Jdi na obsah Jdi na menu
 


NABÍDKA od STŘ 27.11. do ČTV 5.12.

26. 11. 2013

Středa 27. – čtvrtek 5. prosince

HOKEJ – RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Středa 27. 11. 19:00 BOSTON – ŠENOV

               21:00 ŠLUKNOV - HADI

Sobota 30. 11. 17:00 HADI – ŠLUKNOV

Neděle  1. 12. 17:30 ŠENOV - BOSTON

Pondělí 2. 12. 20:00 DK STŘELNICE - BOSTON

Úterý   3. 12. 19:00 CVIKOV - ŠENOV

Středa  4. 12. 19:00 BOSTON – HADI

               21:00 ŠENOV - DK STŘELNICE

Čtvrtek 5. 12. 19.00 MĚLNÍK - HADI 

 


 

Čtvrtek 28. – pátek 29. listopadu

STOLNÍ TENIS – 24 HODINOVÝ MARATON

Proběhne od čtvrtečních 12.00 hod. do pátku 12.00 hod. ve varnsdorfském Gymnáziu.

Ve čtvrtek od 17.00 hod. vložený turnaj pro příchozí, systém hry dle počtu hráčů.


 

Pátek 29. listopadu     

KULEČNÍK RC Peklo Varnsdorf – Kocouři Česká Lípa

Utkání 2. LHL (Lužická hospodská liga) od 18.00 v hospodě Peklo.      

 


 

Sobota 30. listopadu

HOKEJ MLÁDEŽE HC Varnsdorf – HC Poděbrady

Utkání ligy mladších žáků LB kraje od 13.00 hod. na zimáku v Rumburku.

 

KULEČNÍK KK Krkovičky Brtníky – U Miloš A Česká Lípa

Utkání 1. LHL (Lužická hospodská liga) od 16.00 v restauraci U Krkovičky.

 

KULEČNÍK U Jelena A Velký Šenov – Mělník A Varnsdorf

Utkání 1. LHL (Lužická hospodská liga) od 16.30 v hospodě U Jelena.

 

BASKETBAL KADETŮ U17 TJ Slovan Varnsdorf – Basket Poděbrady

Utkání KP středních Čech od 14.00 hod. ve sportovní hale.

 

BASKETBAL MUŽŮ TJ Slovan Varnsdorf – Slavoj BK Litoměřice

Utkání Severočeské ligy od 17.00 hod. ve sportovní hale.


 

Neděle 1. prosince

HOKEJ – VÁNOČNÍ TURNAJ ŽÁKŮ 4. TŘÍD

Začátek akce účasti týmů Litoměřic, Děčína, Dolní Poustevny a Varnsdorfu

začíná v 11.00 hod. na zimním stadionu v Rumburku.

                 

HOKEJ – ŠKOLA BRUSLENÍ A NÁBOR NOVÝCH HOKEJISTŮ

Akce pro děti ve věku 5 – 10 let probíhají na zimním stadionu v Rumburku

každou neděli od 10.00 do 11.30 hodin. Bližší Informace u Josefa Hambálka,

tel. číslo 603 219 792.


 

Neděle 1. a pondělí 2. prosince

BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA V BOWLING BARU, 10. KOLO

Neděle 18.00 - 21.00 hod.: Bahňáci – Spliťáci, Kobra 11 – BC Tos, Aspoň kilo - X-team.

Pondělí: Žlábci - Nic-moc, Black horses – Killers.                     


 

Pondělí 2. prosince

STOLNÍ TENIS Slovan Varnsdorf B – Slavoj Děčín A

Utkání OP od 18.00 hod. v herně Technických služeb VDF.


 

Úterý 3. prosince

STOLNÍ TENIS Slovan Varnsdorf C – SKST Č. Kamenice B

Utkání OP od 18.00 hod. v herně Technických služeb VDF.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář