Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

SPORTOVNÍ AKCE DO 10. LEDNA

1. 1. 2016
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 
PO  21.12. 19:00 CVIKOV - HADI                    22 : 2  
ÚT  22.12. 20:30  STŘELNICE - VARNSDORF  5 : 23
ST  23.12.  20:30 HADI - BOSTON                   9 : 18
PO 28.12. 19:00  VARNSDORF - CVIKOV       21 : 6
ÚT  29.12.  20:30 ŠENOV - STŘELNICE         18 : 7
ST  30.12.  20:30 ŠLUKNOV - HADI               15 : 5
NE  03.01.  16.00  CVIKOV - BOSTON            7 : 23
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 3. 1.  
1. VDF 18 UTK./36 BODŮ,     2. BOS 19/28,    3. ŠEN 19/27, 
4. CVI 19/18,   5. ŠLU 19/12,   6. HADI 18/5,   7. SCE 18/4
DALŠÍ PROGRAM
PO  04.01.  19:00  STŘELNICE - ŠLUKNOV      5 : 16
ÚT  05.01.  20:30  BOSTON - VARNSDORF   12 : 9 !!! první prohra VDF
ST  06.01.  20:30  CVIKOV - ŠLUKNOV          14 : 10
ČT  07.01.  20:30  HADI - ŠENOV                    1 : 9
NE  10.01.  16.30  HADI - VARNSDORF          3 : 18
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 10. 1.  
1. VDF 20 UTK./38 BODŮ,     2. BOS 20/30,    3. ŠEN 20/29, 
4. CVI 20/20,   5. ŠLU 21/14,   6. HADI 20/5,   7. SCE 19/4
 
 
Sobota 2. ledna 
HOKEJ ŽÁKŮ – KRAJSKÝ PŘEBOR LK
HC Jičín - HC TS Varnsdorf MLŽ        1 : 5
HC Jičín -  HC TS Varnsdorf STŽ       4 : 3
 
BASKETBAL – NBL
Tuři Svitaty -  BK Děčín  49 : 93  (13:15, 21:42, 33:66)
                                            
                                 
Neděle 3. – pondělí 4. ledna
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA, 13. KOLO  
BC TOS+PLUS - ASPOŇ KILO  4 : 1,  ŽLÁBCI - X-TEAM  4 : 1
SPLIŤÁCI - BLACK HORSES  0 : 5, BAHŇÁCI - KOBRA11  0 : 5
POŘADÍ:  1KOBRA 11  44,  2. SPLIŤÁCI 42,5,  3BC TOS+PLUS  37,  4. BLACK HORSES  33,5 
5. X-TEAM  31,  6. ŽLÁBCI  26, 7. ASPOŇ KILO  26,  8. BAHŇÁCI  20 bodů.
 
 
Středa 6. ledna
BASKETBAL – NBL
BC Geosan Kolín  (7./0,429)-  BK Děčín (1./0,909)  71 : 82  (24:21, 43:44, 58::62)
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
HC Klášterec n. O. (14./25) - HC Děčín (17./19)  6 : 9  (2:5, 2.1, 2:3)
 
 
Pátek 8. ledna
BASKETBAL – OBLASTNÍ PŘEBOR
ASK Lovosice B - TJ Sn Varnsdorf Slovan B  89 : 53  (25:8, 51:28, 73:38)
 
 
Pátek 8. ledna - neděle 10. ledna
KULEČNÍK – LUŽICKÁ LIGA 
1. LL
Český Lev Mimoň (1./9/15)- Sportbar Nový Bor  (7./9/4)                  6 : 0
U Jelena Velký Šenov A (6./8/8)– Pilínkov Liberec (2./8/14)          2 : 4  
(M. Malec - M. Felgr 0:2, P. Vojáček - M. Jonáš 2:0, P. Scheufler - J. Heinrich 0:2)
Sloupák Varnsdorf (5./9/8)- RC Peklo Varnsdorf  (4./9/8)  4 : 2  
(P. Bodi - J. Durdina 2:0, M. Matej - J. Mrkvička 0:2, V. Jupa - P. Hemmer 2:0) 
Rafani Rybniště (9./6/2) – KK Rumburk (3./8/9)                2 : 4
DOHRÁVKA 9. KOLA Sloupák Varnsdorf - Sportbar Nový Bor A  2 : 4
2. LL
U Koláče Jablonné (1./10/16) - U Jelena Velký Šenov B (6./10/8)          4 : 2
BSC Mělník Varnsdorf (8./10/6) - U Pavla Kunratice A  (2./10/14)            2 : 4  
Tragédi Česká Kamenice (7./9/8) - Herna U Miloše Česká Lípa (3./10/13)    0 : 6 
Nový Jitrovník Království  (4./11) - Ťukálkové Království  (9./6)      2 : 4
U Mlejna Radvanec (5./10/11) - Sportbar Nový Bor B  (10./9/5)                   2 : 4
3. LL
Pařezáci Zdislava (7./10/9) - Skalice Boudy   (1./10/16)                              4 : 2
U Jelena Velký Šenov C (4./10/11) Za Humny Liberec (2./10/13)      2 : 4
SK Žibřidice (3./10/12) - Český Lev Mimoň C  (9./10./6)                              6 : 0
Odpadlíci Varnsdorf - Hopo Horní Podluží    4 : 2    
Kovárna Varnsdorf – U Pavla Kunratice B, SO od 17.00 hod. v Kovárně
 
 
                                                                                                         
Sobota 9. ledna
FUTSAL - KRAJSKÁ  DECE COMPUTERS EXTRALIGA ÚK
Pátý turnaj krajské ligy sezony 2015-2016 v Libouchci. Z výsledků:
JK TRANS  Varnsdorf  A - FC  LOUKA  Košťany ČOS 2 : 2, - FC Veterans Želenice 4 : 2, -  SOKOL  Bělá  8 : 4. 
SC  STAP  Vilémov  - DeCe  COMPUTERS  Děčín    6 : 2, - BUMIKO  Děčín 3 : 1, - TURBO  Děčín  A  6 : 1.
Vedoucí Jílové opět vyhrálo své tři zápasy (zatím posbíralo 43 bodů), zatímco druhé Želenice uhrály pouhý bodík a třetí Bumiko šest bodů. Varnsdorf jich nasbíral sedm, což jej posunulo na třetí místo (26), Bumiko je druhé (28) a Želenice klesly na čtvrtou příčku (25). Notně zabral Vilémov, plně bodoval  (má nyní 15 bodů) a poskočil z posledního místa na osmé. O tři body nyní za ním zaostávají Metalliga Proreca Teplice a Turbo Děčín A. 
Hráčem turnaje byl zvolen Jan Ruszo (Vilémov), kanonýři byli dva - Radek Rangl (Jílové) a Miloslav Kučera (Varnsdorf), oba se trefili šestkrát. 
Další turnaj krajské ligy se hraje 6. února ve Varnsdorfu.
 
VOLEJBAL ŽEN – 2. LIGA
TJ Rumburk (8./16) – VK Jirkov (9./13)   3 : 1,  3 : 1
 
 
BASKETBAL – KRAJSKÝ PŘEBOR KADETŮ U17
BK Brandýs n. L. (5./17) - TJ Sn Varnsdorf  (7./14) 69 : 65 (21:21, 43:33, 55:45)
 
BASKETBAL – NBL
BK Děčín (1./0.913) - MMCITÉ Brno (12./0,190)   90 : 83  (28:16, 47:39, 70:58)
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
HC Lední Medvědi Pelhřimov (12./38) - HC Děčín (17./19)  7 : 5  (1:1, 2:1, 4:3)
 
 
Neděle 10. ledna
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR I. TŘÍDY
SO: TJ Sokol Filipov A (1./40) – TJ Chem. Ústí n. L. (13./19)    10 : 3
NE: TJ Sokol Filipov A (1./43) – TTC Litoměřice C (12./21)      10 : 1
 
BASKETBAL – KRAJSKÝ PŘEBOR KADETŮ U17
TJ Tatran Kostelec n. Č. L. (10./12) - TJ Sn Varnsdorf (7./16)  41 : 83  (2:21, 9:23, 15:18)
 
FOTBAL - ZIMNÍ TIPSPORT LIGA- SKUPINA B  
PÁ  8.3. Pardubice - Mladá Boleslav 0 : 6  (0:3)
SO 9.3. Madá Boleslav - FK Varnsdorf  1 : 0  (0:0)
Pardubice - Hradec Králové 2 : 4  (0:2)
Pořadí: 1. Mladá Boleslav 6 bodů, 2. Hradec Králové 3, 3. Varnsdorf 0, 4. Pardubice 0.
Další program: 13. 1. Mladá Boleslav - Hradec Králové, 15. 1. Hradec Králové - Varnsdorf, 
20. 1. Varnsdorf - Pardubice (vše od 11.00 )
 
VILÉMOV VYHRÁL TURNAJ V  SOHLANDU
 
SESTAVA   Vaňak – Čuda, Jägr, Jindřich, Kopřiva, Bílek a Kaňkovský.
VÝSLEDKY Vilémov - Neusalza Spremberg 2 : 1 (Kaňkovský a Kopřiva), FSV Opach 3 : 0 (Kopřiva 2, Jindřich), FC Neugersdorf 3 : 1 (Čuda, Jindřich, Jägr), Concordia Sohland  5 : 1 (Kaňkovský 3, Bílek a Kopřiva), TSV Wehrsdorf 7 : 1 (Kopřiva 3x, Kaňkovský, Jindřich, Bílek a Jägr), Plaston Šluknov 0 : 2
TABULKA 
1. SK Stap Tratec      18
2. Neusalza Spremberg  18
3. FSV Opach           12
4. FK Plaston Šluknov  12
5. Concordia Sohland   10  
6. FC Neugersdorf       7  
7. TSV Wehrsdorf        0  
 
HOKEJ - KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ LK  (umístění/zápasů/ body)
VTJ Ještěd Liberec (2./10/24) - HC TS Varnsdorf  (6./11/2)  14 : 6
 
LIBERECKÁ KRAJ. LIGA ŽÁKŮ - ČÁST O UMÍSTĚNÍ 
HC Lomnice n. P. (4./1/0) - HC TS Varnsdorf MLŽ (1./2/4)   1 : 3
HC TS Varnsdorf STŽ (7./3/0) - HC Wikov Hronov (3./3/4)   5 : 8
 
 
Neděle 10. – pondělí 11. ledna
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA, 14. KOLO  
Po  posledním kole tlačenice na špici i na chvostu
NE : BLACK HORSES  - ŽLÁBCI 5 : 0,  ASPOŇ KILO - BAHŇÁCI  0 : 5
PO: KOBRA11 -  BC TOS+PLUS  2 : 3, X-TEAM - SPLIŤÁCI  2 : 3
POŘADÍ:  1KOBRA 11  46,  2. SPLIŤÁCI 45,5,  3BC TOS+PLUS  40,  4. BLACK HORSES  38,5 
5. X-TEAM  33,  6ŽLÁBCI  26, 7. ASPOŇ KILO  26,  8. BAHŇÁCI  25 bodů.
 
 
Pondělí 11. ledna – úterý 12. ledna
STOLNÍ TENIS – UTKÁNÍ OKRES. PŘEBORU, OKRES. SOUTĚŽE
OP: Sn Varnsdorf D - Sn Varnsdorf C, Sn Varnsdorf B - Sn Varnsdorf E (pondělí).
OS: Sn Varnsdorf F - SK Markvartice B (úterý) - vše v nové herně od 18.00 hod.

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář