Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

LIGOVÉ DUELY TÝMŮ SLEZSKA 28.4. - 1.5.

3. 5. 2016
 
fotbal-5.jpg
 POHÁR 
FINÁLE 
PO 2. 5. Lech Poznaň - Legia Warsawa              0 : 1  (0:0)
Ve vítězném týmu pravidelně nastupuje a s pohárem se radoval i Adam Hloušek.
 
SEMIFINÁLE 
Legia Warsawa - Zawisza Bydgoszcz (1. L.)       4 : 0  (1:0) 
Zawisza Bydgoszcz (1. L.) Legia Warsawa (P)  1 : 2  (0:1)
Lech Poznaň Zaglebie Sosnowiec (1. L.)        1 : 0  (1:0) 
Zaglebie Sosnowiec (1. L.) - Lech Poznaň (P)   1 : 1  (0:0)
****************************************************
 
 
fotbal-5.jpg
 EKSTRAKLASA 
 
SKUPINA O TITUL - 34. KOLO - ČT 28. - NE 1. 5.  
1. POSTUP DO KVALIFIKACE LM, 2.+3. POSTUP DO KVALIFIKACE EL 
ČT  Zaglebie (4./29)  - Legia (1./37)                              2 : 0  (2:0) 
NE   Piast (2./37) - Pogon Štětín (5./27)                   2 : 1  (2:1) 
PÁ   Ruch (8./21) - Cracovia (3./30)                                0 : 1  (0:1)
ČT  Lech (7./24) - Lechia (6./26)                              0 : 0   
 
33. KOLO - PÁ 22. - NE 24. 4.  
PÁ  Legia Warsawa (1./37) - Cracovia Krakow (3./27)     4 : 0  (3:0)
NE  Piast Gliwice (2./34) Lechia Gdaňsk (6./25)          3 : 0  (1:0)
SO  Pogon Štětín (4./27) - Lech Poznaň (7./23)               1 : 0  (0:0)
PÁ  Zaglebie Lubin (5./26) Ruch Chorzow (8./21)      4 : 1  (1:1)
VÝCHOZÍ POZICE A BODY DO BOJŮ O TITUL PO 30. KOLE
1LEGIA 30 , 2. PIAST 29, 3. POGON 23, 4. ZAGLEBIE 23, 
5. CRACOVIA 23, 6. LECH 22, 7. LECHIA 19, 8. RUCH 19 bodů.
Podle pravidel EKSTRAKLASY se týmům do dalších fází soutěže 
odečítá polovina z dosažených bodů v základní části.
 
SKUPINA O UDRŽENÍ - 34. KOLO - PÁ 29. - NE 1. 5.  
SO   Korona (2./25)  - Wisla  (1./25)                           3 : 2  (2:0)
NE   Jagiellonia (3./25) - Podbeskidzie (8./19)               3 : 2   (1:1)
PÁ   Gornik Z. (7./20) Slask (4./24)                      2 : 1  (1:0)
SO  Termalica (5./22) - Leczna (6./20)                               0 : 2    (0:1) 
 
33. KOLO - PÁ 22. - NE 24. 4.  
PO  Wisla Krakow (1./25) - Termalica Niececza (5./22)          2 : 2  (0:0)  G: 56.,92 - 71.,93
SO  Podbesk. B.Biala (6./19) - Slask Wroclaw (2./24)          1 : 2  (0:1)
SO  Korona Kielce (3./22) - Gornik Lezcna (7./17)                  1 : 1  (1:0) 
NE  Jagelonia Bialystok (4./22) Gornik Zabrze (8./17)           0 : 0  
VÝCHOZÍ POZICE A BODY  TÝMŮ DO BOJŮ O UDRŽENÍ PO 30. KOLE
1. PODBESK. 19, 2. KORONA 19, 3. WISLA 18, 4. JAGELONIA 18,
5. SLASK 17, 6. TERMALICÄ 17, 7. G. LEZCNA 16, 8. G. ZABR. 13 bodů.
 
****************************************************
 
 
fotbal-5.jpg
 1. LIGA  
Do Extraligy postupují první dva, padají 16.-18., 15. hraje baráž o udržení
28. KOLO  PÁ 29. 4. - NE 1. 5.  
SO   Arka  (1./28/57- Ol. Grudziadz (14./28/33)           0 : 0  
PÁ   Plock  (2./28/56 - Olsztyn (6./28/40)                  0 : 0  
SO   Zawisza (3./28/46- Chojniczanka  (16./28/32)      1 : 0  (1:0) 
Chrobry Glogow (4./28/43) - Dolcan Zabki (18./27/30)      3 : 0  K (Dolcan odstoupil ze soutěže)
NE   Sosnowiec (5./28/40) - Rozwoj Katowice (15./28/32)  0 : 1   (0:0)
PÁ   KS Katowice (7./28/40) - Drutex-Bytovia (8./28/39)    0 : 2  (0:1)   
PÁ   Suwalki (11./28/34) - Legnica (10./28/35)              0 : 0  
SO   Kluczbork  (16./28/29)  - Sandecja (9./28/38)           2 : 4  (1:3)
SO   Pogon Siedlce (12./28/34) - Belchatow (13./28/34)    1 : 0   (0:0)
 
27. KOLO  PÁ 22. 4. - NE 24. 4.  
PA  Sandencja Nowy Sacz (9./27/35) Arka Gdynia (1./27/56)   0 : 1  (0:1)
SO  MKS DB Bytow (8./27/36) - Wisla Plock (2./27/55           1 : 2   (0:1)  
SO  Olsztyn (7./27/39) - Zawisza Bydg. (3./27/43                  1 : 1  (1:1)
SO  Olymp. Grudziaz (13./27/32) - Zagl. Sosnowiec (4./27/40)      4 : 2  (1:0)
NE Rozwoj Katowice (17./27/29) - KS Katowice (5./27/40)          1 : 2  (1:1)
SO  Chojn. Chojnice (14./27/32) - Chrobry Głogów (6./27/40)    1 : 1  (0:0)
SO  GKS Belchatow (10./27/34) - MKS Kluczbork (16./27/29)       0 : 2  (0:1)  
SO  Pog. Siedlce (15./27/31) Miedź Legnica (11./27/34)          0 : 0  
Dolcan Zabki (18./27/30) odstoupil po podzimu ze soutěže.
 
****************************************************
 
fotbal-5.jpg
 3. LIGA DOLNOSLEZSKO-LUBUSKA 
Do 2. ligy postupuje jen první tým, padají všechny od 8. místa níže
DOHRÁVKY ÚT 3. 5. 
Karkonosze J.G. (15./28/26) - 
 - Górn.Walbrzych (1./28/66)   0 : 3  (0:2)
Budowlani Lubsko (17./28/9) -
PS Świdnica (14./28/34)        1 : 3  (0:1)
Śleza Wroclaw (3./28/56) -
Piast Żmigrod (7./28/47)          3 : 0 (1:0)
 
28.  KOLO  SO  30. 4. - NE 1. 5.   
SO 
Miedź II. Legnica (3./28/54) - Górn.Walbrzych (1./27/63)     1 : 2  (0:0), G: 55.-80.,88
KS Polkowice  (2./28/62) Ilanka Rzepin (12./28/37)                  2 : 1  (2:0)
KP Brzeg Dolny (18./28/8) - Śląsk II. Wroclaw (5./28/50)      0 : 3  K
Bystrzyca K.W. (16./28/11) L. Dzieržoniov (6./28/50)                   0 : 1  (0:1)
Formacja Mostki (7./28/47) - Foto Higiena G. (11./28/38)             1 : 0  (0:0) 
ÚT  Śleza Wroclaw (4./27/53) - Piast Żmigrod (8./27/47)          ÚT 3. 5. 16.00 
Budowlani Lubsko (17./27/9) Zagłębie II. Lubin (8./28/44)     0 : 6  (0:1)
Stilon Gorzow (10./28/42) Piast Karnin (13./28/32)                         1 : 1  (0:1)  G: 89. - 1.
PS Świdnica (14./27/31) - Karkonosze J.G. (15./27/26)          2 : 0  (1:0)
 
27.  KOLO  STŘ  27. 4.   
Górnik Walbrzych (1./26/60) - Śleza Wroclaw (4./27/53)      1 : 0  (0:0)
Śląsk II. Wroclaw (5./27/47) - KS Polkowice  (2./27/59)      0 : 2  (0:1)
Ilanka Rzepin (12./27/37) - Miedź II. Legnica (3./27/54)          2 : 0  (0:0)
Piast Żmigrod (6./27/47) - Budowlani Lubsko (17./26/9)             3 : 2  (1:1)
Lechia Dzieržoniov (7./27/47) - Formacja Mostki (8./27/44)  0 : 5  (0:2)
Zagłębie II. Lubin (9./27/41) - PS Świdnica (14./26/28)     3 : 1  (2:0)
Karkonosze J.G.(15./26/26) - Stilon Gorzow (10./27/41)         0 : 1  (0:0)
Foto Higiena G. (11./27/38) KP Brzeg Dolny (18./27/8)   3 : 0  K
Piast Karnin (13./27/31) - Bystrzyca Katy Wrocl. (16./27/11)        0 : 0
 
26.  KOLO SO  23. 4.  - NE 24.4.  
Budowlani Lubsko (16./25/9) - Górnik Wałbrzych  (1./25/57   1 : 2  (1:2)
KP Brzeg Dolny (18./26/8)  KS Polkowice (2./26/56)                0 : 3   K
Miedź II Legnica  (3./26/54) -  Śląsk II Wrocław (5./26/47)      3 : 1  (2:0) 
Ślęza Wrocław   (4./26/53) - Ilanka Rzepin (12./26/34)             2 : 1  (2:1)
Foto-Higiena Gać (11./26/35) Lechia Dzierżoniów (6./26/47)   2 : 1  (0:0)
P-S Świdnica (14./25/28)  -  Piast Żmigród  (7./26/44)                 2 : 0  (1:0) 
Form.Port 2000 Mostki (8./26/41) Piast Karnin GW (13./26/30)      4 : 0  (1:0) 
KS Stilon GW (10./26/38) - Zagłębie II Lubin (9./26/38)             1 : 0  (0:0)
KS Bystr.Kąty Wrocł.(16./26/10) Karkonosze J.Góra (15./25/26)  2 : 2  (1:1)          
 
****************************************************
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář