Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY

22. 8. 2016
 
 
ekstraklaasa_new.jpg    EKSTRAKLASA     
6. KOLO
Jagiellonia (10) - Lechia (13)             0 : 1 (0:0)
Zaglebie (12) - Leczna (5)               0 : 0
Legia (6) - Arka (12)                        1 : 3   (0:2)  G: 62. - 6., 19., 58. 
Termalica B-B. (10) - Lech (5)           0 : 0   
Slask (7 bodů) - Plock (8)               0 : 0
Cracovia (8) - Ruch (8)                    1 : 1   (0:1)  G: 85. - 45. 
Piast (6) - Pogon Štětín (8)               0 : 2   (0:1)  G: 26., 90.+1 
Korona (8) - Wisla (3)                     1 : 0   (0:0)  G: 90.+3
 
5. KOLO
15.08. 18:00 Plock - Jagiellonia (2./10)         1 : 0 
14.08. 18:00 Wisla - Ruch                           1 : 2          
14.08. 15:30 Piast - Zaglebie (1./11)        0 : 0      
13.08. 20:30 Pogon Štětín - Termalica B-B.  5 : 0              
13.08. 18:00 Leczna - Legia                        1 : 0       
13.08. 15:30 Arka - Slask (10./6)             2 : 0            
12.08. 20:30 Lech - Cracovia                      2 : 1     
12.08. 18:00 Lechia (3./10) - Korona           3 : 2     
4. KOLO
PÁ   5. 8.  Jagiellonia Bialystok (10) - Arka Gdynia (6)       4 : 1  (1:0)
NE   7. 8.  Zagl. Lubin 3. (10) - Pogoň Štětín (2)              1 : 1  (0:0)
SO   6. 8.  Termal. Nieciecza (9) -  Górnik Leczna (1)            2 : 1  (1:0)   
PÁ   5. 8.  Cracovia Kraków (7) - Wisla Kraków (3)               2 : 1  (2:0)
SO   6. 8.  Slask Wroclaw (6) - Lechia Gdaňsk (7)              0 : 0 )
SO   6. 8.  Korona Kielce (5) - Lech Poznaň (1)                    4 : 1  (1:1)
NE   7. 8.  Legia Warszawa 1. (6) - Piast Gliwice 2. (5)          0 : 0
PO   8. 8.  Ruch Chorzów (4) - Wisla Plock (4)  2 : 2  (1:1)
POZNÁMKA: u tří nejlepších týmů minul. sezony je uvedeno jejich umístění 1. - 3.
 
1liga.jpg 
 
   1. LIGA    
 
4. KOLO 
PÁ 19.08.  Drutex-Bytowia 8. (6) - Miedž Legnica (5)     1 : 0  (0:0)  G: 90.+
SO 20.08. Chrobry Glogow  (1) - Podbeskidzie (10)       0 : 2    (0:2)
 
3. KOLO 
PÁ  12. 8.  Miedž Legnica (7./5)  - Ol. Grudziadz 13. (17./1)  0 : 0 
PÁ  12. 8.  Pruszkow N (16./1)- Chrobry Glogow 6.  (18./1)       0 : 0 
2. KOLO 
SO   6. 8.  MKS Kluczbork 15. (2) - Miedž Legnica (4)          2 : 2  (1:1)
NE  7. 8.   Chrobry Glogow (0) - GKS Katowice 4.                 0 : 2 (0:1)
1. KOLO
PÁ  29. 7.  Miedž Legnica 7. (3) - Gornik Zabrze (0)        1 : 0  (0:0)
SO  30. 7.  Stomil Olzstyn 11. (3) - Chrobry Glogow  6. (0)     3 : 0  (2:0)
 
 

3liga-ii.jpg     3. LIGA sk. III   

Reorganizace soutěží v Polsku zavedla namísto dřívějších osmi 3. lig pouze čtyři, takže se cesty za soupeři týmům značně prodlouží. Ty Dolnoslezské nyní čekají navíc výjezdy za celky dřívější 3. ligy opolsko-slezské (Bielsko-Biala, Czetochowa, Zabrze atd.)

POZNÁMKA: u šesti nejlepších týmů dolnošlasko-lubušké ligy minul. sezony je uvedeno jejich umístění 1. - 6.
 
5. KOLO  20. 8.  - 21. 8.
20.08. Rek. Bielsko-B. (11) - Skra Czestoch. (8)   1 : 1  (1:0) 
20.08. Piast Zmigrod (4) - GKS Jastrzebie (11) 1 : 2  (0:1)
20.08.  Dzierzoniow (2) - Legnica 2 (10)       1 : 3  
20.08.  Slask Wroc. 2 (2) - Sleza Wroc. (10)  4 : 5  (4:1)
20.08. Zdzieszowice (8) - Brzeg (9)                   0 : 0
20.08. Walbrzych (1) - Pniowek Pavl. Sl. (6)    1 : 2  (0:0) 
20.08. Falubaz Zielon. (5) - Gornik Z. 2 (5)       2 : 0  (0:0)
20.08. Ol. Kowary (3) - Polkowice (4)          1 : 1
21.08. 17:00 Un. Turza Slaska (6) - BKS Bielsko-B. (7) ODLOŽ. KVŮLI STAVU HR. PLOCHY 
 
4. KOLO  17. 8.  
17.08.  BKS Bielsko (1./10) - Bielsko-Biala                            2 : 3
17.08.  Brzeg (2./8) - Slask 2  (14./2)                                          0 : 0
17.08.  GKS Jastrzebie (3./8) - Lechia Dzierzoniow  (17./2)  2 : 2
17.08.  Gornik Z. 2 - Zdzieszowice                                      0 : 1
17.08.  Legnica 2 (5./7) - Ol. Kowary  (15./2)                       4 : 2
 17.08. Polkowice (13./3) - Unia Turza Slaska                         2 : 0
 17.08. Sleza Wroclaw (7./7) - Piast Zmigrod (11./4)       4 : 2
23.09. 19:00  Skra Czestoch. - Walbrzych (18./1)
24.09. 16:00 Pniowek - Falubaz Zielon.
3. KOLO  10. - 14. 8.  
14.08. Unia Turza Slaska - Legnica 2  2 : 1        
13.08.  Polkowice - BKS Bielsko  1 : 2
13.08.  Falubaz Zielon. --Skra  2 : 2    
13.08.  Ol. Kowary - GKS Jastrzebie  1 : 1         
13.08.  Piast Zmigrod - Brzeg  1 : 4    
13.08. Walbrzych - Bielsko-Biala  0 : 2              
13.08. Zdzieszowice - Pniowek  2 : 1  
13.08. Lechia Dzierzoniow - Sleza Wroclaw  1 : 1             
10.08. Slask 2 - Gornik Z. 2  2 : 2
2. kolo  6. 8.  
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój (6) - Unia Turza Śląska N (3)        1 : 0   (1:0)
Skra Częstochowa (6) - Ruch Zdzieszowice (1)                     1 : 0   (1:0)
Miedź II Legnica 4. (4) - KS Polkowice  1. (0)                4 : 1   (1:0)
Górnik II Zabrze (4) - Piast Żmigród (4)                           1 : 1   (1:0)
Rekord Bielsko-Biała (4) - Falubaz Zielona Góra N (1)            4 : 0   (2:0)
Stal Brzeg (4) Lechia Dzierżoniów 5. (0)                    3 : 0   (1:0)
Ślęza Wrocław 3. (3)  Olimpia Kowary (1)                1 : 0   (0:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie (3) - Śląsk II Wrocław 6. (0)    3 : 2    (0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała (2)- Górnik Wałbrzych 2. (1)            2 : 0   (1:0)
1. KOLO: Miedž Legnica II - BKS  Stal Bielsko-Biala 1:1, Unia Turza Slaska Sleza Wroclaw 3:0,  Polkowice - GKS Jastrzebie Zdroj 1:2, Stal Brzeg Olimp. Kowary N 3:3, Falubaz Zielona Gora Walbrzych 2:2, Piast Zmigrod - Pniowek Pawlowice Slaskie 2:1, Slask Wroclaw II - Skra Czestochowa 0:2, Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biala 1:1, Lechia Dzierzoniow - Gornik Zabrze II 0:2
 
 
 
 
puchar-polski2.jpg
 
 
 
 
 PUCHAR POLSKI  
 
2. KOLO  (1/8-finále)
ÚT  20.  9.   Drutex-Bytovia Bytow (1.L.) Slask Wroclaw (EXTRAKL.)   
1. KOLO  (1/16-finále)
ÚT  9.  8.  Miedž Legnica (1. L.) - Górnik Leczna (EXTRAKLASA)   2 : 3  (1:1)
ST 10. 8.  Drutex-Bytovia Bytow (1.L.) - Zagl. Lubin (EXTRAKL.)   1 : 0  (0:0)
ST 10. 8. Sandencja N. Sacz (1. L.) Slask Wroclaw (EXTRAKL.)  1 : 2 (0:1) PO PRODL.
 
 
 
europa-league.jpg  
 
 EVROPSKÁ LIGA 
Dáni vyřadili Zaglebie Lubin a čeká je Sparta
  ČT   4. 08.  Sonderjyske (DEN) - Zaglebie  1 : 1  (0:1) G: 22. 0:1, 65. 1:1                              ČT 28. 07. Zaglebie - Sonderjyske (DEN)  1 : 2  (1:2)  G: 19. 0:1 , 36. 0:2, 45.+2 1:2   
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář