Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

O VÍKENDU SASKÁ DERBY VE 2. A 3. LIZE

14. 9. 2016
 
znak_1-128---10938----.jpg BUNDESLIGA - 3. KOLO 
Bayern 1. (1./9) - Ingolstadt 11. (15./1)       3 : 1  (1:1)
Hertha 7. (2./9) - Schalke 5. (17./0)            2 : 0 (0:0)
Hamburk 10. (16./1) RB Lipsko (3./7)   0 : 4  (0:0)
G: 66. Forsberg PK 0:1, 72., 77. T. Werner 0:3, 90.+4 střídající Selke 0:4.
Kolín n. R. (4./7) - Freiburg (12./3)             3 : 0  (3:0)
2. KOLO 
RB Lipsko (5./4) - Dortmund 2. (8./3)   1 : 0  (0:0)
G: 87. střídající N. Keita (GUINEA) po 5 min. na place 
 
znak_1-128---10938----.jpg2. BUNDESLIGA - 5. KOLO PÁ - SO 
Braunschweig 8. (1./15) - Sandhausen 13. (13./4)    2 : 1  (0:0)    
Furth 9. (10./7) - Wurzburger Kick. (2./10)           0 : 3  (0:1)
Heidenheim 11. (3./10) Dusseldorf 14. (12./6)       2 : 0  (0:0)
Kaiser-tern 10. (18./2) - Stuttgart S z BL (4./9)        0 : 1  (0:0)
Mnichov 1860 15. (9./7) - Union Berlín 6. (5./8)      1 : 2  (1:2)
Drážďany (8./8) Aue (11./6)                      0 : 3  (0:1)
Karlsruhe 7. (15./4) - St. Pauli 4. (14./4)                1 : 1  (0:1)
Bielefeld 12. (16./3) - Hannover S z BL (6./8)         3 : 3  (2:1) G: 26.,31. 2:0, 45.+1 Schuppan VLG 2:1, 69. 2:2, 79. 3:2 (při 2 gól. asistencích  Schuppan), 
90.+1 Schuppan VLG 3:3
Bochum 5. (7./8) - Norimberk 3. (17./2)                 5 : 4   (3:3)  G: 4.,7. PK 2:0, 18. 2:1. 27. 3:1, 34., 45+3 PK 3:3, 55.,89. 5:3, 90+3 5:4 
4. KOLO 
Aue (12./3) - Braunschweig 8. (1./12)             0 : 2  (0:1)
Hannover S z BL (3./7) - Drážďany (2./8)      0 : 2   (0:1)    
Wurzburg.er Kick. (4./7) - Bochum 5. (10./5)    2 : 0  (0:0)
Stuttgart S z BL (6./6) - Heidenheim 11. (5./7)    1 : 2  (0:0)
Mnichov 1860 15. (6./7) - Norimberk 3. (17./2)   1 : 2  (1:1)
Dusseldorf 14. (7./6) - Furth 9. (7./7)                 1 : 1  (0:1)
 
 
3liga_logo_neu.jpg
 
 
3. LIGA - 7. KOLO  PÁ - SO
Rostock 10. (16./7) Lotte N  (1./14)              1 : 3  (0:1)
Wehen 16. (9./10) - Duisburg (2./14)              3 : 0  (1:0)
Kiel 14. (10./10) - Osnabruck 5. (3./14)           0 : 1  (0:0)
Sonnenhof 7. (6./12) - Aalen 15. (4./13)        2 : 2  (1:2) G: v 10. 0:2-25.,51. 2:2
Regensburg (7./11) - Fort. Koln 11. (5./13)  2 : 2  (0:1) G: 90.+4 domácí 2:2 
Erfurt 8. (8./11) Paderborn (13./9)              1 : 3  (0:2)
Chemnitzer 6. (11./9) - Zwickau N (17./5)  1 : 0  (0:0)
Brémy II 17. (14./9) - Mohuč II 12.  (18./5)    2 : 1  (1:1)
Hallescher 13. (12./9) - FSV Frankfurt (19./4)  1 : 1  (0:1)
Munster 9. (20./4) -  Magdeburg 4. (15./7)     2 : 3  (1:2)
G: 6., 24. 0:2, 27. 1:2, 47. 2:2, 66. 2:3.
 6. KOLO 
Duisburg (1./14) Brémy II 17. (15./6)               1 : 0  (1:0)
Aalen 15. (2./12) Rostock 10. (12./7)               1 : 1  (1:0)
Fort. Koln 11. (3./12) - Chemnitzer 6. (13./6)  1 : 0  (1:0)
FSV Frankfurt (20./3) - Sonnenhof Gr. 7. (4./11)  1 : 3  (1:1)     
Lotte N  (5./11) - Regensburg (9./10)             3 : 2  (1:2) 
Zwickau N  (16./5) - Erfurt 8. (6./11)             1 : 2   (1:2) 
Osnabruck 5. (7./11) - Wehen 16. (11./7)           1 : 0  (1:0)
Paderborn (14./6) - Kiel 14. (8./10)                   1 : 3   (0:1)
Hallescher 13. (10./8) Munster 9. (19./4)          2 : 1  (2:1)
Mohuč II 12.  (17./5) Magdeburg 4. (18./4)      1 : 0  (1:0)
 
 
0123456789abcdef0123456700004060-i.jpgREGIONÁLNÍ LIGA SV - 7. KOLO PÁ - NE
Jena 7. (1./21) - Berlín AK 07 2. (11./9)                  3 : 0  (1:0)
Bautzen 13. (15./4) - Hertha II (2./16)                  2 : 3  (0:3)
Babelsberg 6. (8./11) RB Leipzig II 11. (3./14)   1 : 1  (1:0)
Schonberg (9./10) - Lok. Leipzig N (4./13)           0 : 3  (0:1)
Viktoria Berlín (5./12) Oberlausitz 5. (10./9)        0 : 2  (0:1) 
Auerbach 9. (14./7) - Chotěbuz (6./12)              0 : 4  (0:2)
BFC Dynamo 4. (7./11) - Nordhausen 3. (12./9)       3 : 0  (3:0)
Meuselwitz (16./3) - Luckenwalde (17./3)                1 : 1  (1:0)
Furstenwalde (13./8) - Neustrelitz 8. (18./1)            1 : 0  (0:0)
6. KOLO  
Neustrelitz 8. (18./1) - Jena 7. (1./18)                    1 : 4  (1:2) 
Hertha II (2./13) - Auerbach 9. (12./7)                 2 : 0  (0:0)
L. Leipzig N (5./10) RB Leipzig II 11. (3./13)   0 : 1 (0:0)
Nordhausen 3. (10./9) - Viktoria Berlín (4./12)         0 : 5  (0:4)
Furstenwalde (14./6) - Babelsberg 6. (6./10)           1 : 1  (1:0)
Oberlausitz 5. (13./6) Schonberg (7./10)          3 : 0  (2:0)
Berlín AK 07  2.  (8./9) - Bautzen 13. (15./4)          4 : 3  (3:1)    
Chotěbuz (9./9) Meuselwitz (16./2)                  1 : 0  (0:0)
Luckenwalde (17./2) - BFC Dynamo 4. (11./8)        1 : 1  (1:0)
DOHRÁVKA 3. KOLA
NE 4. 9.  Schonberg - Chotěbuz  2 : 1  (1:1)


0123456789abcdef0123456700004060-i.jpgOBERLIGA NOFV JIH - 5. KOLO SO - NE
Merseburg (1./13) Int. Leipzig 2. (8./7)                4 : 2  (2:1)
Halberstadt (2./11) - Bischofswerd. 3. (9./7)           1 : 0  (0:0)
Einh. Rudolstadt 5. (3./11) Sandersdorf 7. (14./3)   3 : 0  (2:0)
Ch. Leipzig N (4./9Barleben (12./6)                   4 : 1  (1:0) 
Brandenburger (10./6) - Jena II 4. (5./9)                  1 : 2 (1:1)
Ask. Bernburg (13./4) Wism. Gera (11./6)               2 : 2  (0:0) 
Plauen 12. (6./8) Halle 6. (15./0)                        4 : 2 (1:2)
Schott Jena (7./8) - Markranstadt 8. (16./0)           2 : 1 (0:1)
4. KOLO 
Halle 6. (15./0) - Merseburg (1./10)                    0 : 1  (0:0)
Markranstadt 8. (16./0) Halberstadt (2./8)      0 : 6  (0:2)   
Wism. Gera (12./5) - Einheit Rudolstadt 5. (3./8)  0 : 0
Int. Leipzig 2. (4./7) - Ch. Leipzig N (6./6)      ODLOŽENO 
Bischofswerd. 3. (5./7) Plauen 12. (10./5)   1 : 1  (0:1) 
Schott Jena (11./5) - Brandenburger (7./6)          0 : 0
Barleben (8./6) - Ask. Bernburg (14./3)               2 : 0  (0:0)
Sandersdorf 7. (13./3) - Jena II 4. (9./6)             0 : 1 (0:1)   
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpg SACHSENLIGA  - 4. KOLO SO - NE
FC Grimma 3.  (1./10) Hoh.-Ernstthal (3./9)   5 : 1  (2:1) 
Lößnitz (15./1) Stahl Riesa 4. (2./10)         0 : 1  (0:1)
Eilenburg (4./8) Reichenbacher (12./4)         4 : 0  (2:0)
Pirna-Copitz (5./7) - Glauchau (10./4)             2 : 2   (1:2) 
Markkleeberg  5. (7./6) Niesky N (13./2) ODLOŽENO NA SO 10.12.
G/W Görlitz (8./6) - SG Taucha 99 (11./4)      3 : 0  (1:0)
Zwenkau 02 (14./2) BSC Freiberg (9./4)   2 : 2  (0:0)
Rap.Chemnitz (16./0) - Kamenz 2.  (6./7)       1 : 2  (0:0) 
3. KOLO 
Hoh.-Ernstthal (1./9) - Zwenkau 02 (14./1)  4 : 3  (3:2)   
FC Grimma 3.  (2./7) - SG Taucha 99 (7./4)     3 : 2  (1:1) 
Stahl Riesa 4. (3./7) - Rap.Chemnitz (16./0)   2 : 1  (0:0)
Glauchau (11./3) - Markkleeberg  5. (4./6)      1 : 4  (0:1) 
Kamenz 2.  (10./4) Pirna-Copitz (5./6)          0 : 2 (0:1)   
Niesky N (13./2) Eilenburg (6./5)                1 : 1  (0:1)   
Reichenbacher (8./4) - Gelb/Weiß Görlitz  (12./3) 3 : 0  (2:0)
BSC Freiberg (9./4)  Lößnitz (15./1)        3 : 2  (3:1)   
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář