 
Ostrava 3./12/28 Prostějov 1./12/35      0 : 3  STŘ
Olomouc 2./12/29 Fénix Brno 10./12/0     3 : 0  STŘ  
KP Brno 4./12/25 - Štenberk 9./12/5             3 : 0  ÚT
Ol. Praha 7./12/13  - LIBEREC 5./12/21         2 : 3  ČT
Frýdek-Místek 6./12/17 - Přerov 8./12/7        3 : 1  ČT
 
EXTRALIGA MUŽŮ - 13. KOLO   
BENÁTKY 11./13/5 - Praha 9./13/10             2 : 3    PŘEDEHRÁVKA 13. KOLA (28.12.)
 
POHÁR
ÚSTÍ n. L.  - Od. Voda                              3 : 0  (1. zápas 3:1)
Příbram - Benátky                                    3 : 1  13.12.  (1. zápas 3:0) 
Zlín  - Praha                                            3 : 2  13.12.  (1. zápas 3:2) 
Ostrava - Č. Budějovice                                3. 1. 2018     (1. zápas 0:3) 
 
 
 
ROK  2018
                
 Pondělí 1. ledna
TURISTIKA - NOVOROČNÍ VÝSTUP NA TANEČNICI, 35. ROČNÍK
Start: žst. Rumburk, odjezd 9.05 hod., odchod od žst. Mikulášovice střed 9.45 hod. Cíl: 12.00–15.00 rozhledna Tanečnice.
Kontakty na pořadatele: V. Provazník, e-mail: kct.provaznik.vaclav@seznam.cz
 
 
 
 
 ODEHRÁNO do 20. 12.  
 
  Středa 20. prosince
VOLEJBAL 
Challenge Cup 1/16 finále
Charkov (UKR) - Brno >                          3 : 1   (1. zápas 3:0, ZLATÝ SET 12:15) 
Karlovarsko > - HAOK Mladost (CRO)       3 : 0   (1. zápas 3:2)
 
HÁZENÁ - POHÁR,  2. ZÁPASY ČTVRTFINÁLE 
Hranice - LOVOSICE >       23 : 30   (12:11)    (1. ZÁPAS 27:30)
Kopřivnice - Nové Veselí >    27 : 24  (13:10)    (1. ZÁPAS 29:33)
Brno - Karviná >                27 : 37  (14:16)    (1. ZÁPAS 35:38)
Plzeň > - Jičín                    29 : 21  (14:11)    hr. ve ČTV  (1. ZÁPAS 26:25)  
 
  Úterý 19. prosince
VOLEJBAL 
CEV Cup 
Neftohimic Burgas (BUL) -  LIBEREC >               0 : 3    ÚT    (1. zápas 2:3)
Arcada Galati (RUM) > - Kladno                       3 : 0     STŘ  (1. zápas 2:3)
Čes. Budějovice - H. Mate Asher > (IZR)          1 : 3     STŘ   (1. zápas 3:2)  
 
FLORBAL
POHÁR, ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF
Hattrick Brno - Vítkovice >       3 : 4        (1-2, 1-1, 1-1)  
Bulldogs Brno - Bohemians >   7 : 8  PP  (2-0, 2-6, 3-1; 0-1)  STŘ
Sparta - Střešovice >              4 : 8        (0-2, 2-4, 2-2)  STŘ
Ml. Boleslav > Ostrava        20 : 0        (8-0, 6-0, 6-0)   STŘ     
 
  Neděle 17. prosince
ŠACHY 
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I - ZÁPAD
ŠK Frýdlant B 4./5/7 - 1. Novoborský ŠK C 1./5/13        1 : 7
TJ Loko Liberec B 2./5/10 - TJ Sn VARNSDORF  6./5/1     7 : 1 remízy hostů Sládek, Halba
ŠK Stráž p. R. 3./5/9 - ŠK Kunratice u Cv. 5./5/3              5 : 3
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 18. KOLO  
Střešovice 8./18/26 Ml. Boleslav 1./18/47  2 : 5    (1-1, 0-2, 1-2)  
Pardubice 6./18/29 Chodov 2./17/46          2 : 11 (0-2, 0-4, 2-5)  
ÚSTÍ 14./18/8 - Vítkovice 3./18/46               4 : 5    (1-1, 2-1, 1-3)  
Bohemians 7./18/29 Sparta 4./18/32           5 : 4 PP (1-2, 1-0, 2-2; 0-0) DOHRÁVKA v PO 
Otrokovice 5./18/30 - Znojmo 13./18/13         5 : 9    (2-2, 0-3, 3-4)  
LIBEREC 9./18/18 Č. LÍPA 11./18/18           5 : 6    (3-1, 1-3, 1-2)                 
Ostrava 10./17/18 - Brno 12./18/15               5 : 4 PP (1-2, 3-2, 0-0; 1:0)  
 
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA
Spliťáci 1./12/51 – Black horses 4./12/44,5   ODLOŽENO
Žihadla 7./13/20,5 - Růž. panteři 2./13/46,5     0,5 : 4,5   
Nic-moc 3./14/46,5 - Retosáci 9./13/18              4 : 1
Ajznbóni 5./13/23 - Kobra 11 8./13/19                  1 : 4
Aspoň kilo 6./13/21 – Nic-moc                              0 : 5  
DOHRÁVKA MINULÉHO KOLA
Růžový panteři 3./12/42 - Kobra 11 10./12//15   4 : 1
 
 Sobota 16. prosince                                                                                                  
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 1. LIGA 
Pilínkov LBC 1./10/16 - U Jelena B V. Šenov 7./10/10    5 : 1
Nic moc VDF 2./10/14 - TJ Rybniště 11./9/2                 4 : 2  
ČL A Mimoň 4./8/13 - RC Peklo VDF 3./9/14                   v NE od 14.00
U Jelena A V. Šenov 5./11/12 - Krkovička RBK 6./7/11     4 : 2
Astra club ČL 9.9/6 - Mělník C VDF 10./11/6                     4 : 2 
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - PŘEDEHRÁVKA 13. KOLA
Kladno 2./13/32 - LIBEREC 1./13/35      2 : 3        
12. KOLO 
Praha 10./12/8 - LIBEREC 1./12/33          0 : 3    hr. ve STŘ
ÚSTÍ n. L. 8./12/11 Kladno 2./12/31       0 : 3   hr. ve STŘ
Č. Buděj. 3./12/31 - Příbram 7./12/16       3 : 0          
Od. Voda 12./12/1 - Karlovarsko 4./12/29    0 : 3        
Brno 5./12/24 - Zlín 9./12/10                      3 : 0    hr. ve STŘ
BENÁTKY 11./12/4 - Ostrava 6./12/18         1 : 3       
 
EXTRALIGA ŽEN, 11. KOLO             
Prostějov 1./11/32 - Olomouc 3./11/26     3 : 0
Štenberk 9./11/5 - Ostrava 2./11/28            0 : 3 
Přerov 8./11/7 - KP Brno 4./11/22                 2 : 3
LIBEREC 5./11/19 - Frýdek-Místek 6./11/14    3 : 1
Fénix Brno 10./11/0 Ol. Praha 7./11/12        0 : 3
 
 Pátek 15. prosince
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C             
TJ Sokol Filipov B 6./11/28 - Chemička Ústí n. L. A  2./11/39      9  : 9   
Body domácích: K. Kopecký, S. Honzík, M. Mrázek, P. Šimek po 2,  čtyřhra po 1 
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 17. KOLO  
Ml. Boleslav 1./17/44 - Pardubice 6./17/29      6 : 2    (3-0, 1-1, 2-1)      
Chodov 2./16/43 - Otrokovice 5./17/30            6 : 3   (3-2, 1-1, 2-0) 
Střešovice 8./17/26 - Vítkovice 3./17/43          5 : 9   (1-2, 2-2, 2-5)  hr. ve STŘ
Sparta 4./17/31 - LIBEREC 9./17/18                  8 : 6   (1-0, 4-5, 3-1) 
Brno 12./17/14  - Bohemians 7./17/27              2 : 3   (1-0, 1-2, 0-1) 
Znojmo 13./17/10 Ostrava 10./16/16             2 : 3   (0-0, 1-3, 1-0)    
Č. LÍPA 11./17/15 ÚSTÍ 14./17/8                   8 : 4   (2-1, 1-2, 5-1) 
DOHRÁVKA 14. KOLA
Bohemians 8./16/24 - Ml. Boleslav 1./16/41    5 : 8  (2-3, 3-2, 0-3)  ST 10.00
 
 Čtvrtek 14. prosince
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 12. KOLO - PŘEDEHRÁVKY
Praha 10./12/8 - LIBEREC 1./12/33          0 : 3
ÚSTÍ n. L. 8./12/11 Kladno 2./12/31      0 : 3
Brno 5./12/24 - Zlín 9./12/10                     3 : 0
 
 Středa 13. prosince                                                                                           
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 17. KOLO - PŘEDEHRÁVKA 
Střešovice 7./16/26 - Vítkovice 1./17/43          5 : 9  (1-2, 2-2, 2-5)  
 
 Úterý 12. prosince
PODZIMNÍ HRY 2017
  Florbalový turnaj zakončil v úterý 12. listopadu seriál soutěží pod názvem Podzimní hry 2017 a nabídl strhující podívanou. Všech/ny zápasy se nesly v duchu obrovské snahy po vítězství. 2017-12-12-florbalistky-zs-nam.1.jpgchlapecké kategorii v bratrovražedném souboji dvou gymnázií vedlo ještě 30 vteřin před koncem to rumburské. Konečná remíza rozhodla o prvenství varnsdorfského gymnázia. U dívek potvrdilo roli favorita Gymnázium Rumburk. O druhém a třetím místě rozhodly při vzájemné shodě bodů i skóre Gymnázia Varnsdorf a ZŠ náměstí (FOTO) nájezdy. Po první trojici nájezdů byl stav 2:2. Rozhodující nájezd proměnila ve prospěch Gymnázia Varnsdorf Simona Čurdová. Umístění ve florbalu rozhodlo o konečném pořadí Podzimních her. Loňská a předloňská hegemonie Gymnázia Varnsdorf byla narušena, celkovým vítězem se stalo Gymnázium Rumburk. Další pořadí patří varnsdorfským školám: 2. Gymnázium, 3. ZŠ nám. E. Beneše, 4. ZŠ Edisonova, 5. ZŠ Východní. Podzimní hry byly uskutečněny za finanční podpory Města Varnsdorf. Ceny a poháry pro všechny týmy předával místostarosta města Varnsdprf Josef Hambálek.  ZŠ náměstí E. Beneše – organizátor PH
 
 Neděle 10. prosince
MODELÁŘSKÝ SPORT - VÁNOČNÍ RAMPOUCH 
Závody modelářů kategorie F1N, A6 od 8.00 hod. ve sport. hale  u hlavního nádraží ČD v Děčíně.  
 
ŠACHY  - KRAJSKÝ PŘEBOR LK 
TJ Loko Liberec 4./7 - TJ KR. LÍPA 8./3                6 : 2
Za hosty vyhráli své partie pouze T. Buchcar a J. Průdek.
 
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA
Spliťáci 1./51 – Retosáci 8./17             5 : 0
Žihadla 7./20 – Black horses 2./44,5     0 : 5
PONDĚLÍ
Růžový panteři 3./38 - Kobra 11 9./14 ODLOŽENO
Ajznbóni 5./22 – Nic-moc 4./37,5           1 : 4
Aspoň kilo 6./21                                  VOLNÝ LOS.
 
 Sobota 9. prosince                                                                                                  
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 12. KOLO
Zubří 1./12/18 - Jičín 7./12/11                           28 : 22   (14:8)  
Hranice 8./12/10  - Plzeň 3./11/17                   20 : 24   (11:12)
Dukla Praha 5./12/13 LOVOSICE 3./12/16    30 : 30  (15:17)
Kopřivnice 4./12/14 - Nové Veselí 9./12/9                28 : 21  (14:11)  
Brno 11./12/7 - Karviná 6./12/13                   30 : 27   (11:11)
Strakonice 12./11/7 Fr.-Místek 10./12/9       29 : 23  (13:14)
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 11. KOLO, KARLOVARSKO ZASKOČILO BUDĚJKY
ÚSTÍ n. L. 8./11/11 LIBEREC 1./11/30   0 : 3
Od. Voda 12./11/1 - Kladno 2./11/28       1 : 3   
Č. Buděj. 3./11/28 - Karlovar. 4./11/26    2 : 3 (25:17, 22:25, 26:24, 20:25, 13:15)  
BENÁTKY 11./11/4 - Brno 5./11/21             0 : 3
Zlín 9./11/10 - Příbram 6./11/16                0 : 3           
Ostrava 7./11/15 - Praha 10./11/8             3 : 0  
EXTRALIGA ŽEN 
Prostějov 1./10/29 Štenberk 9./10/5          3 : 0  
Olomouc 2./10/26  - Ol. Praha 7./10/9          3 : 0  
Ostrava 3./10/25 - Přerov 8./10/6                3 : 1
KP Brno 4./10/20 LIBEREC 5./10/16             3 : 0  
Frýdek-Místek 6./10/14 - Fen. Brno 10./10/0   3 : 0           
VOLEJBAL - EXTRALIGA ŽEN, DOHRÁVKA 6. KOLA  
Ol. Praha 7./9/9 - Prostějov 1./9/26              0 : 3          
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 16. KOLO  
Ostrava 11./15/13  Chodov 1./15/40             7 : 11  (3-2, 2-3, 2-6)  
Pardubice 5./16/29 - Vítkovice 2./16/40          5 : 6    (1-4, 2-1, 2-0 - 0-1) PP
Otrokovice 4./16/30 - Ml. Boleslav 3./15/38     6 : 2   (1-1, 3-1, 2-0) 
Sparta 6./16/28 - Brno 10./16/14                      7 : 3   (2-0, 3-2, 2-1) 
Střešovice 7./16/26 - Č. LÍPA 12./16/12            7 : 4  (3-2, 1-0, 3-2)
Bohemians 8./15/24 Znojmo 13./16/10         8 : 7   (3-2, 2-3, 2-2 - 0-0 - 2-1) PN
LIBEREC 9./16/18 ÚSTÍ 14./15/8                   9 : 5   (2-3, 2-0, 5-2)
DOHRÁVKA 14. KOLA
Bohemians  Ml. Boleslav                               ST 13. 12. od 10.00 
     
 Pátek 8. prosince                                                                                                
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C   
SKP Sever Ústí  B  7./10/21 - TJ Sokol Filipov B  6./10/26     9 : 9
Body Filipova: M. Mrázek, S. Honzík, P. Šimek, čtyřhry po 2, Z. Fučík 1.
 
  Středa 6. - pátek 8. prosince                                                                              
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 13. KOLO      
Česká Lípa B 3./18 Lok. Liberec B 1./20     4 : 2   ST 
Dyn. Liberec B 2./18 - Lok. Liberec A 5./18   5 : 1   ST 
ŠLUKNOV B 4./18 - Skalice B 6./14                4 : 2   PÁ 
Česká Lípa C 13./6 - Chrastava 7./14              1 : 5   ST 
Doksy C 14./3 - Blíževedly B 8./12                  5 : 1   PÁ 
Doksy B 12./9 Jablonec B 9./11                   3 : 3   SO  
Skalice C 10./11 - Doksy D 11./10                  3 : 3   Č
 
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 11. KOLO  1. - 2. 12.
DALŠÍ KOLO SE HRAJE 13. 1.
Bohušov. B 5./13 - Trnovany B 1./18          3 : 5
Spořice 7./10 NOVÝ BOR 2./17                 6 : 2
KOVO DĚČÍN A 9./8 - Louny 3./14             2 : 6
Jablonec A 8./8 - SKALICE A 4./14             2 : 6 
Doksy 10./7 - SK DĚČÍN 6./11                    7 : 1 
ŠLUKNOV A 12./5 - Blíževedly 11./7            4 : 4            
 
 Neděle 3. - pondělí 4. prosince
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA
Kobra 11 9./14 – Spliťáci 1./46               1 : 4
Ajznbóni 6./21 - Black horses 2./39,5     1 : 4    
Růžový panteři 3./38 - Aspoň kilo 5.       5 : 0
Žihadla 7./20 - Nic-moc 4./33,5               1 : 4   
Retosáci 8./17 – Aspoň kilo 5./21             1 : 4