Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROBĚHLÉ AKCE DO NEDĚLE 10. ZÁŘÍ

12. 9. 2017
  Neděle 10. září¨                                                                                                   
ATLETIKA – KP DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN
Na stadionu v Rumburku proběhnou soutěže od 10.00 do 14.30 hod.
 
 
Sobota 9. září
FOTBAL
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
Vaňov 10./0 - Štětí 1./9             1 : 9  (1:4)
ŠLUKNOV 2./9 – Mojžíř 5./3       4 : 2  (3:1)
Skorotice 3./9 - V.Březno 6./3    5 : 2  (2:1)
Dubí 4./8 - Chlumec 9./0          11 : 2  (4:0)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
Sokolov 1./9 - FK VARNSDORF 9./3      7 : 2  (3:2)
Sokolov 7./3 - FK VARNSDORF 10./2  14 : 0  (9:0)
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK VARNSDORF 4./3 – Jablonec 6./3  2 : 19  (0:10)
FK VARNSDORF 7./1 – Jablonec 5./3  1 : 16  (1:8)
 
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17 B
Náchod    ./6 - FK VARNSDORF 15./0     4 : 2  (3:0)
Náchod    ./6 - FK VARNSDORF 14./0     2 : 1  (0:0)
 
I. B TŘÍDA  
Un. DĚČÍN 1./9 (6.) - ŠLUKNOV  7./6 (5.)         7 : 2  (3:1)
Chlumec 2./8 (7.) - Chuderov 3./7 (1.)            4 : 3  (1:2) po PK 4:3
Hostovice 4./6 (4.) DOBKOVICE 10./3 ()       2 : 3  (1:0)
JIŘÍKOV 5./6 (3.) - Chabařovice  14./0 (N)         5 : 0  (2:0)
Svádov 9./3 ( B 10.) - Trmice 6./6 (8.)               2 : 4  (1:3)
BŘEZINY 8./3 (N) - HEŘMANOV 12./3 (10.)        0 : 2  (0:0)
H. PODLUŽÍ 13./0 (11.) - Přestanov 11./3 (9.)    2 : 3  (0:0)
 
I. A TŘÍDA  
V. Březno 14./0 (13.) - Střekov 1./8  (9.)           0 : 4  (0:4)
Jun. DĚČÍN 2./7 (11.) - Bohušovice 11./3 (N    4 : 1 (0:1)
Oldřichov 5./6 (4.) - Lovosice 3./6 (5.)             0 : 2  (0:0)
Mojžíř 4./6  (3.) - Č. KAMENICE 6./6  (8.)         3 : 1  (1:1)
Libouchec 7./6 (6.) - Libochovice 13./0  (10.)     4 : 0  (3:0)
Křešice 8./4 (7.) - RUMBURK 10./3 (12.)             5 : 2  (2:1)
Proboštov 12./2 (S) - BENEŠOV 9./3 (N)             2 : 1  (0:0) po PK 4.3
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 2. KOLA
STŘ 13. 9. 17.00 Lovosice 3./6 (5.) Mojžíř 4./6  (3.)  
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 4. KOLA hrané v ÚT 12. 9.
H.Jiřet./Litvín. 12./5 (13.) – Krupka 13./5 (3.)  3 : 1  (2:0)
 
Bílina 6./8 (7.) - Mostecký FK 1./12 (S)          2 : 1  (1:1) 
Štětí 2./12 (S) - JÍLOVÉ 14./4 (N)                  3 : 2  (1:1)
Perštejn 9./6 (N) - Modlany 3./12 (6.)            1 : 2  (1:1)
Žatec  4./12 (5.) - MODRÁ 13./4 (N)              2 : 1  (1:0)
Brná 5./9 (12.) - VILÉMOV 11./6 (8.)               5 : 1  (2:0)
Kadaň 7./8 (11.) - Litoměř. B 15./3 (9.)           7 : 3  (3:2) 
Krupka 12./5 (3.) - Neštěmice 8./8 (10.)          3 : 2   (1:1)
Srbice 10./6 (4.) - H.Jiřet./Litvín. 16./2 (13.)    3 : 2  (0:0) po PK 4:3 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK - SAMÁ PŘEKVÁPKA
Rovensko 5./7 Přepeře 1./10            2 : 2 (1:0)
Skalice 2./9 - Doksy 10./3                  8 : 0  (3:0) 
V. Hamry 3./9 Višňová 4./9              1 : 3 (1:1)
Frýdlant 9./3 - Sedmihorky 6./6            2 : 0 (0:0)
Žel. Brod 7./6 - Hrádek 12./1               1 : 0  (0:0) 
Bílý Kostel 8./4 - Semily 11./3              3 : 1 (0:1)
 
DIVIZE B
NOVÝ BOR 16./0 - Neratovice 1./14        0 : 2   (0:1) 
Český Brod 2./12  - Rakovník 13./4         5 : 0  (2:0) 
Hostouň 3./12 - Hrobce 14./3                 3 : 1 (1:1)       
Kladno 5./11 - Ostrá 4./12                     0 : 2  (0:0)
Souš 6./10 - Motorlet 8./6                       3 : 0  (2:0) 
Meteor 15./2 - Chomutov 7./9                 0 : 3  (0:1)
Louny 9./6 (N) - ČES. LÍPA 10./6 (N)        0 : 2  (0:0) 
Velvary 11./5 - Úvaly 12./5                     1 : 2 (1:0) po PK 2:4
ODLOŽENÉ UTK. 4. KOLA
ÚT 19.9. 19.00 Chomutov - Velvary
 
DIVIZE C
Kratonohy 2./12  - Živanice 1./13             2 : 1  (1:1) po PK 4.2
Čáslav 14./4 - Vys. Mýto 3./12                  2 : 3  (0:0) po PK 2:4 
CHRASTAVA 8./7 - Kolín 4./10                   2 : 3  (0:1)
Turnov 9./7 – Admira 5./10                        4 : 0  (0:0) 
MŠENO JNC 6./9 (N) – Dv. Král. 15./3        2 : 0  (1:0)
Trutnov 12./5 - Zbuzany 7./8 (N)              1 : 3  (1:3)  
 
ČFL 
Vltavín 2./14  - Chrudim 1./16                   1 : 2  (0:2)
Vyšehrad 3./14 - Převyšov 14./5                4 : 1  (3:1)
Domažlice 4./13 – Zápy 12./8                     5 : 1  (1:0)   
Jirny 5./12 - Čížová 18./1 (N)                     3 : 0  (1:0)   
Benešov 6./12 - LITOMĚŘICKO 15./5          0 : 1  (0:0) po PK  4:5
DOBROVICE 7./11 - Písek 9./10                  1 : 2  (0:2) 
Král. Dvůr 8./10 - Ústí n. O. 13./8               3 : 0  (2:0) 
BROZANY 16./4 – Štěchovice 10./9             4 : 5  (3:1)  
BENÁTKY 11./9 - Nymburk 17./1 (N)           1 : 0  (0:0)  
 
FNL   
Opava 1./14 Pardubice  5./12                1 : 0  (0:0)
Příbram 6./11   - Č. Budějovice 2./14        1 : 0  (0:0)
Hr. Králové 3./14 - Vlašim 9./10               2 : 1  (0:0)
ÚSTÍ 12./7 - Třinec 4./13                         0 : 3  (0:3)
Sokolov 13./5 - Znojmo 7./11                    2 : 3  (0:2)    
Frýdek-Místek 14./5 - Žižkov 8./10             0 : 2  (0:2)
Ol. Praha 10./9 - FK VARNSDODF 16./2    ODLOŽ. NA STŘ 27. 9.
Vítkovice 15./4  - Táborsko 11./7               1 : 1  (1:0)
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA 
Boletice 5./3 – JIŘETÍN 1./6                     1 : 3  (0:2)
VEL. ŠENOV 2./6 - MIKULÁŠOVICE 12./0   7 : 3  (3:2)
Těchlovice 10./0 - KRÁSNÁ LÍPA 3./6        2 : 3  (2:1)
ŠLUKNOV B 9./1 – Malšovice 4./6             1 : 2  (0:2)
Markvartice 7./3 - Verneřice 8./2               3 : 2  (1:0)
Dol. Habartice 6./3 - RYBNIŠTĚ 11./0        8 : 5  (5:2)
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA 
Č. Kamenice B 1./6 – DOL. PODLUŽÍ 8./0      3 : 1  (1:1)
DOL. POUSTEVNA 6./1 - CHŘIBSKÁ 2./6       1 : 4  (1:2)  
Huntířov 4./3 – Františkov 3./5                    1 : 3  (0:0) 
ST. KŘEČANY 7./1 - Bynovec 5./2                 2 : 3  (2:1) po PK 2:4 
 
STREETBALL – LSLŠ
Třetí a závěrečný díl Letní streetbalové ligy Šluknovska se koná od 8.00 hod. na hřišti ZŠ U nemocnice v Rumburku.
 
CYKLISTIKA – PEKLO SEVERU, OKRUHY POD JEHLOU
Cross-country závod v České Kamenici je posledním dějstvím letošního seriálu. Prezentace od 8.30 hod. Starty dětských kategorií od 10.00 do 10.50 hod., ostatní od 12.00 do 14.00 hod. Podrovné informace na http://www.pekloseveru.cz
               
CYKLISTIKA – ČASOVKA LUŽICKÝ HRB
Prezentace 11.00 – 12.30 hod. v Penzionu Milštejn v Rousínově. Starty v minutových intervalech od 13.00 hod., cíl parkoviště u chaty Luž (délka trati 8,2 km, stoupání 380 m). Více informací na: http://www.cspohar.cz
 
LETECKÉ MODELÁŘSTVÍ - ŽUCH 2017
Celodenní soutěže na letišti v České Lípě - kategorie H, A3, P30, F1H, F1G. Na letišti v Mimoni proběhnou soutěže kategorií F3D, F3F.
 
 
  Pátek 8. září                                                                                              
FUTSAL - CHANCE LIGA, 2. KOLO 
Slavia 1./2/6  - Vys. Mýto 5./2/3              5 : 1
Plzeň 9./1/0/ - LITOMĚŘICE 2./2/6          3 : 5
TEPLICE 3./2/3 - Třinec 12./1/0                9 : 0
Chrudim 4./1/3  - Jeseník 8./2/3                5 : 1
ČESKÁ LÍPA 10./2/0 - Sparta 6./1/3           3 : 4
MĚLNÍK 7./2/3 - KH Brno 11./2/0              3 : 2
  Středa 6. září
FOTBAL - PŘÁTELÁČEK
VILÉMOV - VARNSDORF  1 : 1 (0:0)
G: Zbrožek 0:1 - Havel 1:1
 
  Úterý 5. září                                                                                                           
FUTSAL - CHANCE LIGA, 1. KOLO
Sparta 8./0/0 - Plzeň 6./0.0/                  4 : 4    Přerušeno, ukončeno - kolaps diváka.
Vys. Mýto 1./1/3 - KH Brno 12./1/0        8 : 3
LITOMĚŘICE 2./1/3 - TEPLICE 11./1/0   5 : 1
Jeseník 4./1/3 - MĚLNÍK 10./1/0            3 : 1
ČESKÁ LÍPA 9./1/0 - Slavia 3./1/3          3 : 5 
Třinec 7./0/0 - Chrudim 5./0/0             ve ST 20.9. 
 
 
  Neděle 3. září
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
FK VARNSDORF 8./3 - Junior Chomutov 7./3     2 : 1     (0:0)
FK VARNSDORF 8./2 - Junior Chomutov 6./3     0 : 12  (0:5)
 
ČESKÁ LIGA DOROSTU B U19, U17
FK VARNSDORF 15./0 - FC Hr. Králové B 2./9   0 : 1  (0:1)
FK VARNSDORF 14./0 - FC Hr. Králové B 1./9   0 : 6  (0:3)
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA 
Františkov - DOL. POUSTEVNA   2 : 1  (1:0) po PK 5:4
CHŘIBSKÁ - DOLNÍ PODLUŽÍ     4 : 2  (3:1) 
ST. KŘEČANY - Č. Kamenice B    0 : 7  (0:3)
Bynovec - Huntířov                   0 : 2  (0:1)
 
FLORBAL - TIPSPORT SUPERLIGA
2. k. ÚSTÍ 14./2/0 - Pardubice 1./2/6  2 : 9
​2. k. Č.LÍPA 5./2/3 - Otrokov. 2./2/6   2 : 8
3. k. Brno 3./2/4 - LIBEREC 13./2/0    8 : 4
 
CYKLISTIKA - MČR DO VRCHU JEŠTĚD, KATEGORIE MASTERS
Prezentace v místě startu, tj. Liberec – České Mládeže, areál firmy ELFETEX 9.30 – 10.30 hod., dva hromadné starty dle kategorií od 11.00 a 11.05 hod., délka tratě 8,7 km, převýšení 595 m. Traťový rekord drží Ondřej Cink, čas 24:43 min., rychlost 21,2 km/hod. Více info: http://sys.cyklomasters.cz/kalendar-zavodu-propozice/propozice-230.html
 
TRIATLON HRÁDEK NAD NISOU
Akce pro mnoho věkových kategorii, místo rekreační areál Kristýna. Podrobné informace na http://www.triatlon-hradek.cz/propozice/
 
  Sobota 2. září                                                                                                         
FOTBAL
I. TŘÍDA ST. DOROSTU - 2. KOLO
Štětí 1./6 - Trnovany 8./0          14 : 0  (6:0)
V.Březno 4./3 - ŠLUKNOV 2./6     0 : 5  (0:3)
Chlumec 9./0 - Skorotice 3./6      1 : 4  (0:2)
 
I. B TŘÍDA - 2. KOLO 
Chuderov 1./6 (1.) - JIŘÍKOV 9./3 (3.)                5 : 1  (2:0)
Svádov 7./3 ( B 10.) - Un. DĚČÍN 2./6 (6.)          1 : 7  (0:1)                           
HEŘMANOV 14./0 (10.) - Hostovice 3./6 (4.)        0 : 5  (0:4) 
DOBKOVICE  10./0 (N-  Chlumec 4./6 (7.)         2 : 5  (1:3)                           
ŠLUKNOV  5./6 (5.) H. PODLUŽÍ 11./0 (11.)      3 : 2  (2:1) 
Přestanov 12./0 (9.) - BŘEZINY 6./3 (N)               1 : 4  (0:1)                            
Chabařovice  13./0 (N) - Trmice  8./3 (8.)             1 : 3  (1:0)                           
 
I. A TŘÍDA - 2. KOLO
Libochovice 13./0  (10.) - Oldřichov 1./6 (4.)     1 : 3  (0:2)                           
Č. KAMENICE 2./6 (8.) - V. Březno 14./0 (13.)  5 : 1  (0:1)
Střekov  3./5 (9.) - Proboštov 12./0 (S)             3 : 2  (1:2) 
BENEŠOV 10./2 (N) - Jun. DĚČÍN 4./4 (11.)       1 : 2  (0:0) po PK 4:5  
Lovosice 5./3 (5.) - Mojžíř 6./3 (3.)                    ODLOŽENO 
RUMBURK 7./3 (12.) - Libouchec 9./3 (6.)         5 : 1  (4:1)
Bohušovice 8./3 (N- Křešice 11./1 (7.)            3 : 2  (0:1) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
Mostecký FK 1./12 (SKadaň 10./5 (11.)     2 : 1  (1:1)
MODRÁ 12./4 (N)  Štětí 2./9 (S)                  0 : 4  (0:1)           
Modlany 3./9 (6.) - Srbice 11./4 (4.)              2 : 1  (1:0)
Neštěmice 4./8 (10.) - Žatec  4./9 (5.)           6 : 4   (3:2)   
JÍLOVÉ 13./4 (NBrná 5./6 (12.)                  1 : 0  (1:0)  
Litoměřicko B 14./3 (9.) - Perštejn 7./6 (N)     3 : 5  (1:4)
VILÉMOV 8./6 (8.) - Bílina 9./5 (7.)                4 : 0  (1:0)
G: Kurel, Jirchář, Ruszó, Kučera
H.Jiřet./Litvín. 16./1 (13.) - Krupka 15./2 (3.)  V ÚT 12.9. od 17.30                     
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK
Doksy 7./3 V. Hamry 1./9             0 : 1  (0:1) 
Přepeře 2./9 Žel. Brod 8./3           2 : 0  (1:0)
Semily 9./3 - Skalice 3./6                0 : 3  (0:1) 
Sedmihorky 4./6 - Rovensko 5./6   0 : 1  (0:0) 
Višňová 6./6 Frýdlant 12./0           4 : 3   (3:2)   
Hrádek 11./1 - Bílý Kostel 10./1        0 : 0
 
DIVIZE B
Rakovník 11./4 Kladno 1./11         0 : 1  (0:0) po PK 3:5
Neratovice 2./11  Souš 6./7          3 : 2  (2:2) po PK 5:4
ČES. LÍPA 14./3 (N) - Hostouň 3./9   0 : 5  (0:1)
Ostrá 4./9 - NOVÝ BOR 16./0            4 : 0  (1:0)
Hrobce 12./3 - Český Brod 5./9         1 : 4  (0:3)  
Motorlet 7./6 - Meteor 15./2             5 : 0  (3:0)  
Chomutov 8./6 - Velvary 10./4          ODLOŽ.
Úvaly 13./3 - Louny 9./6 (N            2 : 1  (1:0)
 
DIVIZE C
Živanice 1./12 - Pardubice B 16./2          3 : 1  (1:1)
Kolín 6./7 - Kratonohy 2./10                   2 : 3  (1:2) po PK 3:4
Admira 3./10 CHRASTAVA 5./7             2 : 1  (0:1)  
Vys. Mýto 4./10 - Brandýs n.L. 11./4       2 : 0  (1:0)
Zbuzany 9./5 (N) - MŠENO JNC 8./6 (N)   4 : 2  (3:1)  
 
ČFL 
LITOMĚŘICKO 16./3 - Vltavín 1./14      1 : 2  (0:1)
Chrudim 2./13 - Domažlice 5./10         7 : 0  (3:0)
Čížová 17./1 (NDOBROVICE 3./11    1 : 3  (1:1)   
Převyšov 13./5 - Benešov 4./11             5 : 0   (2:0)  
Nymburk 18./1 (N- Vyšehrad 5./11      0 : 1 (0:1)  
Ústí n. O. 6./8 - BROZANY 15./4           2 : 1  (2:0)
Písek 9./7 - BENÁTKY 12./6                 2 : 1  (2:0)
 
FNL  pokračuje 7. kolem až od PÁ 8. 9.
VARNSDORF HRAJE  VE STŘEDU 6. 9. od 17.30 hod. 
PŘÁTELÁČEK VE VILÉMOVĚ.   
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA
JIŘETÍN - Markvartice                8 : 0  (6:0)
KRÁSNÁ LÍPA - MIKULÁŠOVICE  5 : 2  (2:2)
Verneřice - ŠLUKNOV B             3 : 2  (1:0) po PK 4:2
Malšovice - Těchlovice               3 : 1  (2:1)
RYBNIŠTĚ - Boletice                  2 : 5  (1:2)
Dol. Habartice - VEL. ŠENOV      1 : 5  (0:2)
 
CYKLISTIKA - TOUR DE ZELEŇÁK
Prezentace v kanceláři závodu na Lužickém náměstí (start, cíl) v Rumburku (prodejna potravin Enapo) – PÁ 17.00 - 19.00, SO 7.00 - 9.00, děti 9.00 -10.00 hod. STARTY: 9.50 Vložený závod, 9.55 Obr Zeleňák (2 okruhy, 106 km), 10.00 Classic Zeleňák (1 okruh, 54 km), 10.10 Dětský závod. Od 11.20 dojezdy závodníků Classic Zeleňák, od 12.45 dojezd Obr Zeleňák. Od 14.15 vyhlašování vítězů všech kategorií, od 16.00 kulturní program.
OBR ZELEŇÁK (106 km, 146 startujících, 5 z nich nedojelo)
1. Wanta Hannes (1987) Cottbus,              02:45:55 38.7
2. Zoltan Senczyszyn (1984) Cottbus,      - 00:00:00 38.7
3. Zikmund Tomáš (1999) ČR,                 - 00:00:33 38.6
4. Šlajchrt Filip (1982) Koloshop Team   - 00:00:33 38.6
5. Svoboda Jakub (1975) K. Šenov          - 00:00:52
6. Brust Sven (1974) Pirna,                    - 00:00:52 38,5
7. Šorm Jiří (1997) Elkov Autor              - 00:00:52 38,5
8. Novota Jan (1981)  Active Tour,         - 00:00:53 38,5
KLASIK ZELEŇÁK (53 km, 433 startujících, 1 nedojel)
1. Bartůněk Libor (1979), Kolokrám RH K. Šenov   01:25:08 38.1
2. Petr Ondřej (1997), Haven                             - 00:00:01 38.0
3. Podrazil Tomáš (1986), TJ Sokol Holé Vrchy   - 00:00:27 37.9
4. Schwarz Herbert (1978), Herby servis             - 00:00:28 37.8
6. Zámečník Marek (1985), CK Šluknovsko          - 00:00:28 37.8
7. Blažek Jiří (1977), Kolokrám RH K.  Šenov      - 00:00:29 37.8
..........
16. Mihalík Martin (1978), Rumburk                   - 00:00:34 37.8
18. Dubovecký Matouš,(2001), Dumstav              - 00:00:34 37.8
21. Toráň Petr (1982), Kolokrám RH K. Šenov     - 00:03:14 36.7
22. Marek Jiří (1957), Kolokrám RH K. Šenov      - 00:03:15 36.7
26.  Malypetr Jiří (1970), JM-PM Kr. Lípa           - 00:04:55 36.0
27. Richter Eduard (1975), Kolorám RH K. Šenov - 00:04:55 36.0
31. Dubovecký Martin (1971), Dumstav                - 00:04:58 36.0
32. Špinka Martin (1979), Rumburk     CZE          - 00:04:59 35.9
33. Šimanovský Radek (1995), LOBENDAVA Cycling- 00:05:01 35.9
37. Hobza Tomáš (1992), CC Varnsdorf              - 00:05:03 35.9
44. Jarolím Rudolf (1989), Horňáci Rumburk     - 00:06:47 35.2
 
  Pátek 1. září                                                                                                         
FUTSAL - CHANCE LIGA, 1. KOLO
Vys. Mýto /3 - KH Brno /0        8 : 3
LITOMĚŘICE /3 - TEPLICE /0   5 : 1
Jeseník /3 - MĚLNÍK /0            3 : 1
ČESKÁ LÍPA /0 - Slavia /3        3 : 5 
Sparta / - Plzeň /                    3 : 2    ÚT 5.9.
Třinec - Chrudim                   ve ST 20.9. 
2. KOLO je na programu v PÁ 8. 9.
 
FLORBAL - TIPSPORT SUPERLIGA, 1. KOLO
LIBEREC - Znojmo         4 : 9
Ostrava - ČESKÁ LÍPA    4 : 6
Otrokovice - ÚSTÍ          4 : 2
Pardubice - Střešovice    5 : 4
Bohemians - Vítkovice    6 : 7 po N 1:2
Brno - Chodov               5 : 6 po N 1:2
Sparta - Ml. Boleslav      ČTV 21. 9.
 
 
 
  Pondělí 4. září                                                                                                        
FLORBAL - TIPSPORT SUPERLIGA - 2. KOLO
ÚSTÍ 14./2/0 - Pardubice 1./2/6              2 : 9  NE 3.9.
Č. LÍPA 5./2/3 - Otrokov. 2./2/6              2 : 8  NE 3.9.
Chodov 3./2/5 - Sparta 10./1/0               7 : 6  PO 4.9.
Vítkovice 7./1/2 - Ostrava 12./1/0         v   PO  11.9.          ČT SPORT
Ml. Boleslav 9./0/0 - Bohemians 8./1/1 ve ČTV 14.9.
LIBEREC 13./2/0 - Střešovice 11./1/0    v  NE  17.9.
Znojmo 5./1/3 - Brno 4./2/4                 v  PO  23.10.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář