Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD ÚT 31. ŘÍJNA

5. 11. 2017
 
  Úterý 7. listopadu                                                                                                 
FUTSAL
ŠKOLSKÁ FUTSALOVÁ LIGA
Akce se konala ve SH VDF za účasti týmů ZŠ Česká Lípa (nedostavila se), ZŠ Nový Bor, Gymnázium Rumburk, ZŠ Varnsdorf, Gymnázium Varnsdorf. 
Pořadí 6.-7. třídy: 1. ZŠ náměstí VDF, 2. Gymnázium VDF (vzájemný zápas 6:1), ZŠ Česká Lípa k turnaji nepřijela. Vítěz jde do dalšího kola a narazí na 2 soupeře okresu DC a CL.
Pořadí 8.-9. třídy: 1. Gymnázium VDF 3 (skóre 7:4), 2. ZŠ náměstí VDF 3 (4:4), 3. ZŠ Nový Bor 3 (6:9), 4. Gymnázium RBK 0 (2:18). První dva týmy postupují do dalšího kola a soupeři budou po jednom celku z okresu DC a CL.
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
Cvikov - Boston                            v ÚT 19.00
Boston - Cvikov                            ve ST v 18.30
Šenov - Šluknov                           ve ST 20.30
Šluknov 2./8/10 Hadi 6./7/4          9 : 2     hr. v NE 
Hadi - Šenov 5./6/6                          9 : 18        v SO
Koloc Oil 1./7/12 - Podluží 7./7/2   19 : 12        ve ST
Šluknov - Cvikov 3./7/8                   6 : 4          v ÚT
Boston 4./6/6 - Podluží                    11 : 5         v PO
Koloc Oil  - Hadi                                0 : 5
Šluknov - Cvikov                               2 : 19    
 
 
 Neděle 5. listopadu                                                                                             
BASKETBAL
LIGA ŽÁKŮ U14
TJ Sn Varnsdorf 8./9/9 - BK Kondoři Liberec 3./9/15    24 : 121
TJ Sn Varnsdorf - AŠ Mladá Boleslav 5./8/12               36 : 87  
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
FK Ústí n. L. 9./17 - FK Varnsdorf 16./1      5 : 1  (4:0)
FK Ústí n. L. 14./10  - FK Varnsdorf 15./3   5 : 0  (3:0)
 
HOKEJ  
KRAJSKÁ LIGA LK  ST. ŽÁKŮ
HC Česká Lípa 2./7/11 - HC TS VARNSDORF 8./5/0    5 : 3
 
 
 Sobota 4. listopadu                                                                                            
FUTSAL
OKRESNÍ LIGA - 2. TURNAJ od 8.00 ve SH v Libouchci
Béčko Jílového vyhrálo třikrát, porazilo i SLŠ Šluknov, která si připsala dvě vítězství a oba týmy jsou průběžně na čele ligy. Benteler Rumburk uhrál výhru, plichtu i prohru a při shodě bodů se Slovankou Děčín je na skóre čtvrtý. 
JAK DOPADLA UTKÁNÍ TÝMŮ  Z VÝBĚŽKU: Benteler RBK - Hezouni DC výhra RBK, SLŠ ŠLU - Jílové B prohra ŠLU , Benteler RBK - ŠLŠ ŠLU výhra ŠLU, Hezouni DC - SLŠ ŠLU výhra ŠLU, Benteler RBK - Slovanka DC remíza.
KANONÝŘI OKRESNÍ LIGY: 16 - Vomáčka (SLŠ ŠLU), 9 - Marko (Benteler RBK)
8 - Malowanyj, Michalec (Jílové B)
 
FOTBAL
FNL - 14. KOLO  Klopýtnutí Opavy, výhra Ústí na Olympii       
Vlašim 11./17 Třinec 1./29                  2 : 3 
Č. Budějovice 2./27 - Pardubice 4./25    0 : 0    
Příbram 5./23 Opava 3./25                   3 : 1
Žižkov 12./16 - Táborsko 9./18                0 : 2  
Hr. Králové 6./21 - Vítkovice 13./13         2 : 0  
FK VARNSDORF 14./12 - Znojmo 7./21    3 : 0
     G: 37. Zbrožek, 52. Dordič, 74. Breda.
Ol. Praha 8./20 - Ústí 15./12                   1 : 3 
Fr.-Místek 16./8 Sokolov 10./18            0 : 0  
 
ČFL    Důležité body Litoměřicka v Písku                                        
Čížová 17./10  - Chrudim 1./39             1 : 4     
DOBROVICE 7./25 Vltavín 2./32          1 : 2  
Štěchovice 12./21 - Zápy 3./30             4 : 2  
BROZANY 11./21 (N) -  Kr. Dvůr 4./30  2 : 3  
Jirny 9./23 Domažlice 5./29                  2 : 1
Písek 8./23 - LITOMĚŘICKO 15./16         0 : 1 
BENÁTKY 14./17 - Benešov 16./15         1 : 0  
DOHRÁVKA 12. KOLA 
Převyšov 13./16 - Písek 7./23    2 : 3  (2:0) po PK 6 : 7   hr. ve ST 
 
DIVIZE B   Česká Lípa udolala Hrobce, Nový Bor stále na bodu                          Velvary 1./32 Hostouň 7./23               2 : 0  
Louny 12./14 - Neratovice 2./28             1 : 2  
Meteor 13./14 - Český Brod 3./27          0 : 3 
Souš 6./24 - Kladno 4./27                       0 : 1  po PK 3:4
Úvaly 5./26 - Rakovník 14./9                  3 : 1 
ČES. LÍPA 11./15 (N) - Hrobce 15./3 (N)  4 : 3 
Motorlet 8./22 - NOVÝ BOR 16./1            3 : 2 
ODLOŽENÝ ZÁPAS 12. KOLA
Hostouň Louny (N)  8. 11. 14.00
 
DIVIZE C    Kanonáda v Živanicích s Chrastavou                     
Živanice 1./36 - CHRASTAVA 9./19           7 : 3  
Vysoké Mýto 2./26 - Dvůr Králové 13./14  1 : 0  po PK 5:4
Brandýs n. L. 7./20 - Kolín 3./23               3 : 0 
Letohrad 16./8 - Zbuzany 4./21 (N          0 : 1  po PK 2:4
Pardub. B 10./19 - MŠENO JNC 5./21 (N)   1 : 0  
Vykáň 12./16 (N) - Admira 6./21               1 : 0  
Kratonohy 8./20 - Turnov 15./9                1 : 5
ODLOŽENÝ ZÁPAS 12. KOLA   
Turnov  - Pardubice B  ODLOŽENO NA 8.11. 14.00
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK    Modlany i Štětí prohrály        
H.Jiř./Ltv 12./15 Mostecký FK 1./31 (S)   1 : 4 
Modlany 2./31 - Kadaň 11./16                  2 : 3
Krupka 10./18 Štětí 3./29 (S)                 3 : 1
Srbice 4./27 - Brná 6./20                           5 : 0
Neštěmice 16./10 - VILÉMOV 5./20            0 : 4  
Žatec 7./20 - Litoměřícko B 14./12             3 : 2  po PK 10:9 !!!
MODRÁ 15./10 (NJÍLOVÉ 8./20 (N       0 : 1 
Perštejn 9./19 (NBílina 13./14               2 : 0  
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK   Vedoucí trio neztratilo  
Semily 12./12/5 - V. Hamry 1./12/28        1 : 4 
Hrádek 6./13/17 - Skalice 2./12/28          1 : 2
Přepeře 3./12/28 Bílý Kostel 8./12/14    5 : 0 
Višňová 5./11/20 Doksy 4./13/21             6 : 3 
Frýdlant 11./12/8 - Rovensko 7./11/16        2 : 4   
Sedmihorky 9./12/12 - Žel. Brod 10./12/10  1 : 1 
ODLOŽENÉ ZÁPASY 9. a 13. KOLA
Rovensko - V. Hamry 17.11.,  Sedmihorky - Semily 18.11., Bílý Kostel Višňová 0 : 0
Skalice  - Přepeře 19.11., Rovensko - Višňová 25.11.Žel. Brod - Frýdlant ?
 
I. A TŘÍDA  Česká Kamenice u lídra neuspěla, Rumburk bral tři body  
Lovosice 1./30 - Č. KAMENICE 5./22       4 : 1 
Křešice 11./10 - Oldřichov 2./27             4 : 5 
Libochovice 13./4 - Střekov 3./24           0 : 2  
Jun. DĚČÍN 4./23 Mojžíř 12./10            3 : 1 
BENEŠOV 9./12 Libouchec 6./22           0 : 6  
RUMBURK 7./18 - Proboštov 10./11        2 : 0 
Bohušovice 8./17 - Velké Březno 14./1    6 : 0 
 
I. B TŘÍDA   V neděli derby výběžku  
Přestanov 10./12 - Chuderov 1./28 (1.)        0 : 6   
ŠLUKNOV 2./26 (5.) - JIŘÍKOV 5./21 (3.)    3 : 0   
Un. DĚČÍN 3./21 (6.) - BŘEZINY 13./6 (N)    3 : 1   
Trmice 11./9 - Hostovice 4./21(4.)               2 : 6    
HEŘM. 14./6 (10.) - DOBKOV. 6./21 (N)       0 : 3    
Svádov 8./15 - Chlumec 7./20                      8 : 2   
H. PODLUŽÍ 12./8 (11.) - Chabař. 9./14 (N)   2 : 3 po PK 4:5  
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 10. KOLA
DOBKOVICE 7./18 (N) - Přestanov 10./12 
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA 
Velký Šenov se dere  dále nahoru, pomohla mu prohra Krásné Lípy       
JIŘETÍN 1./26 - Těchlovice 10./10            4 : 0 
VEL. ŠENOV 2./20 - Boletice 8./13           4 : 0
Malšovice 7./11 - KRÁSNÁ LÍPA 3./19       2 : 1
RYBNIŠTĚ 9./12 - ŠLUKNOV B 4./16          2 : 3
H. Habartice 5./15 - Markvartice 11./9       3 : 1 
Verneřice 6./14 - MIKULÁŠOVICE 12./6      6 : 2
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA       
Č. Kamenice B 1./26 - Bynovec 8./6       13 : 0
Huntířov 6./9 - CHŘIBSKÁ 2./18             2 : 3
ST. KŘEČANY 5./9 - Františkov 3./15        1 : 2  po PK 4:5
D. POUSTEVNA 4./14 - D. PODLUŽÍ 7./8    3 : 2 
 
I. TŘÍDA ST. DOROSTU       
Trnovany 7./12 - Štětí  1./30                   0 : 4
ŠLUKNOV 2./25 - Velké Březno 4./20       4 : 2 
Skorotice 3./21 Chlumec 9./3               4 : 1
Dubí 5./16 - Úštěk/Liběšice 8./11             1 : 3  
Váňov/Libouch. 10./3 - Mojžíř 6./15          1 : 6  
ODLOŽENÉ ZÁPASY 10. KOLA
Chlumec - ŠLUKNOVÚštěk/Liběšice - Skorotice, Trnovany - Dubí                
                                
BASKETBAL 
NADREGIONÁL. SOUTĚŽ KADETŮ U17  
BK Horejsek Děčín 5./3/4 - TJ Slovan Varnsdorf 1./3/6  54 : 94  (38:61)
 
NBL MUŽŮ - 7. KOLO  
Pardubice 10./6/9 Nymburk 1./6/12      
73 : 95   (53:53)   
Opava 2./7/12 Olomoucko 9./7/10        86 : 89  (42:47) 
ÚSTÍ n. L. 3./7/11 Svitavy 6./7/10       75 : 80   (42:40)   
Brno 7./7/10 - DĚČÍN 4./7/11                 82 : 86  (41:51) 
USK Praha 11./6/9 - Kolín 5./7/10             73 : 72  (35:41)   
J. Hradec 12./6/6 Ostrava 8./7/10           82 : 98  (36:43)    
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 15. KOLO
Kobra Praha 5./14/22 - JABLONEC 1./13/33    1 : 3
DĚČÍN 2./14/28 - Sokolov  3./14/26             3 : 6
VRCHLABÍ 4./14/25 Slaný 10./13/11               7 : 3
Trutnov 6./13/20 - Letňany 11./14/10               3 : 2
Bílina 7./12/19                                            VOLNÝ LOS
Řisuty 9./13/13 - Dvůr Králové 8./14/15           4 : 1
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC Turnov 1./7/18 - HC TS Varnsdorf  5./6/5    6 : 3
Frýdlant 6./7/3 - Česká Lípa 2./6/15                 3 : 5
Lomnice n. P. 4./7/9 - Sj Liberec 3./7/10           6 : 4
 
 
 
 
 UKONČENO, ODPÍSKÁNO V  MINULÉM TÝDNU
 
 
 Pátek 3. listopadu                                                                                                 
PODZIMNÍ HRY ŠKOL – KOŠÍKOVÁ
Hry škol pokračovaly dalším sportem v tělocvičně Národní ve Varnsdorfu.
KLUCI: 1. Gymnázium RBK 8 bodů, 2.  ŽŠ Východní VDF 4, 3. ZŠ Edisonová 4,
4. Gymnázium VDF 4, 5. ZŠ náměstí VDF 0. 
DÍVKY: 1. Gymnázium VDF 8, 2. Gymnázium RBK 6, 3. ZŠ náměstí 4,
4. ZŠ Edisonova 2, 5. ZŠ Východní 0. 
FOTO:  http://www.sportsluvybezku.estranky.cz/fotoalbum/basketbal/2017-11-03-podzimni-hry-skol/
 
FUTSAL 
CHANCE LIGA, 8. KOLO                         
Sparta 1./8/22 - Vys. Mýto 7./8/12         5 : 1
Plzeň 3./7/16 Chrudim 2./7/21          v ÚT 7.11 od 18.10  ČT SPORT
LITOMĚŘICE 4./8/14 - Brno 8./8/6           2 : 4
Slavia 5./8/12 - TEPLICE 6./8/12               5 : 6
Třinec 10./8/4 - Jeseník 9./8/5                 5 : 1
Č. LÍPA 11./7/3 - MĚLNÍK 12./7/3    ve ST 29. 11. 
 
BASKETBAL 
SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ 
BK Sluneta Ústí 6./5/6 - TJ Sn Varnsdorf 8./4/5    97 : 72  (44:35)
 
 
 
 Úterý 31. října                                                                                                     
BASKETBAL
ALPE ADRIA CUP - SKUPINA  B 
DĚČÍN 2./2/0,500 - Tafjun Sentjur (SLO) 3./3/0,333   98 : 80  (63:51)
 
FOTBAL
FNL - DOHRÁVANÉ 13. KOLO 
Znojmo 5./21 Vlašim 9./17                                   3 : 2  (2:0)
 
 Středa 1. listopadu                                                                                           
FOTBAL
ČFL - DOHRÁVKA 12. KOLA 
Převyšov 13./16 - Písek 7./23    2 : 3  (2:0) po PK 6 : 7   
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 14. KOLO           od 18.00
JABLONEC 1./12/30                                    VOLNÝ LOS
Dvůr Králové 8./13/15  - DĚČÍN 2./13/28       2 : 5
Sokolov  3./13/23  - Trutnov 7./12/17            5 : 3
Slaný 9./12/11 - Kobra Praha 4./13/22             3 : 7  
Letňany 10./13/10  - VRCHLABÍ 5./13/22          8 : 1 
Bílina 6./12/19 - Řisuty 11./12/10                    6 : 4
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 7. KOLO  
USK Praha 6./6/9 - Kolín 4./7/10              73 : 72  (35:41)   hr. ve STŘ
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář