Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

LIGOVÉ DUELY TÝMŮ SLEZSKA OD 1. - 4. DUBNA

2. 4. 2016
flag_of_poland.svg.png   UVÁDĚNY JSOU JEN DUELY PŘEDNÍCH TÝMŮ  LIG,
            KLUBY DOLNÍHO SLEZSKA ZVÝRAZNĚNY TUČNĚ 
 
 EKSTRAKLASA 
ZÁVĚREČNÉ 30. KOLO  SO 9.4.  od 18.00  
Šest týmů má účast v boji o titul jistou, sedm jich hraje 
v posledním kole o dvě postupová místa !!!
Lechia Gdaňsk (8./29/35) - Ruch Chorzow (7./29/38)    
Wisla Krakow (9./29/35Zaglebie Lubin (5./29/44)*
Podbesk.B.Biala (10./29/35) - Termalica Niececza (12./29/33)   
Piast Gliwice (2./29/55)* - Jagel.Bialystok (11./29/35) 
Korona Kielce (12./29/34) - Gornik Zabrze (16./29/25)  
 
 
29. KOLO  PÁ 1.  - PO 4. 4.  
PĚT TÝMŮ  MÁ V POSLEDNÍM KOLE NA 8. MÍSTO A HRÁT JEŠTĚ O TITUL MISTRA
UTKÁNÍ JSOU SEŘAZENA DLE UMÍSTĚNÍ KLUBŮ NA 5. - 11. MÍSTĚ
jistý postup do skupiny o titul  / * o udržení
NE  Zaglebie Lubin (5./29/44)* - Piast Gliwice (2./29/55)*                     4 : 1  (2:0)    
PÁ  Lech Poznaň (6./29/40)Slask Wroclaw (14./29/31)*               0 : 1   (0:1)
NE  Ruch Chorzow (7./29/38) - Wisla Krakow (9./29/35)                   2 : 3  (1:1)
SO  Legia Warsawa (1./29/59)* - Lechia Gdaňsk (8./29/35)              1 : 1  (1:0)        
PO Jagel.Bialystok (11./29/35) - Podbesk.B.Biala (10./29/35)           0 : 3  (0:2)
SO Termalica Niececza (12./29/33) - Korona Kielce (12./29/34)        0 : 1  (0:0)
SO Cracovia Krakow (3./29/45)* - Gornik Leczna (15./29/31)               0 : 0
 
SO 9. 4.  18.00 
Lechia Gdaňsk (8./29/35)  -  Ruch Chorzow (7./29/38)
Wisla Krakow (9./29/35) -  Zaglebie Lubin (5./29/44)*
Podbesk.B.Biala (10./29/35)  -  Termalica Niececza (12./29/33)      
Piast Gliwice (2./29/55)* - Jagel.Bialystok (11./29/35)
 
28. KOLO  PÁ 18.  - PO 21. 3.   V polské nejvyšší soutěži vrcholí úsilí týmu o umístění v první "osmičce", která bude hrát ve skupině o titul (1. Legia Warsawa a 2. Piast Gliwice mají účast jistou), zbývající polovina týmů jen ve skupině o záchranu. V posledních dvou kolech tedy budou zajímavé zřejmě především výsledky týmů na 6. - 12. místě (jejich umístění jsou podtržena).
PÁ   Korona Kielce  (13./28/31) Piast Gliwice (2./28/55)                             1 : 1  (1:0)   
NE   Pogon Štětín (4./28/44)  Cracovia Krakow (3./28/44)                       2 : 2   (1:1)
NE   Gornik Leczna (14./28/30) Zaglebie Lubin (5./28/41)                     0 : 2  (0:1)
SO   Lech Poznaň (6./28/40) - Legia Warsawa (1./28/58)                   0 : 2  (0:2)
SO   Slask Wroclaw (15./28/28) Ruch Chorzow (7./28/38)               0 : 0   
PÁ   Wisla Krakow (11./28/32- Jagelonia Bialystok (8./28/35)          5 : 1  (4:0)
NE   Lechia Gdaňsk (9./28/34) - Termalica Niececza (10./28/33)      1 : 1  (1:0)   
SO   Podbeskidzie B. Biala (12./28/32) - Gornik Zabrze (16./28/24)      0 : 0  
 
 
 POHÁR 
FINÁLE  2. 5.
Lech Poznaň - Legia Warsawa
 
SEMIFINÁLE - 1. zápasy, odvety 5. a 6. 4.
Legia Warsawa - Zawisza Bydgoszcz (1. L.)    4 : 0  (1:0) 
Zawisza Bydgoszcz (1. L.) Legia Warsawa*  1 : 2  (0:1)
Lech Poznaň Zaglebie Sosnowiec (1. L.)      1 : 0  (1:0) 
Zaglebie Sosnowiec (1. L.) - Lech Poznaň*    1 : 1  (0:0)
 
 
 
 1. LIGA  
Do Extraligy postupují první dva, padají 16.-18., 15 hraje baráž
25. KOLO  PÁ 8. 4. - PO  11. 4.  
PÁ  16.30  MKS DB Bytow (7./24/33) - Chrobry Głogów (8./24/33) 
PÁ  18.00  Miedź Legnica (11./24/31) - Arka Gdynia (1./24/49 
PÁ  18.00  Olympia Grudziaz (16./24/25- Wisla Plock (2./24/48)
SO  12.00  Rozwoj Katowice (12./24/29) - Zawisza Bydgoszcz (3./24/39)  
SO  14.00  Sandencja Nowy Sacz (9./24/32) - KS Katowice /5./24/37)  
NE  12.45  GKS Belchatow (10./24/31) - Zaglebie Sosnowiec /4./24/37)    
 
24. KOLO  PÁ 1. 4. - PO  3. 4.  
PÁ  Arka Gdynia (1./24/49 -  Pogon Siedlce (13./24/27)                   3 : 0   (1:0)
SO  Wisla Plock (2./24/48) - Sandencja Nowy Sacz (9./24/32)            0 : 0
PÁ  Zawisza Bydgoszcz (3./24/39)  Olympia Grudziaz (16./24/25)      1 : 1    (0:0)
PÁ  Zaglebie Sosnowiec (4./24/37)  -  Miedź Legnica (11./24/31)      0 : 1   (0:0)  
SO  Chrobry Głogów (8./24/33) - Rozwoj Katowice (12./24/29)           1 : 2  (0:1)
 
23. KOLO ČT 24. - PO  28. 3.  Legnica  stále čeká na první letošní výhru
PO  GKS Belchatow (9./23/31) - Wisla Plock (1./23/47)                    0 : 2  (0:1)      
SO  MKS Kluczbork (16./23/24) Arka Gdynia (2./23/46)                        0 : 2  (0:1)  
SO  Sandencja Nowy Sacz (8./23/31) Zawisza Bydgoszcz (3./23/38)   4 : 0   (1:0)
SO  Pogon Siedlce (13./23/24) - Zaglebie Sosnowiec (4./23/37)              3 : 2   (2:0)
SO  Olympia Grudziaz (15./23/24) Chrobry Głogów (7./23/33)           2 : 1   (0:1)
PÁ  Miedź Legnica (11./23/28) - KS Katowice /6./23/34)                    1 : 1   (1:0)
 
 
 3. LIGA DOLNOSLEZSKO-LUBUSKA 
Do 2. ligy postupuje jen první tým, padají všechny od 8. místa níže
23.  KOLO SO 2. - NE  3. 4. 
SO  KS Polkowice (1./23/52) - Budowlani Lubsko (16./22/9)                     2 : 1  (0:1)
SO  KS Bystrzyca Kąty Wrocł. (17./23/9) - Górnik Wałbrzych (2./22/51)       1 : 2  (1:0)
NE  Miedź II Legnica  (3./23/47) - Ślęza Wrocław   (5./23/44)              2 : 1  (1:1) 
SO  Śląsk II Wrocław (4./23/44) - P-S Świdnica (15./22/22)                         4 : 0  (2:0) 
SO  Karkonosze Jel. Góra (14./22/25) Lechia Dzierżoniów (6./23/41)      0 : 1  (0:1)
SO  Piast Żmigród  (7./23/38) - Form. Port 2000 Mostki (9./23/35)                  2 : 0  (0:0)
SO  Ilanka Rzepin (12./23/28) - KS Stilon GW (8./23/35)                              1 : 0  (0:0)
     Piast Karnin GW (11./23/30) KP Brzeg Dolny (18./23/8)                             3 : 0    K
NE Zagłębie II Lubin (10./23/32) - Foto-Higiena Gać (13./23/26)              4 : 0  (1:0) 
 
DOHRÁVKA  20. KOLA 
30.3. Karkonosze Jel. Góra (13./21/25)  Zagłębie II Lubin (10./22/29)   3 : 4
 
22. KOLO SO 26. 3. 
P-S Świdnica (14./21/22) KS Polkowice (1./22/49)                                1 : 2
Form. Port 2000 Mostki (8./22/35) - Górnik Wałbrzych (2./21/48)          0 : 2
Budowlani Lubsko (16./21/9) -  Miedź II Legnica  (3./22/44)                  1 : 3
Ślęza Wrocław   (4./22/44)  - KP Brzeg Dolny (18./21/8)                       3 : 0  K
KS Stilon GW (7./22/35) - Śląsk II Wrocław (5./22/41)                           1 : 2
Lechia Dzierżoniów (6./22/38) Zagłębie II Lubin (11./21/26)              1 : 0
Foto-Higiena Gać (14./22/26) Piast Żmigród  (9./22/35)                     0 : 0  
Piast Karnin GW (10./22/27) - Karkonosze Jelenia Góra (12./20/25)      3 : 0
KS Bystrzyca Kąty Wrocł. (17./22/9) - Ilanka Rzepin (13./22/25)               0 : 0
 
DOHRÁVKY  20. KOLA
23. 3.  Foto-Higiena Gać (15./21/25) - Ilanka Rzepin (13./21/24)                3 : 0  K       
                                                                                 Hosté se k utkání nedostavili.
23. 3.  KS Bystrzyca Kąty Wrocł. (17./21/8) - KS Polkowice (1./21/46)             0 : 5  (0:3)
23. 3.  P-S Świdnica (14./20/22) - Ślęza Wrocław   (4./21/41)                    2 : 3  (0:1)
23. 3.  Lechia Dzierżoniów  (8./21/35) - Górnik Wałbrzych (2./20/45)   1 : 2  (0:0)  
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář