Jdi na obsah Jdi na menu
 


UTKÁNÍ OD PON 27.2. DO NE 5.3.

5. 3. 2017
 
  Pondělí 27. února                                                                                    
BOWLING – VDF LIGA v BOWLING BARU
Růžový panteři 1./82  X-team 2./77   2 : 3
Aspoň kilo 6./40 – Spliťáci 3./65         0 : 5 
Kobra 11 7./38-  Black horses 4./64     2 : 3
Nic-moc 5./61 – Žihadla 8./33            5 : 0
Ajznbóni 10./32 – Retosáci 9./33          1 : 4
 
STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ PŘEBOR
Sn VARNSDORF B 7./16/28 - SK Malá Veleň A 1./17/50      5 : 13
SKST Děčín D 2./16/41                                                volno
Sn VARNSDORF A 3./16/40 - Sn VARNSDORF C 8./16/24   12 : 6
SKST Děčín C 4./16/40 - GPD Benešov B 10./17/23         15 : 3 
Slavoj Děčín A 5./17/36 - SKST Děčín E 9./16/23               16 : 2
VARNSDORF E 11./16/18 - Sn VARNSDORF D 6./15/33
 
2. LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 2. zápasy
HC DĚČÍN - Moravské Budějovice   5 : 2  (NA ZÁPASY 1:1)
Nymburk - JABLONEC                    1 : 5  (0:2)
Kolín - VRCHLABÍ                          2 : 4 (1:1)
DALŠÍ ZÁPASY: Písek Kobra Praha 2 : 3 (0:2)Pelhřimov Klatovy 5 : 6 PP (0:2),
Řisuty H. Brod 2 : 5 (1:1), Klášterec  - Tábor 0 : 3 (1:1)
Trutnov - Žďár n. S. 4 : 2  (1:1)
 
 
  Pondělí 27. února - neděle 5. března                                                        
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 
PO 18.15  Podluží - Boston                                           4 : 16  ZS VDF
ÚT 18.15  Varnsdorf - Hadi                                         16 : 12   ZS VDF
     19.00  Cvikov 2./27/42 - Šenov                             4 : 10  ZS RBK  
ST  18.30 Boston 4./30/39 - Hadi 6./28/11                14 : 7    ZS RBK
ČT 19.00  Šenov 3./29/42 - Podluží 5./29/14             27 : 5    ZS VDF
SO 17.00  Hadi - Boston                                        ODLOŽENO  ZS RBK                 NE 17.00  Šluknov 7./30/10 - Varnsdorf 1./29/44        6 : 12   ZS RBK
VÝSLEDKY UPLYNULÉHO TÝDNE
PO  18.15  Varnsdorf - Cvikov                                     ODLOŽENO  ZS VDF
ÚT  18.15  Podluží - Šenov                                             4 : 16  ZS VDF
      19.00  Cvikov 1./26/42  - Varnsdorf  2./27/40   ODLOŽENO  ZS RBK
ST  18.30  Boston - Šluknov                                           13 : 5  ZS RBK
ČT  19.00  Šenov 3./27/38 - Boston 4./28/35                8 : 6  ZS VDF
SO  17.00  Hadi - Šluknov                                             12 : 5  ZS RBK
NE  17.00  Šluknov 7./29/10 - Hadi 6./26/11                   10 : 5 ZS RBK
 
 
  Úterý 28. února                                                                                      
EXTRALIGA - PŘEDPOSLEDNÍ KOLO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
LITVÍNOV 5./87 - LIBEREC 1./100      2 : 1 PN
Brno 6./83 - CHOMUTOV 7./80          3 : 1 
Plzeň 10./71 - Pardubice 14./42           5 : 2  
Mountfield HK 4./86 - Zlín 11./69       1 : 3 
Vítkovice 8./75 - Olomouc 12./68        0 : 2  
 
 
  Středa 1. března                                                                                      
KUŽELKY - KP 2 LIBERECKÝ KRAJ - dohrávka upl. kola
Česká Lípa C 9./15/6 - Dyn. Liberec B 1./15/25    1 : 5
 
HOKEJ - 2. LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 3. zápasy od 18.00
Mor. Budějovice (3. LS)HC DĚČÍN (6. LZ)  5 : 6 PN  (NA ZÁPASY 1:2)
JABLONEC (3. LZ) - Nymburk (6. LS)            3 : 1  (NA ZÁPASY 3:0)         
VRCHLABÍ (4. LZ) - Kolín (5. LS)                  4 : 2  (NA ZÁPASY 2:1)              
Další dvojice
Kobra Praha (1. LZ) - Písek (8. LS)               6 : 7 PP  (NA ZÁPASY   2:1)     
H. Brod (1. LS) - Řisuty (8. LZ)                    7 : 2       (NA ZÁPASY   2:1)
Klatovy (2. LZ) - Pelhřimov (7- LS)               8 : 3        (NA ZÁPASY  3:0)     
Tábor (2. LS)- Klášterec (7. LZ)                   2 : 1 PP   (NA ZÁPASY  2:1)
Žďár n. S. (4. LS) - Trutnov (5. LZ)             3 : 2 PP   (NA ZÁPASY 2:1)
 
 
  Čtvrtek 2. března                                                                                    
FUTSAL - CHANCE LIGA - dohrávka 19. kola
Hodonín 10./19 KH Brno 6./27         2 : 5  (0:1)
 
 
  Pátek 3. března                                                                                       
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE
SO 10.00 Podbořany 1./25- Spořice 12./15            6 : 2
SO 12.00 Nový Bor  2./22 - Louny 3./22              5 : 3
SO  9.00  ŠLUKNOV A 5./17 - Kovo Děčín 4./20    7 : 1
SO  9.00  Skalice u ČL 6./17 - Biž. Jablonec 10./15   8 : 0
PÁ 17.00  Česká Kamenice 9./15 - SK Děčín 7./17     6 : 2
PÁ 17.00  Blíževedly 8./16 - Duchcov B  11./15        7 : 1
 
KP2 LIBERECKÝ KRAJ
SO 14.00 Skalice C 7./15 - ŠLUKNOV B 1./16/26           2 : 4  
PÁ 17.00 Skalice B 4./16/22 - Dyn. Liberec B 2./16/25  5 : 1
ČT  Loko Liberec C 8./6 - Biž. Jablonec B 3./16/23           1 : 5
SO 14.00  Blíževedly B 5./18 - Česká Lípa C 9./6                6 : 0
ČT  Chrastava B  6./17 - Doksy C 10./2                             5 : 1
Česká Lípa C Dyn. Liberec B  2./15/25                          1 : 5  DOHRÁVKA
 
STOLNÍ TENIS – KP II. TŘÍDY
Filipov B 3./51 - Roudnice B 2./53   5 : 13                
 
FOTBAL - FNL 
SK Dyn. Čes. Budějovice 4./31 - FK Varnsdorf 9./22   0 : 1   G: 75: K. Knejzlík.
(FOTOALBUM)
 
HOKEJ 
EXTRALIGA - POSLEDNÍ KOLO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
Sparta 3./94 - Plzeň  9./73                       2 : 3  PN 
Zlín 11./71 -  Karlovy Vary 13./49             3 : 2  PN
Olomouc 12./70 - Brno 6./84                  3 : 2  PN
CHOMUTOV 7./80 - Mountfield HK 4./89  1 : 3
 
2. LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 4. zápasy od 18.00
HC DĚČÍN - Moravské Budějovice    1 : 2  (NA ZÁPASY 2 : 2)
Kolín - VRCHLABÍ                           4 : 2  (2 : 2)
DALŠÍ ZÁPASY: Písek Kobra Praha  7 : 6  PP (2 : 2) 
Řisuty H. Brod  3 : 6 PN (1 : 3), Klášterec  - Tábor 2 : 3 (1 : 3)
Trutnov - Žďár n. S. 2 : 3 PP  (1 : 3)
JIŽ POSTUPUJÍCÍ
Nymburk - JABLONEC   3 : 6  (0 : 4) 
Pelhřimov Klatovy     3 : 8  (0 : 4)
 
BASKETBAL - OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ o 5.-7. místo
BK Chomutov - TJ Sn VARNSDORF B   65 : 62  (20:14, 20:13, 7:19, 18:16)
 
 
  Sobota 4. března                                                                                      
FUTSAL – VETERÁNSKÁ LIGA
Finálové kolo soutěže od 9.00 ve SH Varnsdorf (FOTOALBUM) - nejdříve se hrálo 
o 5.-8. místo. Proboštov nedorazil, tedy byla jen tři utkání. VDF na place ve svých nebodoval. Pro posun na 6. flek by musel obě utkání vyhrát.
Proboštov 6./24-Rafani DC 8./15  0:5 K,  Nota DC 5./32 - VDF 7./17  2:0
Proboštov 6./24 - VDF 7./20  0:5 K,  Nota DC 5./35 - Rafani DC 8./15   4:3 
Rafani DC 8./18 - VDF 7./20  3:2, Nota DC 5./38 - Proboštov 6./24 5:0 K.
Ani v umístěních na bedně se pořadí neměnilo. Nikdo nevybouchl, a tak prvenství
obhájilo Jílové, druhá byla Běla (v minulé sezoně druhá) a třetí Eurosport Teplice
(v loňském ročníku soutěže pátý celek pořadí).
 
BASKETBAL - TURNAJ BASKETBALOVÝCH VETERÁNEK
Akce se koná  od 9.00 hod. ve varnsdorfské tělocvičně  u Národní ul. za MÚ.
 
FOTBAL
FK VDF U19 - ŠLUKNOV A      4 : 1  G: Kramer, Lisý, Kolár, Luňák.
(pár fotek FOTOALBUM)  
FK VDF U17 - ŠLUKNOV U19  4 : 2  (2:2) G: Benc 1:2, Hoffman PK 2:2, Kahuda 3:2, 4:2 - hosté dali góly v 9. a 14. min.
Česká Lípa - VILÉMOV  3 : 0  (1:0), nevydařená generálka na jaro v KP
 
VOLEJBAL
2. LIGA MUŽŮ, SK. A
ČES. LÍPA 2./70 - Domažlice 1./76 3 : 2 (19,-22,23,-20,6), 3 : 1 (21,18,-17,19)
 
2. LIGA ŽEN, SK. A
15.ZŠ Plzeň 8./22 - Chabařov. 3./71  1 : 3 (-19,23,-17,-20), 0 : 3 (-18,-11,-22)
Bohemians 6./37 - DĚČÍN 9./22        2 : 3 (-17,22,-20,21,-14), 3 : 0 (27,12,16)
RUMBURK 10./18 – Chodov 7./23    3 : 1 (23,-26,15,24), 3 : 0 (18,22,22)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN (LIB-Z1)
TJ Mn. Hradiště 2./52 - TJ Sn VDF A 9./6 3 : 0 (17,16,20), 3 : 0 (13,20,14)
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA LK+KHK –  NADSTAVBOVÁ ČÁST
HC Lomnice n. P. - HC TS Varnsdorf MLŽ     9 : 0
HC Lomnice n. P. - HC TS Varnsdorf STŽ     9 : 2
 
HOKEJ - LIGA ŽEN 
TOP: 17:00 SK Karviná 2./4 – HC Slavia Praha 1./17            0 : 3
A1: 11:15 HC Roudnice nad Labem 5./15 – HC ESA 6./0       3 : 1
A1: 14:30 HC Litvínov 2./19/50 – HC Berounské Lvice 3./35
B: 10:25 HC Cherokees 1./45 – HLC Bulldogs Brno 5./3     12 : 0
B: 15:30 HK Vsetín 2./37 – HC Uničov 4./15                       9 : 3
A2: 19:00 HC Energie K. Vary 1./46 – HC Kobra Praha 4./14  9 : 1
FINAL FOUR O TITUL MČR od 10. do 12. BŘEZNA v ZS ve VARNSDORFU
(HC Slavia Praha, HC Litvínov nebo HC Kladno, HC Cherokees (Blansko), SK Karviná) 
        
STOLNÍ TENIS - DIVIZE
Teplice A 6./18/37 - FILIPOV A                        10 : 6                        
SKP Sever Ústí A 11./26 - FILIPOV A 8./18/31     7 : 10
Štětí A 1./49 - Žatec A                                   10 : 2
Roudnice A 4./39 - Žatec A 9./18/31               10 : 0 
Most C - Sj Severotuk Ústí 2./18/48                   9 : 9
Most C 10./18/31 - Teplice B                          10 : 6
SKP Sever Ústí A 11./18/27 - Děčín A 3./18/45  0 : 10
Litvínov A 7./18/36 - Teplice B 12./18/19        10 : 5
 
BASKETBAL - SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ
TJ Sn VDF A 8./14 - BK Litoměřice C 6./18 75 : 84 (21:14, 15:25, 16:23, 23:22)
 
FLORBAL - 1. LIGA ŽEN - 21., 22. KOLO                            
 
 
  Neděle 5. března                                                                                      
VOLEJBAL – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
Mistrovský turnaj  od 9.00 hod. ve SH Varnsdorf (šestky).
 
HOKEJ
Turnaj 2. tříd od 9.00 ve varnsdorfském  ZS.
 
KRAJSKÁ LIGA LK+KHK –  NADSTAVBOVÁ ČÁST
HCM Jaroměř 1./20 - HC TS Varnsdorf MLŽ 6./4       7 : 2
HCM Jaroměř 2./18 - HC TS Varnsdorf STŽ 4./15   12 : 1
 
LIGA ŽEN 
TOP: 9:30 SK Karviná 2./4 - HC Slavia Praha 1./20  (8. kolo)        0 : 3
A2: 16.00 HC Lovosice 5./16/0 – TJ Bílí Tygři Liberec 3./16/27     0 : 6
A1: 17:30 HC Kladno 1./20/52 – HC TJ TC Pardubice 4./20/25   12 : 1
FINAL FOUR O TITUL MČR od 10. do 12. BŘEZNA V ZS VARNSDORF.
(HC Slavia Praha, HC Litvínov nebo HC Kladno, HC Cherokees (Blansko), SK Karviná) 
 
2. LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 5. zápasy od 17.00
Mor. Budějovice (3. LS) - HC Děčín (6. LZ)   6 : 3    (NA ZÁPASY  3:2)  
VRCHLABÍ (4. LZ) - Kolín (5. LS)                 4 : 3    (NA ZÁPASY  3:2)  
Kobra Praha (1. LZ) - Písek (8. LS)            12 : 2    (NA ZÁPASY  3:2)     
DALŠÍ POSTUPUJÍCÍ
H. Brod (1. LS) - Řisuty (8. LZ)                   3 : 1   (NA ZÁPASY  4:1)  
Tábor (2. LS)- Klášterec (7. LZ)                 13 : 1   (NA ZÁPASY  4:1)
Žďár n. S. (4. LS) - Trutnov (5. LZ)             5 : 1   (NA ZÁPASY  4:1)
 
ŠACHY – KRAJSKÝ PŘEBOR LK  
TJ Desko Liberec B 2./22- TJ Slavia Liberec 1./25           3,5 : 4,5        
TJ Loko Liberec B 12./0 - ŠK Zikuda Turnov C 3./17      1,5 : 6,5     
TJ Krásná Lípa 4./17 - TJ Loko  Liberec A 5./14             4 : 4 
1.Novoborský ŠK B 6./13 - ŠK Libštát 11./4                   7,5 : 1,5
TJ Bižut. Jablonec n. N. 8./13 - TJ Jiskra Tanvald 7./13    5,5 : 2,5
ŠK Česká Lípa 9./9 - TJ Sp. Rokytnice n. J. 10./8            5,5 : 2,5
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář