Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBERLIGA A SASKÉ SOUTĚŽE - LIST., PROS.

26. 1. 2017
 
 
0123456789abcdef0123456700004060-i.jpgOBERLIGA NOFV JIH 
DOHRÁVKA 14. KOLO
SO 11. 2. 13.30  Brandenburger 13./12 Barleben 11./17
 
PŘEDEHRÁVKA 29. KOLA
NE 12. 2. 13.30 Halberstadt 1./34 - Ch. Leipzig 2./29 (N)
 
16. KOLO SO 18. - 19. 2.
Halberstadt - Plauen 8./23 (12.)
Markranst. 15./8 (8.Ch. Leipzig 2./29 (N)
Schott Jena 10./17Merseburg 3./28 
Bischofswerd. 4./28 (3.) Bernburg 14./9 
Halle 16./4 (6.) Rudolstadt 5./27 (5.)
Int. Leipzig 6./25 (2.) - Jena II 7./24 (4.)
Wism. Gera 9./22 - Brandenburger 13./11 
Barleben 11./17 Sandersdorf 12./15
DOHRÁVKY 
NE 26. 3. 14.00  Plauen - Brandenburger 
                          Schott Jena Ch. Leipzig
 
15. KOLO SO 10. 12.
Halberstadt (1./34) - Merseburg (3./28)             1 : 1 
Schott Jena (10./17) Ch. Leipzig N (2./29)  ODL. NA 26.3.2017
Bischofswerd. 3.(4./28) - Rudolstadt 5. (5./27)  0 : 0
Int. Leipzig 2.(6./25) - Sandersdorf (12./15)       3 : 1 
Halle 6. (16./4) Jena II 4. (7./24)                     1 : 2   
Plauen 12. (8./23) - Brandenburger (13./11)    ODL. NA 26.3.2017
Barleben (11./17) - Wism. Gera (9./22)                 1 : 3 
Markranst. 8. (15./8)  - Bernburg (14./9)         2 : 1  
14. KOLO PÁ 4. - NE 4. 12. 
Ch. Leipzig N (2./29Halberstadt (1./33)      2 : 2  (0:2)
Merseburg (3./27) Plauen 12. (6./23)             2 : 1  (1:0)         
Jena II 4. (8./21) - Bischofswerd. 3.(4./27)      2 : 2  (1:1) 
Rudolstadt 5. (5./26) - Markranst. 8. (15./5)    2 : 0  (1:0)
Wism. Gera (9./19) - Int. Leipzig 2.(7./22)        2 : 0  (0:0) 
Bernburg (14./9) Schott Jena (10./17)            1 : 1  (0:1)
Brandenburger (13./11) - Barleben (11./17)        ODLOŽENO NA 11. 2.
Sandersdorf (12./15) - Halle 6. (16./4)              1 : 0  (0:0) 
13. KOLO SO 26. - NE 27. 11. 
Halberstadt (1./32) Bernburg (14./8)                      3 : 1   (1:1)
Plauen 12. (5./23) Ch. Leipzig N (2./28)             2 : 1   (2:1)
Bischofswerd. 3.(3./26) Sandersdorf (12./12)        2 : 1   (0:0)
Brandenburger (13./11) Merseburg (4./24)              1 : 2   (1:1) 
Schott Jena (10./16) Einh. Rudolstadt 5. (6./23)      1 : 2   (1:0) 
Int. Leipzig 2.(7./22) - Barleben (9./17)                  3 : 1   (2:0)
Jena II 4. (7./20) Markranstadt 8. (15./5)             4 : 0   (0:0)
Halle 6. (16./4) Wism. Gera (11./16)                      0 : 2   (0:0)
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpg SACHSENLIGA 16. KOLO 18. - 19. 2. 2017SO 14.00
SO 14.00 Eilenburg 1./36 - Kamenz 3./32 (2.) 
SO 14.00 FC Grimma 2./33 (3.) Niesky 9./16 (N) 
SO 14.00 Pirna-Copitz 6./23 Stahl Riesa 4./25 (4.)
SO 14.00 BSC Freiberg 14./9 - Hoh.-Ernstthal 5./23
NE 14.00 Markkleeb. 8./17 (5.) Rap.Chemnitz 7./18
Glauchau 10./14  VOLNO
SO 14.00 Zwenkau 15./6 (N) Reichenbach. 11./13 
NE 14.00 Lößnitz 12./13 (N) SG Taucha 99 13./9
 
10. KOLO SO 5. - NE 6. 11.  
BSC Freiberg (14./6)  Kamenz 2. (1./25)       1 : 4
Eilenburg (2./24) VOLNÝ LOS                          
Zwenkau  (15./5) Pirna-Copitz (3./23)       2 : 4
FC Grimma 3. (4./20)Markkleeb. 5.  (7./14)  3 : 2
Stahl Riesa 4. (5./18) Reichenbach. (12./7)   4 : 3
Lößnitz (13./6) Rap.Chemnitz (6./15)        0 : 3
Hoh.-Ernstthal  (8./13) - Glauchau (10./9)      1 : 3  
SG Taucha 99 (11./8) - Niesky N (9./10)          1 : 3  
 
9. KOLO  SO 29. 10. - NE 30. 10.
Eilenburg (1./24) - FC Grimma 3. (4./17)       1 : 0 
Kamenz 2. (2./22) - Hoh.-Ernstthal  (7./13)  2 : 0 
Pirna-Copitz (3./20) Lößnitz (12./6)        3 : 0 
Stahl Riesa 4. (5./15)  VOLNÝ LOS
Niesky N (11./7) Reichenbach. (14./7)         0 : 0 
Markkleeb. 5.  (6./14) -Zwenkau  (13./5)   2 : 1 
Glauchau (15./6) SG Taucha 99 (9./8)        2 : 0 
Rap.Chemnitz (8./12) - BSC Freiberg  (12./6) 5 : 1
DOHRÁVKY 7. KOLA
ST 26. 10. Hoh.-Ernstthal  (6./13) Markkleeb. 5.  (7./11)  8 : 0  (3:0)
                BSC Freiberg  (12./6) Eilenburg (1./21)            1 : 5  (0:3)
 
LANDESKLASSE NORD
LADNESKLASSE MITTE
LANDESKLASSE WEST
LANDESKLASSE OST
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpgOBERLAUSITZLIGA 11. KOLO  SO 5. -  ne 6. 11.  
Oderwitz 02 4./22  - Weißwasser  1./26       2 : 2
Holtendorfer 2/26 - Obercunnersdorf 14./8 5 : 1
Zittau 3./25 - G-W Görlitz II. 12./10             2 : 1 
Oppach 5./19 - Friedersdorf 15./2                3 : 0 
Schleife 7./15 - Schönbacher 16./2              2 : 0
 
9. KOLO SO 22. 10. - NE 23. 10.
Friedersdorf 15./2 - Oderwitz 02  1./22  ODLOŽENO na 16. 11.     
Olbersdorf 10./10 Weißwasser  2./22      0 : 2
Zittau 3./21 - Rietschen-See 5./14            1 : 0             
Holtendorfer 4./20 - Schönbacher 16./2   2 : 0          
Schleife 8./12 - Oppach 6./13                    1 : 2    
Neueibau 7./12 - G-W Görlitz II. 13./7       0 : 3                                           
Rauschwalde 11./10 Kemnitz 9./12        1 : 0 
Großschw.-Löb. 14./6 - Obercunne.12./7  1 : 1
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpgKREISLIGA 2,  SO 5. - NE 6. 11.
B-W Deutsch Ossig 1./28  - Hagenwerder 11./11   5 : 1
TSV Großschönau 3./23 - Bertsdorfer SV 2./27      2 : 1
Oderwitz 02 II 10./14 - SV Horken Kittlitz 4./21   2 : 2
Spitzkunnersdorf 6./20 - Grosch.-Lobau II 15./5  4 : 0 
GFC Rauschwalde 2. 16./1 - Ostritzer BC 7./17     0 : 2
 
9. KOLO SO 22. 10. - NE 23. 10.
Spitzkunnersdorf 7./14  - Bertsdorfer SV 1./27         0 : 5
B-W Emp. Deutsch Ossig 2./22 - Ostritzer BC 10./11  2 : 2
SpG TSG Lawalde 9./13  - SV Horken Kittlitz  3./21     2 : 3
TSV Großschönau 4./19 ZSG Jonsdorf 15./4             5 : 1
GFC Rauschwalde 2. 16./0 - SV Ludwigsdorf  5./15   0 : 3
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpgKREISKLASSE 3, 11. KOLO SO 5. - NE 6. 11. 
Lok. Zittau 2./27 - Hainewalde 1./28                          0 : 2
Ruppersdorf 12./6  - Bertsdorfer SV 2 3./25               2 : 3 
Olbersdorf II 5./21 - Oberseifersdorf  4./22                1 : 0
Mittelherwigsdorf 7./15  - SpG Obercunnersd. 14./3    5 : 1
SpG Groshennersdorf 10./11  - SpG Ebersbach 13./3 ODLOŽ. NA 4. 2. 2017
 
9. KOLO  22. 10.
SpG Groshennersdorf 8./8  - Lok. Zittau 1./24                  3 : 2 
Olbersdorf II 6./15  - Hainewalde 2./22                            4 : 6
SpG Spitzkunnersdorf 10./10  - Bertsdorfer SV 2 3./21    2 : 4    
Ruppersdorf 12./3  - Oberseifersdorf  4./19                    1 : 3
Neueibau 2  5./17 SpG Groshennersdorf 11./8                1 : 1
Mittelherwigsdorf 7./12 - SpG Ebersbach 13./3                7 : 1
Seifhennersdorf. SV 9./10 SpG Obercunnersd. 14./3      7 : 2