Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

O VÍKENDU DUELY EXTRAKLASY A 1. LIGY

2. 8. 2016
 
ekstraklaasa_new.jpg    EKSTRAKLASA     3. KOLO
NE  31. 7.  Zagl. Lubin 3. (9) - Termal. Nieciecza (6)   2 : 0  (2:0)
PÁ  29. 7.  Lech Poznaň (1) - Jagiellonia Bialystok (7)    0 : 2  (0:0)
PÁ  29. 7.  Arka Gdynia (6) - Ruch Chorzów (3)         3 : 0  (1:0)
SO  30. 7.  Lechia Gdaňsk (6) - Wisla Kraków (3)           3 : 1  (1:0)
SO  30. 7.  Wisla Plock (3) - Legia Warszawa 1. (5)    2 : 3  (2:2) 
PO   1. 8.  Pogoň Štětín (1) - Slask Wroclaw (5)         0 : 2  (0:2) 
NE  31. 7.  Korona Kielce (2) - Piast Gliwice 2. (4)         1 : 1  (0:0)
NE  31. 7.  Górnik Leczna (1) - Cracovia Kraków (4)       0 : 0 
POZNÁMKA: u tří nejlepších týmů minul. sezony je uvedeno jejich umístění 1., 2., 3.
 
 
1liga.jpg 
 
   1. LIGA     I. KOLO -  UTKÁNÍ  TÝMŮ  DOLNÍHO SLEZSKA 
PÁ  29. 7.  Miedž Legnica 7. (3) - Gornik Zabrze (0)        1 : 0  (0:0)
SO  30. 7.  Stomil Olzstyn 11. (3) - Chrobry Glogow  6. (0)     3 : 0  (2:0)
II. KOLO 
SO   6. 8.  18:00  Chrobry Glogow 6. - GKS Katowice 4.
SO   6. 8.  20:00  MKS Kluczbork 15. - Miedž Legnica 7.  
 
 
europa-league.jpg   EVROPSKÁ LIGA 
  ČT   4. 08. 19.00  Sonderjyske (DEN) - Zaglebie                                  
  ČT 28. 07. Zaglebie - Sonderjyske (DEN)  1 : 2  (1:2), 19. 0:1 , 36. 0:2, 45.+2 1:2   
ČT 21.07. Zaglebie Lubin - Partizan (Srb)    1 : 0 (0:0) po PK 4:3                    
ČT 14.07. Partizan (Srb) - Zaglebie Lubin    0 : 0,  ČK 56. Papadupolos (Zagl.)   
 
 
puchar-polski2.jpg   PUCHAR POLSKI    1. KOLO  (1/16-finále)
  ÚT  9.  8. 18.00  Miedž Legnica (1. L.) - Górnik Leczna (EXTRAKLASA) 
  ST 10. 8.  15.00  Drutex-Bytovia Bytow (1. L.) Zagl. Lubin (EXTRAKLASA)   
  ST 10. 8.  17.30  Sandencja Nowy Sacz (1. L.) Slask Wroclaw (EXTRAKLASA) 
SO  23. 7.  Belchatow (2. L.) - Miedž Legnica (1. L.)     1 : 2  (1:1, 1:0) po PK  
G: 18. z PK - 90.+1.,PRODLOUŽ. 0:0, PK 6:7 (trefy do 6:6, 7. s. 0:1),
POSTUP HOSTŮ
SO  23. 7.  Rakow Czestochowa (2. L.) - Chr. Glogow (1. L.) 3 : 2  (2:2, 0:1) po PK
G: 62., 72. - 29.., 90.+2., PRODLOUŽ. 0:0, PK 6:5 (trefy do 5:5, 6. s. pak 0:0 a 7. 1:0), POSTUP DOMÁCÍCH
 
 
fotbal-5.jpg   EKSTRAKLASA     2. KOLO
Termalica Nieciecza (6) Cracovia Kraków (3)   3 : 2  (3:1)   
Lech Poznaň (1) - Zaglebie Lubin 3. (6)       0 : 2  (0:1)
Jagiellonia Bialystok (4) - Ruch Chorzów (3)     4 : 1  (2:1), hosté ČK 57.,60.
Piast Gliwice 2. (3) Wisla Plock (3)           2 : 1  (1:1)
Arka Gdynia (3) Wisla Kraków (3)              3 : 0  (2:0) 
Legia Warszawa 1. (2) - Slask Wroclaw (2)    0 : 0  (0:0) 
Pogoň Štětín (1) - Korona Kielce (1)               1 : 1  (1:1)
PO  25. 7. 18.00  Górnik Leczna (0) - Lechia Gdaňsk (3)  1 : 2  (0:1), 7. ČK, G 53. vl. - G 28., 56.
1. KOLO
PÁ  15. 7.  Wisla Plock (N) - Lechia Gdaňsk (5.)                 2 : 1  (1:1) 
Slask Wroclaw (v uplyn. sez. 10.) - Lech Poznaň (7.)      0 : 0  (0:0)
SO 16. 7. Ruch Chorzów (8.) - Górnik Leczna (14.)            2 : 1  (0:0)
Wisla Kraków (9.) - Pogoň Štětín (6.)                               2 : 1  (1:1)
Legia Warszawa (1.) - Jagiellonia Bialystok (11.)                  1 : 1  (1:0)
NE  17. 7. Zaglebie Lubin (3.) - Korona Kielce (12.)         4 : 0  (4:0)
Cracovia Kraków (4.) - Piast Gliwice (2.)                            5 : 1  (2:0)
PO  18. 7.  Termalica Nieciecza (13.) - Arka Gdynia (N)      2 : 0  (1:0) 
 
PŘÍPRAVA  ZAGLEBIE LUBIN
08.07. Zaglebie - Chr. Glogow  (Pol I. L.)  1 : 3
02.07.  Lech (Pol) - Zaglebie          3 : 0              
26.06.  Zaglebie - Plock (Pol)         1 : 0            
22.06.  Slask (Pol) - Zaglebie         1 : 4            
18.06.  Ruch (Pol) - Zaglebie         0 : 2
 
PŘÍPRAVA SLASK WROCLAW
08.07. Wisla (Pol) - Slask                3 : 3
29.06.  Slask - H. Beer Sheva (Isr)   0 : 3  
25.06.  Slask - Pogon Štětín (Pol)    1 : 0  
22.06.  Slask - Zaglebie (Pol)          1 : 4    
 
 
fotbal-5.jpg   SUPERPOHÁR 
ČT  7. 7.  17:30  Legia Warszawa (V EXTRL) - Lech Poznan (V PP)  1 : 4   (1:1)
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář