Jdi na obsah Jdi na menu
 


SASKÉ SOUTĚŽE - ŘÍJEN

28. 10. 2016
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpg SACHSENLIGA - 9. KOLO  SO 29. 10. - NE 30. 10.
SO 12.00  Eilenburg (1./21) FC Grimma 3. (3./17) 
      15.00  Kamenz 2. (2./19) - Hoh.-Ernstthal  (6./13) 
                  Pirna-Copitz (4./17) - Lößnitz (12./6)  
                  Stahl Riesa 4. (5./15)  VOLNÝ LOS
NE 14.00  Niesky N (11./6) - Reichenbach. (14./6) 
     15.00  Markkleeb. 5.  (7./11) -Zwenkau  (13./5) 
                 Glauchau (15./3) SG Taucha 99 (9./8)
                 Rap.Chemnitz (8./9) - BSC Freiberg  (12./6) 
 
DOHRÁVKY 7. KOLA
ST 26. 10. Hoh.-Ernstthal  (6./13) Markkleeb. 5.  (7./11)  8 : 0  (3:0)
                   BSC Freiberg  (12./6) Eilenburg (1./21)              1 : 5  (0:3)
 
9. KOLO  SO 22. 10. - NE 23. 10.
SG Taucha 99 (9./8) - Kamenz 2. (1./19)            0 : 4  (0:2)
Zwenkau  (13./5) - Eilenburg (2./18)               0 : 4  (0:3)
Stahl Riesa 4. (5./15) Niesky N (11./6)          2 : 2  (2:0)
BSC Freiberg (10./6) Pirna-Copitz (4./17)        0 : 2  (0:0)
Lößnitz (12./6) Markkleeb. 5. (6./11)           1 : 1   (0:0)
Hoh.-Ernstthal (7./10) - Rap.Chemnitz (8./9)    1 : 2  (0:2)
Reichenbach. (14./6) - Glauchau (15./3)           1 : 1  (1:1) 
 
DOHRÁVKY 7. KOLA
ST 16. 11. 14.00  Stahl Riesa 4. Glauchau     
                  14.00  Zwenkau 02  FC Grimma 3. 
                
8. KOLO  SO 15. 10. - NE 16. 10.
FC Grimma 3. (1./17) Stahl Riesa 4. (4./14)    1 : 1   (1:0)
Kamenz 2. (2./16) Reichenbach. (14./5)        5 : 0  (3:0)
Eilenburg (3./15) - Lößnitz (13./5)                1 : 1   (1:0)
Pirna-Copitz (5./14) Hoh.-Ernstthal (7./10)  2 : 2  (1:1)
Markkleeb. 5. (6./10) - BSC Freiberg (9./6)     2 : 2  (0:2)
Rap.Chemnitz (10./6) SG Taucha 99 (8./8)   3 : 3  (1:1)  
Glauchau (15./2) Niesky N (12./5)                 1 : 2  (1:0) 
G/W Görlitz (16./0) Zwenkau  (11./5)        ZRUŠENO
           
7. KOLO   PÁ 7. - NE 9. 10.
Niesky N (15./2) - Kamenz 2. (5./13)                     0 : 3  (0:2)
SG Taucha 99 (8./7) - Pirna-Copitz (4./13)           2 : 1  (1:0)
Reichenbach. (12./5) - Rap.Chemnitz (11./5)       0 : 0
Lößnitz (13./4) - G/W Görlitz (16./0)  ZRUŠENO, výsl.Görlitz anulovány
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpgOBERLAUSITZLIGA 9. KOLO SO 22. 10. - NE 23. 10.
Friedersdorf 15./2 - Oderwitz 02  1./22  ODLOŽENO     
Olbersdorf 10./10 Weißwasser  2./22      0 : 2
Zittau 3./21 - Rietschen-See 5./14            1 : 0             
Holtendorfer 4./20 - Schönbacher 16./2   2 : 0          
Schleife 8./12 - Oppach 6./13                    1 : 2    
Neueibau 7./12 - G-W Görlitz II. 13./7       0 : 3                                            
Rauschwalde 11./10 Kemnitz 9./12        1 : 0 
Großschw.-Löb. 14./6 - Obercunne.12./7  1 : 1
 
8. KOLO 15. 10.
Oderwitz 02  1./22 - Olbersdorf 10./10               4 : 3
Weißwasser  2./19 - Schleife 7./12                     5 : 1  
Schönbacher FV  16./2 - Zittau 3./18                  0 : 7
Kemnitz 8./12 -  Holtendorfer SV 4./17              2 : 2
Rietschen-See 5./14 - Großschw.-Löbau 13./5  3 : 1                                          Friedersdorf 15./2 - Neueibau 6./12              ODLOŽENO                                       Obercunnersdorf  12./6 - G-W Görlitz II. 14./4  4 : 2
                 
7. KOLO SO 1. - NE 2. 10.
SV Lok Schleife 6./12 - FSV Oderwitz 02  1./19                  0 : 4
GFC Rauschwalde 11./7 - VfB Weißwasser  2./16               1 : 1
VfB Zittau 3./15- FSV Kemnitz 8./11                                   4 : 0
Holtendorfer SV 4./13 - FSV Oppach 10./7                          7 : 4
SV Neueibau 5./12 - SG B-W Obercunnersdorf  14./3          5 : 1            
NFV G-W Görlitz 2. 13./4 - FC Stahl Rietschen-See 7./11    0 : 1
FV R-W 93 Olbersdorf 9./10 - LSV Friedersdorf 16./2          4 : 0
SC Großschweidnitz-Löbau 12./5 - Schönbacher FV  15./2  6 : 2
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpgKREISLIGA 2,  9. KOLO SO 22. 10. - NE 23. 10.
Spitzkunnersdorf 7./14  - Bertsdorfer SV 1./27         0 : 5
B-W Emp. Deutsch Ossig 2./22 - Ostritzer BC 10./11  2 : 2
SpG TSG Lawalde 9./13  - SV Horken Kittlitz  3./21     2 : 3
TSV Großschönau 4./19 ZSG Jonsdorf 15./4             5 : 1
GFC Rauschwalde 2. 16./0 - SV Ludwigsdorf  5./15   0 : 3
 
7. KOLO SO 1. 10.
Bertsdorfer SV 1./21- ZSG Jonsdorf 15./1                                3 : 1
B-W Emp. Deutsch Ossig 2./18 - SV Ludwigsdorf  10./9           1 : 0
Herrnhuter SV 12./7- SV Horken Kittlitz  3./15                        1 : 4
TSV Großschönau 4./13 - SpVgg. Ebersbach 7./11                   2 : 4
SpG TSG Lawalde 5./13 - FSV  Neusalza-Spremberg 2. 14./5   1 : 1  
TSV 1861 Spitzkunnersdorf 6./13 - ISG Hagenwerder 11./7    3 : 1
GFC Rauschwalde 2. 16./0 - FSV Oderwitz 2. 8./10                   0 : 6
SC Großschweidnitz-Löbau 2. 13./5 - Ostritzer BC 9./10          2 : 2   
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpgKREISKLASSE 3, 9. KOLO  22. 10.
SpG Groshennersdorf 8./8  - Lok. Zittau 1./24                  3 : 2 
Olbersdorf 6./15  - Hainewalde 2./22                                4 : 6
SpG Spitzkunnersdorf 10./10  - Bertsdorfer SV 2 3./21    2 : 4    
Ruppersdorf 12./3  - Oberseifersdorf  4./19                   1 : 3
Neueibau 2  5./17 SpG Groshennersdorf 11./8                 1 : 1
Mittelherwigsdorf 7./12 - SpG Ebersbach 13./3                7 : 1
Seifhennersdorf. SV 9./10 SpG Obercunnersd. 14./3     7 : 2 
 
7. KOLO SO 1. 10.
Mittelherwigsdorf 7./9 - Lok. Zittau 1./21                            1 : 2 
Ruppersdorf 12./3 Hainewalde 2./16                                0 : 5
Neueibau 2 6./13 Bertsdorfer SV 2 3./15                           1 : 6
Olbersdorf 2 4./15 SpG Groshennersdorf 8./8                   4 : 3
SpG Spitzkunnersdorf 10./7 Oberseifersdorf 5./13            3 : 5
SpG Grosschönau 11./7 - SpG Obercunnersdorf 14./3         4 : 0
SO 16. 11. 13.00  Seifhennersdorfer SV 9./7 - SpG Ebersbach 13./3 
      
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář