Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

UTKÁNÍ TÝMŮ SASKA A SLEZSKA

19. 11. 2015
 
logo-vl.-srn.pngSRN – TÝMY SASKA
 
2. LIGA
21. 11. 13.00 Bielefeld (14./16) – RB Lipsko (2./29)            0 : 1  (0:1 )
 
3. LIGA
21. 11. 14.00  Aue (6./25) – Drážďany (1./40)                1 : 1  (0:1 )
22. 11. 14.00  Chemnitzer (8./23) – Fort. Kolín (14./19)    3 : 1  (0:1)
 
REGIONÁLNÍ LIGA SEVEROVÝCHOD  - 4. LIGA 
20. 11. 19.00 Zwickau (3./31) – Halberstadt (18./5)            4 : 1  (1:0) 
22. 11. 13.30 RB Lipsko II (14./14) – BFC Dynamo (5./30) 1 : 2  (1:0)
21. 11. 13.00 Neugersdorf (6./28) – Schönberg (13./15)    2 : 1  (0:0)
22. 11. 13.30 Auerbach (8./25) – Luckenwalde (16./10)     4 : 0  (1:0) 
21. 11. 13.30 Neustrelitz (10./21) – Bautzen (9./21)            2 : 1  (2:1) 
21. 11. 13.30 Hertha II (12./16) - Mauselwitz (11./18)       0 : 0
 
OBERLIGA NOFV JIH - 5. LIGA
22. 11. 13.30 Lokomotiva Lipsko (1./32) - Schott Jena (13./12) 5 : 0  (1:0) 
21. 11. 13.30  Bernburg (12./13) – Bishofswerdear (2./27)       0 : 1  (0:1)
21. 11. 13.30 Inter Lipsko (3./23) – Jena II (7./17)                     2 : 2  (1:1)
21. 11. 13.30 Rudolstadt (5./22) – Plauen (9./15)                      2 : 2  (0:1)
20. 11. 19.00  Markranstadt (10./14) – Halle (6./18)                  ODLOŽ.
 
SACHSENLIGA - 6. LIGA
18. 11.  Taucha (16./6) - Hohenstein (11./15)   3 : 1  (2:0) dohrávka 12. kola                 
21. 11. 14.00  Stahl Riesa (1./27) - Pirna (10./16)                     3 : 1  (1:0)  
22. 11. 14.00  Kamenz (4./23) - Chem.Lipsko (2./26)                1 : 1  (1:1)
22. 11. 14.00  Görlitz (9./18) - Grimma (3./25)                          0 : 1  (0:0)
21. 11. 14.00  Zwickau II (5./23) – Glauchau (12./12)                  6 : 2  (2:1)
22. 11. 14.00  Rapid Chemnitz (15./10) Eilenburg (6./21 )    0 : 5  (0:3)
21. 11. 14.00  Heidenau (11./16) - Markkleeberg (7./19)         1 : 2  (0:1)
21. 11. 14.00  Hohenstein (8./18) - Freiberg  (14./11)                6 : 0  (1:0)          
22. 11. 14.00  Reichenbacher (13./11) - Taucha (16./6)                   4 : 0  (3:0)         
 
flag_of_poland.svg.pngPOL – TÝMY DOLNÍHO SLEZSKA
 
EXTRAKLASA
21. 11. 18.00  Legia (2./29) - Slask Wroclaw (15./14)                1 : 0  (0:0)
22. 11. 15.30  Podbeskidzie (11./19) - Zaglebie Lubin (8./21)    1 : 2  (1:1)
 
1. LIGA
21. 11. 16.00 Chrobry Głogów (5./28) – Kluczbork (13./21)        5 : 1  (1:1) 
22. 11. 16.00 Chojniczanka (10./23) - Miedź Legnica (12./23)    1 : 0  (0:0)
 
III. LIGA  DOLNOSLEZKO-LUBUSKÁ
Foto-Higiena Gać (12./21) - KS Polkowice (2./37)                    1 : 2 
Lechia Dzierżoniów  (3./35) - Śląsk II Wrocław (7./32)          2 : 1  
Formacja Port 2000 Mostki  (8./32) Miedź II Legnica  (4./34)     2 : 0
KS Bystrzyca Kąty Wrocław. (16./8) - Ślęza Wrocław   (5./34)       1 : 7
KS Stilon Gorzów Welkopol. (6./33) - Budowlani Lubsko (18./6)          7 : 0
KP Brzeg Dolny  (17./8)   - Polonia-Stal Świdnica (10./22)    2 : 2
Zagłębie II Lubin (11./22) - Piast Żmigród  (9./30)                      1 : 2
Piast Karnin Gorzów Welkopol. (14./20) - Ilanka Rzepin (15./18)       2 : 0
Karkonosze Jelenia Góra  (13./21) - Górnik Wałbrzych (1./38)  odloženo,
hřiště pod vodou  
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář