Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

SPORTOVNÍ AKCE OD 13.11. DO 18.11.

13. 11. 2013

Středa 13. listopadu

HOKEJ BOSTON - MĚLNÍK Varnsdorf

Utkání Rumburské hokejové ligy od 19.00 hod. na zimáku v RBKu.

 

HOKEJ ŠENOV - CVIKOV

Utkání Rumburské hokejové ligy od 21.00 hod. na zimáku v RBKu.


 

Čtvrtek 14. listopadu

HOKEJ MĚLNÍK Varnsdorf - BOSTON

Utkání Rumburské hokejové ligy od 19.00 hod. na zimáku v RBKu.


 

Pátek 15. listopadu

STOLNÍ TENIS Slovan Varnsdorf A - GPD Benešov n. Pl. A

Utkání KP II. třídy C od 18.00 hod. v herně Technických služeb Varnsdorf.

 

KULEČNÍK RC Peklo Varnsdorf - Sport bar B Nový Bor

Utkání 2. LHL (Lužická hospodská liga) od 18.00 hod. v hospodě Peklo.


 

Sobota 16. listopadu

KUŽELKY SK Plaston Šluknov B – TJ Kovostroj Děčín B

Utkání 8. kola KPB ÚK od 8.30 hod. ve šluknovské kuželně pod náměstím.

 

FUTSAL KOVOŠROT GROUP VETERÁNS LIGA

Druhý turnaj sezony veteránů od 9.00 hod. ve sportovní hale.

Domácí garda JK TRANS nastoupí proti SK Jílové (od 9.30 hod.),

Bělé (od 10.30 hod.) a SK Rafani (od 12.30 hod.).

 

MODELÁŘSTVÍ - VÝSTAVA PLASTIKOVÝCH MODELŮ

Akce LMK a DDM Varnsdorf se koná od 9.00 hod. do 15.00 hod. ve spolkové místnosti MCKV (bývalá průmyslová škola) ve Varnsdorfu.

 

HOKEJ MLÁDEŽE HC Varnsdorf - Mladá Boleslav

Utkání ligy mladších žáků LB kraje od 13.00 hod. na zimáku v Rumburku.

 

FOTBAL OKRESNÍ PŘEBOR od 13.30 hod.

Chřibská – Malšovice, Jiříkov - Krásná Lípa, Jiřetín - Boletice

 

KULEČNÍK BSC Mělník Varnsdorf – Dědové Jitrovník Království

Utkání 3. LHL (Lužická hospodská liga) od 14.00 v restauraci Mělník.

 

KUŽELKY SK PLASTON Šluknov  - Spartak Rokytnice nad Jizerou

Utkání 8. kola 3. ligy od 14.00 hod v kuželně TJ Narex Česká Lípa.

 

KULEČNÍK U Jelena A Velký Šenov – Pod poštou Česká Lípa

Utkání 1. LHL (Lužická hospodská liga) od 16.30 v hospodě U Jelena.

 

HOKEJ HADI - CVIKOV

Utkání Rumburské hokejové ligy od 17.00 hod. na zimáku v RBKu.

 

BASKETBAL MUŽŮ TJ Slovan Varnsdorf A - VSK Slavia TU Liberec

Utkání Severočeské ligy od 17.00 hod. ve sportovní hale.

 

BASKETBAL MUŽŮ TJ Slovan Varnsdorf B - BK Česká Lípa

Utkání OP sever. Čech od 19.30 hod. ve sportovní hale.


 

Neděle 17. listopadu

ŠACHY ŠK DDM Varnsdorf - 1. Novoborský ŠK D

Utkání Liberecké krajské soutěže I - západ od 10.00 hod. v DDM Varnsdorf.

 

HOKEJ – ŠKOLA BRUSLENÍ A NÁBOR NOVÝCH HOKEJISTŮ

Akce pro děti ve věku 5 – 10 let probíhají na zimním stadionu v Rumburku

každou neděli od 10.00 do 11.30 hodin. Bližší Informace u Josefa Hambálka,

tel. číslo 603 219 792.

 

HOKEJ – TURNAJ NEJMLADŠÍCH ŽÁKŮ – MINIHOKEJ ÚK

Turnaj žáků r. nar. 2006 a ml. (4. třídy) od 11.00 do 14.00 hod. v Rumburku

za účasti týmů Ústí n. L. A, B, Dolní Poustevny a Varnsdorfu.

 

FOTBAL FK Varnsdorf - FC MAS Táborsko

Zápas FNL od 13.30 hod. na stadionu v Kotlině.

 

HOKEJ ŠLUKNOV – DK STŘELNICE

Utkání Rumburské hokejové ligy od 17.30 hod. na zimáku v RBKu.


 

Neděle 17. - pondělí 18. listopadu

BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA V BOWLING BARU, 8. KOLO

Neděle 18.00 - 21.00 hod.: Kobra 11 - Spliťáci, Nic-moc - Bahňáci,

Aspoň kilo - Black horses. Pondělí: Žlábci - Killers, BC Tos - X-team.


 

Pondělí 18. listopadu

STOLNÍ TENIS Slovan Varnsdorf B - Slovan Varnsdorf C

Utkání OP od 18.00 hod. v herně Technických služeb Varnsdorf.