Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

LIGOVÉ DUELY TÝMŮ SASKA OD 1. - 4. DUBNA

2. 4. 2016
logo-vl.-srn.png   UVÁDĚNY JSOU JEN DUELY PŘEDNÍCH TÝMŮ  LIG,
               KLUBY SASKA JSOU ZVÝRAZNĚNY TUČNĚ 
 
 
 2. BUNDESLIGA  
První dva přímý postup, třetího čeká baráž o P
28. KOLO  PA 1. - PO 4. 4.  Lipsko lídrem jen do pondělí
PO  Furth (10./28/37) - Freiburg (1./28/59)                      2 : 3  (1:2)
SO  RB Lipsko (2./28/59) - Bochum (5./28/44)              3 : 1  (1:0)
NE  Frankfurt (14./28/29) - Norimberk (3./28/56)            0 : 3  (0:0)
PA  St. Pauli (4./28/46) - Union Berlín (8./28/37)              0 : 0
 
27. KOLO  SO 19. - PO 21. 3. Freiburg vystřídal na špici Lipsko
PO 20.15  Freiburg (1./27/56) - Karlsruhe (10./27/35) 1 : 0  (0:0)
NE  Norimberk (3./27/53) - RB Lipsko (2./27/56)    3 : 1  (0:0)
      Na 1:1 srovnal za domácí Petrák (dříve Slavia)
SO  Sandhausen (11./27/33) - St. Pauli (4./27/45)         0 : 2  (0:2) 
NE  Bochum (5./27/44) - Furth (7./27/37)                    2 : 2  (1:1)
 
 
 
DFB POKAL
ÚT 19. 4. 20.30  Bayern - Brémy
ST 20. 4. 20.30  Hertha - Dortmund 
 
 
 3. LIGA
První dva přímý postup, třetího čeká baráž o P, sestup 18.-20.tým
32. KOLO PÁ 1. - NE 3. 4. Na barážové třetí místo už jsou tři horcí adepti
SO  Chotěbuz (18./32/35) - Drážďany (1./32/66)                       0 : 2   (0:1)
PÁ  Magdeburg (6./32/45) Aue (2./32/57)                             0 : 3   (0:3)
SO  Osnabruck (3./32/52)Wurzburger K. (5./32/48)            1 : 1   (1:1)
SO  Aalen (11./32/40) - Sonnenhof  (4./32/50)                           0 : 1   (0:0)
SO  Chemnitzer (10./32/40) - Mohuč  II (9./32/41)                5 : 1   (3:1)
SO  Stuttgarter Kick. (17./32/37) Stuttgard II (20./32/30)       4 : 1   (3:0)    
  
DOHRÁVKA 22. KOLO
ČT 24. 3.  Chemnitzer (13./31/37)  -  Chotěbuz (16./31/35)   4 : 0  (1:0)
 
31. KOLO PÁ 18. - NE 20. 3. TŘETÍ PLICHTA LÍDRA V ŘADĚ
SO   Drážďany (1./31/63) -  Rostock (13./31/36)                       2 : 2   (1:0)    
PÁ   Aue (2./31/54)  - Hallesher (12./31/39)                              4 : 0   (1:0)
PÁ   Stuttgard II (20./31/30) Osnabruck (3./31/51)                          0 : 2   (0:0)
PÁ   Wurzburger K. (4./31/47) - Fortuna Koln (11./31/40)            : 1   (1:1)  
SO   Sonnenhof  (5./31/47) - Stuttgarter Kick. (18./31/34)           1 : 1   (0:1)  
NE   Magdeburg (6./31/45) -  Kiel (10./31/40)                            0 : 1   (0:1)
NE   Erfurt (15./31/35) - Chemnitzer (16./30/34)                         0 : 2  (0:0)
 
 
REGIONÁLNÍ LIGA SV 
Postupuje pouze první tým, sestupuje poslední, 18.tým
27. KOLO  PÁ 8. - NE 10. 4 .
PÁ  19.00   Nordhausen (3./26/51) - Schonberg (10./26/32)         
NE  13.00   Auerbach (9./25/35) FCO Neugersdorf (5./26/48)
NE  13.30   Bautzen (15./26/29) - Meuselwitz (14./26/30)
NE  13.30  Berlín AK 07 (2./25/52) Zwickau (1./26/58
NE  13.30  Neustrelitz (12./26/31) - Jena (4./26/48)
NE  13.30  RB Leipzig II (11./26/31) - Babelsberg (7./26/41)  
DOHRÁVKY
ST    6. 4.  Jena (4./26/48) - BFC Dynamo (6./26/45)                           2 : 1   (1:1)
ST    6. 4.  Luckenwalde (17./26/13) - FCO Neugersdorf  (5./26/48)    1 : 2   (0:2)
22. K. - ST 11. 5. 19.00    Auerbach Berlin AK 07  
 
26. KOLO  PÁ 1. NE 3. 4 . Berlín AK 07 jde před Nordhausen
NE  Zwickau (1./26/58) - Hertha II (8./26/39)                       1 : 0  (1:0)
PÁ  Babelsberg (7./26/41) - Berlín AK 07 (2./25/52)                 1 : 3  (0:3)
NE  Jena (5./25/45) Nordhausen (3./26/51)                          0 : 0    (0:0)
PÁ  BFC Dynamo (4./25/45) - Rathenow (18./26/10)                  0 : 0  (0:0)        
NE  FCO Neugersdorf (6./25/45) RB Leipzig II (11./26/31)  1 : 0  (0:0)        
NE  Meuselwitz (14./26/30) Auerbach (9./25/35)                 0 : 0   (0:0)
NE  Viktoria Berlín (13./26/30) -  Bautzen (15./26/29)               2 : 1  (0:0)
 
DOHRÁVKY 
19. KOLO  - ST 30. 3.  Vikt. Berlín (15./25/27) Zwickau  (1./25/553 : 1  (1:0)
21. KOLO  - ČT 24. 3.  Neustrelitz (11./25/31) - Berlin AK 07 (3./24/49)     0 : 2  (0:0)
 
25. KOLO  PÁ 18. - NE 20. 3. Zwickau zakoplo v Neustrelitz ! 
SO   Neustrelitz (11./24/31) - Zwickau (1./24/55)                          1 : 0   (0:0)
   Nodrdhausen (2./25/50) - Halberstadt (16./25/16)                2 : 0   (1:0) 
NE   Berlín AK 07 (3./23/46) - FCO Neugersdorf (6./24/42)        4 : 0   (2:0)
NE   Bautzen (12./25/29) - BFC Dynamo (4./24/44)                         3 : 2   (2:1)     
NE    Luckenwalde (7./24/13) - Jena (5/24/44)                           0 : 2   (0:1)
SO  Auerbach (8./24/34) RB Leipzig II (10./25/31)                0 : 1   (0:0)
NE  Meuselwitz (14./25/29) - Viktoria Berlín (15./24/24)            2 : 2   (2:2)    
 
 
 
OBERLIGA NOFV JIH  
Postupují první dva, sestupují 15.-16.tým
21. kolo  SO 2. - NE 3. 4 .  Saské derby pro Bishofswerdu
NE  Lokom. Lipsko (1./19/47)  Chotěbuz II (6./21/34)     5 : 0  (2:0)
SO  Bernburg (11./21/24) - Inter Leipzig (2./21/43)         0 : 2   (0:0)
SO  Bischofsw. (3./21/42) - Markranstadt (5./21/35)      3 : 0   (0:0)
SO  Plauen (12./21/23) - Jena II (4./21/35)                       4 : 4   (2:1)
DOHRÁVKY 
16. K. - ČT 24. 3.  Plauen (12./20/22) - Bishofswerdear (3./20/39)         1 : 1  (0:0)
15. K. - SO 26. 3.  Barleben (9./20/28) Lokom. Lipsko (1./18/44)           1 : 1  (1:0)
25. K. - SO 26. 3.  Erfurt II (13./20/20) Wismut Gera (15./21/13)             5 : 1  (5:1)     
16. K. - ÚT 29. 3.  Erfurt II Lokom. Lipsko                                            OPĚT ODLOŽENO
19. K. - ST 20. 4.. Sandersdorf - Lokom. Lipsko
 
20. kolo  SO 19. - NE 20. 3 . Vedoucí tým ztrácí, ale má 3 duely k dobru
NE  Halle (8./20/28) - Lokomotive Leipzig (1./17/43)              0 : 0  
NE  Inter Leipzig (2./20/40) - Schott Jena (14./20/17)         3 : 1   (2:1)
NE  Chotěbuz II (6./20/34) - Bischofswerdaer (3./19/38)        1 : 2   (0:0) 
SO  Markranstadt (4./20/35) - Bernburg (11./20/24)            0 : 0  
SO  Sandersdorf (8./19/28) - Plauen (12./19/21)                     2 : 1  (0:0)
 
 
 SACHSENLIGA  
Postupuje vítěz SL, druhý do P baráže, sestupují 14.-16., 13. S baráž
 
DOHRÁVKA 20. KOLA 
NE 17. 4. 15.00  BSC Rap. Chemnitz - Hohen.-Ernstthal  
 
21. KOLO SO 2. - NE 3. 4. Grimma střídá Lipsko, ale může ji sesadit Kamenz 
SO  Grimma (1./21/42) -  Glauchau (12./21/23)                 2 : 0   (1:0)
SO  Pirna-Copitz (9./21/28) - Ch. Leipzig (2./20/41)           3 : 2  (2:1)
NE  Hohen.-Ernstthal (7./20/32) - Kamenz (3./21/40)         3 : 0   (2:0)
SO  Riesa (4./21/37) - Zwickau II (5./21/36)                     0 : 1   (0:0)  
NE  Görlitz (8./21/29) - Heidenauer SV (11./21/28)            1 : 0  (0:0)
SO  Freiberg (14./21/16) - Eilenburg (6./21/35)                  1 : 2   (0:1)
NE  Reichenbach. (15./21/13) Rap. Chemnitz (13./19/17)    0 : 2   (0:1)
SO  Taucha 99 (16./21/10) - Markkleeberg (10./21/28)             0 : 0
 
DOHRÁVKA 17. KOLA 
SO 26. 3. Görlitz (10./20/26)Hohen.-Ernstthal  (7./19/29)  1 : 1  (0:0)
 
20. KOLO SO 19. - NE 20. 3. DUELY PÁTÉHO SE ČTVRTÝM, DRUHÉHO SE TŘETÍM !
SO  BSG Ch. Leipzig (1./19/41) - BSC Freiberg (13./20/16)              2 : 0   (1:0) 
SO  SV Einheit Kamenz (2./20/40) - Stahl Riesa (4./20/37)          3 : 1   (1:0)
SO  FSV Zwickau II (5./20/33) - FC Grimma (3./20/39)                     0 : 2    (0:2)
SO  FC Eilenburg (6./20/32)  SG Taucha 99 (16./20/9)                      3 : 2    (1:1) 
NE BSC Rap. Chemnitz (14./18/14) - VfL 05 Hoh.-Ernstthal (7./18/28)  ODL. NA 17.4.
SO  Heidenauer SV (8./20/28) - Reichenbacher FC  (15./20/13)               2 : 1   (0:1) 
NE  Kick.94 Markkleeberg (9./20/27) - NFV GW Görlitz (10./19/25)     0 : 0  
NE VfB Empor Glauchau (12./20/23) VfL Pirna-Copitz (11./20/25)       1 : 1   (1:0) 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář