Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUELY SLEZSKÝCH TÝMŮ

26. 8. 2016
EXTRAKLASA - 7. kolo
Leczna (15./5) - Jagiellonia (1./13)         0 : 2  (0:2)
Arka (3./13) - Zaglebie  3. (2./13)    1 : 1 (0:1)  
Lechia (4./13) - Termalica B-B. (5./13)  1 : 2  (0:1)
Plock N (11./8)  - Korona (6./11)           1 : 2   (0:0)
Wisla 1. (16./3)  Slask (7./10)            1 : 5   (0:1)
Pogon Štětín (8./9) - Cracovia (9./9)     1 : 1 (0:1)
  
Ruch (13./8) - Legia (10./9)                   0 : 2  (0:1)
Lech (12./8) - Piast 2. (14./6)                2 : 0   (0:0)

1. LIGA - 6. kolo 
Suwalki  (1./16) - Stal Mielec  (15./4)                6 : 0  (2:0)
Sosnowiec (2./12) - Gornik Z. (16./4)                2 : 1  (0:0)
Kluczbork - Sandecja (3./11)                             1 : 2  (0:1)  
Ol. Grudziadz - Pogon Siedlce (17./4)               1 : 0  (0:0) 
Katowice - Pruszkow  (18./2)                            2 : 0  (2:0)
Olsztyn - Podbeskidzie              
                        1 : 0  (0:0)   
Chojniczanka - Wisla Pulawy                            3 : 3  (1:1)
Chr. Glogow (14./5) - Legnica (12./6)     1 : 1  (0:0) 
Drutex-Bytovia - Tychy                                      1 : 1  (1:0)   
VE STŘEDU SE HRÁLO 5. kolo (za kluby umíst. v minul. sez. a body v současné)
24.08. Legnica
7. (5) Suwalki 10. (13)         0 : 1  (0:0)
24.08. Podbesk. 
(10) - Chojnicz. 12. (9)           0 : 1  (0:0)
24.08. Katowice 4. (6)- Sosnowiec 3. (9)          0 : 0       
24.08. Sandecja (8) - Gornik Z. (4)                2 : 0  (1:0)
23.08. Stal Mielec (4)- Drutex-Bytovia  (7)       2 : 2  (1:1) G:: 43.,90. - 26., 59.
24.08. Pulawy (7) - Chr. Glogow 6. (4)           3 : 4  (1:1) G: 43.,66.,74. - 10.,60.,83.,90.+2
24.08. Tychy (6) - Ol. Grudziadz 13. (5)            1 : 1  (0:1) 
24.08. Pruszkow (2) - Olsztyn (5)                     0 : 3  (0:1) 
24.08. Pog. Siedlce 14. (4) - Kluczbork 15. (5) 1 : 1  (0:0) G: 53. - 90.+1
 
3. LIGA - SK. III - 6. kolo
GKS Jastrzebie (1./14) Slask 2  (17./2)  4 : 2
Brzeg (2./12) - Falubaz Zielon.           2 : 0 
Sleza Wroclaw - Zdzieszowice               0 : 1 
Legnica 2 - Piast Zmigrod                     0 : 2
BKS Bielsko - Skra                                       2 : 2  
Pniowek - Bielsko-Biala                              2 : 1  
Un. Turza Slaska
 - Ol. Kowary        1 : 2
Polkowice Lech. Dzierzoniow (16./3)    1 : 1
Gornik Z. 2 - Walbrzych (18./1)               2 : 1
21.08. 17:00 Un. Turza Slaska (6) - BKS Bielsko-B. (7) ODLOŽ. KVŮLI STAVU HR. PLOCHY 
 
 
puchar-polski2.jpg
 
 
 
 PUCHAR POLSKI  
 
2. KOLO  (1/8-finále)
ÚT  20.  9.   Drutex-Bytovia Bytow (1.L.) Slask Wroclaw (EXTRAKL.)   
1. KOLO  (1/16-finále)
ÚT  9.  8.  Miedž Legnica (1. L.) - Górnik Leczna (EXTRAKLASA)   2 : 3  (1:1)
ST 10. 8.  Drutex-Bytovia Bytow (1.L.) - Zagl. Lubin (EXTRAKL.)   1 : 0  (0:0)
ST 10. 8. Sandencja N. Sacz (1. L.) Slask Wroclaw (EXTRAKL.)  1 : 2 (0:1) PO PRODL.
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář