Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEHLED AKCÍ OD ST 27.9. DO NE 1.10.

1. 10. 2017
 
 Neděle 1. října                                                                                        
BASKETBAL
NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15  
TJ Slovan Varnsdorf - BK Prosek              72 : 55  (35:29)
TJ Slovan Varnsdorf - Basket Poděbrady   69 : 64  (38:36)
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17
FK Varnsdorf - AC Sparta B       1 : 4  (0:2)
FK Varnsdorf - AC Sparta B       2 : 8  (1:5)
    
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
ŠLUKNOV 1./18 Skorotice 3./12   4 : 3  (3:1)
Štětí 2./15 - Chlumec 8./3               6 : 0  (3:0)
Vaňov 10./0 - Dubí 4./14                  0 : 8  ( 0:4)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
FK VARNSDORF 7./11 - Roudnice n. L. 5./12   6 : 0     (2:0)
FK VARNSDORF 12./2 - Roudnice n. L. 5./14   0 : 16   (0:6)
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA
Františkov 3./7 Č. Kamenice B 1./15     1 : 4  (1:2)
CHŘIBSKÁ 2./11 - Bynovec 4./6             3 : 2   (0:0) po PK 4:2
D. POUSTEVNA 6./5 - Huntířov 5./6         6 : 2   (3:1)
D. PODLUŽÍ 7./5 - ST. KŘEČANY 8./5      2 : 1   (0:1) 
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 1. KOLO
Kladno - ÚSTÍ n. L.     3 : 0
LIBEREC - Praha         3 : 0
Ostrava - BENÁTKY     3 : 0
Karlovarsko - O. Voda  3 : 0
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 6. KOLO 
Vítkovice 1./6/16 ÚSTÍ 14./6/1           14 : 4
Ml. Boleslav 2./5/15 - Střešovice 9./5/6   v PO 9. 10.
Chodov 3./5/14 Pardubice 4./7/13         8 : 1  
Znojmo 13./6/3 - Otrokovice 6./6/9           1 : 5
Č. LÍPA 6./6/8 - LIBEREC 8./6/7                6 : 7 PP   hráno 18. 9.
Sparta 11./6/6 Bohemians 5./6/10          6 : 8   
Brno 12./5/6 - Ostrava 10./5/6                 3 : 4 
PŘEDEHRÁVKY 
Pardubice Znojmo 10 : 5        (7. KOLO 16. 9.)
DOHRÁVKY 
Znojmo  - Brno PO  23. 10.  (2. KOLO )
Chodov - Ostrava  termín ?  (6. KOLO )
 
EXTRALIGA ŽEN - 5. KOLO 
Vítkovice 3./5/12 - Jižní město 1./5/15              3 : 4   
Chodov 2./5/14 3./4/11  - Kr. Vinohr. 10./3/3  12 : 1 
Bohenians 5./5/9 - Ostrava 4./5/12                    7 : 10 
Žídenice 6./5/9 - LIBEREC  9./5/3                         7 : 3
Jičín 11./5/0 - Panthers Praha 7./5/7                    3 : 5   
Střešovice 8./5/6 Olomouc 12./5/0                    5 : 4   
 
FUTSAL 
CHANCE LIGA, 4. KOLO
Chrudim 1./4/12 Vys. Mýto 7./4/6       4 : 1
Sparta 2./4/10 LITOMĚŘICE 6./4/7     3 : 1
TEPLICE 3./4./9 Brno 12./4/0              8 : 2           
Slavia 4./4/9 MĚLNÍK 9./4/3               8 : 2           
Plzeň 5./4/7 - Jeseník 8./4/3                   7 : 2
Č. LÍPA 10./4/2 - Třinec 11./4/1              3 : 3
DOHRÁVKA 1. KOLA: Třinec - Chrudim  3 : 7   ve ST 20.9.
 
 
 Sobota 30. září                                                                                          
FOTBAL
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
Benešov u Prahy 3./15 - FK VARNSDORF 9./3  17 : 2  (9:1) 
Benešov u Prahy 6./6 - FK VARNSDORF  8./4    2 : 3  (1:1)
 
I. B TŘÍDA  
Chuderov 1./16 (1.) - H. PODLUŽÍ 14./1 (11.)  12 : 0  (6:0) 
Chabařovice 13./3 (N) - ŠLUKNOV 2./15 (5.)      0 : 5  (0:3)
Chlumec 3./14 (7.) - Hostovice 7./9 (4.)            0 : 3  (0:2)
DOBKOVICE 6./11 (Un. DĚČÍN 4./12 (6.)    3 : 2  (2:0)
JIŘÍKOV 5./12 (3.) - BŘEZINY 12./3 (N)             4 : 1  (1:1) 
HEŘMANOV 11./6 (10.) - Trmice 8./9 (8.)           2 : 5  (1:3) 
 
I. A TŘÍDA  
Lovosice 1./15 (5.) - Jun. DĚČÍN 2./15 (11.)   0 : 1  (0:0) 
Č. KAMENICE 3./13 (8.) Křešice 12./4 (7.)     3 : 2  (0:0)
Proboštov 10./7 - Oldřichov 4./12                     1 : 4  (0:2) 
Střekov 6./11  (9.) - Libouchec 5./11 (6.)          1 : 6  (1:3) 
BENEŠOV 11./6 (N) - RUMBURK 9./9 (12.)        2 : 5  (1:3) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  
Neštěmice 13./8 (10.) Modlany 1./21 (6.)     4 : 5  (2:3)
Kadaň 11./9 (11.) Štětí 2./20 (S)                 0 : 1  (0:0) po PK 2:3
Mostecký FK 3./18 (S) - Žatec 7./12 (5.)         3 : 0  (2:0)
Bílina 9./11 - Brná 4./15                                 1 : 3  (1:1)
JÍLOVÉ 12./9 (NSrbice 5./15 (4.)                 0 : 1  (0:1) 
VILÉMOV 7./12 (8.) - Krupka 11./9 (3.)            3 : 0  (3:0)
MODRÁ 16./4  (N) - Perštejn 6./14 (N)             0 : 2  (0:2)
        
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK  od 16.30
V. Hamry 1./19  Žel. Brod 8./9         6 : 1  (5:0)
Skalice 2./18 - Bílý Kostel 7./10          6 : 2  (4:0)
Višňová 4./14 Přepeře 3./16             1 : 1  (0:0)
Doksy 6./12 - Rovensko 5./12              4 : 0  (2:0)
Hrádek 10./8 - Sedmihorky 9./8           3 : 0  (0:0)
Semily 11./5 Frýdlant 12./4               0 : 0
 
DIVIZE B
Neratovice 1./21 - Chomutov 8./12    3 : 4  (0:1) po PK 2:4
NOVÝ BOR 16./1 - Hostouň 2./20       0 : 4  (0:2)
Ostrá 3./17 - Louny 10./11 (N)          1 : 2  (0:1) po PK 4:5
Rakovník 14./7 - Velvary 4./17           0 : 1  (0:0)
Kladno 5./16 Český Brod 6./15         3 : 0  (2:0)
ČES. LÍPA 12./9 (N)  Souš 9./12        2 : 1  (0:1)
Hrobce 15./3 (N- Meteor Pha 13./8   0 : 6  (0:2)
 
DIVIZE C
Vys. Mýto 7./12 - Živanice 1./22            1 : 2  (1:0) 
Letrohrad 15./7 - Kratonohy 2./17         2 : 1  (0:0) po PK 8:7
Admira 3./16 - Brandýs 11./10             1 : 0  (0:0)
Zbuzany 4./14 (N) - Pardubice B  9./11   5 : 0  (3:0)
CHRASTAVA 5./13  - Trutnov 12./10      2 : 3  (1:2) po PK 2:3
Kolín 6./14 - Vykáń 10./10                    1 : 2  (1:1) po PK 4:5
Turnov 13./8 - MŠENO JNC ./15 (N)       0 : 3
 
ČFL  
Chrudim 1./28 - BENÁTKY 15./12              4 : 1  (2:0)
Domažlice 2./20 - Vltavín 5./19                4 : 0  (4:0)
LITOMĚŘICKO 16./9 - DOBROVICE 3./19   2 : 1  (0:1)
Zápy 8./18 - Vyšehrad 7./18                      1 :2 (1:1) po PK 4:5
Králův Dvůr 5./19  - Benešov 12./14         1 : 0  (1:0)
Písek 8../17 - Štěchovice 11./14                 5 : 0  (3:0)
Převyšov 14./12 - Jirny 10./15                   3 : 1  (1:0)
Ústí n. O. 13./14 - Čížová 18./2 (N           2 : 1  (0:1)
Nymburk 17./4 (N- BROZANY 9./16 (N)    0 : 2  (0 :1)
 
FNL 
10. KOLO, vybraná utkání
Žižkov 10./10 - Opava 1./21                        1 : 5  (1:4)   hr. ve ČT
Třinec 3./20 - Znojmo 6./17                      2 : 1  (0:1)
Č. Budějovice 2./21 - Vítkovice 16./4          6 : 0  (4:0)
Táborsko 11./10- Pardubice 4./18                0 : 3  (0:2)
Vlašim 7./16 - Ústí 13./8                             2 : 1  (2:0)
Příbram 5./17 - Fr.-Místek 14./6                  2 : 1  (2:1)
FK VARNSDODF 15./5  - Sokolov 10./11      0 : 1  (0:1)
DOHRÁVKA   
Ol. Praha 8./13 - FK VARNSDODF 15./5       2 : 2  (2:2)  hr. ve ST
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA od 16.00
JIŘETÍN 1./15  - VEL. ŠENOV 4./9          1 : 0  (1:0)
KRÁSNÁ LÍPA 2./15 - Boletice 5./9         3 : 0  (2:0)
Malšovice 3./11 - H. Habartice 8./5        5 : 4  (3:1) po PK 5:4
MIKULÁŠOVICE 6./5 Markvartice 12./3  7 : 3  (2:0)
Těchlovice 11./3 - ŠLUKNOV B 10./4       3 : 1  (2:0)
Verneřice 7./5 RYBNIŠTĚ 9./5              3 : 4  (3:1) po PK 2:4
 
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 1. KOLO 
Kopřivnice 1./4/6 - Strakonice 12,/3/0       30 : 21
Nové Veselí 4./4/4 - LOVOSICE 2./4/6       25 : 17           
Dukla Praha 7./4/4 - Zubří 3./4/6              23 : 20           
Brno 9./4/4 - Jičín 5./4/4                            31 : 18
Hranice 11./4/2 - Frýdek-Místek 6./4/4        21 : 22           
Plzeň 8./4/4 - Karviná 10./4/4                    25 : 28
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD, 6. KOLO od 18.00
Slaný 11./5/0 - DĚČÍN 1./6/18             4 : 7
Kobra Praha 5./5/7 - Vrchlabí 2./6/15   2 : 4 
JABLONEC 3./5/12 - Trutnov 6./5/6      5 : 0 
Sokolov 4./6/11 - Bílina 10./4/3              7 : 3
 
 
 
enlightened V TÝDNU A VÍKENDU ODEHRÁNO - UKONČENO enlightened

 

  Pátek 29. září                                                                                          
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 3. KOLO, vybrané zápasy
Trnovany B 1./6 - Jablonec A 8./2                 6 : 2   
Spořice 6./3 - Bohušovice B 2./5                    4 : 4   
Doksy 3./4 - Louny 11./2                             7 : 1
NOVÝ BOR 4./4 - Blíževedly 10./2                  6 : 2   
SK DĚČÍN 7./2 SKALICE A  5./4                   8 : 0   
ŠLUKNOV A 12./0 - KOVO DĚČÍN A 9./2        1 : 7 
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 3. KOLO, vybrané zápasy
Dyn. Liberec B  1./3/6 - Doksy D 7./3/3     6 : 0 
Doksy C 12./3/1 - Česká Lípa B 2./3/6        1 : 5    
Lok. Liberec B  3./3/6 - Skalice C  10./3/2  6 : 0   
ŠLUKNOV B  4./3/4 - Česká Lípa C 14./3/0   6 : 0   
Lok. Liberec A 5./3/4 - Skalice B 11./3/2      5 : 1   
Jablonec B 13./3/0 - Blíževedly B 6./3/4       2 : 4   
 
  Čtvrtek 28. září                                                                                        
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK
Přepeře 3./15 - V. Hamry 1./16    0 : 0             
Skalice 2./15 - Sedmihorky 9./8     3 : 2  (2:1) 
Semily 11./4 Višňová 4./13           1 : 4  (0:1)             
Žel. Brod 7./9 - Rovensko 5./12      1 : 2  (0:0)             
Bílý Kostel 6./10 - Frýdlant 12./3    3 : 1  (0:0)
Doksy 8./9 - Hrádek 10./5             3 : 0  (1:0)                       
                      
FLORBAL 
EXTRALIGA ŽEN - 4. KOLO 
Jižní město 1./4/12 - Střešovice 9./4/3        20 : 2
Vítkovice 2./4/12 - LIBEREC 8./4/3             11 : 3
Ostrava 4./4/9 - Chodov 3./4/11                   7 : 8  PP 
Panthers Praha 7./4/4 - Bohemians 5./4/9      5 : 6
Olomouc 12./4/0 - Žídenice 6./4/6                 1 : 7 
Král. Vinohrady 10./3/3 - Jičín 11./4/0           3 : 2
 
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ  
Ml. Boleslav 1./5/15 - Otrokovice 11./5/6     9 : 4
Vítkovice 3./5/13 Pardubice 2./6/13        5 : 4  PP
Chodov 4./4/11 - Ostrava 12./4/3                  ODLOŽENO
Č. LÍPA 5./6/8 Střešovice 8./5/6                 5 : 4  PP
Znojmo 13./5/3 Bohemians 6./5/7              2 : 3
ÚSTÍ 14./5/1  - LIBEREC 7./9/7                   8 : 10
Brno 10./4/6 - Sparta 9./5/6                        7 : 6  PN
PŘEDEHRÁVKY 
Č. LÍPA - LIBEREC      6 : 7 PP  (6. KOLO  18. 9.) 
Pardubice Znojmo 10 : 5        (7. KOLO 16. 9.)
DOHRÁVKA 
Znojmo  - Brno PO  23. 10. (2. KOLO)
 
STOLNÍ TENIS - KP II. TŘÍDY C, 1. KOLO  od 18.00
Štětí B - FILIPOV B  11 : 7, Terezín A - DĚČÍN B   6 : 12
MALÁ VELEŇ A - Roudnice C (PÁ), SKP Ústí B - BENEŠOV A  5 : 13 (PÁ)
 
 Středa 27. září                                                                                           
FOTBAL 
ČFL  
LITOMĚŘICKO 16./6 - Chrudim 1./25          1 : 3  (1:2)
DOBROVICE 2./19 Ústí n. O. 14./11         3 : 0  (1:0)
Čížová 18./2 (NVltavín 3./19                  0 : 1  (0:0) po PK 2:4
Písek 10./14 Domažlice 4./17                   1 : 2  (1:0) po PK 1:4
BROZANY 12./13 (N- Vyšehrad 7./16        4 : 0  (2:0)
Jirny 8./15 - BENÁTKY 13./12                     4 : 1  (3:0)
 
BASKETBAL
ALPE ADRIA CUP - 1. UTKÁNÍ sk. D
ÚSTÍ n. L. - UBSC Graz (RAK)             93 : 44  (52:27)
Helios Domzale (SLO) - Levice (SLK)   74 : 81 (31:50)  hr. v ÚT 
DĚČÍN hraje svůj úvodní duel s Komárnem  ve sk. B až 25. 10.
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD, 5. KOLO od 18.00 
DĚČÍN 1./5/15 - Letňany 10./5/3            5 : 1
Vrchlabí 2./5/12  - JABLONEC 3./4/9     4 : 3
Kobra Praha 5./4/7  VOLNÝ LOS
 
 
 
 
 
 
              
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář