Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z 15. – 19. 11.

19. 11. 2013

 FOTBAL

Ligové soutěže

FK Varnsdorf (3.) – FC Táborsko (2.) 2:2 (2:2)

FK Teplice (16.) - FK Varnsdorf U21 (21.) 2:1 (1:0)

Slavoj Vyšehrad U19 (13.) - FK Varnsdorf U19 (8.) 3:2 (0:0)

 

Krajský přebor

Krupka (1.) – Vilémov (6.)  2:0 (1:0)

 

I. A třída

Hrobce (4.) – Šluknov (10.) 1:2 (1:1)

Česká Kamenice (12.) – Rumburk (2.) 0:4 (0:1)

 

I. B třída

Chlumec (4.) – Velký Šenov (6.) 6:2 (3:1)

Benešov (2.) – Mikulášovice (7.) 3:2 (3:1)

Přestanov (8.) – H. Podluží (11.) 0:3 (0:2)

 

Okresní přebor

Chřibská (11.) – Malšovice (3.) 1:2 (1:1)

Jiříkov (2.) - Krásná Lípa (8.) 4:1 (2:1)

Těchlovice (7.) - Šluknov B (6.) 4:1 (3:0)

Jiřetín p. J. (4.) - Boletice n. L. (5.) 2:1 (2:0)

Sport areál Děčín (1.) – D. Poustevna (13.) 10:0 (5:0)

Prysk (12.) - Staré Křečany (14.) 0:4 (0:2)

 

III. třída

Valkeřice (9.) – Rybniště (8.) 4:3 (3:0)

 

BASKETBAL

Severočeská liga

TJ Slovan A (1.) – VSK Slavia TU Liberec (8.) 67:35 (15:5, 19:12, 27:10, 6:8)

 

Oblastní přebor východ

TJ Slovan B (5.) – BK Česká Lípa (1.) 36:102 (10:18, 10:30, 8:24, 8:30)

 

Krajský přebor středních Čech kadetů U17

BA Sparta Praha B (5.) – TJ Slovan (9.) 89:54 (24:16, 29:9, 20:18, 16:11)

BC Benešov (8.) – TJ Slovan (9.) 62:54 (6:18, 29:18, 16:14, 11:4)

 

 

HOKEJ

Rumburská hokejová liga

Boston (2.) – Mělník Varnsdorf (1.) 4:7 a 18:7

Šenov (3.) – Cvikov (5.) 6:10

Cvikov (5.) – Hadi (6.) 19:9 a 7:10

Šluknov (7.) – DK Střelnice (4.) 6:9 a 7:10

 

Krajská liga přípravek 2004 Ústeckého kraje

HC Varnsdorf - Ústí n. L. A 13:5

HC Varnsdorf – Ústí n. L. B 1:7

(pořadí týmů není u této kategorie sledováno)

 

Liga mladších žáků Libereckého kraje

HC Varnsdorf (5.) – Frýdlant (7.) 11:7

HC Varnsdorf (5.) – Mladá Boleslav (3.) 3:13

 

FUTSAL - Kovošrot group Veteráns liga

JK Trans Varnsdorf (2.) - SK Jílové (1.) 0:1,

JK Trans Varnsdorf (2.) – Sokol Bělá (6.) 1:1

JK Trans Varnsdorf (2.) - Rafani Děčín (3.) 1:0

 

STOLNÍ TENIS

Krajský přebor II. třídy C

TJ Slovan A (11.) – GPD Benešov n. Pl. A (7.) 4:14

Filipov B (8.) – Severotuk Ústí n. (1.) L. 5:13

 

BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA - 8. KOLO

Kobra 11 (9.) – Spliťáci (4.) 1:4

Nic-moc (1.) – Bahńáci (8.) 5:0 (1000:843!)

Aspoň kilo (10.) – Black horses (7.) 1:4

BC Tos (3.) – X-team (2.) 1:4

Žlábci (5.) – Killers (6.) 4:1

BC Tos prohrál boj o druhé místo a tým Nic-moc hladkou výhrou zvýšil náskok na čele na 5,5 bodů.

 

ŠACHY

ŠK DDM Varnsdorf - 1. Novoborský ŠK D 4,5:3,5

  

FLORBAL 

Liberecká liga mužů

SFBK Frýdlant B (10.) - SK Paintball Varnsdorf (11.) 10:6

SK Paintball Varnsdorf (11.) - FBC LEGNEX SSKVP B (7.) 10:17         

 

Zaznamenal: ZdS

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář