Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OD PO 20. DO PO 27. ÚNORA

27. 2. 2017
 
 
Pondělí 20. února
STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ PŘEBOR
SK Malá Veleň A 1./16/47 - Sn VARNSDORF A 3./15/37      10 : 8
SKST Děčín D 2./16/41 - SKST Děčín C 4./15/37                  7 : 11
Sn VARNSDORF D 5./15/33 - Slavoj Děčín A 6./16/33            7 : 11
GPD Benešov B 10./16/22 - Sn VARNSDORF B 7./15/27         5 : 13
Sn VARNSDORF C  8./15/23 - Sn VARNSDORF E 11./16/18   14 : 4
SKST Děčín E volno 9./15/22
 
 
Pondělí 20. 2. - neděle 26. 2.
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 
PO  18.15  Varnsdorf - Cvikov                                     ODLOŽENO  ZS VDF
ÚT  18.15  Podluží 5./24/14 - Šenov                                 4 : 16
      19.00  Cvikov 1./26/42  - Varnsdorf  2./27/40  ODLOŽENO  ZS RBK
ST  18.30  Boston   - Šluknov 7./27/8                             13 : 5  ZS RBK
ČT  19.00  Šenov 3./27/38 - Boston 4./27/35                8 : 6  ZS VDF
SO  17.00  Hadi - Šluknov                                             12 : 5  ZS RBKk
NE  17.00  Šluknov 7./29/10 - Hadi  Hadi 6./26/11           10 : 5 ZS RBK
VÝSLEDKY UPLYNULÉHO TÝDNE
PO  18.15  Podluží  - Varnsdorf                                 6 : 26  ZS VDF
ÚT  18.15  Varnsdorf - Podluží 5./26/14                   21 : 6    ZS VDF
      19.00  Cvikov - Boston                                      5 : 6    ZS RBK
ST  18.30  Boston 4./26/33 - Cvikov 1./26/42        8 : 7    ZS RBK
ČT  19.00  Šenov - Šluknov                                    19 : 5    ZS VDF
SO  17.00  Hadi 6./24/9 - Varnsdorf 2./27/40           6 : 24  ZS RBK
NE  17.00  Šluknov 7./26/8 - Šenov 3./25/34          6 : 10  ZS RBK
 
 
Středa 22. února
FOTBAL 
FK VARNSDORF – FK Štěchovice  4 : 1  (1:0)
G: Daníček, Novotný, Bílek, Fotr - 77. Batka na 4:1
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD - POSLEDNÍ KOLO ZÁKLAD. ČÁSTI
Bílina 9./31 Trutnov 5./53              3 : 5  (0:0, 2:2, 1:3)
Vrchlabí 4./64 - HC DĚČÍN 6./53      2 : 4  (0:1, 2:1, 0:2) hráno v ÚT
Kobra Praha 1./81 - Klášterec 7./53   5 : 4  (2:2, 0:1, 3:1)  
HC DĚČÍN se střetne v play-off s Moravskými Budějovicemi, 3. týmem 2. LIGY STŘED. První utkání se hraje v SO 25. 2. v Moravských Budějovicích.
 
 
Čtvrtek 23. - sobota 25. února
KUŽELKY
KP2 LIBERECKÝ KRAJ
ČT   Loko Liberec C 8./6 - ŠLUKNOV B 1./15/24           2 : 4
ST 1.3.  Česká Lípa C 9./6 - Dyn. Liberec B 2./14/23   ST 1.3.  17.00
SO   Blíževedly B 5./16 - Biž. Jablonec B 3./15/21         2 : 4   
PÁ   Skalice B 4./15/20 - Doksy C 10./2                        6 : 0                 
SO   Skalice C 7./15 - Chrastava B 6./15                          4 : 2              
 
 
Pátek 24. února
FOTBAL
FK VARNSDORF – FC MAS Táborsko      1 : 1  
G: 51. Fahrudin Durdevic - 70. Krsta Dordevic. 
 
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE
SO  Louny 2./22 - Podbořany 1./23              7 : 1
SO  Kovo Děčín 4./20 - Nový Bor  3./20        5 : 3
PÁ  SK Děčín 5./17 - Blíževedly 11./14             5 : 3
SO  Biž. Jablonec 8./15 - ŠLUKNOV A 6./15    5 : 3
PÁ  Duchcov B  9./15 - Skalice u ČL 7./15       5 : 3
SO  Spořice 10./15 - Česká Kamenice 12./13    7 : 1
 
 
EXTRALIGA - SOUBOJE O PRVNÍ ŠESTKU I DESÍTKU
LITVÍNOV 5./85 - Plzeň 11./65                    2 : 0   (2:0, 0:0, 0:0) 
Brno 6./77 - Třinec 2./93                           2 : 5  (1:2, 0:2, 1:1) 
Zlín 10./66 - CHOMUTOV  7./77                  4 : 3   (2:0, 0:1,1:2 - 0:0 - 2:1) PN
Mountfield HK 4./86 - Olomouc 12./62          4 : 3   (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0) PP
 
STOLNÍ TENIS – KP II. TŘÍDY C
Chem. Ústí 5./36 - Kr. Březno 1./48                  8 : 10 
Terezín B 10./27 - Markvartice A 9./30              10 : 8
Benešov n. Pl. A 11./26 - FILIPOV B  4./36     12 : 6
Roudnice B 2./47 - Štětí B 12./22                  14 : 4
 
BASKETBAL
SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ
BK Sluneta Ústí 1./22  - TJ Sn VDF 8./13  94 : 75  (27:17, 20:16, 27:24, 20:18)
             
FUTSAL – CHANCE LIGA, začátky utkání od 20.00 - 20.30 hod.
Chrudim 1./51 Třinec 11./18                               6 : 3  (3:1)
Plzeň 3./30 Benago Žďár 2./39                           3 : 6  (2:1)
Č. LÍPA 9./20 - Sparta Praha 4./29                       1 : 3  (0:0)
Hr. Králové 12./11 - LITOMĚŘICE 5./29                 2 : 7  (1:1)     
Vys. Mýto 8./23 - Slavia Praha 6./26                       3 : 3  (1:1)
ČT 1.3. 19.30  Hodonín 10./19 KH Brno 7./24         ČT 1. 3.
 
 
Sobota 25. února
FUTSAL – OKRESNÍ 1. AUTOCENTRUM LIGA
Závěrečný turnaj potvrdil suverenitu Jílového B, které opět plně bodovalo. Druhý Benteler Rumburk neměl co ztratit, přesto si uhrál tři body. Dosud třetí Dumbo DC prohrálo s Las Žlebas 1:0 a protože nebodovalo ani ve svém dalším utkání, muselo přenechat svoji pozici vítězi. SLŠ Šluknov přidala ke své bilanci tři body a své páté pořadí potvrdila. Hezouni DC uhráli pouhý bod a to bylo málo na zbaven se poslední příčky tabulky. 
 
TURISTIKA – VÝLET NA ROZHLEDNU S VESELICÍ
Pořadatel KČT Janov u Děčína. Start 13.00 hod. hotel U Zeleného stromu. Cíl na stejném místě do 19.00 hod. Celou akci bude doprovázet zabijakočá veselice. Webové stránky akce: www.kctul.cz/akce.php?id=40
 
VOLEJBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN (LIB-Z1)
TJ Biž. Jablonec n. N. - TJ Sn VARNSDORF A 
3 : 2  (25:19, 24:26, 25:17, 21:25, 17:15), 3 : 0  (28:26, 25:12, 25:23)
 
FOTBAL
Nový Bor - VILÉMOV                          1 : 3  (1:0)
FK VARNSDORF U19 - Rapid LBC U19   9 : 2  (5:1)
FK VARNSDORF U17 - Jablonné           6 : 2  (1:1)
Bukovany - VELKÝ Šenov                   3 : 2  (1:1) 
Jun. Děčín U17 - Šluknov U19            3 : 6  (1:4)
 
ZIMNÍ POHÁR V DĚČÍNĚ - NEJVÝŠE TÝMY ČESKOLIPSKA
Jun. Děčín 6./1 - Skalice 1./13     2 : 11
RUMBURK 5./4 - Doksy 2./10        4 : 6   (0:3)
Neštěmice 3./7 - VILÉMOV 4./7      8 : 0  předehráno 21.1.
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA LK+KHK –  NADSTAVBOVÁ ČÁST
HC TS VARNSDORF MLŽ 6./4 – Stadion N. Bydžov 8./2     3 : 2
HC TS VARNSDORF STŽ 3./15 – Stadion N. Bydžov 8./0   3 : 2
 
2. LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 1. zápasy
Morav. Budějovice (3. LS)- HC DĚČÍN (6. LZ)    4 : 3   (1:1, 2:2, 1:0)
JABLONEC (3. LZ) - Nymburk (6. LS)                3 : 1    (1:0, 0:1, 2:0)
VRCHLABÍ (4. LZ) - Kolín (5. LS)                      2 : 3  (0:1, 1:2, 1:0)
Další dvojice
Kobra Praha (1. LZ) - Písek (8. LS)  8 : 2   (1:0, 4:1, 3:1)
H. Brod (1. LS) - Řisuty (8. LZ)       2 : 4   (0:0, 0:3, 2:1)
Klatovy (2. LZ) - Pelhřimov (7- LS)  7 : 4    (1:1, 4:3, 2:0)
Tábor (2. LS)- Klášterec (7. LZ)       3 : 4   (0:0, 2:2, 1:2)
Žďár n. S. (4. LS) - Trutnov (5. LZ) 3 : 1   (1:1, 2:0, 0:0)
 
BASKETBAL
NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U15
TJ Sn VARNSDORF – AŠ Mladá Boleslav -  ODLOŽENO NA 18. 3.
 
NADREGIONÁL. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19 - DIVÁCI VIDĚLI PRODLOUŽENOU
TJ Sn VDF 3./14 – BK Mělník B 5./9 96 : 95  (22:13, 25:22, 13:29, 23:19 - 13:12)
 
OBLASTNÍ PŘEBOR
TJ Sn VDF 5./15 – BA Roudnice 7./14  85 : 61 (27:15, 14:15, 23:17, 21:14)
 
NBL
Nymburk 1./25/49 - Opava 4./25/38     84 : 77 (14:31, 21:23, 29:14, 20:9) 
Pardubice 2./24/44 - DĚČÍN 3./25/41  81 : 65  (24:20, 23:12, 10:12, 24:21)
 
 
FLORBAL 
EXTRALIGA ŽENY - 21. KOLO
LIBEREC 6./22/30 Jičín 8./22/25      6 : 5  (1:1, 4:1, 1:3)  
Žídenice 7./22/27 - Elite Praha 9./22/23  4 : 3  (0:2, 2:0, 2:1)  
 
1. LIGA MUŽŮ - 25. KOLO
Start Praha 5./43 - Znojmo 1./55     5 : 10 (1:6, 2:2, 2:2)    
Ostrava 9./33 - Ústí  2./54              6 : 5   (3:2, 0:3, 1:0 - 1:0) PP    
BA Praha 7./40 ČES. LÍPA 3./48   6 : 5  (1:1, 3:2, 2:2)  
Havířov 8./38 - FBŠ Brno 4./44       10 : 3  (2:1, 3:1, 5:1)  
 
1. LIGA ŽEN - 21., 22. KOLO v SO 4. a NE 5.3. 
 
 
 
Neděle 26. února
FOTBAL
ZIMNÍ LIGA PŘÍPRAVEK  O POHÁR SI – 3. turnaj v Dolní Poustevně
vyhrál opět Šluknov.
Průběžný stav (číslo za týmy vyjadřuje součet pořadí z turnajů):
1. Dolní  Poustevna A 6,  2. Vilémov 9,  3.-4. Mikulášovice A 10, 3.-4. Šluknov A 10,
5. Krásná Lípa 17,   6.-7. Mikulášovice B 20,   6.-7. Šluknov B  20,  8. Velký Šenov  21, 9.-10. Lipová  23,  9.-10. Dolní Poustevna B 23.
Další turnaj se hraje 11. března ve Šluknově a končí se 25. března v Mikulášovicích.
 
BASKETBAL
LIGA ML. ŽÁKYŇ U14 
BK Horejsek Děčín 4./6 - TJ Sn VDF 2./9   52 : 71  (14:18, 18:12, 9:20, 11:21) SO
TJ Sn VDF 1./11 - BK Horejsek Děčín 5./7 56 : 51  (12:11, 15:9, 20:6, 9:25)     NE
 
2. LIGA ŽEN - SKUPINA O UDRŽENÍ
TJ Sn VDF 15./7 – BK Žďár n. S. 18./6  43 : 59  (7:17, 12:11, 12:15, 12:16)
 
EXTRALIGA - SOUBOJE O PRVNÍ ŠESTKU I DESÍTKU POKRAČUJÍ
Třinec 2./96 - Mountfield HK 4./86     4 : 1  (1:1, 1:0, 2:0)
Sparta 3./93 - LITVÍNOV 5./85           3 : 1   (2:1, 1:0, 0:0) 
LIBEREC 1./99 - Brno 6./80               1 : 2   (0:0, 0:1, 1:1)
CHOMUTOV 7./80 - Ml. Boleslav 9./70  3 : 1   (1:0, 1:0, 1:1)
Pardubice 14./42 - Vítkovice 8./75        1 : 3   (1:1, 0:1, 0:1)
Plzeň 10./68 - K. Vary 13./45               4 : 2   (1:1, 3:1, 0:0)
Olomouc 12./62 - Zlín 11./66              3 : 0  (0:0, 1:0, 2:0)
 
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ - 21. z 22 KOL 
BOJE O PRVNÍ OSMIČKU pro play-off mají shodný začátek od 17.00 hod.
Střešovice 3./40 - Otrokovice 6./28        6 : 4  (0:1, 2:1, 4:2) 
Ostrava 7./20/26 - Brno 5./31            ÚT 20.15  0 : 0  (0:0, 0:0, 0:0)
Bohemians 8./25 - Vítkovice 4./36          9 : 3  (2:2, 4:0, 3:1)   
Sparta 9./24 - Kladno 12./13               13 : 4   (7:2, 4:0, 2:2)
Ml. Boleslav 1./60  - LIBEREC 10./23   8 : 6  (2:1, 2:2, 4:3)
Chodov 2./49- Pardubice 11./20/20      8 : 5   (2:2, 3:0, 3:3)
V posledním kole hraje Ostrava v Kladně, Bohemians v Pardubicích, Sparta v Mladé Boleslavi, Liberec v Brně.
 
BOWLING – VDF LIGA v BOWLING BARU
Růžový panteři 1./82  X-team 2./77   2 : 3
Aspoň kilo 6./40 – Spliťáci 3./65         0 : 5 
Kobra 11 7./38-  Black horses 4./64     2 : 3
Nic-moc 5./61 – Žihadla 8./33            5 : 0
Ajznbóni 10./32 – Retosáci 9./33          1 : 4
 
 
Pondělí 27. února
STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ PŘEBOR
Sn VARNSDORF B 7./16/28 - SK Malá Veleň A 1./17/50      5 : 13
SKST Děčín D 2./16/41                                                volno
Sn VARNSDORF A 3./16/40 - Sn VARNSDORF C 8./16/24   12 : 6
SKST Děčín C 4./16/40 - GPD Benešov B 10./17/23         15 : 3 
Slavoj Děčín A 5./17/36 - SKST Děčín E 9./16/23               16 : 2
VARNSDORF E 11./16/18 - Sn VARNSDORF D 6./15/33
 
2. LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 2. zápasy
HC DĚČÍN - Moravské Budějovice 5 : 2  (NA ZÁPASY 1:1)
Nymburk - JABLONEC                  1 : 5  (0:2)
Kolín - VRCHLABÍ                        2 : 4 (1:1)
DALŠÍ ZÁPASY: Písek Kobra Praha 2 : 3 (0:2), Pelhřimov Klatovy 5 : 6 PP (0:2),
Řisuty H. Brod 2 : 5 (1:1), Klášterec  - Tábor 0 : 3 (1:1)
Trutnov - Žďár n. S. 4 : 2  (1:1).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář