Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY DO 22. 10. OD 11. 10.

24. 10. 2017
 
 Pátek 20. října                                                                                            
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 5. KOLO
Trnovany B 1./10 - ŠLUKNOV A 12./0     7 : 1
NOVÝ BOR 2./8 - Louny 9./4                 7 : 1  
SK DĚČÍN 11./3 - Bohušovice B 3./8       4 : 4
Spořice 4./7 - Jablonec A 6./4                 6 : 2
Doksy 5./4 KOVO DĚČÍN A 8./4            3 : 5
Blíževedly 10./4 - SKALICE A 7./4            5 : 3  
 
KUŽELKY 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 6. KOLO
Lok. Liberec B 1./10 - ŠLUKNOV B  4./8      2 : 4  ČT 
Lok. Liberec A 2./10 - Chrastava 8./6          4 : 2  ČT
Dyn. Liberec B 3./8 Česká Lípa B 5./8         6 : 0  ST 
Jablonec B 12./2 - Doksy D 7./7                  2 : 4  ČT     
Blíževedly B 11./4  - Skalice B 6./8               1 : 5  SO 14.00
Doksy C 14./1 - Skalice C 9./6                     1 : 5   PÁ 
Doksy B 10./4 - Česká Lípa C 13./2              6 : 0  SO 
 
STOLNÍ TENIS
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY C
SKP Ústí B 11./5 - Chemička Ústí A 1./16    6 : 12
FILIPOV B 2./13 - Litoměřice A 9./7           12 : 6 
SKST Děčín B 3./12 - Roudnice C 7./10      ODLOŽENO NA 27. 10.
Benešov A 5./11 - Malá Veleň A 8./7          12 : 6 
DIVIZE
Žatec A 12./4 - FILIPOV A                          4 : 10
Jirkov A 2./15 - FILIPOV A 8./9                 10 : 5   
OKRESNÍ PŘEBOR
VARNSDORF A 1./12 - VARNSDORF C       13 : 5   v PO od 18.00 herna Klostermannova ul.
VARNSDORF D 4./9 - Sj Děčín B  5./8       16 : 2    v PO od 18.00
Benešov B 6./8 - VARNSDORF B 2./10        6 : 12  v PO od 18.00
 
KULEČNÍK
LUŽICKÁ 1. LIGA 3. kolo 20.-22.10.
RC Peklo 1./6 - Mělník C 4           4 : 2   v PÁ od 18.00 ve Sloupáku.
KK Krkovička 2./5 - Astra club    4 : 2   v SO od 16.00 v KK RBK.
U Jelena B - TJ Rybniště 11./0     4 : 2   v SO od 15.00 U Jelena.
Nic moc 4 - Český Lev A  3          6 : 0   v SO od 16.00 v rest. Mělník.
Astráci 4 - U Jelena A 4                  2 : 4
U Koláče  12./0 - Pilínkov               2 : 4
 
LUŽICKÁ 2. LIGA 3. kolo 
Ťukálkové ./6 - U Pavla B ./0    4 : 2   v SO od 15.00 rest. Jitrovník
U Pavla A ./6 - Hopo                     4 : 2 
Tragédi ./6 - Nový Jitrovník           4 : 2
Pelikáni - BSC Mělník                    2 : 4 
Ciciny ./0 - Český Lev B ./0                  v SO od 16.00 rest. St. Stožec.
U Jelena C - Za Humny                        v NE od 14.00 U Jelena.
 
 
 
 Sobota 21. října                                                                                          
ŠACHY 
ODDÍLOVÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU
Pořádají jej varnsdorfský DDM a TJ Slovan v MIS Varnsdorf – prostorách DDM, Otáhalova ulice. Turnaj je určen pro mládež narozenou v r. 2002 a mladší s tím, že právo účasti mají členové DDM, TJ Slovan, SI a všechna neregistrovaná mládež ze Šluknovského výběžku.  Přihlášky e-mailem nebo telefonicky do 19. 10.  na: halbavdf@centrum.cz nebo 722 637 127. Vklad 30, - Kč, občerstvení v kuchyňce DDM.  Časový rozvrh turnaje: 8.15 – 9.15 zápisy účastníků, od 9.30 1. kolo, 14.30 – 15.15 konec a vyhlášení výsledků (poháry pro vítěze kategorií, medaile pro tři nejlepší v kategoriích, drobné odměny pro všechny).
 
VOLEJBAL
SOUTĚŽ ŽEN LIBERECKÉHO KRAJE Z-1
TJ Slovan Varnsdorf – TJ Turnov   0 : 3,  1 : 3
 
BĚH 
MANDAVA RUN 2017 
V pořadí 3. ročník veřejného běžeckého závodu v areálu a okolí Pivovaru Kocour.
HLAVNÍ ZÁVOD: 1. P. Jindra, 2. M. Hrouda (oba Multisport Team), 3. K. Valenta (BK VDF).
FAMILY RUN: 1. F. a M. Srbečtí (ATCT), 2. M. a L. Vobrovi (OK Bor), 3. J. a J. Novákovi (VDF.
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 4. KOLO  od 18.00  
Č. Budějovice 1./4/12 - BENÁTKY 10./4/2   3 : 0  hr. ve ČT 
LIBEREC 2./4/12 - Příbram 7./4/6              3 : 0     
Kladno 3./4/9 - Karlovarsko 5./4/6              3 : 1
ÚSTÍ n. L. 11./4/0 - Brno 4./4/9                 1 : 3
Odolena Voda 12./4/0 - Ostrava 6./4/6         1 : 3
Praha 8./4/5 - Zlín 9./4/5                            3 : 0  
 
EXTRALIGA ŽENY - 2. KOLO od 17.00
Ostrava 1./2/6  - Štenberk 9./2/0              3 : 0     
Olomouc 3./2/6 - Prostějov 2./2/6           1 : 3
KP Brno 4./2/5 - Přerov 8./2/0                     3 : 1  hr. ve ČT
Frýdek-Místek 7./2/3 - LIBEREC 5./2/4         0 : 3
DOHRÁVKA 
Fen. Brno 10./2/0 - Frýdek-Místek 3./1/3      0 : 3  hr. ve ČT
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ
DOHRÁVKA (2. KOLO  
Znojmo 13./9/7 - Brno 10./9/8                     3 : 2
9. KOLO
Vítkovice 1./9/24  Ml. Boleslav 2./9/23    6 : 5  PN
Chodov 3./7/20  Č. LÍPA 12./9/8            10 : 3
Otrokovice 6./9/15 - Bohemians.4./9/16      6 : 4  
Pardubice 5./9/16 - Sparta 8./9/13                4 : 3  PP
Střešovice 7./8/14 - Brno                             9 : 6
LIBEREC 11./9/8 Ostrava 9./8/8                 6 : 7  PP
ÚSTÍ 14./9/3 - Znojmo                                4 : 3  PP
 
EXTRALIGA ŽENY 
DOHRÁVKA (6. KOLO )
ÚT 24. 10. Jižní město 1./8/24 - Panthers 5./8/13  10 : 0
8. KOLO
Olomouc 12./8/2 Chodov 1./8/23              5 : 13       
Vítkovice 2./8/21 - Kr. Vinohr. 10./8/4       22 : 0   
Jižní město Jičín 11./8/3                          10 : 6   
Střešovice 8./8/7 - Ostrava 4./8/18               5 : 9   
LIBEREC 9./8/6 - Panthers Praha                 4 : 5        
Žídenice 6./8/12 - Bohemians 7./8/11           7 : 4
 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA, 7. KOLO od 1. 11.
 
 Neděle 22. října                                                                                           
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  
Retosáci - Spliťáci                             0 : 5  (DOHRÁVKA)  
Spliťáci 1./22 - Black horses 2./16  4 : 1
Retosáci 8./7 – Nic-moc 3./15         1 : 5
Kobra 11 9./6 - Ajznbóni 4./14          2 : 3
Růžový panteři 5./12                      VOLNÝ LOS
Žihadla 6./11 - Aspoň kilo 7./7          5 : 0
 
 
enlightened  ODEHRÁNO od 11. do 16. 10.  enlightened
 
 
 Pondělí 16. října                                                                                           
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA
Black horses 1./15 - Žihadla 7./6         3 : 2  
Retosáci 8./6 - Spliťáci 2./13               ODLOŽENO NA 22.10. 
Kobra 11 9./4 - Růžový panteři 3./12   1 : 4  
Nic-moc 4./11 - Ajznbóni 5./11             1 : 4  
Aspoň kilo 6./7 - Retosáci 8./6               4 : 1  
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 3. KOLO   od 17.00    
Ostrava 8./3/3 - Č. Budějovice 1./3/9       0 : 3
Karlovarsko 3./3/6 - LIBEREC 2./3/9      1 : 3  hr. v PO 16.10
Kladno 4./3/6 - Praha 9./3/2                   3 : 1
Příbram 5./3/6 ÚSTÍ n. L. 11./3/0         3 : 1
BENÁTKY 10./3/2 - Zlín 7./3/5                  2 : 3
 
STOLNÍ TENIS
OKRESNÍ PŘEBOR       od 18.00
VARNSDORF A 1./3/9 - Benešov B 5./3/7      11 : 7 
Sj Děčín B 10./3/3 - VARNSDORF B 2./3/7        1 : 17
VARNSDORF C 8./2/4 - Sj Děčín A 3./3/7          6 : 12
SKST Děčín C 4./3/7 - SKST Děčín D 8./3/5     16 : 2
Markvartice A 9./3/4 - VARNSDORF D 6./3/6     9 : 9
 
 Neděle 15. října                                                                                           
ŠACHY
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK - ZÁPAD  
1. Novoborský ŠK C - TJ Slovan Varnsdorf   7,5 : 0,5
Jedinou remízu uhrál pro hosty Matěj Hejný.
 
 Sobota 14. října                                                                                          
ŠACHY – O PŘEBORNÍKA ŠLUKNOVSKÉHO VÝBĚŽKU
Ve varnsdorfském MIC vyhrál turnaj dospělých Václav Paulus, druhý skončil Martin Zapletal (oba z Varnsdorfu) a třetí Jaroslav Tryhuba (1. Novoborský ŠK).
Mládež - 1. liga: 1. J. Šulc (ŠK Dobrovice), 2. V. Finěk (Desko LBC), 3. M. Švejk (Sokol MLB). 2. liga: 1. P. Švejda (Sokol Bakov n. J.), 2. J. M. Hrazdíra (TJ Slovan VDF), 3. J. Buchta (Desko LBC). 3. liga: 1. R. Grešl (ŠK Libštát), 2. O. Giza (Desko LBC), 3.  A. Sčasný (Sokol Mšeno). 4. liga: 1. V. Táborský, 2. B. Bucková (oba Zikuda Turnov), 3. I. Frantsev (1. Novoborský ŠK). CELKEM se turnajů zúčastnilo 86 šachistů a šachistek.
 
CYKLISTIKA – AUTHOR CUP
Délka tratě 67 km, stoupání 1 336 m, klesání 1 255 m.
MUŽI MA (1977-1999): 1. L. Kobes, 2. V. Stošek, 3. M. Stošek (všichni SYMBIO+BMC)
 
VOLEJBAL 
SOUTĚŽ ŽEN LIBERECKÉHO KRAJE Z-1
Tesla Stráž n. N. 3./7 - TJ Slovan Varnsdorf 9./0   3 : 0,  3 : 0
 
2. LIGA MUŽI 
Plzeň 1./14 - Chabařovice 8./7              3 : 0,  3 : 2
ČESKÁ LÍPA 2./13 - Karlovarsko B 3./12  1 : 3,  3 : 1
Praga 4./11 - Domažlice 6./9                  3 : 0,  3 : 2
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 8. KOLO
Ml. Boleslav 1./8/22 Č. LÍPA 10./8/8      7 : 4 
Vítkovice 2./8/22  LIBEREC 11./8/7     10 : 9  
Chodov 3./6/17 - ÚSTÍ 14./8/1             13 : 1  hr. ve ČT 
Brno 12./6/6 - Pardubice 5./8/14             4 : 3    PN
Bohemians.4./8/16 Ostrava 12./7/6    7 : 4  
Sparta 6./8/12 - Otrokovice 7./8/12         3 : 2
Znojmo 13./7/3Střešovice 8./7/11        2 : 7  
DOHRÁVKA 6. KOLA
Ml. Boleslav 2./7/19 - Střešovice 8./6/8  4 : 5  PP  PO 9. 10
DOHRÁVKY 
Ml. Boleslav ÚSTÍ                             14 : 3  (7. KOLO )
Znojmo  - Brno v PO  23. 10.  (2. KOLO )
 
EXTRALIGA ŽENY - 7. KOLO
Chodov 1./7/20 - LIBEREC 9./7/6           11 : 2
Bohemians 5./7/11 - Jižní město 2./6/18   5 : 18
Ostrava 4./7/15Vítkovice 3./7/18            5 : 11
Panthers Praha 6./6/10  - Žídenice 7./7/9    6 : 1    
Jičín 11./7/3 - Střešovice 8./7/7                  6 : 2    
Kr. Vinohr. 10./7/4 - Olomouc 12./7/0         3 : 4
 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA, 6. KOLO    
Hranice 12./5/2  - Zubří 1./6/10             23 : 31    hr. ve ČT
Plzeň 2./6/8 Fr.-Místek 10./6/4            31 : 20    hr. ve ST
Kopřivnice 3./6/8 - Dukla Praha 8./6/5   34 : 32 
Nové Veselí 4./6/7 - Jičín 5./6/7               24 : 34  
Karviná 6./6/7  - LOVOSICE 7./6/7           26 : 26  
 
KULEČNÍK
LUŽICKÁ 1. LIGA   2. kolo 13. - 15. 10.
Mělník C VDF /4 – U Jelena B VŠE         4 : 2   v NE od 14.00 v rest. Mělník.
Astra club CL /2 - RC Peklo VDF /4        2 : 4   
Pilínkov LBC - KK Krkovička RBK /3        2 : 4 
ČL A MIM /3 - U Koláče JNÉ                  6 : 0 
U Jelena A VŠE /2 - Nic moc VDF /2      2 : 4  v SO od 15.00 U Jelena.
TJ RBN – Astráci CL /2                         v SO od 18.00 v rest. u hřiště TJ.
LUŽICKÁ 2. LIGA 
BSC Mělník VDF – Tragédi ČKA /4     0 : 6   v SO od 16.00 v rest. Mělník.
ČL B MIM - Ťukálkové KVÍ /4           2 : 4    
U Pavla B KCE - U Pavla A KCE /4     2 : 4   
Za Humny LBC /4 - Pelikáni NBO /1  6 : 0
Hopo HPO /3 - U Jelena C VŠE /2    4 : 2 v NE od 14.00 v HOPo.
N. Jitrovník KVÍ /2 – Ciciny LNÁ       6 : 0 v SO od 16.00 St. Stožec.
 
 Pátek 13. října                                                                                            
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 4. KOLO
Blíževedly 11./2 - Trnovany B 1./8     2,5 : 5,5
Bohušovice B 2./7 - Doksy 6./4             5 : 3
SKALICE A  8./4 - NOVÝ BOR 3./6        3 : 5
KOVO DĚČÍN A 10./2 - Spořice 4./5       2 : 6
Jablonec A 5./4 - ŠLUKNOV A 12./0       7 : 1
Louny 7./4 - SK DĚČÍN 9./2               6,5 : 1,5
 
 Středa 11. - čtvrtek 12. října                                                                     
KUŽELKY 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 5. KOLO 
Blíževedly B 9./4  - Lok. Liberec B 1./10  1 : 5  hr. v  SO 
Česká Lípa B 2./8 - Doksy B 12./2          5 : 1   hr. ve ST
Doksy D 8./5  - Lok. Liberec A 3./8         1 : 5   hr. ve ČT
Chrastava 5./6 - Dyn. Liberec B 4./6        5 : 1   hr. ve ČT
Skalice C  10./4 - ŠLUKNOV B  6./6         4 : 2   hr. ve ČT
Skalice B 7./6 - Jablonec B 11./2             5 : 1   hr. v PÁ 
Česká Lípa C 13./2  - Doksy C 14./1        6 : 0   hr. ve ST
 
enlightened  BUDE SE HRÁT  enlightened
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář