Jdi na obsah Jdi na menu
 


NABIDKA AKCÍ OD PONDĚLÍ 23. 2.

24. 2. 2015
Pondělí 23. února – neděle 1. března
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
23. 02. 20:00 DK STŘELNICE - BOSTON
24. 02. 19:00 CVIKOV - ŠLUKNOV
25. 02. 19:00 BOSTON - DK STŘELNICE
26. 02. 19:30 ŠENOV - HADI
28. 02. 17:00 HADI - ŠENOV
01. 03. 17:30 ŠLUKNOV - CVIKOV
 
 
Středa 25. února
BASKETBAL
BK Děčín (2./PCT 0,818) – BK JIP Pardubice  ( 4./0,676)  72 : 59  (16:17, 38:33, 53:48)
 
 
 
Pátek 27. února
KUŽELKY SK Plaston Šluknov  C – SK Skalice C 
Utkání nadstavby KP2 LK o 1. - 4. místo od 17.00 hod. ve šluknovské kuželně.
 
ŠKOLA BRUSLENÍ
Probíhá pro děti ve věku 5 až 10 let ZDARMA každou středu, pátek od 17.25 hod. 
a v neděli od 10.00 hod. v nové varnsdorfské zimní hale.
 
STOLNÍ TENIS
TJ Sokol Filipov B (4./40) – SKST Děčín B  (8./36)  9 : 9
KST Kalich Litoměřice A  (11./21) - GPD Benešov n. Pl.  (10./35) 8 : 10         
Utkání KP II. třídy sk. C od 18.00 hod. 
 
BASKETBAL TJ BK Horejsek Děčín B - Slovan Varnsdorf  
46 : 86  (21:20, 29:49, 41:60)
Čtvrtfinále play-off Severočeské ligy od 18.30 hod. v ČEZ Sportcentrum Děčín.
 
 
Pátek 27. února - neděle 1. března
KULEČNÍK - LUŽICKÁ HOSPODSKÁ LIGA
1. LHL
Ťukálkové Království - U Jelena A Velký Šenov
KK Krkovička Brtníky - Nový Jitrovník Království
Český Lev "A" Mimoň - Rafani Rybniště
Pilínkov  A - RC Peklo Varnsdorf
Sport bar  A Nový Bor - 1.KK Šluknov
2. LHL: Skleník Varnsdorf - U Pavla A Kunratice, SO 14.00 restaurace U Kostela
3. LHL: Kovárna Varnsdorf - U Jelena C Velký Šenov, SO 17.00 hospoda Na Kovárně
 
 
Sobota 28. února
FUTSAL - 1. Autocentrum Jílové liga
Sedmý turnaj zahajuje od 8.00 hod. ve SH v Libouchci.
Soupeři JK Trans Varnsdorf B: od 8.00 hod. Hezouni Děčín, od 9.45 Sokol Bělá a od 12.05 Las Žlebas.
Soupeři Lesní bezpečnosti Šluknov: od 13.50 Turbo Děčín B a od 15.35 SK Dumbo Děčín.
 
VOLEJBAL ŽEN TJ Slovan Varnsdorf B – TJ Sokol Děčín
Utkání okresního přeboru od 9.00 a 11.00 hod. v tělocvičně Národní.
 
FOTBAL - ZIMNÍ TURNAJ MLADÝCH NADĚJÍ
Třetí z pěti zimních halových satelitních turnajů o Pohár Šluknovského výběžku
zahajuje od 9.00 hod. ve vilémovské hale. Garantem je Lipová.
 
KUŽELKY SK Plaston Šluknov B – TJ Lokomotiva Ústí n. L.
Utkání krajského přeboru skupiny B ÚK od 9.00 hod. ve šluknovské kuželně.
 
VOLEJBAL MUŽŮ TJ Rumburk A    - TJ Sokol Mnichovo Hradiště A
Utkání soutěže LB kraje M-1 od 10.00 a 13.00 hod. v hale OA Rumburk.
 
VOLEJBAL ŽEN TJ Lokomotiva Liberec I B - TJ Slovan Varnsdorf A
Utkání soutěže LB kraje Z-1 od 10.00 a 13.00 hod. u soupeřek v Liberci.
 
BASKETBAL ST. ŽÁKŮ U15 TJ Slovan Varnsdorf – BK Kralupy Junior
Utkání krajského přeboru středních Čech od 13.00 hod. v tělocvičně Národní.
 
KUŽELKY SK Plaston Šluknov A – TJ Dynamo Liberec
Utkání 3. ligy mužů skupiny B od 14.00 hod. v kuželně Narex Česká Lípa.                  
 
BASKETBAL KADETŮ U17 TJ Slovan Varnsdorf – BK Beroun
Utkání krajského přeboru středních Čech od 16.00 hod. ve varnsdorfské sportovní hale        
 
BASKETBAL JUNIOREK U19 BK Kralupy Junior - TJ Slovan Varnsdorf
Utkání ligy U19 od 16.00 hod. v Kralupech.
 
HOKEJ  NED Hockey Nymburk -  HC Děčín  
První utkání play -off play-off o čtvrtfinále 2. HL mezi 9. a 8. týmem
základní části se hraje po dohodě klubů od 17.00 hod. v Nymburku.
 
 
BASKETBAL NH Ostrava - BK Děčín
Utkání NBL od 17.30 hod. v Ostravě.
 
 
Neděle 1. března              
ŠKOLA BRUSLENÍ
Probíhá pro děti ve věku 5 až 10 let ZDARMA každou středu, pátek od 17.25 hod. 
a v neděli od 10.00 hod. v nové varnsdorfské zimní hale.
 
ŠACHY TJ Krásná Lípa – TJ Bižuterie Jablonec n. N.
Utkání Libereckého krajského přeboru od 10.00 hod. v Kulturním centru (kino) v Krásné Lípě.
 
BASKETBAL KADETŮ U17 TJ Slovan Varnsdorf – BK Benešov
Utkání krajského přeboru středních Čech od 10.00 hod. ve varnsdorfské sportovní hale        
 
BASKETBAL JUNIOREK U19 Sokol Nusle - TJ Slovan Varnsdorf
Utkání ligy U19 od 14.30 hod. v TJ Sokol Nusle.
 
 
Neděle 1. – pondělí 2. března
BOWLING – VARNSDORFSKÁ LIGA (VBL)
Spliťáci – X-team, X-team – Kobra 11 (neděle).
Nic-moc – Bahňáci, Black horses – Aspoň kilo (pondělí).
Zápasy 21. kola od 18.00 do 21.00 hod. v Bowling baru.
 
 
Pondělí 2. března 
FOTBAL JUNIORŮ Slovácko - FK Varnsdorf
Zápas juniorské ligy od 14.00 hod. ve Starém Městě.
 
HOKEJ  HC Děčín  - NED Hockey Nymburk 
Druhé utkání play-off o čtvrtfinále 2. HL mezi 8. a 9. týmem
základní části se hraje od 18.00 hod. na ZS v Děčíně.
 
 
Úterý 3. března
FOTBAL Olomouc - FK Varnsdorf
Zápas FNL od 18.00 hod. na stadionu v Olomouci.
 
 
Středa 4. března
BASKETBAL Qanto Tuři Svitavy - BK Děčín
Utkání NBL od 17.00 hod. ve Svitavách.
 
HOKEJ  HC Děčín  - NED Hockey Nymburk 
Třetí utkání play-off o čtvrtfinále 2. HL mezi 8. a 9. týmem 
základní části se hraje od 18.00 hod. na ZS v Děčíně.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář