Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

FOTBAL TÝMŮ SASKA A SLEZSKA

13. 11. 2015
 
     FOTBALOVÉ TÝMY SASKAlogo-vl.-srn.png 
 
2. LIGA
  8.11. 13.30 RB Lipsko (3./26) – Kaiserslautern (11./18)   0 : 2  (0 : 1)
3. LIGA
  6.11. 19.00  Wehen (14./17) – Drážďany  (1./39)           2 : 2  (1 : 0)
  7.11. 14.00  Chemnitzer (11./20) – Aue (7./24)            1 : 2  (1 : 2)
 
REGIONÁLNÍ LIGA SEVEROVÝCHOD  - 4. LIGA
  8.11. 13.30  Jena (1./31)  Neugersdorf  (7./25)                    2 : 0  (2 : 0)  
  8.11. 13.30  Bautzen (9./21) - Nordhausen (2./31)                 2 : 3  (2 : 1)
  8.11. 13.30  Zwickau (3./28) – Auerbach (8./22)                1 : 1  (0 : 1)
  8.11. 13.30 Mauselwitz (11./17)- Neustrelitz (10./18)            2 : 1  (1 : 1)
  7.11. 13.30  Schönberg (12./15) – RB Lipsko II  (14./14)       2 : 3  (1 : 2)
 
OBERLIGA NOFV JIH - 5. LIGA
 8.11. 13.30  Lokomotiva Lipsko (1./29) – Eisenach (16./5)    3 : 0  (2 : 0)
 7.11. 13.30  Bishofswerdaer  (2./24) – Schott Jena (12./12)  3 : 1  (1 : 0)
  6.11. 19.00  Sandersdorf (8./14) – Inter Lipsko (3./22)          1 : 4  (0 : 2)
 7.11. 13.30  Jena II (7./16) – Markranstadt  (9./14)               0 : 2  (0 : 1)
 8.11. 13.30  Plauen (10./14) – Gera  (14./6)                            3 : 1  (1 :1)
 
SACHSEN LIGA - 6. LIGA
   8.11. 14.00  Heidenau (11./13) Chem.Lipsko (1./25)         2 : 1  (1 : 0)
   7.11. 14.00  Kamenz (2./22) - Zwickau II (5./19)             4 : 0  (2 : 0)
   8.11. 14.00  Grimma (3./22) - Freiberg  (13./11)              3 : 1  (1 : 1)
   7.11. 14.00  Stahl Riesa (4./21)  - Taucha (16./3)                2 : 2  (2 : 2)   
   8.11. 14.00  Reichenbacher (15./7) - Eilenburg (6./18 )      1 : 1  (0 : 0)  
   8.11. 14.00  Görlitz (7./17)  - Pirna (10./13)                     2 : 0  (2 : 0) 
   8.11. 15.00  Hohenstein (8./15) - Markkleeberg (9./15)   0 : 0
 
12. KOLO  14.-18. 11.
Chem.Lipsko (1./25) - Rapid Chemnitz (14./10)  zrušeno  pro konflikt fans
Freiberg  (13./11) - Stahl Riesa (2./24)                   1 : 4  (1:2)
Glauchau (12./12) - Kamenz (3./22)                              SO 19. 12
Pirna (9./16) - Grimma (4./22)                                 3 : 0  (2:0)
Zwickau II (5./20) - Görlitz (6./18)                          0 : 0
Eilenburg (7./18 ) - Heidenau (10./16)                        2 : 3  (1:1)
Markkleeberg (8./16) -  Reichenbacher (15./8)          2 : 2  (1:1)
Taucha (16./3) - Hohenstein (11./15)                               ST 18. 11.
 
 
flag_of_poland.svg.png    FOTBALOVÉ TÝMY  DOLNÍHO SLEZSKA  
 
EXTRAKLASA
  6.11. 20.30  Cracovia (3./24)- Slask Wroclaw (14./14)     4 : 1  (4 : 0)
  6.11. 18.00  Zaglebie Lubin (12./18) – Wisla (6./22)           1 : 3  (0 : 1)
 
1. LIGA
 8.11. 16.00  Sosnowiec (2./30) - Chrobry Głogów  (6./25)           2 : 0  (1 : 0)
 7.11. 16.00  Miedź Legnica  (13./20) – Drutex-Bytovia (14./19)    2 : 0  (2 : 0) 
 
14.11. 15.00   Olsztyn (4./28)) - Miedź Legnica  (10./23)       0 : 1  (0:0)
15.11. 12.45  Chrobry Głogów  (6./25) - Arka (2./32)           0 : 1  (0:1)
 
III. LIGA  DOLNOSLEZKO-LUBUSKÁ
SO 7. – NE 8. 11. Začátky duelů od 11.00 do 14.00
Górnik Wałbrzych (1./38) - Piast Żmigród  (9./24)                                  3 : 1
Miedź II Legnica  (2./34) - Lechia Dzierżoniów  (6./29)                  0 : 3
KS Polkowice (3./34) - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) (15./17)       6 : 2
Śląsk II Wrocław  (4./29)- Karkonosze Jelenia Góra  (13./18)       3 : 1      
Budowlani Lubsko (18./5) - Formacja Port 2000 Mostki  (5./29)                 2 : 2
Foto-Higiena Gać (14./18) - Ślęza Wrocław   (7./28)                          1 : 1     
KP Brzeg Dolny  (17./7) - KS Stilon Gorzów Wielkopolski  (8./28)           2 : 1          
Polonia-Stal Świdnica (10./21) - KS Bystrzyca Kąty Wrocław. (16./7)     2 : 0
Ilanka Rzepin (12./18) - Zagłębie II Lubin (11./19)                                 1 : 3
 
SO 14. – NE 15. 11. Začátky duelů od 11.00 do 14.00
Zagłębie II Lubin (10./22) - Górnik Wałbrzych (1./38)                    2 : 1
Foto-Higiena Gać (13./21) Miedź II Legnica  (2./34)                4 : 1
Lechia Dzierżoniów  (4./32) - KS Polkowice (3./34)                          3 : 2
Piast Karnin (Gorzów Wlkopol.) (15./17) - Śląsk II Wrocław (5./32)       0 : 2
KS Stilon (Gorzów Wlkopol.)  (7./30)  - Polonia-Stal Świdnica (11./21)  2 : 0
Ślęza Wrocław   (6./31)  - Formacja Port 2000 Mostki  (8./29)               2 : 0
Piast Żmigród  (9./27) KP Brzeg Dolny  (17./7)                                      3 : 1
Karkonosze Jelenia Góra  (12./21) - Ilanka Rzepin (14./18)                   4 : 0
KS Bystrzyca Kąty Wrocław. (16./8)  - Budowlani Lubsko (18./6)                  2 : 2
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář