Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OBERLIGA A SASKÉ SOUTĚŽE - DUBEN

1. 5. 2017
0123456789abcdef0123456700004060-i.jpgOBERLIGA NOFV JIH
25. KOLO   PÁ 28.4. - NE  30.4. 
Ch. Leipzig 1./25/56 (N) - Bernburg 14./24/22              1 : 0
Halberstadt 2./25/54 - Sandersdorf 11./25/28                  4 : 0
Bischofsw. 3./24/48 (3.) - Int. Leipzig 8./25/39 (2.)    3 : 1
Merseburg 6./25/41 - Rudolstadt 4./25/43                         0 : 2
Plauen 5./24/41 (12.) - Jena II 9./25/36 (4.)                   0 : 0
Brandenburg. 10./25/28 - Halle 15./24/13 (6.)                  1 : 1
Markranstadt 16./25/12 (8.) - Barleben 12./25/27          1 : 3
 
DOHRÁVKA 20. KOLA ST 26.4.
Int. Leipzig 8./24/39 (2.) Merseburg 4./24/41              1 : 0
 
24. KOLO SO 22.4. - PO  26.4. 
Rudolstadt 6./24/40 Ch. Leipzig 1./24/53 (N)                1 : 4
Wism. Gera 7./24/37 - Halberstadt 2./24/51                      0 : 1     
Halle 15./23/12 (6.) - Bischofsw. 3./23/45 (3.)                0 : 0  
Jena II 9./24/35 (4.) Merseburg 4./23/41                          4 : 5  
Sandersdorf 10./24/28  Plauen 5./23/40 (12.)                  1 : 4
Int. Leipzig 8./23/36 (2.) - Markranstadt 16./24/12 (8.)  3 : 0  
DOHRÁVKA 14. KOLA
ST 19.4. Brandenburger 11./23/27 - Barleben 13./23/21          5 : 1
PŘEDEHRÁVKA 29. KOLA
PO 17.4. Halberstadt 2./23/48 Ch. Leipzig 1./23/50 (N)  0 : 0  
23. KOLO ST 12.4. - NE  16.4. 
ČT  Ch. Leipzig 1./22/49 (N) - Jena II 8./23/35 (4.)       1 : 1 
ČT  Halberstadt 2./22/47 - Barleben 13./22/21                9 : 0 
SO  Brandenburg. 11./22/24 Bischofsw. 3./22/44 (3.)  0 : 2
SO  Bernburg 14./22/19 - Rudolstadt 4./23/40                   2 : 2 
NE  Merseburg 5./22/38 -  Sandersdorf 10./22/28              2 : 1
SO  Wism. Gera 7./23/37 - Plauen 6./22/37 (12.)             0 : 1
SO  Schott Jena 12./23/23 - Int. Leipzig 9./22/33 (2.)     0 : 1  
ST  Markranstadt 15./23/12 (8.) - Halle 16./22/11 (6.)    0 : 2
DOHRÁVKA 17. KOLA
ST 12. 4.  Plauen 8./21/34 (12.) Schott Jena 12./21/23   2 : 1 
22. KOLO PÁ  7. - NE 9. 4. 
Sandersdorf 10./22/28 Ch. Leipzig 1./21/48 (N)         1 : 4  
NE Int. Leipzig 9./21/30 (2.) -  Halberstadt 2./21/44         0 : 2
NE Bischofsw. 3./21/41 (3.) - Markranst. 15./22/12 (8.)  4 : 0 
NE Rudolstadt 4./22/39 Brandenburg. 11./21/24                 6 : 1 
SO Wism. Gera 5./22/37 - Merseburg 6./21/35                      3 : 0 
SO Barleben 13./21/21 Plauen 8./20/31 (12.)                   2 : 0
DOHRÁVKA  17. K.
ST 5. 4. Brandenburger 11./20/24 - Halberstadt 2./20/41   3 : 1 
21. KOLO PÁ  31. - NE 1. 4. 
SO  Ch. Leipzig 1./20/45 (N) - Wism. Gera 7./21/34         2 : 0
PÁ  Halberstadt 2./19/41 - Halle 16./20/5 (6.)                   5 : 0
SO  Schott Jena 11./20/23 - Bischofsw. 3./20/38 (3.)       0 : 2
NE  Rudolstadt 4./21/36 Jena II 6./21/34 (4.)                 0 : 1  
NE  Plauen 8./19/31 (12.) - Int. Leipzig 9./20/30 (2.)       2 : 1  
SO  Brandenburg. 12./19/21 - Markranstadt 15./21/12 (8.) 0 : 1
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpg SACHSENLIGA - 23. KOLO SO 22. - NE 23. 4. 
Lößnitz 11./21/22 (N) Eilenburg 1./22/58                    0 : 1
Reichenbach. 12./21/19 Kamenz 2./22/48 (2.)            1 : 0
Riesa 5./22/34 (4.) FC Grimma 3./22/48                     1 : 1
Hoh.-Ernstthal 4./21/39 - Pirna-Copitz 6./22/29                4 : 1
BSC Freiberg 13./21/16 - Markkleeb. 7./22/28 (5.)           0 : 2 
Niesky 8./21/24 (N) - Glauchau 10./21/22                       2 : 2 
Zwenkau 14./21/15 (N)                                 VOLNÝ LOS (GW Görlitz)
SG Taucha 99 15./21/3 - Rap.Chemnitz 9./22/23              0 : 0
---------------------------------------------
GW Görlitz - odstoupilo ze SL po 4. kole
SG Taucha 99 - odečteno 9 bodů 
Rap.Chemnitz - odečteno 6 bodů 
 
DOHRÁVKA 16. KOLA 
ČT 13. 4.  Markkleeb. 7./21/25 (5.) Rap.Chemnitz 9./21/22  0 : 3   
22. KOLO PÁ 7. - NE 9. 4.
Eilenburg 1./21/55 - BSC Freiberg 13./20/16          6 : 2
SO Kamenz 2./21/48 (2.) - Niesky 8./20/23 (N)           1 : 1
SO Zwenkau 14./21/15 (N) - FC Grimma 3./21/47        1 : 1
PÁ Markkleeb. 7./20/25 (5.) Hoh.-Ernstthal 4./20/36    0 : 4
Glauchau 10./20/21 - Riesa 5./21/33 (4.)                     3 : 2    
SO Pirna-Copitz 6./21/29 - SG Taucha 99 15./20/2        1 : 1
Lößnitz 9./20/22 (N)                                      VOLNÝ LOS (GW Görlitz)
Rap.Chemnitz 11./20/19 - Reichenbach. 12./20/16        2 : 1 
21. KOLO PÁ 31. - NE 2. 4.
Hoh.-Ernstthal 4./19/33 - Eilenburg 1./20/52             2 : 2
Glauchau 10./19/18 Kamenz 2./20/47 (2.)                1 : 2
Lößnitz 9./20/22 (N) - FC Grimma 3./20/46                  0 : 0
Riesa 5./20/33 (4.) - Zwenkau 13./20/14 (N)               7 : 1   
Reichenbach. 12./19/16 - Pirna-Copitz 6./20/28            2 : 1
SG Taucha 99 15./19/1 - Markkleeb. 7./19/25 (5.)        1 : 1
Niesky 8./19/22 (N) Rap.Chemnitz 11./19/16             4 : 1
BSC Freiberg 13./19/16                             VOLNÝ LOS (GW Görlitz)
20. KOLO PÁ 24. - NE 26. 3.
PÁ  Eilenburg 1./19/51 SG Taucha 99 15./18/0   3 : 0
SO  FC Grimma 2./19/45 BSC Freiberg 12./19/16   3 : 0
SO  Kamenz 3./19/44 (2.) - Riesa 5./19/30 (4.)       4 : 2
      Hoh.-Ernstthal 4./18/32                    VOLNÝ LOS (GW Görlitz)
SO  Pirna-Copitz 6./19/28 - Niesky 9./18/19 (N)            4 : 2
NE  Markkleeb. 7./18/24 (5.) - Reichenbach. 14./18/13  3 : 2
SO  Zwenkau 13./19/14 (N) - Lößnitz 8./19/21 (N)       1 : 1
NE  Rap.Chemnitz 16./18/16 - Glauchau 10./18/18        1 : 4
 
LANDESLIGA MITTE SACHSEN 
24. KOLO SO 29. 4. 
Großenhainer FV 1./22/60 - Possendorf 9./22/28           4 : 0
Mittweida 2./22/50 - Heidenauer SV (S) 13./22/23         4 : 1
Hartmannsdorf (N) 12./22/24 Sebnitz 3./23/46          0 : 4 
G-W Coswig 11./23/26 - Hainsberg SV 4./22/37 (N)         0 : 2
 
23. KOLO SO 22. 4. SO 15.00 
Heidenauer SV (S) 12./21/23 Großenhainer FV 1./21/57  0 : 3 
SG Wilsdruff 7./22/30 - Mittweida 2./21/47                      2 : 0
Sebnitz 3./22/43 - Hainsberg SV 4./21/34 (N)                 2 : 2
Gröditz 5./22/32 - B-W Freital 8./21/28                              3 : 2
G-W Coswig 9./22/26 - SV Wesenitztal 6./21/32                 1 : 1    
DOHRÁVKY STŘ 12. 4., PÁ 15.4. 
ST Mittweida 2./20/47 Hartmannsdorf 11./20/24 (N)      4 : 0                
ST B-W Freital 7./20/28 Hainsberg SV 4./20/33 (N)          3 : 2               
SO SV Wesenitztal 5./20/31 - Hartmannsdorf 11./21/24 (N) 2 : 0
22. KOLO  SO 8. - NE 9. 4. od 15.00
Großenhainer FV 1./20/54 - SG Wilsdruff 7./21/27     4 : 0
Mittweida 2./19/44 - Gröditz 5./21/29                      8 : 1
SV Wesenitztal 6./19/28 - Sebnitz 3./21/42             0 : 2
21. KOLO  SO 1. - NE 2. 4. 
Gröditz 5./20/29 - Großenhainer FV 1./19/51      2 : 4
G-W Coswig 10./20/22 - Mittweida 2./18/41       2 : 0
Sebnitz 3./20/39 - B-W Freital 8./18/25            3 : 2
Bannewitz 13./20/21 - Hainsberg.SV (N) 4./19/33  0 : 0                       
20. KOLO  SO 25. - NE 26. 3. 
SO Großenhainer FV 1./18/48 G-W Coswig 11./19  1 : 1
SO Mittweida 2./17/41 - Sebnitz 3./19/36           2 : 0
NE Hainsberger SV 4./18/32 (N)- Meißner SV 15./11   8 : 0
NE Possendorf 9./23 - Gröditz  5./19/29                   4 : 2
 
PODZIM 2016
  1. Großenhainer FV 90              14    46 : 12    38
  2. SV Germania Mittweida          14    41 : 13    32
  3. BSV 68 Sebnitz                 14    44 : 13  31
  4. Hainsberger SV (N)               14    42 : 22    25
  5. FV Gröditz 1911                    14    36 : 26   23
  6. FV Blau-Weiß Stahl Freital       14    27 : 17   23
  7. SG Motor Wilsdruff                14    27 : 24   18
  8. SG Empor Possendorf            13    28 : 29   18
  9. SV Bannewitz                       14    23 : 41   16
10. SV Wesenitztal                      13    28 : 32   15
11. Heidenauer SV (S)                 14    16 : 38   13
12. SG Kreinitz (N)                      14    27 : 50   12
13. SpVgg Grün-Weiß Coswig       14    17 : 31   11
14. SV 05 Hartmannsdorf (N)       14    13 : 38   11
15. Meißner SV 08                      14    25 : 54   10
           
LANDESLIGA OST SACHSEN
20. KOLO  SO 22. 4.
Radebeuler BC 1./18/46                                         VOLNÝ LOS 
Oberland Spree 5./18/27 - Bad Muskau 2./18/39           1 : 2
Dresdner SC 7./18/25 - Laubegast 3./18/38                  3 : 2
Trebendorf 11./18/17 -  FCO Neugersd.2 4./17/31 (N)  NE 15.00 
 
DOHRÁVKY ČT 13. 4., SO 15. 4., PO 17. 4.
ČT  Oberland Spree 5./16/27 - SG Crostwitz  9./18/21 (N)         2 : 0 
SO  Bischofswerda 2 13./16/0 Trebendorf 11./18/17              1 : 4
SO  Neusalza-Spr 6./18/26 - Bad Muskau 3./17/36                 0 : 1
PO  Oberland Spree 5./17/27 - Bischofswerda 2 13./17/0          3 : 1
DOHRÁVKA
SV Oberland Spree  LSV Neustadt/Spree    PO   1.5. 17.00
19. KOLO SO 8. - NE 9. 4. od 15.00
Radebeuler BC 1./18/46 Zschachwitz 11./18/16           1 : 3
Laubegast 2./17/38 - SG Crostwitz 1981 (N) 9./17/21    7 : 1
Bad Muskau 3./16/33                                             VOLNÝ LOS                     
FCO Neugersd.2 4./17/31 (N) Oberland Spr. 7./15/21  3 : 4
18. KOLO SO 1. - NE 2. 4. 
NE Weixdorf 10./17/17 (N) - Radebeuler BC 1./17/46    0 : 3
NE Trebendorf 11./16/14 - Laubegast 2./16/35            1 : 1
SO Zschachwitz 12./17/13Bad Muskau 3./16/33        3 : 5
FCO Neugersd. 2 4./16/31 (N)                          VOLNÝ LOS 
17. KOLO SO 25. - NE 26. 3.  
NE  Neusalza-Spr. 6./15/20 - Radebeuler BC 1./16/43                 1 : 4 
NE  Laubegast 2./15/34 - SV Oberland Spree 7./14/18                6 : 0 
SO  FCO Neugersd. 2 3./16/31 (N) - B-W Zschachwitz 11./16/13  4 : 0 
SO  Bad Muskau 4/15/30 - Weixdorf 10./16/17 (N)                    5 : 1 
 
PODZIM 2016
  1. Radebeuler BC 08                          12    28 : 9        33
  2. FCO Neugersdorf 2  (N)             12    33 : 13      25
  3. FV Dresden 06 Laubegast                12    30 : 17      25
  4. SV Rot-Weiß Bad Muskau                12    29 : 19      23
  5. SV Oberland Spree                         12    32 : 26      17
  6. SG Weixdorf (N)                            12    23 : 22      17
  7. FSV 1990 Neusalza-Spr.                  12    22 : 24      17
  8. Dresdner SC 1898                          12    23 : 23      14
  9. LSV Neustadt/Spree                        12    19 : 25      14
10. SV Fortuna Trebendorf 1996            12    20 : 36      13
11. SG Crostwitz 1981 (N)                    12    18 : 23      12
12. FV Blau-Weiß Zschachwitz               12     21 : 37       9
13. Bischofswerda FV 08 2                    12    12 : 36       -1