Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

NABÍDKA AKCÍ OD STŘ 26. 10. DO ÚT 1. 11.

28. 10. 2016
 
Středa 26. října
HOKEJ – 2. LIGA, 10. KOLO
HC DĚČÍN 5./14 - Klatovy 8./12   2 : 1  (1:0, 0:1, 1:0)
 
 
Čtvrtek 27. října
STOLNÍ TENIS – KP II. TŘÍDY C, 5. KOLO
Kr. Březno 1./15 - Markvarticee A 12./6    11 :  7 
Roudnice B 2./13 - Chemička ÚL A 4./12       9 :  9
Litoměřice A 3./13 - Benešov A 10./7         13 :  5
SK Štětí B 9./7 - FILIPOV B 5./10               7 : 11
Terezín B 11./6 - SKP Sever ÚL B 6./10         7 : 11
Terezín A 7./10 - Roudnice C 8./7                 9 :  9
 
 
Pátek 28. října
FOTBAL 
I. TŘÍDA ST. DOROSTU
Duchcov 5./13 - V. Šenov/Mikulášovice 1./22   0 : 7  (0:2)
G: M. Adámek 3, J. Soukup a R. Smejkal po 2.
Šluknov 3.!19 - Trnovany/Sobědruhy 6./9            4 : 2  (1:0)
G: 36. P. Kudrna, 49. 1:1, 55: J. Kaleja, 65. po PK 1:1, 86. M. Svoboda, 90. O. Bartoš.  
 
BASKETBAL - NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ U15 li
AŠ Ml. Boleslav 3./9 - TJ Sn VARNSDORF 4./8  45 : 97   (9:25, 18:21, 12:24, 6:27)
 
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 1. LIGA  - 2. KOLO
Nový Jitrovník Království - Sport bar A N. Bor       6 : 0
RC Peklo Varnsdorf - Nic moc Varnsdorf                2 : 4
U Koláče Jablonné - KK Krkovička Rumburk           2 : 4
U Jelena A V. Šenov – Rafani Rybniště                4 : 2
U Miloše Česká Lípa – Sloupák Varnsdorf             4 : 2
Pilínkov A Liberec - Český Lev A Mimoň v NE od 15.00 U Horáků
 
LUŽICKÁ 2. LIGA  - 2. KOLO
Hopo H. Podluží - U Jelena C V. Šenov                 6 : 0
U Pavla B Kunratice – Skalice v NE                        0 : 6
Pařezáci Zdislava - Ťukálkové Království              2 : 4
Český Lev C Mimoň – Tragédi Č. Kamenice          2 : 4
U Pavla A Kunratice - U Jelena B V. Šenov           2 : 4
Za Humny Liberec - BSC Mělník Varnsdorf            4 : 2
Sport bar C Nový Bor volno v SO od 14.00)
 
FOTBAL - FNL
Ústí - FK VARNSDORF  2 : 0 (0:0)
G ÚL: 62., 86, ČK: 78. K. Zbrožek VDF
 
 
Sobota 29. října
FUTSAL – OKRESNÍ 1. AUTOCENTRUM LIGA, 2. turnaj se hraje ve SH Varnsdorf od 9.00 hod. JÍZDNÍ ŘÁD TÝMŮ Z VÝBĚŽKU: 9.00 SLŠ ŠLU – Hezouni, 10.10 Benteler RBK – Las Žlebas, 11.20 SLŠ ŠLU - Benteler RBK, 12.30 Benteler RBK – Hezouni, 13.40 SLŠ ŠLU – Dumbo. Začátky duelů s vyjímkou prvního jsou přibližné.
Ve výborné formě hraje Benteler Rumburk, který ve třech odehraných utkáních nenašel přemožitele a ziskem devíti bodů s přehledem udržel vedoucí pozici v ligové tabulce. Ze zadních pozic zaútočila mužstva Autocentrum Jílové B a SK Dumbo Děčín -  ze tří zápasů vydolovala sedm bodů za dvě výhry a vzájemnou remízu, které je katapultovaly na „bednu“. Jílovští jsou druzí a Dumbo třetí. Hráči SLŠ a SOŠS Šluknov byli v tomto kole posledními, kdo ještě na varnsdorfské palubovce bodoval. Tři body ze tří zápasů „Lesníky“ bohužel nemohly udržet na medailových pozicích, a tak jsou těsně pod nimi.
 
BASKETBAL
OBLASTNÍ PŘEBOR ML. MINIŽÁKŮ U12
Kondoři Liberec 9./6 - TJ Sn VARNSDORF            31 : 94
BK Děčín 3./11 - TJ Sn VARNSDORF  4./10         58 : 63
 
NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ KADETŮ U17
TJ Sn VARNSDORF 6./6 – TJ Kostelec n. Č. L. 7./5  139 : 32
 
SEVEROČESKÁ LIGA
TJ Sn VARNSDORF A 8./4 -  BK Teplice 4./6   63 : 69  (16:18, 21:21, 14:9, 12:21)
 
VOLEJBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN (LIB-Z1)
TJ Sn. VARNSDORF  A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště A   1 : 3,  0 : 3
 
FOTBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR
VILÉMOV 11./13 - Neštěmice 13./9        3 : 1  (1:0)
G: 41., 90. P. Havel, 60. K. Kaňkovský
 
I. A TŘÍDA - 10. KOLO
FK Křešice 8./14  - FK RUMBURK 9./12  1 : 0  (1:0)
 
 
I. B TŘÍDA - 10. KOLO
JIŘÍKOV 5./20 - TJ Boletice n. L. 8./14          7 : 0  (2:0)
G: K. Novák 3 (1 z PK),M. Šolc, J. Bajan, V. Škvor a vl. gól.
 
HOČNÍ PODLUŽÍ 10./11 - Hostovice 3./21     0 : 1  (0:0) po PK  3:4
 
TJ Chlumec 7./16 - ŠLUKNOV  11./10             0 : 5  (0:4)  
G: J. Hajduk 2, P. Horák, J. Šach, E. Mikula
 
TJ Přestanov 12./6 - VELKÝ ŠENOV 14./3      5 : 2  (2:0)
G: 59. K. Malý na 2:1, 63. J. Bálek na 3:2.
 
 
DIVIZE B, C - 12. KOLO
NOVÝ BOR  7./19 - TJ Slovan Velvary 14./11   1 : 0  (0:0) po PK 5:4
CHRASTAVA 11./16 - FK Kratonohy 10./16      2 : 1  (0:0) po PK 3:2
 
BASKETBAL - NBL, 9. KOLO
Kolín 6./14 BK DĚČÍN 4./15.    81 : 72  (21:19, 18:22, 25:30, 17:11)
 
HOKEJ – 2. LIGA, 11. KOLO
Kobra Praha 1./22 - HC DĚČÍN 7./14.    5 : 4  (0:1, 1:2, 4:1)
 
 
Neděle 30. října
ŠACHY – KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK – ZÁPAD, 2.KOLO
ŠK Stráž p. R. 1./4 - ŠK Medvědi Kunratice  4./3      6 : 2           
1. Novoborský ŠK C 2./3  - Slavia Liberec B  6./1     5 : 3
Desko Liberec C 5./3 - ŠK Frýdlant  3./3               4,5 : 3,5
TJ SLOVAN VARNSDORF  7./0 volno
 
BASKETBAL- NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ KADETŮ U17
TJ Sn VARNSDORF 6./7 – BC Kolín 1./10  47 : 126
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U15, U14 - 12. KOLO
FK VARNSDORF - FK Viktoria Žižkov   0 : 5  (0:3) a  0 : 2  (0:1)
 
KP DOROSTU U19, U17 - 12. KOLO
FK VARNSDORF  - FC Chomutov/J. Chomutov 5 : 0  (3:0) a 1 : 0  (0:0)
 
I. B TŘÍDA - 10. KOLO
HOČNÍ PODLUŽÍ - SK  Hostovice  0 : 1  (0:0) po PK  3:4
 
BOWLING – VDF LIGA, 6. KOLO
Ajznbóni 10./3 – X-team 1./24                  0 : 5
Nic-moc 4./19 – Spliťáci 2./22                   2 : 3
Kobra 11 7./12 - Růžový panteři  3./19   0 : 5
Aspoň kilo 8./12 - Black horses 5./14       0 : 5
Žihadla 9./11 – Retosáci  6./14                3 : 2       
 
HOKEJ – EXTRALIGA
LIBEREC 4./31 – Pardubice 13./12     4 : 2  (1:0, 1:2, 2:0)
 
 
Pondělí 31. října
STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ PŘEBOR, 6. KOLO od 18.00
Sn Varnsdorf A - SK Malá Veleň A
Sn Varnsdorf B - GPD Benešov B             11 : 7
SKST Děčín C - SKST Děčín D
17:00 Slavoj Děčín A - Sn Varnsdorf D     5 : 13
SKST Děčín E volno
Út 1. 11. 18:00 Sn Varnsdorf E - Sn Varnsdorf C
OS Út 17:00 Sn Varnsdorf F - SKST Děčín F
 
 
Úterý 1. listopadu
HOKEJ – LIGA MISTRŮ – OSMIFINÁLE, 1. zápas
LIBEREC – Vítkovice 1 : 0  (0:0, 0:0, 1:0)
ÚT 8.11. 17.00  2. zápas ve Vítkovicích
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář