Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROBĚHLÉ AKCE DO NEDĚLE 17. ZÁŘÍ

19. 9. 2017

 

  Neděle 17. září
ŠACHY – BLESKOVÝ TURNAJ START
Pořádá ŠK Krásná Lípa v KD-KINO od 9.00 hod.
 
FOTBAL 
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  B  
FK VARNSDORF - Bohemians 1905 B           1 : 6  (0:0)
FK VARNSDORF - Bohemians 1905 B           1 : 7  (0:4)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14  B
FK VARNSDORF 10./3 - FK Ústí 1./15        1 : 5   (0:3)
FK VARNSDORF 12./2 - FK Ústí  5./9          0 : 11 (0:5)
 
hod. v Jiřetíně p. J. 
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12  C 
FK Motorlet 1./12 - FK VARNSDORF 8./3  12 : 3  (5:0)
FK Motorlet 5./7 - FK VARNSDORF 10./1     6 : 3  (5:3)
 
CYKLISTIKA
ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ – závod pro všechny věkové kategorie se jede jako součást Českolipského silničního poháru. Prezentace v restauraci Stará Lípa v České Lípě od 8.15 do 9.30 hod. Start dětských kategorií v 9.45 (1 nebo 2 km), ostatní (18 km) v 10.30 hod. v intervalech po 30 vteřinách.
Více informaci na http://www.cspohar.cz/zavody.php
          
FOTBAL
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA 
Bynovec 7./2 - Č. Kamenice B 1./9        1 : 4  (1:0)
CHŘIBSKÁ 2./9 - Huntířov 4./3             6 : 1  (3:1)     
Františkov 3./7 - ST. KŘEČANY 8./2      3 : 2  (0:1) po PK 5:4 
D. PODLUŽÍ 6./2 - D. POUSTEVNA 5./2  4 : 3  (2:2) po PK 3:2
 
 
 Sobota 16. září
MODELÁŘSKÝ SPORT - MIKULÁŠOVICKÉ HÁZEDLO
Soutěže kategorií H, A3, P30, F1H, F1G na letišti v České Lípě.
 
FOTBAL 
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
Štětí 1./12 - Úštěk 8./1               8 : 0   (5:0)
Vaňov 10./0 - ŠLUKNOV 2./12    0 : 10  (0:1) 
Mojžíř 7./3 - Skorotice 3./12       1 : 3  (0:0) 
V.Březno 6./5 - Dubí 4./9             3 : 2   (0:1) po PK 2:1
 
I. B TŘÍDA  
JIŘÍKOV 6./6 (3.) - Chlumec 1./11 (7.)               2 : 4   (0:1)
Chuderov 2./10 (1.) - Hostovice 5./6 (4.)            6 : 3  (2:1) 
Přestanov 9./6 (9.) Un. DĚČÍN 3./9 (6.)           4 : 3  (0:2)
ŠLUKNOV 4./9 (5.) - Trmice 8./6 (8.)                 2 : 0  (2:0)      
DOBKOVICE 7./6 () - BŘEZINY 11./3 (N)          3 : 0  (2:0)      
Chabařovice  13./3 (N) - Svádov 12./3 ( B 10.)     4 : 1  (2:1)
HEŘMANOV 10./6 (10.) - H. PODLUŽÍ 14./0 (11.) 4 : 3  (3:2)
 
I. A TŘÍDA  
Lovosice 1./12 (5.) - Libouchec 7./6 (6.)           3 : 0   (0:0)
Střekov 2./11 (9.) - Mojžíř 6./7 (3.)                  3 : 1  (1:0)
Jun. DĚČÍN 3./10 (11.) RUMBURK 12./3 (12.) 5 : 0   (3:0)
Č. KAMENICE 4./9 (8.) - Oldřichov 5./6 (4.)        3 : 2  (2:0)
Proboštov 8./5 (S-V. Březno 14./0 (13.)           3 : 1  (1:0)
BENEŠOV 11./3 (N- Bohušovice 12./3 (N)        1 : 5  (1:2)
Libochovice 13./0  (10.) - Křešice 9./4 (7.)         3 : 2  (2:2)
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 2. KOLA
STŘ 13. 9. Lovosice 1./9 (5.) Mojžíř 6./6 (3.)  4 : 1 (2:1) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
Mostecký FK 1./15 (S) - Brná 6./9 (12.)           4 : 1  (2:0)
VILÉMOV 14./6 (8.) - Štětí 2./15 (S)                0 : 1 (0:0)  
Litoměřice B 16./3 (9.) - Modlany 3./15 (6.)     0 : 1  (0:1) 
JÍLOVÉ 12./7 (N) - Žatec 4./12 (5.)                  4 : 2  (3:1)     
Kadaň 9./8 (11.) - Bílina 5./11 (7.)                   1 : 6  (1:4)
Neštěmice 10./8 (10.) - Srbice 7./9 (4.)            1 : 3   (1:1)
H.Jiřet./Litvín. 13./6 (13.) Perštejokn 8./8 (N)    2 : 3  (2:2) po PK 4:5 
MODRÁ 15./4 (N) - Krupka 11./8 (3.)               0 : 1 (0:0)  
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 4. KOLA hrané v ÚT 12. 9.
H.Jiřet./Litvín. 12./5 (13.) – Krupka 13./5 (3.)  3 : 1  (2:0)
 
DIVIZE B
Neratovice 1./17 - Motorlet 11./6     4 : 0   (1:0) 
Rakovník 13./4 - Hostouň 2./15        0 : 2   (0:1)
Ostrá 3./15 Český Brod 5./12        3 : 2   (0:1)
NOVÝ BOR 16./1 - Kladno 4./13        1 : 2   (1:1) po PK 3:5     
Chomutov 7./10 - Souš 6./12            1 : 2    (0:0) po PK 4:5 
Hrobce 14./3 (NLouny 8./9 (N)     1 : 2   (1:2)
ČES. LÍPA 12./6 (N) - Velvary 9./8     0 : 1   (0:0) 
Úvaly 10./5 - Meteor 15./2               2 : 1   (0:0) 
ODLOŽENÉ UTK. 4. KOLA
ÚT 19.9. 19.00 Chomutov - Velvary
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK
Přepeře 1./13 - Frýdlant 9./3           3 : 0   (1:0)
V. Hamry 2./12 Skalice 4./9           4 : 0   (2:0)
Višňová 3./10 Sedmihorky 7./7      2 : 2  (1:1)
Semily 11./3 - Žel. Brod 5./9             0 : 7  (0:6)  
Hrádek 12./2 Rovensko 6./8            1 : 1   (1:0)
Doksy 10./3 - Bílý Kostel 8./7            0 : 3  (0:0)  
            
DIVIZE C
Kolín 6./10  Živanice 1./16              1 : 2  (1:1)
Vykáň 8./8 (N- Kratonohy 2./13         4 : 3  (1:1) po PK 6:5
Vys. Mýto 3./12 Pardubice B 11./8    1 : 2  (0:0) 
Admira 7./10 - MŠENO JNC 4./12 (N)  1 : 3  (0:1)
Zbuzany 5./11 (N) - Brandýs 13./7       7 : 1  (2:1)
CHRASTAVA 8./9 - Turnov 10./8          4 : 3  (2:2)  po PK  5.4
Letohrad 14./5 - Čáslav 15./4              2 : 1   (1:1) 
Dv. Král. 16./3 - Trutnov 12./8           0 : 1  (0:0)  
 
ČFL 
Chrudim 1./19 Benešov 9./12              2 : 0  (1:0) 
LITOMĚŘICKO 16./6 - Vyšehrad 2./16     3 : 4  (1:0) po PK 3:5
Nymburk 17./1 (N) - DOBROVICE 3./14  1 : 3  (0:1) 
Zápy 10./11 - Vltavín 4./14                       2 : 0  (2:0) 
Král. Dvůr 6./13 Domažlice 5./13           1 : 0  (1:0) 
Písek 7./13 - Jirny 8./12                          1 : 0  (0:0) 
Ústí n. O. 12./10 - Štěchovice 11./10        2 : 1  (1:0) po PK 5:4
Převyšov 14./8 - BENÁTKY 13./9              3 : 2  (2:1) 
Čížová 18./1 (N) - BROZANY 15./7           1 : 3  (0:1) 
 
FNL   
Třinec 4./14 Opava 1./15                         3 : 3  (1:1) 
Č. Budějovice  2./15 Fr. - Místek 14./5      1 : 1  (1:1)
FK VARNSDODF 16./2 Hr. Králové 3./14    1 : 1  (0:0)  
Pardubice 8./12 -  Znojmo 5./14                 0 : 1  (0:0) 
Vlašim 6./13 - Vítkovice 15./4                     3 : 1  (1:0)  
Příbram 9./11 - Ol. Praha 7./12                    1 : 3  (0:1)  
Žižkov 10./10 - Sokolov 12./8                      1 : 2  (0:2)  
Táborsko 11./10 ÚSTÍ 13./7                      2 : 1  (0:1)  
DOHRÁVKA 7. KOLA
Ol. Praha  - FK VARNSDODF  ODLOŽ. NA STŘ 27. 9.
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA od 16.30
JIŘETÍN 1./9 - Dol. Habartice 6./3             3 : 1   (2:0)             
KRÁSNÁ LÍPA 2./9 - ŠLUKNOV B 11./1       3 : 1   (2:1) 
Malšovice 3./9 - Markvartice 9./3               1 : 0   (1:0) 
RYBNIŠTĚ 8./3 VEL. ŠENOV 4./6              1 : 0   (1:0) 
Verneřice 10./2 Boletice 5./6                    1 : 2   (0:2) 
MIKULÁŠOVICE 7./3 - Těchlovice 12./0        4 : 2   (3:2) 
 
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 1. KOLO 
SO ŠLUKNOV A - Louny              3 : 5
SO Spořice - SKALICE A              3 : 5
SO Jablonec A - Bohušovice B     2 : 6
SO  Doksy A - Blíževedly A          7 : 1
SO Trnovany B - KOVO DĚČÍN A  6 : 2 
SO SK DĚČÍN - NOVÝ BOR A       3 : 5 
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 1. KOLO 
ST  Dyn. Liberec B - Blíževedly B     5 : 1
ČT  Lok. Liberec B - Česká Lípa C    5 : 1
ČT  SKALICE C - Česká Lípa B         1 : 5
ČT  Lok. Liberec A - Jablonec B       4 : 2  
PÁ ŠLUKNOV B - Chrastava             5 : 1
PÁ Doksy C - Doksy D                    3 : 3 
SO Doksy B - Skalice B                2,5 : 3,5
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 1. KOLO 
LOVOSICE 1./3/6 - Brno 10./2/0   29 : 27  (13:14)
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD, 2. KOLO od 17.30
Bílina 10./0 - DĚČÍN 1./6                     2 : 7
Most 9./0 - JABLONEC 2./6                  1 : 5
Sokolov 6./2 - Vrchlabí 3./6                 5 : 6
Dvůr Králové 5./3 - Trutnov 7./0           3 : 1
Letňany 11./0 - Kobra Praha 4./4          2 : 5
                       
FLORBAL 
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ
PŘEDEHRÁVKY 
Č. LÍPA 8./4/4 - LIBEREC  11./4/3         6 : 7 PP   6. KOLO   18. 9
Pardubice 1./4/12 Znojmo 9./3/3    10 : 5        7. KOLO   16. 9.
 
3. KOLO
Pardubice 1./3/9 - Č. LÍPA 10./3/3           7 : 5  
Otrokovice 5./3/6 - Vítkovice 2./3/8         4 : 7  
Bohemians 11./3/1 Chodov 3./3/8         2 : 4
Ostrava 13./3/0 - Ml. Boleslav 4./2/6         3 : 6   
Brno 7./2/4 - LIBEREC 12./3/1                   8 : 4  
Střešovice 6./3/5 ÚSTÍ 14./3/0               8 : 2  
Sparta 8./2/3 - Znojmo 9./2/3                  9 : 5  
DOHRÁVKY 2. KOLA
Ml. Boleslav - Bohemians                     11 : 6        14. 9.
LIBEREC - Střešovice                            5 : 6  PP  17. 9.
DOHRÁVKY 
ČT  21. 9. 18.30 Sparta - Ml. Boleslav 1. KOLO
PO  23. 10. Znojmo  - Brno        2. KOLO
            
EXTRALIGA ŽEN - ÚVODNÍ DVĚ KOLA
LIBEREC - Střešovice       2 : 3
Jižní Město - LIBEREC    16 : 3
 
 
 Pátek 15. září                                                                             
FOTBAL 
FNL   
Vlašim 5./13 - Vítkovice 15./4         3 : 1  (1:0)
DIVIZE B
Chomutov 7./10 - Souš 5./12           1 : 2  (0:0) po PK 4:5  
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, 3. KOLO  od 20.00 hod. (20.30)
LITOMĚŘICE 1./3/7 - Č. LÍPA 10./3/1    3 : 3
Jeseník 8./3/3 - TEPLICE 3./3/6            1 : 3
Vys. Mýto 5./3/6 - MĚLNÍK 9./3/3         5 : 1 
Sparta 2./3/7 - Slavia 6./3/6               5 : 3 
Brno 11./3/0 - Chrudim 4./2/6              1 : 3  PO 18. 9.
Třinec 12./2/0 - Plzeň 7./3/4                  2 : 4
DOHR. 1. KOLA: Třinec - Chrudim ve ST 20.9.
 
 
 Čtvrtek 14. září                                                                             
FLORBAL - TIPSPORT SUPERLIGA - 2. KOLO
ÚSTÍ 14./2/0 - Pardubice 1./2/6            2 : 9    NE   3. 9.
Č. LÍPA 8./2/3 - Otrokovice 2./2/6         2 : 8    NE   3. 9. 
Vítkovice 3./2/5 - Ostrava 12./2/0           7 : 2     PO 11. 9.
Chodov 4./2/5 - Sparta 10./1/0               7 : 6     PO  4. 9.
Ml. Boleslav 6./1/3 - Bohemians 9./2/1  11 : 6     ČT 14. 9.
NE  17. 9.  LIBEREC 13./2/0 - Střešovice 11./1/0      
PO  23.10. Znojmo 7./1/3 - Brno 5./2/4   
 
 
 Středa 13. září
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD, 1. KOLO 
DĚČÍN - Řisuty             6 : 2
JABLONEC - Letňany     6 : 2
Vrchlabí - Dvůr Králové  7 : 2
Kobra Praha - Sokolov   5 : 6  PP
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 1. KOLO 
LOVOSICE 1./2/4 - Dukla Praha 9./1/0  29 : 26
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář