Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ DUELY TÝMŮ SASKA A SLEZSKA

18. 12. 2015
 
SRN – TÝMY SASKAlogo-vl.-srn.png
 
SO  20. 12.
HALOVÝ SUPER REGIO CUP  - SKUPINA A  
11.00  Drážďany (3. L.) Auerbach (REG. L.)   4 : 5  (3:2)
11.50  Drážďany - Jena (REG. L.)                        4 : 3  (1:1)
12.40  Auerbach - Jena                                         5 : 1  (2:0)
Pořadí: 1. Auerbach, 2. Drážďany, 3. Jena
 
HALOVÝ SUPER REGIO CUP  - SKUPINA B  
11.25. Aue (3. L.) - Zwickau  (REG. L.)   0 : 5  (0:2)
12.15 Aue - Riesa (SACHS. L.)                 0 : 6  (0:2)
13.05 Riesa - Zwickau                              2 : 4  (0:3)
Pořadí: 1. Zwickau, 2. Riesa, 3. Aue
Semifinále
Auerbach - Riesa 2 : 4  (2:1), Zwickaou - Drážďany 5 : 4 po pen. z 9m (1:1, 3:3)
www.mdr.de/mediathek/mdr-plus-videos/video317442.html
O 3. místo: Auerbach - Drážďany  5 : 2  (1:2)
Finále: Riesa - Zwickau   1 : 5  (1:3)
 
 
2. LIGA
NE  20. 12.  Freiburg  (2./38)  - Mnichov 1860 (17./14)   3 : 0  (2:0)
SO  19. 12.  Furth (10./25) - RB Lipsko (1./41)               1 : 2    (0:0)
SO  19. 12.  Heidenheim (11./24) - Norimberk (3./33)      0 : 3    (0:1)
PÁ  18. 12.  St. Pauli (4./30)  - Karlsruhe (9./25)              1 : 2   (1:1)
  
NE 13. 12. - PO 14. 12.  
RB Lipsko (1./38) FSV Frankfurt (12./22)    3 : 1   (0:0)
Norimberk (3./30) - Freiburg  (2./35)            2 : 1   (1:0)
Bielefeld (13./21) - St. Pauli (4./30)                 0 : 0
 
Freiburg  (1./35)  - Union Berlín (14./17)    3 : 0  (2:0)
RB Lipsko (2./35) - Duisburg (18./11)    4 : 2  (1:1)  
 
Heidenheim (10./20) - Freiburg  (1./32)      1 : 2   (1:1)
Karlsruhe (12./19) – RB Lipsko (2./32)   0 : 1  (0:0)
 
 
3. LIGA
SO 19. 12.   Aue (3./35) Sonnenhof  (2./35)                          2 : 0   (0:0)
SO 19. 12.   Munster (6./30) - Stuttgart II (18./21)                      1 : 2   (0:2)
SO 19. 12.   Rostock (16./22) - Chemnitzer  (10./27)              1 : 0   (0:0)
PÁ  18. 12.  Stuttgarter K. (20./18) - Osnabruck (5./32)            2 : 2   (1:1)
ČT  17. 12.  Drážďany (1./46) - Wurzburger Kickers (11./26)  2 : 1  (2:1)
 
PÁ  11. 12. - SO 12. 12. 
Stuttgart II (19./18) - Drážďany (1./43)   1 : 1  (0:0)     
Sonnenhof  (2./35) Munster (5./30)       3 : 1  (1:0)
Osnabruck (4./31) Aue (3./32)               0 : 0  (0:0)
Chemnitzer  (8./27) - Aalen (11./26)        1 : 1  (1:0)
 
Sonnenhof  (2./32) - Drážďany (1./42)              0 : 0
Chemnitzer (10./26) - Stuttgarter K. (20./17)  1 : 0  (0:0)
Munster (4./30) - Aue (3./31)                             0 : 1  (0:0)
 
Drážďany (1./41) – Munster (3./30)             0 : 0
Aue (6./28) – Fortuna Kolín (16./19)              2 : 0  (2:0)
Osnabruck (4./30) – Chemnitzer  (10./23)   2 : 0  (0:0)
 
 
REGIONÁLNÍ LIGA SEVEROVÝCHOD  - 4. LIGA
PÁ  11. 12.  - 13. 12.
Neustrelitz (9./28) - Nordhausen (1./41)                      1 : 1  (0:0)
Zwickau (2./40) - BFC Dynamo (6./34)                     3 : 2  (3:0)
Jena (3./35) Auerbach (8./31)                                1 : 3  (1:0)
Berlín AK 07  (4./34) - Rathenow  (17./8)                     2 : 2  (1:1)
FCO Neugersdorf  (5./34) - Meuselwitz (13./19)  2 : 0  (0:0)
RB Lipsko II (12./19) - Bautzen (11./23)               1 : 1  (1:1) 
PÁ  4. 12.  - 6. 12.
Nordhausen (1./40) - Auerbach (8./28)                      2 : 0  (1:0)
Zwickau (2./37) - Schönberg (14./15)                        2 : 0 (2:0)
Berlin AK 07 (5./33) - Bautzen (10./22)                       1 : 1  (0:0)
FCO Neugersdorf  (6./31) - Viktoria Berlín (15./11)   3 : 0  (2:0)
RB Lipsko II (13./18)  Meuselwitz (12./19)         4 : 1  (2.1)
 
Luckenwalde (16./10) - Nordhausen (1./37)              1 : 4  (1:2)
Jena (4./32) – Zwickau (2./34)                                0 : 1  (0:0)
BFC Dynamo (3./33) – FCO Neugersdorf  (7./28)   2 : 1  (1:0)
Auerbach (8./28) – Halberstadt (18./5)                  4 : 1  (1:1)
Bautzen (10./21) – Hertha II  (12./19)                   2 : 3  (2:0)
Meuselwitz (11./19) – Berlin AK 07 (5./32)             1 : 1  (0:1)
Viktoria Berlín (15./11) – RB Lipsko II (14./15)      1 : 1  (1:0)
 
 
OBERLIGA NOFV JIH - 5. LIGA
SO 12.12.  13.00
Barleben (11./17) - Lokom. Lipsko (1./38)             ODLOŽENO
Markranstadt (4./24) - Inter Lipsko (2./30)         0 : 0
NE 13.12.  13.00
Erfurt II (14./14) - Bishofswerdear (3./28)               0 : 0  
Plauen (10./18) - Bernburg (12./16)                          1 : 2  (1:1)  
 
Bishofswerdear (3./27) - Lokom. Lipsko (1./38)   0 : 5  (0:3)
Inter Lipsko (2./29) - Chotěbuz II (6./22)                  4 : 0  (2:0)   
Schott Jena (12./16) - Plauen (10./18)                       5 : 0  (2:0)
Barleben (11./17) Markranstadt (5./23)                  0 : 1  (0:1)
 
Lokomotiva Lipsko (1./35) – Bernburg (12./13)  3 : 0  (2:0)
Barleben (11./17)  - Bishofswerdear (2./27)        2 : 0  (1:0)
Halle (7./18) – Inter Lipsko (3./26)                       1 : 2  (1:2)
Plauen (9./18) – Eisenach (16./5)                          5 : 0  (3:0)
Markranstadt (10./17) – Chotěbuz II (5./22)       1 : 0  (1:0)
 
 
SACHSENLIGA - 6. LIGA
SO 12. 12.  - NE 13.12.  
Chem. Lipsko (2./32) Görlitz (8./21)               3 : 1  (2:0)
Kamenz (3./30) Taucha (16./6)                           2 : 0  (1:0) 
Zwickau II (5./27) - Markkleeberg (11./19)     5 : 1  (2:0)
Glauchau (13./15) - Eilenburg (6./23 )                  0 : 1  (0:0) 
Reichenbacher (14./13) - Grimma (4./29)             1 : 1  (1:0)
Heidenau (9./21) Pirna (10./20)                          1 : 1  (0:0)
Rap. Chem. (15./10) - Freiberg  (12./16)         0 : 1  (0:0) 
SO 18. 12.  19.00
Markkleeberg (11./19) - Rap. Chem. (15./10)  ODLOŽENO  
SO 19. 12.  13.30 
Glauchau (13./15) - Kamenz (3./30)
SO  13. 2.  14.00
Hohenstein (7./21) - Stahl Riesa (1./33)
DOHRÁVKA (?) ze SO 14. 11. 
Chem. Lipsko (2./32) - Rap. Chem. (15./10)  NEHRÁNO, konflikt fans, NEVYŘEŠENO
 
Stahl Riesa (1./33) Görlitz (8./21)         4 : 3  (3:0)
Glauchau (12./15) Chem. Lipsko (2./29)   3 : 2  (0:1)
Hohenstein (7./21) - Grimma (3./28)           0 : 1  (0:1)
Kamenz (4./27) -Markkleeberg (10./19)  4 : 1  (1:1)
Zwickau II (5./24) Eilenburg (6./23 )   1 : 1  (0:1)
Heidenau (9./20) -  Freiberg  (13./13)         0 : 0
Reichenbacher (14./12) - Pirna (11./19)      2 : 3  (0:2) 
Rap. Chem. (15./10?) - Taucha (16./6)       4 : 0  (2:0)
 
Grimma (3./25) - Stahl Riesa (1./30)              1 : 3   (0:1)  
Chem. Lipsko (2./29) - Zwickau II (5./23)     3 : 0  (1:0) 
Eilenburg (6./22 ) - Kamenz (4./24)               0 : 0   
Pirna (11./16) - Hohenstein (7./21)                    0 : 2   (0:0)                    
Görlitz (8./21) - Glauchau (13./12)                     5 : 0  (2:0)      
Markkleeberg (9./19) - Rap. Chem. (15./10)  ODLOŽENO                                          Taucha (16./6) -  Heidenau (10./19)                      1 : 3   (0:2)  
Freiberg  (14./12) - Reichenbacher (12./12)     2 : 2   (1:1)
                                

 flag_of_poland.svg.pngPOL – TÝMY DOLNÍHO SLEZSKA
 
EXTRAKLASA
PO  21. 12.  Podbeskidzie Bielsko-Biala (16./21) - Slask  (14./22)   0 : 1  (0:1)
PÁ  18. 12.  Zaglebie (7./27) - Gornik Zabrze (15./21)                  2 : 4  (2:2)
 
POHÁR - OSMIFINÁLE
ST  16. 12. Slask Wroclav - Zawizsa Bydgoscz 1 : 2   (0:0)
První duel 0:0, postup Zawizsa
 
EXTRAKLASA
PÁ  11. 12.  a NE 13. 12.  
Slask  (15./19) - Gornik Leczna (12./22)      2 : 1  (2:1)
Lech Poznaň  (5./28) Zaglebie (7./27)      2 : 0  (1:0)
PÁ  4. 12.  a  NE  6. 12.   
Zaglebie (6./27) - Termalica Nieciecza (12./20)  2 : 0  (1 : 0)
Lechia Gdaňsk (11./21) - Slask  (16./16)            1 : 0  (1 : 0)
ÚT 1. 12.  
Zaglebie (6./24) - Jagiellonia Bialystok (11./21)       0 : 2  (0:0)
Termalica Nieciecza (12./20) - Slask  (15./16)         1 : 1  (0:1)
PÁ 27. - SO 28. 11. 
Korona Kielce (8./23) - Zaglebie Lubin (5./24)        0 : 2  (0:1)
Slask Wroclaw (15./15) – Pogon Štětín (4./24)      0 : 0
 
1. LIGA
Pogon Siedlce (13./23) - Chrobry Głogów (7./28)       1 : 0  (0:0)
Dolcan Zabki (6./30) - Miedź Legnica (11./26)             3 : 4  (1:2)
 
III. LIGA  DOLNOSLEZKO-LUBUSKÁ, 19. KOLO
Górnik Wałbrzych (1./41) - Piast Karnin Gorzów Welkopol. (15./20)   2 : 1  (1:0) 
KS Polkowice (2./40) - Formacja Port 2000 Mostki  (8./32)                 4 : 1  (1:1)                   
Miedź II Legnica  (3./37) - KS Bystrzyca Kąty Wrocław. (16./8)          8 : 0  (4:0)
Ilanka Rzepin (13./21) - Lechia Dzierżoniów  (4./35)                         2 : 1  (0:1)
Ślęza Wrocław   (5./35) - KS Stilon Gorzów Welkopol. (7./34)            2 : 2  (0:0)      
Foto-Higiena Gać (14./21) - Śląsk II Wrocław (6./35)                  0 : 3  (0:0)
Piast Żmigród  (9./31) - Karkonosze Jelenia Góra  (12./22)              2 : 2  (1:1)                     
Budowlani Lubsko (18./6) - Polonia-Stal Świdnica (11./22)       ODLOŽ. NA 5. 3. 2016
Zagłębie II Lubin (10./25) - KP Brzeg Dolny  (17./8)        NA ŽÁDOST HOSTŮ                                                                                                                       ODVOLÁNO, 3 : 0  KONT.
UTKÁNÍ 18. KOLA
Karkonosze Jel. Góra  (12./22)  Górnik Wałbrzych (1./41)  ODLOŽ. NA 5. 3. 2016
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář