Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OBERLIGA, SACHSENLIGA SO 11.- SO 18. 6.

16. 6. 2016
 
 
fotbal-5.jpg OBERLIGA NOFV JIH  
Postup pouze první tým, sestup 14.-16., 13.hraje baráž
ZÁVĚREČNÉ 30. KOLO  PLAUEN ODMÍTLO SESTUPOVOU  BARÁŽ
NE 12.  6.  od 14.00 
Lok. Lipsko (1./30/74) - Barleben (9./30/40)            : 2   (2:1) 
Inter Leipzig (2./30/63) - Markranstadt (8./30/41)    4 : 2   (1:1)
Rudolstadt (5./30/45) - Halle (6./30/43)                       2 : 3   (1:2)
Bernburg (11./30/38) - Plauen (12./30/37)                   1 : 3   (1:2)
Bischofswerda (3./30/57) - Erfurt II (13./30/34)        6 : 1   (4:1 )
Schott Jena (14./30/34) - Sandersdorf (7./30/43)           5 : 3  (1:1)
Gera (15./30/21) - Chotěbuz II (10./30/40)                   3 : 1  (1:1)
Eisenach (16./30/8) - Jena II (4./30/49)                      0 : 7   (0:5)
 
PŘEDPOSLEDNÍ 29. KOLO - NE 5.  6.  od 14.00 
Lok. Lipsko (1./29/71) - Bischofswerda (3./29/54)    1 : 1   (0:0)
Chotěbuz II (10./29/40) - Inter Leipzig (2./29/60)         1 : 1   (1:1)   
Jena II (4./29/46) Rudolstadt (5./29/45)                     1 : 2   (0:0)
Markranstadt (7./29/41) Barleben (9./29/40)                2 : 2   (1:2) 
Erfurt II (12./29/34)  Bernburg (11./29/38)                  1 : 6   (0:2)
Plauen (13./29/34)  - Schott Jena (14./29/31)           1 : 0   (1:1)
Halle (8./29/40)  Gera (15./29/18)                             1 : 0   (0:0) 
Sandersdorf (6./29/43) - Eisenach (16./29/8)                 3 : 1   (3:0) 
 
28. KOLO  PÁ  20. - NE 22. 5. 
SO  Bernburg (11./28/35) - Lok. Lipsko (1./28/70)         0 : 5   (0:2)
SO  Inter Leipzig (2./28/59) -  Halle (10./28/37)                5 : 0   (1:0)
SO  Bischofswerda (3./28/53) Barleben (8./28/39)        0 : 1   (0:1)
NE  Rudolstadt (5./28/42) - Sandersdorf (8./28/40)          2 : 2  (1:1)    
SO  Chotěbuz II (9./28/39) Markranstadt (6./28/40)    3 : 4   (0:1)
PÁ  Schott Jena (14./28/30)  - Erfurt II (12./28/34)         3 : 2   (2:1) 
SO  Gera (15./28/18) - Jena II (4./28/46)                      1 : 0   (1:0)      
NE  Eisenach (16./28/8) - Plauen (13./28/33)            1 : 3  (0:0)
 
DOHRÁVKA 24. KOLA  Gera Lok. Lipsko  0 : 5 
 
 
fotbal-5.jpg SACHSENLIGA 
Postupuje vítěz SL, sestupují 14.- 16.tým 
  ZÁVĚREČNÉ 30. KOLO    SO 18. 6. OD 15.00  
Ch. Leipzig (1./30/60) - Glauchau (12./30/32)                 3 : 0  (0:0)
Markkleeberg (5./30/48) - Kamenz  (2./30/60)               3 : 3  (2:0)
Grimma (3./30/60) - Hohen.-Ernstthal (8./30/42)             3 : 1  (2:0)
Görlitz  (10./30/39)  Riesa (4./30/57)                      1 : 5  (0:2)    
Eilenburg (6./29/45) - Zwickau II (7./29/43)                  zrušeno    
Taucha 99 (14./30/24) - Rap. Chemnitz (13./30/25)     3 : 1  (2:0)
Freiberg (15./30/23) - Heidenauer SV (11./30/39)           2 : 2  (1:1)
Pirna-Copitz (9./30/42) - Reichenbach. (16./30/20)         5 : 1  (1:1)
 
PŘEDPOSLEDNÍ 29. KOLO  
SO 11. 6. OD 15.00 
Kamenz (1./29/59) - Eilenburg (6./29/45)                     2 : 1  (0:0) 
Zwickau II (7./29/43) - Ch. Leipzig (2./29/57             1 : 3   (0:1) 
Riesa (4./29/54) - Grimma (3./29/57)                               1 : 1  (0:0)
Hohen.-Ernstthal (8./29/42) - Pirna-Copitz (10./29/39)       2 : 3   (1:1)     
Glauchau (12./29/32) Görlitz  (9./29/39)                                 3 : 2  (1:1) 
Rap. Chemnitz (13./29/25)  - Markkleeberg (5./29/47)  0 : 3   (0:0)
Heidenauer SV (11./29/38) - Taucha 99 (15./29/21)             1 : 4   (1:1)  
Reichenbach. (16./29/20) Freiberg (14./29/22)                2 : 1   (0:1) 
 
 28. KOLO  SO 4. - NE 5. 6. 
SO  Ch. Leipzig (3./28/54Kamenz (1./28/56)              1 : 0   (0:0)
SO  Grimma (2./28/56) - Görlitz  (9./28/39)                          2 : 1   (1:0) 
SO  Pirna-Copitz (11./28/36) - Riesa (4./28/53)                  1 : 3   (1:0)  
NE  Markkleeberg (6./28/44) - Heiden. SV (10./28/38)         3 : 0  (1:0) 
NE  Glauchau (12./28/29) - Zwickau II (7./28/43)                  1 : 2  (0:2)
SO  Eilenburg (5./28/45) Rap. Chemnitz (13./28/25)     1 : 0   (0:0)
SO  Freiberg (14./28/22) Hohen.-Ernstthal (8./28/42)        4 : 3   (1:2)
SO  Taucha 99 (15./28/18) Reichenb. (16./28/17)               1 : 1   (1:1)  
 
27. KOLO  SO 28. - NE 29. 5. 
SO   Kamenz (1./27/56) - Glauchau (12./27/29)                 4 : 0  (3:0)
SO   Grimma (2./27/53) - Pirna-Copitz (11./27/36)               1 : 1  (0:1)
NE   Görlitz  (9./27/39) - Zwickau II (8./27/40)                       5 : 1  (1:1)
SO   Heiden. SV (10./27/38) - Eilenburg (6./27/42)                1 : 3  (0:0)
SO   Rap. Chemnitz (13./27/25) - Ch. Leipzig (3./27/51)  2 : 6  (1:2)
SO   Riesa (4./27/50) Freiberg (14./27/19)                     5 : 1  (3:0)
SO   Hoh.-Ernstthal (5./27/42) - Taucha 99 (15./27/17)            4 : 0  (2:0)
NE   Reichenb. (16./27/16) Markkleeberg (8./27/41)               0 : 1  (0:1)
 
26. KOLO  SO 21. - NE 22. 5. 
SO   Zwickau II (5./26/40) - Kamenz (1./26/53)                   0 : 4   (0:2)
SO   Freiberg (14./26/19) Grimma (2./26/52)                     1 : 4   (1:1)
SO   Ch. Leipzig (3./26/48- Heiden. SV (9./26/38)           1 : 1   (0:0)     
SO  Taucha 99 (15./26/17) - Riesa (4./26/47)                      1 : 2  (0:1)
NE   Markkleeberg (8./26/38) - Hoh.-Ernstthal (6./26/39)      3 : 0   (0:0)     
SO   Eilenburg (7./26/39) Reichenbach. (16./26/16)            2 : 2   (1:0)  
SO   Pirna-Copitz (11./26/35) - Görlitz  (10./26/36)                 2 : 1   (1:0)
NE   Glauchau (12./26/29) - Rap. Chemnitz (13./26/25)        2 : 4  (1:3)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář