Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

NABÍDKA AKCÍ OD SO 9. 4. DO PO 11. 4.

11. 4. 2016
 
Pátek 8. dubna
BASKETBAL
KP KADETŮ U17 - SKUPINA O 7. - 9. MÍSTO
TJ Sn Varnsdorf  (3./20/26) – BK Horejsek Děčín (2./20/26)  75 : 90  (25:15, 43:39, 62:64)
 
Sobota 9. dubna
KUŽELKY
3. LIGA MUŽŮ B - Sestupují Pardubice a Šluknov, postupují Kosmonosy a Rychnov
Šluknov A (12./22/11) – Kutná Hora (7./22/19)       2 : 6, kuž. 2956:2968
Pardubice (11./22/13) - Rychnov n. K. (2./22/32)  0 : 8   "    3177:3333     
 
KRAJSKÝ PŘEBOR B (KPB) ÚK - Česká Kamenice se vrací do divize
Čes. Kamenice (1./18/29) - Un. Děčín (4./18/18)  5 : 3, kuž. 2522:2464 (6:6)
Šluknov B (2./18/23 Roudnice n. L. (10./18/12)   6 : 2, kuž.  2542:2480  (7:5)
Bohušovice B (3./18/18) - Sok.Ústí B (7./18/17)  8 : 0, kuž. 2582:2355 (10:2) 
 
KRAJ. PŘ. 2 (KP2) LK - NADSTAVBA - Postup do KP1 LK si vybojoval Šluknov C.
Doksy B  (2./20/29) - Šluknov C (1./20/29)    5 : 1,       kuž. 1553:1455  (5:3)
Chrastava B (4./20/22) - Skalice C (3./20/24)   5.5 : 0,5,   kuž. 1658:1600  (4:4)
Nejlepším jednotlivcem soutěže se stal hráč Petr Tichý ze Šluknova, nejvíce bodů pro svoje družstvo v soutěži uhrál Petr Tichý ze Šluknova.
 
ATLETIKA – ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU V JIŘETÍNĚ
V. ročník memoriálu Milana Krupky se běží i o ceny Tolštejnského panství a je určen pro
kategorie juniorské a dospělých. Prezentace od 11.00 hod., start od 13.00 hod. ve sportovním
areálu v Jiřetíně p. J. s cílem na vrcholu hory Jedlová (délka 6 km, převýšení 340 m).
 
FOTBAL
DIVIZE B - Vilémov poskočil o jedno místo výše
Vilémov (13./20/22) – Neratovice (3./20/39)     1 : 0  (0:0)   G: 91. min. 
Chomutov (14./19/21) – Kladno (2./20/40)           0 : 2  (0:1)
Litvínov (15./20/16) – Lovosice (1./20/46)            0 : 1  (0:0)   G: 72. min.
Louny (16./20/14) – Nymburk(10./20/27)             0 : 0   PK 4:2
 
DIVIZE C - Boru si na jaře nevede zle
Suchdol (5./19/29) - Nový Bor (10./18/28)             0 : 0,  PK  0:3
 
ČLD U19
Most - FK Varnsdorf U19               6 : 0  (4:0)
ČLD U17, U16
FK Varnsdorf  U17 - Meteor Praha   0 : 4  (0:2) 
FK Varnsdorf U16 - Meteor Praha    1 : 3  (1:1)
 
I. A TŘÍDA - Kluby z výběžku bez bodového zisku 
Velký Šenov – Jílové      1 : 4  (1:2)  Hosté potvrdily roli favorita.
Lovosice B – Rumburk      3 : 1  (1:0)  Individuální chyby hostů rozhodly duel.
Mojžíř - Šluknov              2 : 1  (0:0)  Šluknov inkasoval na 2:1 v 88. min.
 
I. B TŘÍDA - Dobrý bodík Podlužáků
Malšovice - Horní Podluží  2 : 2  (1:2), PK 5:4   Jak padaly góly? 1:0, 1:1, 1:2, 81. 2:2.
 
OKRESNÍ PŘEBOR - Jiřetín padl, Jiříkov do vedení
Jiříkov (1./16/35) Krásná Lípa (12./15/18)  5 : 2  (2:0)
Jiřetín (2./15/34) – Těchlovice (5./16/25)      1 : 2  (0:1)
Mikulášovice (3./16/28) – Březiny (4./16/25)    4 : 4   (3:1)  PK 3:4
Markvartice (8./16/24) - Boletice (6./16/25)           3 : 2   (2:1)
Verneřice (13./16/14) - Šluknov B (7./16/24)         1 : 1   (0:1)  PK 2:4 
St.Křečany (9./15/24) - St.Šachov (14./16/10)     1 : 0   (0:0)
D. Habart. (10./16/22) - D. Poust. (11./15/22)       6 : 5  (4:3) 
 
STOLNÍ TENIS  - KP I. TŘÍDY - VÍTĚZEM  KP FILIPOV 
TJ Sokol Filipov A (1./25/70) – TJ Sokol Terezín A (11./26/42)  10 : 2
 
BASKETBAL
OBLASTNÍ PŘEBOR
TJ Sn Varnsdorf B (8./18/24) – BK Litvínov (9./18/22) 84 : 91  (17:28, 49:41, 63:69)
 Domácí "pomohli" soupeři ke konečnému předposlednímu místu.
               
Neděle 10. dubna
ATLETIKA – ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU VE CHŘIBSKÉ
Na trati Chřibská - Studenec se poběží 7. ročník závodu. Zahájení v 10.00 hod., délka tratě 6,1 km, převýšení 397 m. Za překonání rekordu mužů (26.01 min.) a žen (28.30 min.) je vypsána prémie 500 Kč. 
 
STOLNÍ TENIS  - KP I. TŘÍDY - VÍTĚZEM  KP FILIPOV 
TJ Sokol Filipov A (1./26/73) – TJ Krupka B (10./26/45)  10 : 4
 
ŠACHY – KRAJSKÝ PŘEBOR LK
ŠK Česká Lípa (6./10/16) – TJ Krásná Lípa (10./11/8)   6.5 : 1, 5
Do druhé ligy postupuje Desko Liberec A, sestupují
ŠK Libštát (11./11/4) a ŠK Zikuda Turnov E (12./11/2).
 
BASKETBAL – KP KADETŮ U17 o 8. - 9. místo
TJ Sn Varnsdorf (2./21/27) – BK Brandýs n. L. (1./21/28)  54 : 80  (13:15, 26:38, 44:57)
 
FOTBAL - 2. LIGA - Varnsdorf  si polepšil o jednu příčku 
FK Varnsdorf (12./20/20) – FK Pardubice (7./19/26)  1 : 0   (0:0)
 
 
Neděle 10. – pondělí 11. dubna
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA, 26. KOLO
NE 18.00 Kobra11 – Žlábci 5 : 0, 19.00 Black Horses - BC Tos+Plus 1 : 4
PO 18.00 Aspoň Kilo - Spliťáci 0 : 5, 19.00 X-Team - Bahňáci  5 : 0
Dohrávka 25. kola: Žlábci- Aspoň Kilo  1 : 4!
POŘADÍ: 1. SPLIŤÁCI 84,5    2. KOBRA11 80     3. BLACK HORSES 75,5 
4. BC TOS+PLUS 74    5. X-TEAM 73       6ŽLÁBCI 53,5  
7. BAHŇÁCI 42    8. ASPOŇ KILO 37,5 bodu. 
 
 
 
Pondělí 11. – úterý 12. dubna
STOLNÍ TENIS – UTKÁNÍ OKRES. PŘEBORU, OKRES. SOUTĚŽE
OP: Sn Varnsdorf B - Sn Varnsdorf C, Sn Varnsdorf E - SK Malá Veleň A   11 : 7
v nové herně. Utkání u soupeře: GPD Benešov B - Sn Varnsdorf D od 18.00 hod.
OS:  Sn Varnsdorf F - SKST Č. Kamenice A v ÚT 12. 4. od 18.00 hod. v nové herně.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář