Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

LIGOVÉ DUELY TÝMŮ SLEZSKA 18.3. - 4. 4.

23. 3. 2016
flag_of_poland.svg.png   UVÁDĚNY JSOU JEN DUELY PŘEDNÍCH TÝMŮ  LIG,
            KLUBY DOLNÍHO SLEZSKA ZVÝRAZNĚNY TUČNĚ 
 
 EKSTRAKLASA 
29. KOLO  PÁ 1.  - PO 4. 4. PO 18.00 
UTKÁNÍ JSOU SEŘAZENA DLE UMÍSTĚNÍ KLUBŮ NA 5. - 10. MÍSTĚ
NE 15.30 Zaglebie Lubin (5./28/41) - Piast Gliwice (2./28/55)      
PÁ 20.30 Lech Poznaň (6./28/40) Slask Wroclaw (15./28/28) 
NE 18.00  Ruch Chorzow (7./28/38) - Wisla Krakow (11./28/32)
PO 18.00  Jagelonia Bialystok (8./28/35) - Podbeskidzie B. Biala (12./28/32) 
SO 20.30  Legia Warsawa (1./28/58) - Lechia Gdaňsk (9./28/34)   
SO 15.30  Termalica Niececza (10./28/33) - Korona Kielce (13./28/31)
SO 18.00  Cracovia Krakow (3./28/44) - Gornik Leczna (14./28/30)  
 
 POHÁR 
SEMIFINÁLE - 1. zápasy, odvety 5. a 6. 4.
ST  Legia Warsawa - Zawisza Bydgoszcz (1. L.)   4 : 0  (1:0)
ÚT  Lech Poznaň Zaglebie Sosnowiec (1. L.)    1 : 0  (1:0)
 
28. KOLO  PÁ 18.  - PO 21. 3.   V polské nejvyšší soutěži vrcholí úsilí týmu o umístění v první "osmičce", která bude hrát ve skupině o titul (1. Legia Warsawa a 2. Piast Gliwice mají účast jistou), zbývající polovina týmů jen ve skupině o záchranu. V posledních dvou kolech tedy budou zajímavé zřejmě především výsledky týmů na 6. - 12. místě (jejich umístění jsou podtržena).
PÁ   Korona Kielce  (13./28/31) Piast Gliwice (2./28/55)                             1 : 1  (1:0)   
NE   Pogon Štětín (4./28/44)  Cracovia Krakow (3./28/44)                       2 : 2   (1:1)
NE   Gornik Leczna (14./28/30) Zaglebie Lubin (5./28/41)                     0 : 2  (0:1)
SO   Lech Poznaň (6./28/40) - Legia Warsawa (1./28/58)                   0 : 2  (0:2)
SO   Slask Wroclaw (15./28/28) Ruch Chorzow (7./28/38)               0 : 0   
PÁ   Wisla Krakow (11./28/32- Jagelonia Bialystok (8./28/35)          5 : 1  (4:0)
NE   Lechia Gdaňsk (9./28/34) - Termalica Niececza (10./28/33)      1 : 1  (1:0)   
SO   Podbeskidzie B. Biala (12./28/32) - Gornik Zabrze (16./28/24)      0 : 0  
 
27. KOLO  PÁ 11.  - PO 14. 3.  
Legia a Piast mají jistý postup do skupiny 8 týmů, které budou hrát o titul
SO  Cracovia Krakow (3./27/43) - Legia Warsawa (1./27/55)            1 : 2  (1:1)
PÁ  Piast Gliwice (2./27/54)  - Podbeskidzie B. Biala (11./27/31)          3 : 2  (1:1) 
V 90. + 4. dal vítěznou branku K. Vacek (29 let, OLO, Bielefeld, SPA, Chievo, MLB, Piast),
čtyři minuty před tím neproměnil PK.
NE  Zaglebie Lubin (6./27/38) - Pogon Štětín (4./27/43)                   1 : 1  (0:1)
SO  Ruch Chorzow (7./27/37) - Lech Poznaň(5./27/40)                      1 : 3  (0:1)
PO  Termalica Niececza  (10./27/32) - Wisla Krakow (14./27/29)         2 : 4  (1:2)
PÁ  Korona Kielce  (13./27/30) - Slask Wroclaw  (15./27/27)          2 : 2  (0:1)
DOHRÁVKY  ÚT  8. 3.
ÚT  Piast Gliwice (2./26/51) - Slask Wroclaw  (15./26/26)                1 : 0  (1:0)       
ÚT  Korona Kielce  (13./26/29) - Wisla Krakow (14./26/26)               1 : 1  (0:1)
 
 1. LIGA  
26. KOLO ČT 24. - PO  28. 3.  Legnica  stále čeká na první letošní výhru
PO  GKS Belchatow (9./23/31) - Wisla Plock (1./23/47)                    0 : 2  (0:1)      
SO  MKS Kluczbork (16./23/24) Arka Gdynia (2./23/46)                        0 : 2  (0:1)  
SO  Sandencja Nowy Sacz (8./23/31) Zawisza Bydgoszcz (3./23/38)   4 : 0   (1:0)
SO  Pogon Siedlce (13./23/24) - Zaglebie Sosnowiec (4./23/37)              3 : 2   (2:0)
SO  Olympia Grudziaz (15./23/24) Chrobry Głogów (7./23/33)           2 : 1   (0:1)
PÁ  Miedź Legnica (11./23/28) - Katowice /6./23/34)                         1 : 1   (1:0)
 
25. KOLO  PÁ 18. - NE 20. 3.  SNÍŽÍ SOSNOWIEC NÁSKOK PRVÝCH DVOU ?
PÁ   Wisla Plock (1./22/44) Miedź Legnica (11./22/27)                  : 0  (1:0)    
NE   Wigry Suwalki (16./22/22) - Arka Gdynia (2./22/43)                         0 : 1  (0:0)
NE   Zawisza Bydgoszcz (3./22/38) - GKS Belchatow (8./22/31)           1 : 0  (0:0)
NE   Zaglebie Sosnowiec (4./22/37) - MKS Kluczbork (14./22/24)           0 : 2  (0:1)
SO   Chrobry Głogów (6./22/33) - Sandencja Nowy Sacz (10./22/28)     1 : 1  (0:0)
 
24. KOLO  PÁ 11. - NE 13. 3.  REMÍZY VEDOUCÍCH TÝMŮ
SO   Pogon Siedlce (13./21/24) - Wisla Plock (1./21/41)                            0 : 0   (0:0)
PA   Arka Gdynia (2./21/40) - Zaglebie Sosnowiec (3./21/37)              2 : 2   (1:1)
NE   Miedź Legnica (10./21/27) Zawisza Bydgoszcz (4./21/35)       1 : 1   (1:0)
SO   Belchatow (7./21/31) - Chrobry Głogów (5./21/32)                        1 : 1   (0:0) 
PÁ   Rozwoj Katowice (16./21/20) - Olsztyn (6./21/32)                         2 : 1   (0:0)
DOLCAN ZABKI (po podzimu 6.) ODSTOUPIL Z FINANČNÍCH DŮVODŮ Z LIGY
 
 
 3. LIGA DOLNOSLEZSKO-LUBUSKA 
DOHRÁVKA  20. KOLA 
30. 3.  Karkonosze Jelenia Góra (12./20/25)  Zagłębie II Lubin (11./21/26) 
 
21. KOLO SO 26. 3. 
P-S Świdnica (14./22/22) KS Polkowice (1./22/49)                                1 : 2
Form. Port 2000 Mostki (8./21/35) - Górnik Wałbrzych (2./21/48)          0 : 2
Budowlani Lubsko (16./21/9) -  Miedź II Legnica  (3./22/44)                  1 : 3
Ślęza Wrocław   (4./22/44)  - KP Brzeg Dolny (18./21/8)                       3 : 0  K
KS Stilon GW (7./22/35) - Śląsk II Wrocław (5./22/41)                           1 : 2
Lechia Dzierżoniów (6./22/38) Zagłębie II Lubin (11./21/26)              1 : 0
Foto-Higiena Gać (14./21/23) Piast Żmigród  (9./22/35)                     0 : 0  
Piast Karnin GW (10./22/27) - Karkonosze Jelenia Góra (12./20/25)      3 : 0
KS Bystrzyca Kąty Wrocł. (17./22/9) - Ilanka Rzepin (13./21/25)               0 : 0
 
DOHRÁVKY  20. KOLA
23. 3.  Foto-Higiena Gać (15./20/22) - Ilanka Rzepin (13./20/24) HOSTÉ K DUELU NEPŘIJELI
23. 3.  KS Bystrzyca Kąty Wrocł. (17./21/8) - KS Polkowice (1./21/46)             0 : 5  (0:3)
23. 3.  P-S Świdnica (14./20/22) - Ślęza Wrocław   (4./21/41)                    2 : 3  (0:1)
23. 3.  Lechia Dzierżoniów  (8./21/35) - Górnik Wałbrzych (2./20/45)   1 : 2  (0:0)  
 
21. KOLO SO 19. - NE 20. 3.  ODEHRAJE SE KOMPLETNÍ KOLO ?
SO  KS Polkowice (1./20/43) KS Stilon GW (6./21/35)                           2 : 1  (1:1)
NE  Górnik Wałbrzych (2./19/42)  Foto-Higiena Gać (15./20/22)         1 : 1  (0:0)
     (utkání na náhradním hřišti a bez účasti diváků)
SO  Miedź II Legnica  (3./21/41) P-S Świdnica (14./19/22)                    2 : 1  (2:1)
SO  Ślęza Wrocław   (4./20/38) - Budowlani Lubsko (16./20/9)                  1 : 0  (1:0)
SO  KS Bystrzyca Kąty Wrocław. (17./20/8) - Śląsk II Wrocław (5./21/38)    0 : 4  (0:2)
SO  Ilanka Rzepin (13./20/24) Formacja Port 2000 Mostki  (7./21/35)             2 : 1  (2:1)
NE  Piast Żmigród  (9./21/34) - Lechia Dzierżoniów  (8./20/35)                2 : 0  (0:0)
SO  Zagłębie II Lubin (10./20/26) - Piast Karnin GW (12./21/24)              0 : 0
SO  Karkonosze J. Góra  (11./19/25) - KP Brzeg Dolny (18./21/8)           3 : 0 K
KP Brzeg Dolny odstoupil ze soutěže po podzimní části.
DOHRÁVKY
18. K.  -  3. 5.  Karkonosze Jel. Góra (13./18/22) Górnik Wałbrzych (1./18/41)
19. K.  -  3. 5.  Budowlani Lubsko (16./19/9) - Polonia-Stal Świdnica (11./18/22)   
 
20. KOLO SO 12. - NE 13. 3.  PĚT UTKÁNÍ 20. KOLA ODLOŽENO KVŮLI STAVU HŘIŠŤ
SO  KS Stilon Gorzów Welkopol. (6./21/35) Miedź II Legnica  (3./20/38)  2 : 2  (1:2)
SO  Formacja Port 2000 Mostki  (7./20/35) Śląsk II Wrocław (5./20/35)    6 : 1  (2:0)  
SO  Piast Karnin Gorzów Welkopol. (11./20/23) - Piast Żmigród  (9./20/31)      2 : 1  (1:0)
KP Brzeg Dolny (18./20/8) - Budowlani Lubsko (16./19/9)                      0 : 3  K
 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář