Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

LIGOVÉ DUELY TÝMŮ SASKA PÁ 29. - PO 1. 5.

4. 5. 2016
fotbal-5.jpg 
 2. BUNDESLIGA  
První dva postup, 3. postup. baráž, sestup 17.+18., sestup. baráž 16.
32. KOLO  PA 29. - PO 1. 5. 
NORIMBERK  POHRDL ŠANCÍ ATAKOVAT  DRUHÉ LIPSKO - MNICHOV 1860
UNIKÁ SESTUPU - DO SESTUPOVÉ BARÁŽE MÁ NYNÍ BLÍŽE FRANKFURT
 
PÁ  Paderborn (18./32/28) - Freiburg (1./32/69)                    1 : 2   (0:0)     
PÁ  RB Lipsko (2./32/64) - Bielefeld (13./32/38)                   1 : 1   (1:0)        
SO  Braunschweig (8./32/43) - Norimberk (3./32/59)              3 : 1  (1:0)
PÁ  St. Pauli (4./32/50) - Mnichov 1860 (14./32/31)                  0 : 2   (0:1)      
PÁ  FSV Frankfurt (16./32/29)  Kaiserslautern (11./32/42)    1 : 4   (1:1)   
PÁ  Duisburg (17./32/28) - Dusseldorf (15./32/29)              2 : 1   (0:0)   
 
31. KOLO  PA 22. - PO 25. 4. NAPÍNAVÉ BUDOU I SOUBOJE O UDRŽENÍ,
NORIMBERK  UŽ MŮŽE VYHLÍŽET POSTUPOVOU BARÁŽ. NEBO JEŠTĚ 2. FLEK ?
PÁ  Freiburg (1./31/66 ) - Duisburg (18./31/25)             3 : 0   (2:0)
PO  Kaiserslautern (11./31/39) - RB Lipsko (2./31/63 )         1 : 1   (0:0)
SO  Norimberk (3./31/59)  - Union Berlín (6./31/43)            6 : 2   (0:2)  ! ! ! 
PÁ  Dusseldorf (14./31/29) - St. Pauli (4./31/50)               1 : 1   (1:0)
PÁ  Bochum (5./31/48) - Karslsruhe (8./31/43)                     1 : 1   (0:0)
SO  Heidenheim (9./31/42) - Paderborn (17./31/28)       1 : 1   (1:1) 
NE  Mnichov 1860 (16./31/28) - Braunschweig (10./31/40)   1 : 0   (0:0)   G: 87.  
NE  Sandhausen (12./31/39) - FSV Frankfurt (15./31/29)     1 : 0   (0:0)  
 
****************************************************
 
 
fotbal-5.jpg
 3. LIGA 
První dva přímý postup, třetí postup. baráž, sestup 18.-20.tým
36. KOLO PÁ 29. - SO 30. 4.
PLICHTA VEDOUCÍCH TÝMŮ - CHOTĚBUZ DOMA NEBODOVALA, NEJISTOTA TRVÁ
 
SO  Drážďany (1./36/72) - Aue (2./36/64)                   1 : 1  (1:0)          
SO  Chotěbuz (17./36/38) Wurzburger K.  (3./36/60)        1 : 2  (1:0)      
SO  Osnabruck (4 ./36/56 ) Brémy II (18./36/37)        3 : 1  (3:0)
SO  Magdeburg (6./36/53) - Sonnenhof  (5./36/54)     4 : 0  (2:0)
PÁ  Wehen (19./36/37) - Munster (7./36/49)                0 : 2   (0:1)     
SO  Kiel (9./36/47) - Stuttgart II (20./36/31)                1 : 0  (0:0)     
SO  Stuttg. Kick. (15./36/43) - Hallescher (13./36/45)          1 : 0  (1:0)    
 
35. KOLO PÁ 22. - NE 24. 4.  BOJ O POSTUP. BARÁŽ  SE ROZUZLUJE ?
CHOTĚBUZ  ČEKALA NA HODNĚ DŮLEŽITOU VÝHRU PĚT ZÁPASŮ
SO  Drážďany (1./35/71) - Wehen (19./35/37)           4 : 0  (0:0)  
NE  Aue (2./35/63) - Chemnitzer (9./35/46)                 2 : 0   (1:0)
SO  Wurzburger K. (3./35/57)  - Rostock (13./35/43)       2 : 1  (2:0)
SO  Sonnenhof  (4./35/54) - Kiel (12./35/44)                0 : 0
SO  Hallescher (11.35/45) - Osnabruck (5 ./35/53 )           1 : 0   (1:0)
PÁ  Munster (8./35/46) -  Magdeburg (6./35/50)               1 : 2  (1:1)
SO  Mohuč II (14./35/42) - Stuttg. Kick. (16./35/40)        1 : 2  (0:0)   
PÁ  Stuttgart II (20./35/31) Chotěbuz (17./35/38)    0 : 1  (0:1)
PÁ  Brémy II (18./35/37) - Fortuna Koln (10./35/46)      1 : 3  (1:2)
 
****************************************************
 
 
fotbal-5.jpg
 REGIONÁLNÍ LIGA SV   
Postupuje pouze první tým, sestupují 17. + 18.tým
DOHRÁVKA STŘ 4. 5.
 Halberstadt (17./32/23) -
Zwickau (1./32/71) 2 : 4   (1:3)
 
31. KOLO PÁ 29. - SO 30. 4 .
AUERBACH VZAL BODY ZWICKAU, VEZME JE V DOHRÁVCE I BERLÍNU AK 07?
 
PÁ  Auerbach (9./30/44) - Zwickau (1./31/68)         2 : 2  (2:0)
PÁ  Berlín AK 07 (2./30/65) - BFC Dynamo (6./31/49)  3 : 0  (2:0)  
PÁ  Nordhausen (3./31/58) - Bautzen (14./31/33)        2 : 1  (2:1)   
PÁ  FCO Neugersdorf (4./31/51) - Jena (5./31/50)        1 : 1  (1:0)  
SO  RB Leipzig II (11./31/41) - Schonberg (12./31/36)  2 : 1  (1:0)
PÁ  Luckenwalde (16./31/26) -  Rathenow (18./31/16)  2 : 0  (0:0)
DOHRÁVKA 22. KOLA 
ST 11. 5. 19.00    Auerbach Berlin AK 07  
 
30. KOLO SO 23. - NE 24. 4 . PROTÁHNE BERLÍN AK 07 SÉRII VÝHER NA OSM?
SO  Zwickau (1./30/67) Babelsberg (8./30/43)                4 : 2  (3:1)  
NE  Schonberg (12./30/36) - Berlín AK 07 (2./29/62)           0 : 0
NE  Meuselwitz (15./30/33) - Nordhausen (3./30/55)              1 : 0  (0:0)
NE  Halberstadt (16./30/23) FCO Neugersdorf (4./30/50)   1 : 0  (1:0)
SO  Jena (6./30/49) - RB Leipzig II (11./30/38)                    1 : 3  (0:2)
NE  Rathenow (18./30/16) - Auerbach (9./29/43)                0 : 1  (0:0)
NE  Bautzen (14./30/33) - Luckenwalde (17./30/23)             1 : 2  (0:0) G: 66.-53.,94.
 
****************************************************
 
fotbal-5.jpg
 OBERLIGA NOFV JIH   
Postupuje pouze první tým, sestupují 14.-16., 13. hraje baráž
DOHRÁVKA 24. KOLA
ST   4.5.  18.00  
Gera (15./25/14) - Lok. Lipsko  (1./26/61)  
0 : 5   (0:2)
 Bernburg (10./26/35) - Barleben (11./26/33)
1 : 0   (1:0)
 
25. KOLO  PÁ 29. - NE 1. 5.  
RUŠNO MAJÍ U TÝMŮ OD 11. DO 14. FLEKU
 
SO  Lokom. Lipsko (1./24/58) - Rudolstadt (5./25/38)            3 : 1  (2:1)
PÁ  Plauen (13./25/27)  Inter Leipzig (2./25/52)               0 : 3  (0:1)
NE  Bischofswerda (3./25/47) -  Eisenach (16./25/8)            4 : 1  (2:0)
SO  Sandersdorf (6./25/38) - Markranstadt (8./25/36)             1 : 0  (0:0)
NE  Bernburg (11./25/32) - Schott Jena (14./25/27)                   0 : 0  
PŘEDEHRÁNO 26. 3. Erfurt II (12./25/28) - Gera (15./24/14)   5 : 1  (5:1)
DOHRÁVKA 16. KOLA
ÚT 26.4. Erfurt II (12./25/28)  - Lokom. Lipsko (1./23/55   1 : 1   (1:1) 
 
24. KOLO  SO 23. - NE 24. 4 . POMŮŽE VÝHRA PLAUEN ZE SESTUP. BARÁŽE? 
NE  Inter Leipzig (2./24/49)  Erfurt II  (12./24/27)               4 : 0  (1:0)
NE  Rudolstadt (5./24/38) - Bischofswerda (3./24/44)             0 : 0  
SO  Eisenach (16./24/8) - Bernburg (11./24/31)                               0 : 4  (0:2)
SO  Markranstadt (6./24/36) - Plauen (13./24/27)                 0 : 1  (0:0)  
NE  Schott Jena (14./24/26) - Barleben (10./24/32)                  1 : 0  (0:0) 
 
****************************************************
 
 
fotbal-5.jpg
 SACHSENLIGA  
Postupuje vítěz SL, sestupují 14.- 16.tým 
24. KOLO  SO 30. - NE 1. 5.   
VÝHRA LIDRA Z KAMENZ JASNÁ, CO V NEDĚLI GRIMMA?
 
SO Kamenz (1./24/49) - Rap. Chemnitz (14./23/18)         6 : 2  (2:1)
NE  Markkleeberg (9./24/34) - Grimma (2./24/49)            1 : 2   (1:1) 
SO Ch. Leipzig (3./23/45) - Hohen.-Ernstthal (7./24/36)   3 : 2  (0:1)
SO Eilenburg (6./24/38) - Riesa (4./24/43)                             1 : 2  (0:1)
SO Zwickau II (5./24/40) - Heiden. SV (10./24/34)             2 : 6  (0:2)
NE Freiberg (13./24/19) -Görlitz  (8./24/35)                            3 : 1  (1:0) 
SO Taucha 99 (16./24/14) - Pirna-Copitz (11./24/29)          0 : 0
NE  Glauchau (12./24/29) - Reichenbach. (15./24/14)           1 : 0   (0:0)
 
23. KOLO  SO 23. - NE 24. 4.  
SO  Heiden. SV (10./23/31) - Kamenz (1./23/46)            2 : 3  (1:1)
SO  Grimma (2./23/46)  Eilenburg (6./22/38)                 1 : 0   (1:0)
SO  Riesa (4./23/40) - Ch. Leipzig (3./22/42              1 : 0   (0:0) 
NE  Reichenbach. (15./23/14) - Zwickau II (5./23/40)        1 : 1  (0:0)
SO  Hohen.-Ernstthal (7./23/36) - Glauchau (12./23/26)       2 : 0   (0:0)
NE  Görlitz  (8./23/35) -  Rap. Chemnitz (13./22/18)          1 : 0   (1:0)
SO  Pirna-Copitz (11./23/28) - Markkleeberg (9./23/34)    0 : 1  (0:0)
NE  Freiberg (14./23/16) - Taucha 99 (16./23/13)              0 : 2  (0:0
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář