Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Program víkend 6.-8.9.

3. 10. 2017
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17
Dukla Praha - FK Varnsdorf  v NE od 10.15      
Dukla Praha - FK Varnsdorf  v NE od 12.30
    
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
Dubí 4./14  ŠLUKNOV 1./18   v NE od 11.00      
Skorotice 3./12  - Štětí 2./15  v SO od 14.00     
               
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
FC Háje Již. Město 4./14 - FK VARNSDORF 8./8   v NE od 14.30
FC Háje Již. Město 10./3 - FK VARNSDORF 12./2 v NE od 15.00
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK VARNSDORF 10./3 - ABC Braník 6./9  v NE od 10.00 v Jiřetíně
FK VARNSDORF  9./4 - ABC Braník 2./15 v NE od 10.00 v Jiřetíně
 
I. B TŘÍDA  
Un. DĚČÍN 4./12 (6.) Chuderov 1./16 (1.) v SO od 12.30
ŠLUKNOV 2./15 (5.) - Přestanov 9./9          v NE od 14.00   
BŘEZINY 12./3 (NChlumec 3./14 (7.)     v SO od 12.30
H. PODLUŽÍ 14./1 (11.) - JIŘÍKOV 5./12 (3.) v SO od 12.30  
Trmice 8./9 (8.) - DOBKOVICE 6./11 ()      v SO od 10.30  
Hostovice 7./9 (4.) - Chabařovice 13./3 (N)   v SO od 16.00
Svádov 10./6- HEŘMANOV 11./6 (10.)          v NE od 16.00
 
I. A TŘÍDA  
Bohušovice - Lovosice 1./15 (5.)                          v SO od 16.00
Jun. DĚČÍN 2./15 (11.) - Č. KAMENICE 3./13 (8.) v NE od 16.00
Oldřichov 4./12 - Velké Březno                              v SO od 16.00
Libouchec 5./11 (6.) - Proboštov 10./7                   v SO od 16.00
Křešice 12./4 (7.) - Střekov 6./11  (9.)                   v SO od 16.00
BENEŠOV 11./6 (N) - Mojžíř 7./10                         v SO od 16.00
RUMBURK 9./9 (12.) - Libochovice 13./4               v SO od 16.00 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  v SO od 16.00
Modlany 1./21 MODRÁ 16./4  (N  
Štětí 2./20 (S) - Bílina 9./11                       v SO od 10.15
Krupka 11./9  - Mostecký FK 3./18 (S
Brná 4./15 - Litoměřícko 15./6
Srbice 5./15 - VILÉMOV 7./12 
Perštejn 6./14 (N) - JÍLOVÉ 12./9 (N
H.Jiř./Ltv 14./6 - Neštěmice 13./8  
Žatec 8./12 - Kadaň 10./9  
                 
                               
 
            
        
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK v SO od 16.00
Rovensko 5./12 V. Hamry 1./19  
Žel. Brod 8./9 - Skalice 2./18 
Přepeře 3./16  - Hrádek 10./8     v SO od  12:00
Bílý Kostel 7./10 - Višňová 4./14 
Frýdlant 12./4  - Doksy 6./12        v SO od  10:30
Sedmihorky 9./8 - Semily 11./5 
              
 
DIVIZE B
Český Brod 6./15 - Neratovice 1./21 
Hostouň 2./20 - Kladno 5./16 
Velvary 4./17  - Ostrá 3./17 
Chomutov 8./12 - Úvaly 7./14  
Souš 9./12 Hrobce 15./3 (N
Louny 10./11 (NNOVÝ BOR 16./1        
Motorlet 11./9  - ČES. LÍPA 12./9 (N)   
 
  
 
DIVIZE C
Živanice 1./22 - Letrohrad 15./7  
Kratonohy 2./17 - Zbuzany 4./14 (N       
Čáslav - Admira 3./16 
Brandýs 11./10 - CHRASTAVA 5./13           
MŠENO JNC ./15 (N) - Kolín 6./14 
 
ČFL  
DOBROVICE 3./19 - Chrudim 1./28           
Benešov 12./14  - Domažlice 2./20 
Vltavín 5./19 - Ústí n. O. 13./14
Vyšehrad 7./18 - Králův Dvůr 4./19 
BENÁTKY 15./12 - Zápy 6./18 
BROZANY 9./16 (N) - Převyšov 14./12              
Jirny 10./15 - LITOMĚŘICKO 16./9
   
 
                            
     
 
 
 
FNL 
Žižkov 10./10 
Opava 1./21                     
Třinec 3./20  
Znojmo 6./17                 
Č. Budějovice 2./21 
Vítkovice 16./4          
Táborsko 11./10
Pardubice 4./18              
Vlašim 7./16 
Ústí 13./8                           
Příbram 5./17 
Fr.-Místek 14./6          
FK VARNSDODF 15./5  
Sokolov 10./11      
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA 
JIŘETÍN 1./15 
VEL. ŠENOV 4./9          
 Boletice 5./9         
Malšovice 3./11 
H. Habartice 8./5  
MIKULÁŠOVICE 6./5 
Markvartice 12./3 
Těchlovice 11./3 
ŠLUKNOV B 10./4     
Verneřice 7./5  
RYBNIŠTĚ 9./5              
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA
Františkov 3./7
Č. Kamenice B 1./15     
CHŘIBSKÁ 2./11 
Bynovec 4./6           
D. POUSTEVNA 6./5 
Huntířov 5./6         
D. PODLUŽÍ 7./5
ST. KŘEČANY 8./5