Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝHRA NOVÁČKA Z AUE, PLICHTA DRÁŽĎAN

14. 8. 2016
 
1080838_original.jpg
   
  2. BUNDESLIGA - 2. KOLO  
 
PÁ 12.8. Aue (6./3) - Sandhausen (16./1)              2 : 0  (2:0)
PO 15.8. Union Berlín (13./1) - Drážďany (10./2)   2 : 2  (0:1)
 
 SO  6. 8.  Drážďany N, 1. v 3. L. - Norimberk 3.       1 : 1  (0:1), G: 90.+4. - 45.
 NE  7. 8.  Heidenheim 11. - Aue N, 2. v 3. L.            1 : 0    (1:0)  G: 42.
U týmu je uvedeno umístění v minul. sezoně, v závorce umístění a body v nové sezoně. 
 
3liga_logo_neu.jpg
 
  3. LIGA - 4. KOLO
 
PÁ 12.8. Lotte (5) - Erfurt (5)  2 : 2 (1:0)
SO 13.8. Hallesch.(5) - Rostock. (5)  0 : 0
SO 13.8. Zwickau (14./4) - Wehen (7) 0 : 3 (0:0)
NE 14.8. Aalen (8) - Chemnitz.(7./6)  
2 : 2 (0:1)
 
3. KOLO
ÚT   9. 8. 18.30 Erfurt 8. - Aalen 15.   0 : 0
ST 10. 8. 18.30 Brémy II 17. - Zwickau N, 1. v RL SV  1 : 3  (1:1)
ST 10. 8. 19.00 Chemnitzer 6. - FSV Frankfurt  2 : 1  (1:1)
ST 10. 8. 19.00 Regensburg N, 1. v RL BAVORSKO Hallescher 13.  2 : 0  (1:0)
 
2. KOLO 
SO 6. 8.  FSV Frankfurt S (1)- Erfurt 8. (3)                0 : 1  (0:0) 
SO 6. 8.  Hallescher 13. (4) - Chemnitzer 6. (2)      1 : 1  (1:0)
ČT 1. 9. 19.00  Zwickau N, 1. v RL SV (1) - Magdeburg 4. (0) 
 
1. KOLO
SO  30. 7. Chemnitzer 6. (1) Sonnenhof 7. (1)               0 : 0 
SO  30. 7.  Mohuč II 12. (1) - Zwickau N, 1. v RL SV (1)    2 : 2  (0:1)
SO  30. 7.  Erfurt 8. (0) - Hallescher 13. (3)                        0 : 3  (0:1)
 
 
0123456789abcdef0123456700004060-i.jpg
 
 REGIONÁLNÍ LIGA SV 
 
4. KOLO 
13.08. Berlín AK 07 - Meuselwitz  1 : 0
13.08. FCO Neugersdorf (14./3) - Lok. Leipzig (2./10)  1 : 2
13.08.  Furstenwalde - Bautzen (16./1)  0 : 0
14.08. Hertha II - BFC Dynamo  1 : 0
14.08. Luckenwalde - Schonberg  1 : 1
14.08. Neustrelitz - Auerbach (8./6)  0 : 1
14.08. Nordhausen (3./9) - RB Leipzig II (5./7)  5 : 0
14.08. Chotěbuz - Vikt. Berlín  1 : 1
14.08. Jena (1./12) - Babelsberg  3 : 0
 
3. KOLO
ST 10.8.
RB Lipsko II 11.  - Luckenwalde 16.  3 : 0
Auerbach 9. Furstenwalde N,1. OL NOFV Sever   1 : 3
Babelsberg 6. FCO Neugersdorf 5.  5 : 2
Bautzen 13. -  Jena 7.   0 : 1         
Lok. Lipsko N,1. OL NOFV Jih - Nordhaus. 3.  2 : 1
 
2. KOLO
PA  5. 8.  Nordhausen 3. (6) FCO Neugersdorf 5. (3)               1 : 0  (0:0) G: 90.+1
NE  7. 8.  Jena 7. (6) Auerbach 9. (3)                                    2 : 0  (1:0)
SO  6. 8.  Chotěbuz S, 19. 3. L. (2) - RB Lipsko II 11. (4)           0 : 0
NE  7. 8.  Luckenwalde 16. (0) - Lok. Lipsko N,1. OL NOFV Jih (4)  0 : 3  (0:1)   
NE  7. 8.  Bautzen 13. (0) - Babelsberg 6. (3)                           1 : 2  (1:1)             
 
1. KOLO   
NE  31. 7.  FCO Neugersdorf 5. (3) - Luckenwalde 16. (0)    4 : 0 (1:0) 
NE  31. 7.  RB Lipsko II 11. (3) - Hertha Berlín II 10. (0)     2 : 0 (1:0) 
NE  31. 7.  Auerbach 9. (3) - Bautzen 13. (0)                   2 : 1  (1:0)
NE  31. 7.  Lok. Lipsko N,1. OL NOFV Jih (1) - Chotěbuz S, 19. 3. L. (1)  1 : 1   (1:1)
 
 

0123456789abcdef0123456700004060-i.jpg

 
  OBERLIGA NOFV JIH  - 2. KOLO   
 
12.08. 19:00 Markranstadt (15./0) -  Merseburg  1 : 2
13.08. 15:00 Halle - Askania Bernburg  0 : 3      
13.08. 14:00 Barleben - Jena II  1 : 2  
13.08. 14:00 Einheit Rudolstadt (3./4) - Inter Leipzig (2./4) 0 : 0       
13.08. 14:00 Sandersdorf - Wismut Gera  2 : 0  
13.08. 14:00 Schott Jena – Plauen (14./1)  2 : 0             
14.08. 14:00 Bischofswerdaer (1./6) - Chemie Leipzig (8./3)  1 : 0      
14.08. 14:00 Halberstadt – Brandenburger  2 : 2               
 
1. KOLO   
SO  6. 8. Jena II 4. (0) - Inter Lipsko  2. (3)                          0 : 4  (0:2)
NE  7. 8.  Bernburg 11. (0) - Bischofswerda  3. (3)                 1 : 2   (1:1)
NE  7. 8. Chemie Lipsko N, 1. v SL (3) Markranstadt 8. (0)   2 : 0    (0:0)  
NE  7. 8. Plauen  12. (1) Halberstadt S, 17. v RL SV (1)         0 : 0    (0:0)  
 
 
nemecko_saechsischerfussballbund.jpg 
 
 SACHSENLIGA  12. 8. - 14. 8.
PA 12.8. Hohenstein-E. 8. - Freiberg 15.    2 : 0
SO 13.8. Riesa 4. - Pirna-Copitz 9.   3 : 1  
Taucha 14. - Lößnitz N,  1. v LK W    1 : 1 
Kamenz 2. - Eilenburg 6.   2 : 2
NE 14.8. Niesky N, 1. v LK E - Grimma 3.    0 : 0
Reichenbacher 16. - Zwenkau N, 1. v LK N  0 : 0
Glauchau 12. - GW Görlitz 9.  5 : 2
Rapid Chemnitz 13. - Markkleeberg 5.   1 : 3
 
 
 znak_1-128---10938----.jpg
 
  BUNDESLIGA  PÁ  26. 8.  
 NE 28.8. 17.30  Hoffenheim 15. - RB Lipsko N, 1. v 2. BL 
 

 

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář