Jdi na obsah Jdi na menu
 


REGION.LIGA SV / ČERVENEC - PROSINEC

26. 1. 2018

 

.0123456789abcdef0123456700004060-i.jpg REGIONÁLNÍ LIGA SV
DOHRÁVKY  13. a 19. KOLA 
Ch. Lipsko 17./19/13 (N) - Chotěbuz 1./19/53     0 : 2  hr. v NE 28. 1. 
Meuselwitz 7./19/27 L. Leipzig  4./18/30          2 : 0   hr. v SO 27. 1.
 
19. KOLO  NE 17. 12. od 13.30       
Ch. Lipsko 17./18/13 (N) - Chotěbuz 1./18/50  v NE 28. 1. 
Nordhausen 3./18/30 - BFC Dynamo 2./18/36 ODLOŽ. na ST 28. 2.  
Babelsberg 12./18/23 L. Lipsko 4./17/30       ODLOŽ. na ST 14. 2.  
Furstenwalde 5./19/29 Hertha II 8./19/25            0 : 0
Vikt. Berlín 6./18/27 - Halberstadt 11./18/23 (N)   ODLOŽENO na ? 
Luckenwalde 18./18/5 - Berlín AK 07 7./17/26      ODLOŽ. na ST 14. 2.
Altglienicke 14./19/22 (N) - Meuselwitz 9./18/24      2 : 0
Neustrelitz 16./18/13 - Bautzen 10./18/24          ODLOŽENO na ? 
Oberlausitz 13./18/23 - Auerbach 15./18/18    ODLOŽENO na ?
DOHRÁVKA 16. KOLA   ČT 13. 12. 
L. Lipsko 4./17/30 - Berlín AK 07 07 7./18/26          3 : 1
Meuselwitz L. Leipzig                              DUEL 13. KOLA HRÁN 27. 1. 
 
KANONÝŘI: 20 - R. Dadashov (BFC/AZERB), 12 - S. Mamba (CHOTĚB), 11 - A. Kargbo (VIKT), M. Steinborn (BFC), 10 - K. Benyamina (VIKT/ALŽ), 9 - Siakam (FURST/KAMERUN),
J. Marek (OBERL/ČR), F. Viteritti (CHOTĚB)
 
18. KOLO  NE 10. 12.                                                                Chotěbuz 1./18/50 Neustrelitz 16./18/13               4 : 1  
BFC Dynamo 2./18/36 Luckenwalde 18./18/5         5 : 0
Halberstadt 11./23 (N- Nordhausen 3./18/30          0 : 0
Berlín AK 07 7./17/26 - Furstenwalde 4./18/28          3 : 0
L. Lipsko 5./16/27 Ch. Lipsko 17./18/13 (N)          0 : 0  PŘEDEHRÁNO
Meuselwitz 8./17/24 - Vikt. Berlín 6./18/27                 0 : 2  
Bautzen 10./18/24 - Oberlausitz 13./18/23             3 : 0   
Auerbach 15./18/18 - Altglienicke 14./18/19 (N)       1 : 1
DOHRÁVKY
Vikt. Berlín 7./17/24 Bautzen 13./17/21              3 : 0   ÚT 
Altglienicke (N) 14./17/18 - Chotěbuz 1./17/47     0 : 2   ST
 
17. KOLO  PÁ 1. - NE 3. 12.  od 13.30                           
Chotěbuz 1./16/44 - Oberlausitz 8./17/23             2 : 0
BFC Dynamo 2./17/33 Furstenwalde 4./17/28     4 : 0
Meuselwitz 6./16/24 - Nordhausen 3./17/29             2 : 2
Hertha II 12./17/21 L. Lipsko 5./16/27                  2 : 3  
Berlín AK 07 9./16/23 - Babelsberg 7./17/23              1 : 1
Auerbach 15./17/17 - Vikt. Berlín 11./16/21             1 : 0  
Bautzen 13./16/21 Altglienicke 14./16/18 (N)         3 : 1
Neustrelitz 16./17/13  Ch. Lipsko 17./18/13 (N)      3 : 0  
DOHRÁVKA
Meuselwitz L. Leipzig  
PŘEDEHRÁVKA 18. KOLA  L. Lipsko Ch. Lipsko (N)  0 : 0 
 
16. KOLO  PÁ 24. - NE 26. 11.   od 13.30                           
Altglienicke 13./18 (N) - Chotěbuz 1./15/41        ODLOŽENO  
Babelsberg 8./16/22 BFC Dynamo 2./16/30       1 : 1
Nordhausen 3./16/28 Auerbach 15./14           3 : 1
Furstenwalde 4./16/28 Halberstadt 12./19        1 : 1
L. Lipsko 5./15/24 - Berlín AK 07 9./15/22          ODLOŽENO
Luckenwalde 18./5 Meuselwitz 6./15/23              0 : 2
Oberlausitz 7./16/23 - Neustrelitz 17./10             2 : 1
Vikt. Berlín 10./15/21 Bautzen 14./18               ODLOŽENO
Ch. Lipsko 16./13 (NHertha II 11./21              0 : 2
 
15. KOLO  NE 19. 11.                              
Chotěbuz 1./41 - Vikt. Berlín 7./21                  1 : 0
BFC Dynamo 2./29 - L. Lipsko 5./23             3 : 1 
Meuselwitz 9./20 - Furstenwalde 3./27            1 : 1
Bautzen 14./18 Nordhausen 4./25              0 : 0 
Ch. Lipsko 16./12 (NOberlausitz 10./20   0 : 1
Auerbach 15./14 - Luckenwalde 18./5            2 : 0
 
14. KOLO  PÁ 3. - NE 5. 11.       
Nordhausen 4./24 - Chotěbuz 1./38          1 : 1
Hertha II 14./15 - BFC Dynamo 2./26         0 : 0
Furstenwalde 3./26 Auerbach 16./11      2 : 0   
Vikt. Berlín 7./21 - Neustrelitz 17./7             4 : 1
L. Lipsko 5./23 - Halberstadt 9./18             2 : 1   
Berlín AK 07 6./22 - Ch. Lipsko 15./12 (N)  3 : 0   
Altglien. 11./18 (NOberlausitz 12./17    2 : 0   
Luckenwalde 18./5 - Bautzen 13./17          0 : 2
 
13. KOLO  PÁ 27. - NE 29. 10.
SO  Chotěbuz 1./37 - Luckenwalde 18./5            2 : 0
PÁ  BFC Dynamo 2./25 - Berlín AK 07 6./19        1 : 2
PÁ  Halberstadt 9./18 Hertha II 13./14              2 : 0 
NE  Neustrelitz 17./7 - Nordhausen 3./23              0 : 1
NE  Bautzen 14./14 - Furstenwalde 4./23            1 : 2
NE  Meuselwitz 7./18  - L. Leipzig 5./20             ODLOŽENO
SO  Oberlausitz 10./17 - Vikt. Berlín 8./18          2 : 3
SO  Auerbach 16./11 Babelsberg 11./17           2 : 2
SO  Ch. Leipz. 15./12 (N) - Altglien. 12./15 (N)   1 : 1
 
12. KOLO  PÁ 20. - NE 22. 10.
NE  Furstenwalde 5./20 Chotěbuz 1./34               1 : 3
NE  BFC Dynamo 2./25 - Ch. Leipzig 15./11 (N)   3 : 0
NE  L. Leipzig 3./20 - Auerbach 16./10                1 : 1
PÁ  Nordhausen 4./20 - Oberlausitz 7./17             1 : 1
NE  Babelsberg 9./16 - Bautzen 14./14                  0 : 0
PÁ  Luckenwalde 18./5 - Neustrelitz 17./7               1 : 4
 
11. KOLO  PÁ 13. - NE 15. 10.
NE  Chotěbuz 1./31 Babelsberg 8./15                    4 : 0
PÁ  Halberstadt 11./14 BFC Dynamo 2./22             4 : 5  
NE  Neustrelitz 18./4 - Furstenwalde 3./20               0 : 1 
NE  Bautzen 14./13 - L. Leipzig 4./19                    0 : 0
SO  Altglienicke 12./13 (NNordhausen 5./19          0 : 1
NE  Oberlausitz 6./16 - Luckenwalde 17./5              2 : 0 
NE  Chem. Leipzig 15./11 (N) - Vikt. Berlín 10./14   1 : 0
SO  Auerbach 16./9 Hertha II 13./13                    1 : 1   
 
10. KOLO  ST 4. 10. od  13.30
L. Leipzig 3./18 - Chotěbuz 1./28                0 : 0
BFC Dynamo 2./19 - Meuselwitz 8./14           1 : 2
Furstenwalde 4./17 - Oberlausitz 11./13       2 : 2 
Nordhausen 5./16 - Vikt. Berlín 9./14             1 : 2
 
9. KOLO  PÁ 29. - NE 1. 10. 
PÁ  Chotěbuz 1./27 Hertha II 14./9                            2 : 0
PÁ  Auerbach 15./8 BFC Dynamo 2./19                      1 : 3
PÁ  Neustrelitz 18./3 - Lok. Leipzig 3./17                    0 : 2
SO  Altglienicke 7./12 (NFurstenwalde 4./16               0 : 5 
SO  Chem. Leipzig 16./7 (NNordhausen 5./16          0 : 0
SO  Oberlausitz 9./12 Babelsberg 6./14                     1 : 1
SO  Meuselwitz 12./11 - Halberstadt 7./13                      1 : 3
SO  Bautzen 11./12 - Berlín AK 07 8./12                       1 : 1
SO  Vikt. Berlín 13./11 Luckenwalde 17./4                    2 : 3
 
8. KOLO  PÁ 22. - NE 24. 9. 
SO  Berlín AK 07 10./11  (6., 2.) Chotěbuz 1./24 (2., S)                 0 : 1
PÁ  BFC Dynamo 2./16 (15., 4.) - Bautzen 12./11 (17., 13.)           5 : 0
PÁ  Luckenwalde 18./1 (16., 16.) Nordhausen 3./15 (7., 3.)          0 : 2    
PÁ  Lok. Leipzig 4./14 (10., P) Oberlausitz 11./11 (8., 5.)         3 : 0
NE  Furstenw. 5./13 (N 13.) - Vikt. Berlín 9./11 (4., 12.)                   4 : 1
PÁ  Babelsberg 6./13 (5., 6.) Altglienicke 7./12 (N)                        1 : 1
NE  Meuselwitz 8./11 (14., 14.) Chem. Leipzig 16./6 (N)              4 : 1
NE  Halberstadt 13./10 (N, S) - Auerbach 15./8 (12., 9.)                2 : 2
 
7. KOLO  PÁ 15. - NE 17. 9.
NE  Chotěbuz 1./21 (2., S) - BFC Dynamo 2./13 (15., 4.)            3 : 1
NE  Nordhausen 3./12 (7., 3.) Furstenw. 11./10 (N 13.)            4 : 1
SO  Vikt. Berlín 5./11 (4., 12.) - Babelsberg 4./12 (5., 6.)            3 : 4
NE  Altglienicke 8./11 (NLok. Leipzig 6./11 (10., P)                2 : 2
NE  Oberlausitz 7./11 (8., 5.) Hertha II 15./6 (9., 10.)             3 : 1
PÁ  Neustrelitz 17./3 (18., 8.) Berlín AK 07 9./11  (6., 2.)           0 : 1         
PÁ  Bautzen 10./11 (17., 13.) Halberstadt 12./9 (N, S)             2 : 2
NE  Auerbach 14./7 (12., 9.) Meuselwitz 13./8 (14., 14.)          1 : 1
SO  Chem. Leipzig 16./6 (NLuckenwalde 18./1 (16., 16.)       2 : 1
 
6. KOLO  PÁ 8. - NE 10. 9.
NE  Halberstadt 12./8 (N, S) Chotěbuz 1./18 (2., S)               0 : 5
PÁ  BFC Dynamo 2./13 (15., 4.) Neustrelitz 17./3 (18., 8.)      4 : 1
SO  Lok. Leipzig 5./10 (10., P) Vikt. Berlín 3./11 (4., 12.)      0 : 1
NE  Furstenwalde 4./10 (N 13.) - Luckenwalde 18./1 (16., 16.)  5 : 3 
PÁ   Hertha II 15./6 (9., 10.) Altglienicke 6./10 (N)                  0 : 2
NE  Berlín AK 07 11./8  (6., 2.) Oberlausitz 10./8 (8., 5.)        5 : 2 
NE  Babelsberg 9./9 (5., 6.) Nordhausen 8./9 (7., 3.)               0 : 0 
NE  Meuselwitz 13./7 (14., 14.) Bautzen 7./10 (17., 13.)         0 : 1 
NE  Auerbach 14./6 (12., 9.) Chem. Leipzig 16./3 (N)          3 : 0 
 
5. KOLO PÁ 25. - NE 27. 8.
NE  Chotěbuz 1./15 (2., S) Meuselwitz 10./7 (14., 14.)              1 : 0  
NE  Oberlausitz 5./8 (8., 5.) BFC Dynamo 2./10 (15., 4.)       1 : 3  
PÁ  Nordhausen 6./8 (7., 3.) Lok. Leipzig 3./10 (10., P)          1 : 0
SO  Vikt. Berlín 4./8 (4., 12.) - Hertha II 13./6 (9.,10.)                4 : 1
NE  Bautzen 12./7 (17., 13.) Auerbach 15./3 (12., 9.)          0 : 0  
SO  Chemie Leipzig 16./3 (N) Furstenwalde 9./7 (N 13.)        1 : 2
PÁ  Neustrelitz 17./3 (18., 8.) - Halberstadt 7./8 (N, S)                0 : 3
NE  Luckenwalde 18./1 (16., 16.) Babelsberg 8./8 (5., 6.)         2 : 2  
 
DOHRÁVKA
ST 23. 8. Vikt. Berlín 8./5 (4., 12.) BFC Dynamo 7./7 (15., 4.)  1 : 3   
 
4. KOLO  PÁ 18. - NE 20. 8. 
Auerbach 17./2 (12., 9.) - Chotěbuz 1./12 (2., S)                 0 : 4
Lok. Leipzig 2./10 (10., P) - Luckenwalde 18./0 (16., 16.)    4 : 2
Halberstadt 10./5 (N, S) Oberlausitz 3./8 (8., 5.)                3 : 3
Meuselwitz 4./7 (14., 14.) Neustrelitz 15./3 (18., 8.)               4 : 2
Babelsberg 5./7 (5., 6.) Furstenw. 13./4 (N 13.)                    1 : 0
Hertha II 6./6 (9., 10.) Nordhausen 9./5 (7., 3.)                    1 : 0
Bautzen 7./6 (17., 13.) Chemie Leipzig 16./3 (N)            1 : 0
 
DOHRÁVKY
ST   9. 8.  Vikt. Berlín 6./4 (4., 12.) Meuselwitz 9./4 (14., 14.)      2 : 2
ST   9. 8.  BFC Dynamo 5./4 (15., 4.) Nordhausen 4./5 (7., 3.)      0 : 0
 
3. KOLO  SO  5. - NE 6. 8. 
Chotěbuz 1./9 (2., S) - Bautzen 14./3 (17., 13.)           3 : 1
Oberlausitz 2./7 (8., 5.) - Meuselwitz 11./3 (14., 14.)   3 : 1  
G: 19. J. Marek, 47. Š. Vachoušek, 87. T. Gerstman
Furstenw. 5./4 (N 13.) - Lok. Leipzig 3./7 (10., P)        0 : 2     
Nordhausen 4./4 (7., 3.) - Berlín AK 07 8./4  (6., 2.)        3 : 0   
Chemie Leipzig 15./3 (N) - Babelsberg 6./4 (5., 6.)      1 : 0    
Altglienicke 17./1 (N) - Halberstadt 7./4 (N, S)                          0 : 1    
Vikt. Berlín 10./3 (4., 12.) BFC Dynamo 9./3 (15., 4.)   ST 23. 8.           
Luckenwalde 18./0 (16., 16.) - Hertha II 12./3 (9., 10.) 0 : 2             
Neustrelitz 13./3 (18., 8.) -  Auerbach  16./2 (12., 9.)      2 : 1    
      
2. KOLO
Lokomotive Leipzig - Babelsberg  0 : 0            
Chotěbuz - Chemie Leipzig           5 : 0        
Bautzen - Neustrelitz                    1 : 0   
Auerbach - Oberlausitz                1 : 1               
 
1. KOLO
Altglienicke - Auerbach                   1 : 1               
Oberlausitz - Bautzen                 3 : 0  
Ch. Leipzig - Lokomot. Leipzig    0 : 1       
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář