Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

DOLNOSLEZSKÉ TÝMY V LIGÁCH - PROSINEC

18. 12. 2016
 
 
ekstraklaasa_new.jpg
 
 
  EXTRAKLASA - 21. KOLO PÁ 10. - PO 13. ÚNORA. 2017
 
20. KOLO PÁ 16. - PO 19. 12. 
Jagiellonia 12. (1./39) Plock N (10./24)               1 : 2  (0:0)
Korona 10. (7./26) Lechia 7. (2./39)                   2 : 0  (1:0)
Legia 1. (3./35)  - Leczna (16./18)                        5 : 0  (2:0)     
Termalica B-B. 14. (4./33) - Pog. Štětín 3. (7./26)    2 : 0  (1:0)
Cracovia 5. (14./21) Lech 6. (5./32)                     1 : 1  (1:0) 
Zaglebie 4. (6./31) Piast 2. (13./22)                   2 : 1  (1:1)  
Slask 13. (12./22) - Arka (8./26)                       0 : 2  (0:0)   
Ruch 8. (15./20) - Wisla 11. (10./25)                    1 : 0  (0:0)
 
19. KOLO PÁ 9. - PO 12. 12. 
 Arka (9./23) Jagiellonia 12. (1./39)          2 : 3 
Lechia 7. (2./39) - Slask 13. (11/22)             3 : 0 
Piast 2. (12./22) Legia 1. (3./32)                1 : 5
Lech 6. (4./31) - Korona 10. (10./23)             1 : 0  
Leczna (15./18) Termalica B-B. 14. (5./30)    3 : 0
Pog. Štětín 3. (7./26) - Zaglebie 4. (6./28)    1 : 1 
Wisla 11. (8./25) - Cracovia 5. (13./20)          1 : 1   
 
18. KOLO PÁ 2. - PO 5. 12. 
Jagiellonia 12. (1./36) - Lech 6. (5./28)                2 : 1   (1:1) 
Wisla 11. (8./24) Lechia 7. (2./36)                     3 : 0  (2:0) 
Termalica B-B. 14. (3./30) - Zaglebie 4. (6./27)     0 : 1  (0:1) 
Legia 1. (4./29) Plock N (14./18)                       2 : 2  (1:0)
Slask 13. (10/22) - Pog. Štětín 3. (7./25)             1 : 1  (1:1) 
 
17. KOLO PÁ 25. - PO 28. 11. 
Lechia 7. (1./36) - Leczna (16./14)                     3 : 0  (1:0) 
Ruch 8. (15./17) Jagiellonia 12. (2./33)            1 : 2  (0:2)
Cracovia 5. (11./18) - Termalica B-B. 14. (3./30)  1 : 3   (0:2)
Slask 13. (9/21) - Legia 1. (4./28)                     0 : 4  (0:4), 0:3 od 7. min.!!!
Zaglebie 4.(7./24) -  Lech 6. (5./28)                 0 : 3  (0:3)
Korona 10. (8./23) Pog. Štětín 3. (6./24)          4 : 1  (2:0) 
Wisla 11. (10./21) Arka (11./20)                   5 : 1  (3:1)
Plock N (14./17) Piast 2. (12./19)                    0 : 0
 
 
 1liga.jpg
   
 
1. LIGA  DOHRÁVKY AŽ V NOVÉM ROCE
19. KOLO 
SO 25. 2. 18.00 Legnica (6./27) - Kluczbork (18./12) 
SO 11. 3. 14.00 Tychy (17./17) - Sandecja (8./27)   
18. KOLO 
SO 25. 2. 15.00 Sandecja (8./27) - Stal Mielec (14./20)  
17. KOLO 
ST 30. 11. Ol. Grudziadz  (11./24)  - Pruszkow (16./18)  ODLOŽENO
 
19. KOLO PÁ 25. - NE 27. 11. 
Olsztyn (13./22) Chojniczanka (1./36)           1 : 1   (1:1) 
Katowice (2./35) - Chr. Glogow (12./23)      2 : 1  (0:0)
Pog. Siedlce (4./29) -  Sosnowiec (3./33)        0 : 2  (0:1)
Pruszkow (16./18) - Suwalki  (5./29)               4 : 5  (2:3)
Legnica (6./27) - Kluczbork (18./12)     ODLOŽ. na 25. 2. 18.00
Stal Mielec (14./20) - Gornik Z. (7./27)           1 : 2  (1:0) 
Tychy (17./17) - Sandecja (8./27)                 ODLOŽENO
Podbeskidzie (9./25) - Drutex-Bytovia (10./24)  2 : 1  (0:1)
Pulawy (15./19) - Grudziadz (11./24)              0 : 1  (0:0)
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář