Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

POSLEDNÍ VÍKEND SRPNA NABÍZÍ TYTO AKCE

24. 8. 2016
 
 
 
Sobota 27. srpna
MOTORISMUS - SRAZ MOTOCYKLŮ ČECHIE BÖHMERLAND
Start v Doubici v 9.00, zastávky 9:20 - 10:30 hod. v Krásné Lípě na náměstí,
11:00 - 11:20 hod. ve Varnsdorfu na náměstí, 11:40 - 12:00 hod. v Seifhennersdorfu,
12:30 - 12:50 hod. v Rumburku na náměstí, 13:10 - 14:40 hod. na Dýmníku spojené s přestávkou na oběd, 15:00 - 15:20 hod. v Království, 15:40 - 16:10 hod. ve Šluknově na náměstí,
16:30 - 16:50 hod. v Kunraticích u Šluknova u bývalé továrny.
 
CYKLISTIKA - SAMAT TOUR
Zápis účastníků vždy 30 minut před startem ve Sportovním areálu v Jiřetíně p. J. STARTY: v 9.30 hod. odstrkovala, děti do 7 let, děti do 10 let; v 10.00 děti do 15 let (malé v doprovodu rodičů); v 11.00 hod. mládež a dospělí od 16 do 99 let.
 
ATLETIKA - DĚTSKÝ PARKMARATON A ŠTAFETOVÝ BĚH
Akce se koná na náměstí Krásná Lípa od 11.00 hod. pořádá ji SI.
 
CYKLISTIKA - DAAK TOUR SKALICE            
Den cyklistiky ve Skalici u České Lípy. Start hlavního závodu (80,5 km) ve 13.30 hod. na náměstí, turistická a veteránská kola (22 km) ve 13.45, dětské závody (okruhy po 1 400 m) ve 14.00 hod. Více podrobností  na http://www.cspohar.cz/zavody.php
 
FOTBAL
FNL
Prostějov (15./1) - VARNSDORF (4./7)    0 : 1 (0:0)
 
DIVIZE B, C
Nový Bor - Rakovník                          3 : 2  (2:1)  po PK 3:1 
Chrastava - Ostrá                              0 : 1  (0:1) 
 
KP  
Brná (13./3) -VILÉMOV (9./3)             2 : 1  (1:0) 
 
 I. A TŘÍDA
Střekov – RUMBURK                         6 : 1  (2:0)     
 
I. B TŘÍDA
JIŘÍKOV – Hostovice                                2 : 3  (1:0) po PK 3:5
Chlumec- VELKÝ ŠENOV                          1 : 0  (0:0) po PK 4:2
 
 
 Neděle 28. srpna
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
FK Varnsdorf U15 - FC Slovan Liberec  0 : 11  (0:6), hráno v Jiřetíně
FK Varnsdorf U14 - FC Slovan Liberec  1 : 5  (1:2), hráno v Jiřetíně
 
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
FK Varnsdorf U19 - SK Roudnice n. L. ZÁPAS ZRUŠEN
FK Varnsdorf U19 - SK Roudnice n. L. ZÁPAS ZRUŠEN
 
I. B TŘÍDA 
ŠLUKNOV - Union Děčín                           4 : 5  (3:1)  
HORNÍ PODLUŽÍ – Benešov             1 : 3   (0:0) 
 
 
 Sobota 3. září
CYKLISTIKA - TOUR DE ZELEŇÁK
Start hlavního závodu v 10.00 hod. na Lužickém náměstí v Rumburku.
 
FOTBAL  -  OKRESNÍ PŘEBOR od 17.00
FK Mikulášovice - SK Dobkovice
FK Dolní Poustevna - TJ Sn Jiřetín pod Jedlovou
TJ Dolní Habartice - TJ Tatran Rybniště
SK Březiny  - FK Malšovice
TJ Krásná Lípa  - FK Český lev Těchlovice
SK PLASTON Šluknov B – TJ SK Markvartice NE 4. 9. od 17:00 v Lipové
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ 
SK Verneřice - TJ Jiskra St. Křečany od 13.15
SK St. Šachov - FK Chřibská v NE od 15.00
FK Dolní Podluží - FK Č. Kamenice B v NE od 17.00
FK Františkov - TJ Roma Děčín  v NE od 17.00
FK Huntířov - FK Býnovec v NE od 17.00 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář