Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEHLED AKCÍ OD ÚT 3. DO PO 9. ŘÍJNA

9. 10. 2017
 
 Pondělí 9. října                                                                                           
PODZIMNÍ HRY ŠKOL – KOPANÁ
Druhým dílem PH 2017 byla po atletice kopaná na UMT stadionu v Kotlině.
Pořadí: 1. ZŠ NÁMĚSTÍ VDF 12  bodů, 2. GYMNÁZIUM RBK 9, 3. GYMNÁZIMUM VDF 6,
4. ZŠ VÝCHODNÍ 3, 5. ZŠ EDISONOVA 0 b.
 
FOTBAL
FNL 
Fr.-Místek 14./6 Olymp. Praha 7./16      1 : 2
  
STOLNÍ TENIS – KP II. TŘÍDY C, PŘEDEHRÁVKA 3. KOLA 
SKST Bechlín A 5./3/6 - TJ Sokol Filipov B  1./3/9   6 : 12
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ -DOHRÁVKA 6. KOLA
Ml. Boleslav 2./6/16 - Střešovice 8./6/8    4 : 5  PP  PO 9. 10
 
7. KOLO
Č. LÍPA 9./7/8 - Vítkovice 1./7/19             3 : 6
Chodov 3./5/14 - Střešov. 9./5/6             ODLOŽ.
Bohemians.5./7/13 LIBEREC 10./7/7           2 : 6 
 
 
 Sobota 7. října                                                                         
FUTSAL
VETERÁNS LIGA ÚK  Úvodní turnaj sezóny od 9.00 v Libouchci.
VDF 2 UTK/6 BODŮ,  NOTA DC 2/6, JÍLOVÉ  3/6 ....
 
FOTBAL
I. B TŘÍDA  
ŠLUKNOV 1./18 (5.) - Přestanov 10./9           10 : 1 
Un. DĚČÍN 3./15 (6.) Chuderov 2./16 (1.)   5 : 1 
H. PODLUŽÍ 14./1 (11.) - JIŘÍKOV 4./15 (3.)  1 : 3
BŘEZINY 11./6 (NChlumec 5./14 (7.)          3 : 2
Trmice 9./9 (8.) - DOBKOVICE 6./14 (N)          0 : 5
Hostovice 7./12 (4.) - Chabařovice 13./3 (N)    4 : 0
Svádov 10./6- HEŘMANOV 12./6 (10.)             7 : 3
 
I. A TŘÍDA  
Bohušovice 10./9 - Lovosice 1./18 (5.)                  2 : 8
Jun. DĚČÍN 4./15 (11.) - Č. KAMENICE 2./16 (8.) 0 : 1
Oldřichov 3./15 - Velké Březno 14./0                   10 : 0
Libouchec 5./14 (6.) - Proboštov 11./7                   2 : 1
Křešice 12./4 (7.) - Střekov 6./14 (9.)                    0 : 2
RUMBURK 7./12 (12.) - Libochovice 13./4              6 : 1
BENEŠOV 9./9 - Mojžíř 8./10                                2 : 0      
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  v SO od 16.00
Modlany 1./24 MODRÁ 16./4 (N)        5 : 2
Štětí 2./23 (S) - Bílina 10./11               7 : 1
Krupka 13./9 - Mostecký FK 3./21 (S)   2 : 3
Srbice 4./18 - VILÉMOV 8./12               1 : 0
Brná 5./17 - Litoměřícko 15./7              3 : 2 po PK 4:2
Žatec 6./15 - Kadaň 12./9                    2 : 0
Perštejn 7./14 (N) - JÍLOVÉ 9./12 (N)   2 : 3
H.Jiř./Ltv 11./9 - Neštěmice 14./8        4 : 1
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK v SO od 16.00
Žel. Brod 8./9 - Skalice 1./21          0 : 1
Rovensko 6./12 V. Hamry 2./19   SO 11. 11. 14.00
Hrádek 10./8 - Přepeře 3./19         0 : 2  
Frýdlant 12./4  - Doksy 4./15          1 : 5
Bílý Kostel 7./10 - Višňová 5./14      0 : 0
Sedmihorky 9./8Semily 11./5      SO 11. 11. 14.00 
 
DIVIZE B v SO od 16.00
Český Brod 5./18 - Neratovice 1./21   7 : 2
Hostouň 2./20 - Kladno 4./19            1 : 3
Velvary 3./20 - Ostrá 6./17                2 : 0 
Chomutov 10./13 - Úvaly 7./16           2 : 3 po PK 3:5
Souš 8./15 Hrobce 15./3 (N)            8 : 1
Louny  9./14 (NNOVÝ BOR 16./1    6 : 0
Motorlet 11./12 - ČES. LÍPA 12./9 (N)  6 : 2 
 
DIVIZE C
Živanice 1./25 Letrohrad 16./7         3 : 0
Kratonohy 2./18 - Zbuzany 5./16 (N1 : 2 po PK 6:7
MŠENO JNC 7./15 (N) - Kolín 3./17     3 : 5
Čáslav 12./11 - Admira 4./17             1 : 0 po PK 3:1
Brandýs 8./13 - CHRASTAVA 9./13       5 : 0
 
ČFL  
DOBROVICE 3./22 - Chrudim 1./28     1 : 0    Benešov 12./14  - Domažlice 2./23       1 : 2
Vltavín 4./22 - Ústí n. O. 13./14           2 : 0
Vyšehrad 5./21 - Kr. Dvůr 8./19             7 : 1
BENÁTKY 15./12 - Zápy 6./21               1 : 3
BROZANY 7./19 (N) - Převyšov 14./12   3 : 1
Čížová 17./4 (N- Písek 9./18               2 : 1 po PK  4:2
Jirny 10./18 - LITOMĚŘICKO 16./9        2 : 1
Štěchovice 11./17 - Nymburk (N18./4  3 : 1
 
VOLEJBAL
SOUTĚŽ ŽEN Z-2 LIBERECKÉHO KRAJE
TJ Slovan Varnsdorf B – TJ Vysoké n. J.    3 : 0, 3 : 0
 
EXTRALIGA MUŽŮ 
Č. Budějovice 1./2/6 - Brno 7./2/3           3 : 0
ÚSTÍ n. L. 11./2/0 - Karlovarsko 2./2/6    0 : 3
LIBEREC 3./2/6 - Kladno 4./2/3               3 : 1  PO 9.10.
Zlín 8./2/3 - Ostrava 5./2/3                      3 : 1
Od.Voda 12./2/0 - Příbram 6./2/3           0 : 3
Praha 9./2/2 BENÁTKY 10./2/1              3 : 2
  
STOLNÍ TENIS
DIVIZE
TJ Sokol Lenešice A - TJ Sokol Filipov A   10 : 5
TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Filipov A         9 : 9
 
BASKETBAL 
ŽÁKOVSKÁ LIGA ML. ŽÁKŮ U14
Slavoj BK Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 106 : 42 (44:23)
 
SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ
TJ Slovan Varnsdorf – USK Slavia Liberec   70 : 67  (42:33)
 
NBL
USK Praha 3./2/4 - Děčín 5./2/3               82 : 74  (49:37)
Ústí n. L.   4./2/3 - Brno 7./2/3                81 : 69  (42:46)
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 5. KOLO
Zubří 1./5/8 -  Brno 10./5/4                 29 : 23   (15:  8) 
Jičín 2./5/6 - Hranice 11./5/2                 27 : 17   (13:12)
Karviná 5./5/6  - Kopřivnice 3./5/6         36 : 29   (17:15)
LOVOSICE 6./5/6 Plzeň 4./5/6             25 : 30   (13:14) hr. ve ST  
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD od 18.00.
JABLONEC 1./7/18 - Řisuty 11./7/3         6 : 1
Kobra Praha 6./7/10 - DĚČÍN 2./8/18     7 : 4         
VRCHLABÍ  3./7/16 Trutnov 5./7/11     3 : 4   PP       
Sokolov 4./7/14                                       VOLNÝ LOS  
Letňany 9./8/6  - Dvůr Králové 7./7/9       4 : 7          
Slaný 10./7/5 - Bílina 8./6/7                    4 : 3   PN 3:1 
 
 
 Neděle 8. října                                                                                           
BASKETBAL  
ŽÁKOVSKÁ LIGA ML. ŽÁKŮ U14 
BK Sluneta Ústí - TJ Slovan Varnsdorf 97 : 33 (49:20)
 
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17
TJ Slovan Varnsdorf – BA Roudnice   86 : 67 (44:27)
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17
Dukla Praha 1./24 - FK Varnsdorf 16./0   12 : 0  (6:0) 
Dukla Praha 2./21 - FK Varnsdorf 15./0   16 : 1  (8:0)
    
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
Dubí 3./16  ŠLUKNOV 1./19    3 : 2  (2:0) po PK 4:3
Skorotice 4./15 Štětí 2./18      0 : 5 
               
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
FC Háje Již. Město 5./14 - FK VARNSDORF 7./11   2 : 3  (2:1)
FC Háje Již. Město 9./6 - FK VARNSDORF 12./2    4 : 2  (3:0)
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK VARNSDORF 10./3 - ABC Braník 6./12    2 : 11  (2:6)
FK VARNSDORF  8./7 - ABC Braník 4./15     5 : 4   (2:3)
 
HOKEJ  
KRAJSKÁ LIGA LK ML. ŽÁKŮ
Bílí tygři Liberec - HC TS VARNSDORF
24 : 2
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC Lomnice n. P. 5./3 - HC TS Varnsdorf 6./2   6 : 4
 
 
enlightened V TÝDNU ODEHRÁNO - UKONČENO enlightened
 Pátek 6. října                                                                                            
 
STOLNÍ TENIS – KP II. TŘÍDY C
Děčín B 1./2/8 - Litoměřice A 12./2/2            17 : 1
Benešov A 6./2/5 - Chemička ÚL A 2./2/8       3 : 15
Filipov B 5./2/5 - Malá Veleň A 11./2/2           12 : 6
 
LUŽICKÁ 1. LGA  6. - 8. 10.
RC Peklo VDF – Pilínkov LBC           4 : 2 v PÁ od 18.00
U Jelena B VŠE - Astra club ČL        2 : 4 v SO od 15.00
KK Krkovička RBK  - ČL A MIM       3 : 3 v SO od 16.00 
Nic moc VDF – Astráci ČL                2 : 4  v SO od 16.00 
Mělník C VDF - TJ Rybniště             4 : 2 v NE od 14.00
U Koláče JNÉ - U Jelena A VŠE            0 : 6
 
LUŽICKÁ 2. LGA  6. - 8. 10.
Ťukálkové KRÁL – N. Jitrovník       4 : 2 v SO od 15.00 
Ciciny Lesná – Tragédi ČKA             v SO od 16.00 St. Stožec.
U Jelena C VDF - U Pavla B             6 : 0 v NE od 14.00 
Za Humny LBC - BSC Mělník VDF        4 : 2 
Pelikáni NBO – Hopo HPO                  3 : 3 
U Pavla A KUNR - Český Lev B MIM
 
FUTSAL 
CHANCE LIGA, 5. KOLO
MĚLNÍK 9./5/3 Chrudim 1./5/15          : 5
Třinec 11./5/1 - Sparta 2./5/13           : 8 
Brno 12./5/0 - Plzeň 3./5/10               : 2
LITOMĚŘICE 4./5/10 Slavia 6./5/9     5 : 3   hr. v ÚT 
Vys. Mýto 7./5/9 - TEPLICE 5./5/9         5 : 3 
Jeseník 8./5/4 - Č. LÍPA 9./5/3                : 1
 
 Úterý 3. října                                                                                           
FUTSAL 
CHANCE LIGA, 5. KOLO
LITOMĚŘICE 2./5/10 Slavia 5./5/9     5 : 3   
 
 Středa 4. října                                                                                           
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD, 7. KOLO 
DĚČÍN 1./7/18 - JABLONEC 2./6/15    3 : 4
VRCHLABÍ  3./6/15                             VOLNÝ LOS
Dvůr Králové 8./6/6 - Sokolov 4./7/14     1 : 3  
Trutnov 5./6/9 Kobra Praha 6./6/7       4 : 2
Bílina 7./5/6 - Letňany 9./7/6                7 : 3
Řisutuy  11./6/3 - Slaný 10./6/3            5 : 7
 
BASKETBAL
NBL
Děčín - Svitavy     83 : 81  (19:27, 43:43, 69:59)
Pardubice - ÚSTÍ  84 : 81 (28:19, 47:37, 70:57)
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 5. KOLO
Karviná 10./4/4  - Kopřivnice 1./4/6      v NE od 10.30
LOVOSICE 4./5/6 Plzeň 2./5/6           25 : 30  (13:14) 
Zubří 3./4/6 -  Brno 9./4/4                   v SO od 18.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář