Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

PŘEHLED AKCÍ OD 1. DO 9. DUBNA

6. 4. 2016
Pátek 1. dubna
KUŽELKY - KRAJSKÝ PŘEBOR 2 (KP2) LK
PŘEDPOSLEDNÍ KOLO NADSTAVBY URČILO JIŽ ŠLUKNOV C VÍTĚZEM
Šluknov C  (1./19/29) – Chrastava B (4./19/20)  5 : 1, kuželky 1580:1574  (4:4)
Skalice C (3./19/24) - Doksy B (2./19/27)              5 : 1, kuželky 1773:1730 (5:3)
 
BASKETBAL – OBLASTNÍ PŘEBOR
BK Čes.Lípa (1./18/33) - TJ Sn Varnsdorf B (8./17/253) 78 : 61  (26:12, 54:27, 63:45)
 
Sobota 2. dubna
KUŽELKY
KP B (KPB) ÚK
Lovosice (9./17/13) - Česká Kamenice (1./17/27)     4 : 4  kuž. 2421:2483  (7:5)
Sokol Ústí n.L. (4./17/17) - Šluknov B (2./17/21)   6 : 2  kuž. 2447:2269  (9,5:2,5)
Un. Děčín (3./17/18) - Lok. Ústí n.L. B (7./17/15)   2 : 6  kuž. 2232:2307 (4:8)
 
3. LIGA MUŽŮ B  - 21., předposlední kolo
Kosmonosy (1./21/36) - Pardubice (11./21/13)             6 : 2  kuželky 3264:3242 (13,5:10,5)
Rychnov n. K. (2./21/30) - Rokytnice n. J. (10./21/13) 6 : 2  kuželky 3330:3204 (12:12)
Trutnov (6./21/19) Šluknov A (12./21/11)                7 : 1  kuželky 3664:3483  (15:9)
 
FOTBAL 
2. LIGA - Varnsdorf sbírá body 
Znojmo (1./ 19/40) - Sokolov (4./19/33)                 2 : 1  (0:1)
Č. Budějovice (11./17/18) - Karviná (2./19/36)         4 : 4  (2:2)
Vlašim (10./20/20) - Třinec (12./20/18) od 16.30         2 : 1  (1:0)  
FK Varnsdorf (13./19/17) – FC H. Králové (3./19/35 0 : 0
Frýdek-Místek - Olomouc (14./20/15) od  16.30       2 : 1  (1:0)  
Vyšehrad  (15./20/14) - Táborsko (6./19/27)              2 : 3  (1:3)
 
DIVIZE B  Vilémov sahal po bodu
Úvaly (10./18/25) - Litoměřice                    5 : 2, dohrávka 16. kola v týdnu
H. Měcholupy (12./18/23) - Chomutov (13./18/21) v NE  (ODLOŽENO)
Kladno (2./19/37) - Vilémov (14./19/19 )       1 : 0   (0:0) 
Gól padl v 90. po  hodně sporném rohu, hosté dřeli, ale....
Litoměřice (8./19/29) - Litvínov (15./19/16)    1 : 0   (0:0)
Lovosice (1./19/43) - Louny (16./19/12)        0 : 1  (0:0)      
 
DIVIZE C  - Litol odstoupil ze soutěže a Nový Bor tak  přišel o pět bodů
Nový Bor (7./17/26) – Trutnov (3./17/30)   3 : 0  (0:0)
 
ČLD U19
FK Varnsdorf (20./26/5) – Kolín (19./26/11)   0 : 2  (0:2)
ČLD U17, U16
Kolín - FK Varnsdorf U17  2 : 0  (0:0),  FK U16  3 : 1  (1:1)
ČLŽ U15, U14
Chrudim - FAŠV U15       1 : 1  (1:0)  PK 1:2,  FAŠV U14  2 : 3  (0:1)
 
I. A TŘÍDA - 15. KOLO
Jílové (2./15/32) - Česká Kamenice (10./15/19)    3 : 0  (2:0)
Rumburk (3./15/27) – Pokratice (7./15/26)         1 : 2  (1:0) 
Šluknov (11./15/15) – Velké Březno (6./15/26)    0 : 4  (0:2)
FK Děčín (5./15/26) - Velký Šenov (12./15/13)    3 : 0  (1:0)
 
I. B TŘÍDA  Horní Podluží – Tisá          ODLOŽENO
 
OKRESNÍ PŘEBOR 
Krásná Lípa (12./14/18) - Jiřetín p. J. (1./14/34)  1 : 2  (1:1)  
D. Poustevna (8./14/22) – Jiříkov (2./15/32)            0 : 3  (0:1)
Šluknov B (6./15/22) – Mikulášovice (3./15/27)         3 : 2  (2:1)  
Boletice (4./15/25) - D. Habartice (11./15/19)          2 : 5   (1:2)
Březiny (5./15/23) – Markvartice (9./15/21)             3 : 0  (1:0)
Těchlovice (7./15/22) - Staré Křečany (10./14/21)    4 : 0  (0:0)
Starý Šachov (14./15/10) – Verneřice (13./15/13)    2 : 4  (2:2)
 
VOLEJBAL ŽEN – SOUTĚŽ Z1 LK, ZÁVĚREČNÉ KOLO
TJ Sn Varnsdorf A - TJ Sokol ŽBS Železný Brod A  
0 : 3  (24:26, 16:25, 18:25) ,  1 : 3  (25:21, 21:25, 15:25, 24:26)
 
BASKETBAL
NBL
Tuři Svitavy (9./0,415) - BK Děčín (2./0,732)  84 : 73  (27:21, 47:39, 71:50)
 
 
Neděle 3. dubna
ATLETIKA – BĚHY „KDO UTEČE … VYHRAJE“, 12. ročník
(…. aneb od začátku do konce) pro všechny věkové kategorie. Start a cíl u Městského
divadla Varnsdorf. Starty od 10.00 do 10.45 hod. pro ty nejmenší, žactvo, mílaře a mílařky
OPEN, od 11.00 pro kategorie žen, mužů OPEN a veteránské.  Prezentace nejpozději 20
minut před startem příslušné kategorie.                          
 
VOLEJBAL – TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ
Finálový turnaj družstev z deseti měst Libereckého kraje od 9.00 hod. ve SH.
 
BASKETBAL
KP JUNIORŮ U19
TJ Sn Varnsdorf (1./12./22) – BK K. Hora (/4./10/12)   102 : 59  (24:12, 51:18, 80:45)
TJ Sn Varnsdorf (1./13/24) -  BK Kladno (4./12/13)  104 : 50  (29:13, 53:22, 81:30)
BK Kunratice (3./13/18) - Mělník (2./12/23)              53 : 67  (24:20, 36:37, 42:49)
Kutná Hora - Mělník  v  SO  9. 4.
 
LIGA ŽÁKŮ - ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ BEZ ÚSPĚCHU
TJ Sn Varnsdorf U14 – Sokol Nová Paka  59 : 89
Sokol Nová Paka - TJ Sn Varnsdorf U14   76 : 51
 
 
Neděle 3. – pondělí 4. dubna
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA, 25. KOLO
NE 18.00 Bahňáci- Black Horses 0 : 5, 19.00 X-Team - BC Tos+Plus 4 : 1
PO 18.00 Žlábci- Aspoň Kilo ODLOŽENO, 19.00 Spliťáci - Kobra11  4 : 1
POŘADÍ: 1. SPLIŤÁCI 79,5    2. KOBRA11 75     3. BLACK HORSES 74,5 
4. BC TOS+PLUS 70    5. X-TEAM 68       6ŽLÁBCI 52,5  
7. BAHŇÁCI 42    8. ASPOŇ KILO 33,5 bodu.  
 
Úterý 5. dubna
STOLNÍ TENIS – UTKÁNÍ OKRES. SOUTĚŽE
Sn Varnsdorf F - SKST Děčín G od 18.00 v nové herně.
 
Sobota 9. dubna
KUŽELKY
KRAJSKÝ PŘEBOR B (KPB) ÚK
SK Plaston Šluknov B Sokol Roudnice n. L. od 9.00 hod. ve šluknovské kuželně.
KRAJSKÝ PŘEBOR 2 (KP2) LK - NADSTAVBA
TJ Doksy B  - SK  Plaston Šluknov  C od 9.00 hod.
3. LIGA MUŽŮ B
SK Plaston Šluknov A – TJ Sparta Kutná Hora od 11.30 hod. v kuželně v České Lípě.
 
ATLETIKA – ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU
V. ročník memoriálu Milana Krupky se běží i o ceny Tolštejnského panství a je určen pro
kategorie juniorské a dospělých. Prezentace od 11.00 hod., start od 13.00 hod. ve sportovním
areálu v Jiřetíně p. J. s cílem na vrcholu hory Jedlová (délka 6 km, převýšení 340 m).
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář