Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ODEHRÁNO, UKONČENO DO NE 24. ZÁŘÍ

24. 9. 2017
       
 Sobota 23. září                                                                                           
FOTBAL
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12
FK Varnsdorf - FC Slovan Liberec                0 : 10  (0:2) 
FK Varnsdorf - FC Slovan Liberec                2 : 8    (2:4)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14
FK Neratovice-Byškovice - FK VARNSDORF  0 : 1  (0:0) po PK 2:3
FK Neratovice-Byškovice - FK VARNSDORF  6 : 1  (2:1) 
 
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
ŠLUKNOV 1./15 Štětí 2./12                  6 : 0  (4:0) 
Skorotice 3./12 Vaňov 9./3                   2 : 4  (2:1)
Dubí 4./11  - Mojžíř 7./4                          3 : 2  (1:1) po PK 4:3 
 
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17
FK Mladá Boleslav B - FK Varnsdorf          4 : 0  (2:0)
FK Mladá Boleslav B - FK Varnsdorf          3 : 0  (0:0)
 
I. B TŘÍDA  
Chlumec 1./14 (7.) - Chabařovice 13./3 (N       3 : 0  (0:0) 
BŘEZINY 11./3 (N) - Chuderov 2./13 (1.)           1 : 7  (0:4) 
Un. DĚČÍN 3./12 (6.) - HEŘMANOV 10./6 (10.)   4 : 1  (1:0) 
Svádov 12./3 ( B 10.) - ŠLUKNOV 4./12 (5.)       2 : 7  (2:1)
Hostovice 8./6 (4.) - JIŘÍKOV 5./9 (3.)                0 : 2  (0:0) 
Přestanov 6./9 (9.) -Trmice 9./6 (8.)                   6 : 3  (4:2)                
H. PODLUŽÍ 14./1 (11.) - DOBKOVICE 7./8 ()   2 : 3  (1:2) po PK 1:3 
 
I. A TŘÍDA  
Křešice 12./4 (7.) Lovosice 1./15 (5.)                0 : 1  (0:1)
Jun. DĚČÍN 2./12 (11.) Libochovice 13./4 (10.)  2 : 1  (1:0) po PK 5:4
Oldřichov 5./9 (4.) Střekov 3./11 (9.)                3 : 2  (2:1)
Libouchec 6./8 (6.) - Č. KAMENICE 4./10 (8.)         2 : 1  (0:0) po PK 7:6
Mojžíř 7./7 (3.) - Proboštov 8./7 (S)                      2 : 3  (2:2) po PK 3:5
V. Březno 14./0 (13.) - BENEŠOV 9./6 (N)             1 : 5  (0:1) 
Bohušovice 10./6 (N) - RUMBURK 11./6 (12.)        1 : 5  (0:2) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  
Štětí 1./18 (S) - Mostecký FK 3./15 (S)               2 : 0  (0:0)
Modlany 2./18 (6.) - H.Jiřet./Litvín. 14./6 (13.)     1 : 0  (1:0)
Brná 4./12 (12.) - Kadaň 12./8 (11.)                     4 : 3  (2:2) 
Srbice 5./12 (4.) - MODRÁ 16./4  (N)                    3 : 1  (1:0)
Žatec 6./12 (5.) - VILÉMOV 9./9 (8.)                     0 : 3  (0:3) 
Bílina 7./11 (7.) - Litoměřice B 15./3 (9.)               1 : 3  (0:1)  
Perštejn 8./11 (N) Neštěmice 13./8 (10.)             6 : 1  (4:1)
Krupka 10./9 (3.) - JÍLOVÉ 11./9 (N)                    1 : 2  (1:0)  po PK 4:5  
 
DIVIZE B
Kladno 6./13 Neratovice 1./20                           0 : 3  (0:1)
Hostouň 2./17 - Ostrá 3./16                               1 : 0  (0:0)  po PK 7:6 
Český Brod 4./15 - NOVÝ BOR 16./1                   3 : 0  (1:0)  
Velvary 5./14 Hrobce 15./3 (N                         2 : 0  (0:0)  
Souš 7./12 - Úvaly 8./11                                     2 : 3  (1:1)
Motorlet 10./9 - Chomutov 9./10                          2 : 1  (0:1)
Louny 11./9 (N) Rakovník 12./7                         0 : 3  (0:2)
Meteor 14./5 ČES. LÍPA 13./6 (N)                      4 : 0  (0:0)
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 4. KOLA
ÚT 19.9. Chomutov - Velvary  0 : 2   (0:1)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK
Bílý Kostel 8./7 - V. Hamry 1./15                     0 : 4  (0:1)
Sedmihorky 7./8- Přepeře 2./14                      2 : 2  (0:2)  
Skalice 3./12 Višňová 4./10                          6 : 2   (1:2)
Žel. Brod 5./9 - Doksy 9./6                            3 : 4  (1:3)
Rovensko 6./9 - Semily 11./4                         2 : 2   (0:0)
Frýdlant 12./3Hrádek 10./5                        0 : 2   (0:0)
            
DIVIZE C
Živanice 1./19 Vykáň 12./8 (N)                  4 : 2  (3:2) 
Kratonohy 2./16 Vys. Mýto 6./12                2 : 1  (2:0)
Trutnov 13./8  - Admira 3./13                      3 : 7  (0:5) 
Turnov 12./8 - Kolín 4./13                           2 : 3  (1:2)
MŠENO JNC 7./12 (N) - CHRASTAVA 5./12      0 : 3  (0:1)  
Čáslav 14./4 - Zbuzany 8./11 (N)                   4 : 3  (2:2)
 
ČFL 
Vyšehrad 4./16 Chrudim 1./22           0 : 2  (0:1)
Vltavín 2./17 Král. Dvůr 8./13             3 : 0  (2:0)  
DOBROVICE 3./16 Převyšov 15./9       1 : 0  (0:0)  po PK 3:2
Domažlice 5./15 - Ústí n. O. 13./11         1 : 0  (0:0)  po PK 5:3
Benešov 12./12 - Zápy 6./14                   0 : 1  (0:1)
Štěchovice 7./13 - Čížová 18./1 (N)         4 : 3  (2:0) 
BROZANY 14./10  Písek 9./13               4 : 3  (2:0)  
Jirny 10./12 - Nymburk 17./4 (N)            1 : 3  (0:2) 
BENÁTKY 11./12 LITOMĚŘICKO 16./6   3 : 2  (1:2) 
 
FNL   
Hr. Králové 5./15 Příbram 7./14             0 : 2  (0:2)   
Opava 1./18 Vlašim 8./13                     3 : 1  (0:1)        
Sokolov 12./8 Č. Budějovice 2./18         0 : 1  (0:1)        
Vítkovice 16./4 Třinec 3./17                 2 : 3   (1:1) 
Znojmo 4./17- Táborsko 11./10              2 : 1   (1:1) 
Pardubice 6./15 - Žižkov 10./10               3 : 1  (2:0)        
Fr. - Místek 14./6 - Ol. Praha 9./12           ODLOŽENO                      
ÚSTÍ n.L 13./8.– VARNSDORF 15./4         1 : 1  (1:1) 
DOHRÁVKA 7. KOLA
ST 27. 9. 16.00  Ol. Praha - FK VARNSDODF
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA od 16.30
RYBNIŠTĚ 10./3 - JIŘETÍN 1./12              1 : 2  (1:1) 
Markvartice 11./3 KRÁSNÁ LÍPA 2./12    2 : 4  (2:2) 
VEL. ŠENOV 3./9 - Těchlovice 12./0        4 : 2  (0:0) 
Boletice 5./9 Malšovice 4./9                  1 : 0  (0:0) 
ŠLUKNOV B 6./4 - MIKULÁŠOVICE 9./3     2 : 1  (2:0) 
Dol. Habartice 7./4 - Verneřice 8./4          4 : 5  (3:1)  po PK  3:5
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA
Č. Kamenice B 1./12 -  D. POUSTEVNA 7./2     8 : 3  (2:2)
ST. KŘEČANY 6./5 - CHŘIBSKÁ 2./9                 2 : 1  (0:1)               
Bynovec 5./5 - Františkov 3./7                        2 : 1  (2:1)                
Huntířov 4./6 - D. PODLUŽÍ 8./2                      2 : 1  (1:0)               
 
VOLEJBAL – SOUTĚŽ ŽEN LIBERECKÉHO KRAJE Z-2
TJ Turnov - TJ Slovan Varnsdorf B            ODLOŽENO NA 22. 10.
 
HOKEJ – LIGY ŽÁKŮ LK 
HC Lomnice n. P. - HC VARNSDORF MLŽ   9 : 2
 
BASKETBAL - ŽÁKOVSKÁ LIGA ML. ŽÁKŮ U14
BK Kondoři Liberec - TJ Sn VARNSDORF   115 : 35
 
STOLNÍ TENIS - DIVIZE, 1. KOLO
TJ SOKOL FILIPOV A - SKST Děčín A           2 : 10
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD, 4. KOLO od 17.30 
Sokolov 5./4/5 DĚČÍN 1./4/12                 1 : 4
JABLONEC 2./3/9 - Kobra Praha 4./4/7       5 : 1  
Slaný 11./3/0 - Vrchlabí 3./4/9                    4 : 7
             
FLORBAL 
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 4. KOLO
Pardubice 1./5/12 - Ml. Boleslav 4./4/12  4 : 5
Vítkovice 3./4/11 - Střešovice 7./4/5          8 : 7
Otrokovice 5./4/6 - Chodov 4./4/11              3 : 5
ÚSTÍ 14./4/1  - Č. LÍPA 6./5/6                     5 : 6  PP 
LIBEREC 11./5/4  - Sparta 8./4/5                 5 : 6  PN
Bohemians 9./4/4 Brno 10./3/4               13 : 7   
Ostrava 12./4/3 - Znojmo 13./4/3              14 : 4   
DOHRÁVKY Sparta - Ml. Boleslav 6 : 7 (1. KOLO 21 9.)Znojmo  - Brno PO  23. 10. (2. KOLO)
PŘEDEHRÁVKY  Č. LÍPA - LIBEREC 6 : 7 PP  (6. KOLO  18. 9. , Pardubice Znojmo 10 : 5 (7. KOLO 16. 9.)
 
EXTRALIGA ŽEN - 3. KOLO 
Vítkovice 1./3/9 - Střešovice 7./3/3         8 : 3
Žídenice 9./3/3 - Jižní město 2./3/9        2 : 10   
LIBEREC 8./3/3 - Olomouc 12./3/0           8 : 7
Jičín 10./3/0 - Bohemians 5./3/6              5 : 8 
Král. Vinohrady 11./3/0 - Ostrava 4./3/8   0 : 14   
 
TENIS RETRO 2017 -  AKCE PRO MALÝ ZÁJEM ZRUŠENA
Akce proběhne od 10.00 na dvorcích Sportovního areálu Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Více informací na recepci SportAreálu, tel.: 608 522 871.
 
 Neděle 24. září                                                                                        
VOLEJBAL – SOUTĚŽ ŽEN LIBERECKÉHO KRAJE Z-2
SKP Česká Lípa - TJ Slovan Varnsdorf B       ODLOŽENO
 
BASKETBAL - ŽÁKOVSKÁ LIGA ML. ŽÁKŮ U14   
TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Slovan Varnsdorf    56 : 43
 
HOKEJ – KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ  
Slavoj Liberec - HC Varnsdorf    5 : 6 PP a SN
 
 
 
enlightened      UDÁLO  SE    enlightened 
 
 Pátek 22. září                                                                                            
FOTBAL - FNL
Ústí n.L. 13./8 – VARNSDORF 15./4     1 : 1  (1:1) 
G: 36. Kacafirek - 44. Klobása, ČK 93. Jindráček - Zieris
 
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 2. KOLO 
SKALICE A 1./4 - Doksy A 5./2                7 : 1      hr. v SO
Bohušovice B 2./4 ŠLUKNOV A 10./0     6 : 2      hr. v PÁ  
NOVÝ BOR A 9./2 - Trnovany B 3./4       2 : 5      hr. v SO
KOVO DĚČÍN A 12./0 Jablonec A 4./2    1 : 7      hr. v SO
Louny 7./2 - Spořice 6./2                        3 : 5      hr. v SO
Blíževedly A 8,/2- SK DĚČÍN 11./0           6 : 2       hr. v PÁ 
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 2. KOLO 
Česká Lípa B 1./2/4 ŠLUKNOV B  7./2/2           5 : 1   hr. ve ST
Skalice B 10./2/2 - Dyn. Liberec B  2./2/4          1 : 5   hr. v PÁ
Jablonec B 12./2/0 - Lok. Liberec B  3./2/4        2 : 4    hr. ve ČT 
Doksy D 4./2/3 - Doksy B 12./2/0                     5 : 1   hr. ve ČT 
Chrastava 5./2/2 - Doksy C 11./2/1                     6 : 0   hr. ve ČT  
Česká Lípa C 14./2/0 - SKALICE C 6./2./2            0 : 6   hr. ve ST
Blíževedly B 9./2/2 - Lok. Liberec A 8./2/2        4,5 : 1,5    hr. ve SO 
 
 
  Čtvrtek 21. září                                                                                      
FLORBAL - TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ
DOHRÁVKA  1. KOLO
Sparta 9./3/3 - Ml. Boleslav 4./3/9     6 : 7
 
 
 Středa 20. září                                                                                        
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD, 3. KOLO 
DĚČÍN 1./9 - Dvůr Králové 8./3         6 : 2           
Kobra Praha 2./7  - Slaný 11./2/0     7 : 4
JABLONEC 3./2/6                       VOLNÝ LOS
Vrchlabí 4./6  - Letňany 7./3            3 : 6  
Trutnov 9./2/0 - Sokolov 5./5            1 : 3 
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, DOHRÁVKA 1. KOLA
Třinec 12./3/0  - Chrudim 1./3/9          3 : 7
3. KOLO  
LITOMĚŘICE 1./3/7 - Č. LÍPA 10./3/1    3 : 3
Sparta 2./3/7 - Slavia 6./3/6              5 : 3 
Jeseník 8./3/3 - TEPLICE 3./3/6            1 : 3
Brno 11./3/0 - Chrudim 4./2/6              1 : 3  PO 18. 9.
Vys. Mýto 5./3/6 - MĚLNÍK 9./3/3         5 : 1 
Třinec 12./2/0 - Plzeň 7./3/4                  2 : 4
 
 
 
 
                       
 
            
 
 
 
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář