Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

NABÍDKY OD PO 25.1. DO NE 31.1.

25. 1. 2016
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 
PO  18.01.  19:00  CVIKOV - STŘELNICE   14 : 6, ÚT  19.01.  20:30  ŠENOV - VARNSDORF   5 : 8
ST  20.01.  20:30  STŘELNICE - BOSTON  7 : 16,  ČT  21.01.  20:30  HADI - CVIKOV  6 : 13
SO 23.01.  15:30  BOSTON - ŠENOV  9 : 4
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 23. 1.  
1. VDF 22 UTK./42 BODŮ,     2. BOS 23/36,    3. ŠEN 23/31, 
4. CVI 23/24,   5. ŠLU 23/14,   6. SCE 23/8,    7. HADI 23/5   
BUDE SE HRÁT
PO  25.01.  19:00  VDF - STŘELNICE  17 : 10,  ÚT  26.01.  20:30  ŠLUKNOV - ŠENOV  6 : 12 ,
ST  27.01.  20:30  CVÍKOV - VDF  4 : 9,  ČT  28.01.  20:30  STŘELNICE - ŠENOV 17 : 5,
SO 30.01.  15:30  HADI - ŠLUKNOV  8 : 21
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 30. 1.  
1. VDF 24 UTK./46 BODŮ,     2. BOS 23/36,    3. ŠEN 25/33, 
4. CVI 24/24,   5. ŠLU 25/16,   6. SCE 25/10,    7. HADI 24/5   
 
Neděle 24. – pondělí 25. ledna
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA, 16. KOLO  
NE 18.00 Žlábci  - Bahňáci  4 : 1, 19.00 Kobra 11 - Black horses  3 : 2
PO 18.00 BC Tos+Plus  - Spliťáci  0 : 5, 19.00 X-team – Aspoň kilo  5 : 0
Varnsdorfskou ligu vedl po šestnáctém z 28 kol tým Spliťáků s 54,5 bodem před Kobrou11 s 50 a BC Tos+Plus se 44 body. Následovaly X-team 42, Black horses 41,5, Žlábci 31, Aspoň kilo 30 a Bahňáci 27. V jednotlivcích byl na čele J. Trojan (Spliťáci) s průměrným náhozem 170,2 bodů  před J. Vašutem (Kobra11) 169,5, R. Páchou (BC Tos+Plus) 169,1, M. Králem (BC Tos+Plus) 167,7, J. Ševčíkem (Kobra11) 166,6 a S. Miškovou (Spliťáci) 166,5 bodu. Dosud v soutěži bodovalo 42 hráčů a 5 hráček.  
 
Pondělí 25. ledna – úterý 26. ledna
STOLNÍ TENIS – UTKÁNÍ OKRES. PŘEBORU, OKRES. SOUTĚŽE
OP: Sn Varnsdorf B - Slavoj Děčín A  7 : 11, Sn Varnsdorf E - SKST Děčín C  12 : 6
SKST Děčín E - Sn Varnsdorf C  10 : 8
OS: SKST Děčín G - Sn Varnsdorf F 
 
Středa 27. ledna
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
HC Děčín - HC Klatovy  ODLOŽENO NA STŘ 3. 2.
 
Čtvrtek 28. ledna
FOTBAL - PŘÍPRAVA
Jílové - SK Vilémov  2 : 1
 
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY, SK. C
TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Filipov B     6 : 12
Body za vítěze D. Phanthe 4, S. Honzík a Z. Fučík po 3, M. Mrázek 1, čtyřhra 1  
        
Pátek 29. ledna – neděle 30. ledna
KULEČNÍK  - LUŽICKÁ HOSPODSKÁ LIGA 
1. LL
Sloupák Varnsdorf – U Jelena Velký Šenov A     6 : 0
RC Peklo Varnsdorf – Pilínkov Liberec                 ODLOŽENO
Sportbar Nový Bor - KK Rumburk                               4 : 2
Rychlá rota Zdislava - Rafani Rybniště                        ???
2. LL 
U Koláče Jablonné v P. (1./13/20) BSC Mělník Varnsdorf (10./13/6)    4 : 2
U Pavla Kunratice (4./13/14) - Herna U Miloše Česká Lípa (2./12/17)            2 : 4
U Jelena Velký Šenov B (3./13/14) – Tragédi Česká Kamenice (7.12/12)   4 : 2
Nový Jitrovník Království (5./13/13) – U Mlejna Radvanec (6./12/13)      4 : 2  
Ťukálkové Království (8./12/10) – Sportbar Nový Bor B (9./13/7)              4 : 2
3. LL
Hopo Horní Podluží (4./13/15) – Skalice Boudy  (1./13/20)                       2 : 4
Za Humny Liberec (2./13/17) - Pařezáci Zdislava (8./13/11)                             6 : 0
Kovárna Varnsdorf (7./12/12) – SK Žibřidice (3./13/16)                            4 : 2
U Jelena V. Šenov C (5./13/15) – Odpadlíci Varnsdorf (6./13/12)         4 : 2
 
Sobota 30. ledna
FUTSAL - OKRESNÍ 1. AUTOCENTRUM JÍLOVÉ LIGA
Šestý turnaj okresní ligy této sezony dopadl dobře pro varnsdorfský JK Trans a stal se vítězem základní části ligy. První čtyři týmy nyní sehrají závěrečný turnaj o konečné pořadí, dosud získané body se jim započítávají. VÝSLEDKY: JK Trans B – Benteler 2:2, - Dumbo 8:1, - Hezouni 7:1, - SLŠ 7:0; SLŠ – Las Žlebas 5:1, - JK Trans 0:7, - Transco Bohemia 0:4; Benteler  – JK Trans 2:2, - Jílové 4:0, - Transco Bohemia 1:3, - Las Žlebas 3:2. Základní část ligy tedy vyhrál Varnsdorf s 51 bodem před Jílovým B (47), Transco Bohemia Děčín (44) a do bojů o titul je doprovodí SLŠ Šluknov (32). Pátý skončil Benteler (27), následovala děčínská družstva Dumbo (21), Hezouni (18) a Las Žlebas (6).  
 
BASKETBAL – OBLASTNÍ PŘEBOR MINIŽÁKYŇ U13
TJ Sn Varnsdorf – Sluneta Ústí n. L.  17 : 101  (5:49)
TJ Sn Varnsdorf – ASK Lovosice      102 : 165  (41:14)
 
HOKEJ ŽÁKŮ – KRAJSKÝ PŘEBOR LK
HC Opočno - HC TS Varnsdorf STŽ   2 : 4
 
FOTBAL - PŘÍPRAVA
FK Varnsdorf – FCO Neugersdorf    0 : 1  (0:1), rozhodl PK hostů.
SESTAVA: Porcal (46. Samuel)  -  Tvaroha (46. Geisler), Filip, Neuberg, Yakovlev  -  Houser (46. Daníček), Česlák (29. Halbich)  -  Martan (46. Ďurděvić), Mehanovič (46. Ondráček), Rudnytskyy (46. Knejzlík)  -  Jurča (35. Schubert).  FOTOALBUM
 
FK Varnsdorf U19 – Velký Šenov  1 : 1    (0:1)
Velké Březno - SK Vilémov          0 : 10  (0:5)         
Frýdlant - Rumburk                            5 : 4    (3:0)
 
BASKETBAL - KRAJSKÝ PŘEBOR JUDIORŮ U19
TJ Sn Varnsdorf (1./8/15) - BK Kunratice DDM  (3./8/11)  
89 : 67  (26:17, 43.42, 66.54)   FOTOALBUM
 
BASKETBAL  - 2. LIGA MUŽŮ
TJ Sn Varnsdorf - Jiskra Domažlice  72 : 100  (27:22, 44:52, 66:81)
Domácím citelně chyběli podkošoví hráči  J. Voráček a J. Novotný.
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
HC BAK Trutnov - HC Děčín   4 : 5   (0:0, 3:1, 1:3, PR 0:1)
 
BASKETBAL – NBL
BK Opava BK Děčín  79 : 78 (23:21, 40.44, 63:60)
                                              
Neděle 31. ledna
BASKETBAL  - 2. LIGA MUŽŮ
TJ Sn Varnsdorf – BK Klatovy   67 : 86  (19:27, 32:50, 50:70)
 
FOTBAL - ZIMNÍ LIGA MLADŠÍHO DOROSTU
FK Varnsdorf A - TJ S. Boletice/Modrá    2 : 1  (0:1)
FK Varnsdorf B - FK J. Děčín                   2 : 1  (0:1)
Oba vítězné týmy postupují do čtvrtfinále ZL.
 
BASKETBAL – LIGA JUNIOREK U19
BK Baník Most - TJ Sn Varnsdorf  60 : 53  (22:15, 31:33, 41:46)
 
FOTBAL - ZIMNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ
FAŠV B – FK Děčín   3 : 5  (1:2)
 
HOKEJ ŽÁKŮ – KRAJSKÝ PŘEBOR LK
HC TS Varnsdorf STŽ - HC Frýdlant     6 : 2
HC TS Varnsdorf MUŽI- HC Frýdlant   3 : 8
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář