Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS DO PO 30.10.

30. 10. 2017
 
 Pondělí 30. října                                                                                           
HOKEJ  
KRAJSKÁ LIGA LK ML. ŽÁKŮ
HC Jičín - HC TS VARNSDORF               16 : 4
 
 Sobota 28. října                                                                                            
FOTBAL
FNL - 13. KOLO 
Táborsko 12./15 - Č. Budějovice 1./26         0 : 0
Třinec 2./26 Žižkov 11./16                       1 : 0
Opava 3./25 - Ol. Praha 6./20                    5 : 1
Pardubice 4./24 - FK VARNSDORF 14./9      3 : 2
G: 26. Durdevič 0:1, 56. Breda 0:2 - 58., 62., 88.  
Sokolov 10./17 - Příbram 5./20                    1 : 0 
Znojmo 5./21 Vlašim 9./17                        3 : 2 v ÚT 18.00     
Ústí 15./9 Hr. Králové 7./18                      1 : 1   hr. v PÁ 
Vítkovice 13./13 Fr.-Místek 16./7               5 : 0   hr. v PÁ 
 
FUTSAL - VETERÁNS LIGA
Nejlépe se vedlo týmu SK Jílové, své tři zápasy dovedl k vítězství a poskočil ze třetího místa po prvním kole do vedení (13 bodů). Dosud vedoucí Nota Děčín vyhrála dvakrát a to ji stačí na průběžné druhé pořadí s 12 body. Také domácí Varnsdorf se dvakrát radoval z výhry a patří mu třetí pozice a 12 bodů. Skokanem kola se stal Eurosport Teplice. Své plánované dvě utkání vyhrál, čímž poskočil z chvostu tabulky na čtvrté místo a vlastní 7 bodů.  
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
FK VARNSDORF 7./17 - FK Litoměřicko 12./0   18 : 0
FK VARNSDORF 11./5 - FK Litoměřicko 12./2    4 : 1
 
I. B TŘÍDA  
Chuderov 1./25 (1.) ŠLUKNOV 2./23 (5.)       6 : 2
JIŘÍKOV 3./21 (3.) - Svádov 9./12                    3 : 4
Chlumec 4./20 - Trmice 11./9                          4 : 2
Hostovice 6./18 (4.) Un. DĚČÍN 5./18 (6.)        2 : 1
DOBKOVICE 7./18 (N) - Přestanov 10./12           ODLOŽENO
Chabařovice 8./12 (N) - HEŘMANOV 14./6 (10.)  6 : 0
BŘEZINY 13./6 (N) - H. PODLUŽÍ 12./7 (11.)      1 : 2
 
I. A TŘÍDA - duely od 14.30
BENEŠOV 9./12  - Lovosice 2./27                 0 : 1
Oldřichov 2./24  Libouchec 6./19              5 : 1
Č. KAMENICE 3./22 Libochovice 13./4      3 : 0         
Střekov 4./21  RUMBURK 7./15                 5 : 3
Velké Březno 14./1 Jun. DĚČÍN 5./20         0 : 2
Proboštov 10./11 Bohušovice 8./14            2 : 3
Mojžíř 12./10 - Křešice 11./10                   3 : 2
              
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  - duely od 14.30
Mostecký FK 3./28 (S) - Modlany 1./31         2 : 3   po PK 3:4
Štětí 2./29 (S) - Žatec 6./18                         1 : 2
Bílina 12./14 - Srbice 4./24                            1 : 4
Brná 5./20 - Krupka 11./15                            2 : 4
VILÉMOV 7./17 - H.Jiř./Ltv 10./15                  2 : 1   po PK 5:4
JÍLOVÉ 8./17 (N) - Neštěmice 16./10             2 : 1
Kadaň 13./13 Perštejn 9./16 (N)                  3 : 4   po PK 4:5
Litoměřícko B 14./11 MODRÁ 15./10 (N     4 : 1
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK - duely od 14.30
V. Hamry 1./11/25 Hrádek 6./12/17         0 : 1
Skalice 2./11/25 - Přepeře 3./11/25         ODLOŽENO NA 19.11.
Doksy 4./12/21 - Semily 12./11/5                 3 : 0
Rovensko 8./10/13 - Višňová 5./10/17          ODLOŽENO NA 25.11.
Bílý Kostel 7./11/14 - Sedmihorky 9./11/11   1 : 8
Žel. Brod 10./11/9 - Frýdlant 11./11/5          ODLOŽENO
 
DIVIZE B - duely od 14.30
Český Brod 4./24 Velvary 1./29             0 : 1
Neratovice 2./25 - ČES. LÍPA 13./12 (N)      2 : 0 
Kladno 3./25 - Meteor 12./14                     3 : 1 
Hostouň 5./23 Louny 11./14 (N)              ODLOŽENO 
NOVÝ BOR 16./1 - Souš 6./23                     0 : 1
 
DIVIZE C 
Admira 4./21  - Živanice 1./32               2 : 1  po PK 4:3
Zbuzany 7./19 (NVysoké Mýto 2./21    0 : 1  PŘERUŠENO
Bývalý ligový hráč Radek Šírl inzultoval sudího.
MŠENO JNC 3./21 (N) - Čáslav 11./14      6 : 2
Kolín 5./23 - Letohrad 16./7                    3 : 0
CHRASTAVA 8./19 - Kratonohy 6./20        3 : 1
Turnov 15./9 - Pardubice B 11./16             ODLOŽENO  
 
ČFL  
Chrudim 1./36 - Štěchovice 12./18        4 : 0
Zápy 2./30 - BROZANY 10./21 (N)        4 : 2  
Domažlice 3./29 - DOBROVICE 6./25     0 : 1  
Vltavín 4./29 BENÁTKY 15./14            2 : 3  po PK 3:4
Králův Dvůr 5./27 - Jirny 11./20             2 : 1  po PK 4:3
LITOMĚŘICKO 16./13 - Čížová 17./10     0 : 3
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA 
MIKULÁŠOVICE 12./6 - JIŘETÍN 1./23   2 : 3
KRÁSNÁ LÍPA 2./19 - Verneřice 8./11    1 : 3
Malšovice 9./11 - VEL. ŠENOV 3./17      1 : 5
ŠLUKNOV B 4./13 - H. Habartice 6./12    ODLOŽENO
Markvartice 11./9 - Boletice 5./13           4 : 0
Těchlovice 10./10 - RYBNIŠTĚ 7./12       2 : 1  po PK 4:3
         
BASKETBAL 
NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19
TJ Slovan Varnsdorf 4./3/4 - BK Teplice 5./3/4              90 : 64  (52:33)
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŃ U15  
TJ Loko Liberec 4./5/6 - TJ Slovan Varnsdorf 1./5/9    55 : 75  (24:25)
 
NBL MUŽŮ - 6. KOLO  
Nymburk 2./5/10  - Opava 1./6/11    103 : 65     (58:37)
Ostrava 10./6/8 - ÚSTÍ n. L. 3./6/10    98 : 102  (39:35)  PP
Svitavy 8./6/8 Kolín 4./6/9                    83 : 92     (36:48)   
USK Praha 11./5/7  - Brno 5./6/9            67 : 69     (33:30) 
DĚČÍN 6./6/9 - Pardubice 7./5/8          74 : 73     (43:38) 
Olomoucko 9./6/8 - J. Hradec 12./5/5      98 : 74     (44:38)  
 
BL ŽEN - 8. KOLO
USK Praha 1./16 Slovanka MLB 9./10  127 : 36  (64:13)  
Nymburk 2./15 - Hr. Králové 3./14         65 : 60  (31:37)  
KP Brno 4./14 - Technic Brno 10./10       96 : 48  (44:29)   hr. v PÁ
Karl. Vary 8./10 - Slavia Praha 5./13         46 : 94  (22:60)   hr. v PÁ
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 13. KOLO                        od 18.00
JABLONEC 1./12/30 - Slaný 9./11/11              6 : 4   
DĚČÍN 2./12/25 - Bílina 7./11/16                    2 : 0  
VRCHLABÍ 3./12/22 Sokolov 4./12/20           3 : 5   
Kobra Praha 5./12/19 - Letňany 11./12/7           8 : 7  PN   
Trutnov 6./11/17 - Dvůr Králové 8./12/15          5 : 0  
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
Koloc Oil 1./5/10 - Hadi 6./4/2     od 17.00
Šluknov 3./5/6 - Cvikov 2./5/6        v NE od 17.00
Boston 4./5/4 -  Podluží 7./5/2       v PO od 19.00
 
 
 Neděle 29. října                                                                                           
HOKEJ  
KRAJSKÁ LIGA LK ML. ŽÁKŮ  
HC Nová Paka 9./2 - HC TS VARNSDORF 6./4    3 : 4
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC Slavoj Liberec - HC TS Varnsdorf               12 : 3
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
Žižkov 9./4 - FK VARNSDORF 7./9       0 : 0
Žižkov 7./10 - FK VARNSDORF 8./10    0 : 0
 
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
FK Varnsdorf 16./1 - MFK Chrudim 13./11   0 : 2  (0:2)
FK Varnsdorf 15./3 - MFK Chrudim 10./13   2 : 1  (1:1)
 
I. TŘÍDA ST. DOROSTU 
Štětí  1./27 - Mojžíř 6./12                           5 : 0    
Chlumec 9./3 - ŠLUKNOV 2./22                    ODLOŽENO
Úštěk/Liběšice 8./8 - Skorotice 4./18             ODLOŽENO
Velké Březno 3./20 - Váňov/Libouch. 10./3  8 : 0    hr. v SO
Trnovany 7./12 - Dubí 5./16                        ODLOŽENO
 
OKRESNÍ SOUTĚŽ DĚČÍNSKA      
D. PODLUŽÍ 6./8 - Č. Kamenice B 1./23     ODLOŽENO na 1. 4.  2018
CHŘIBSKÁ 2./15 D. POUSTEVNA 4./11    ODLOŽENO         "
Františkov 3./13 - Huntířov 5./9                ODLOŽENO         "
Bynovec 8./6 - ST. KŘEČANY 7./8               ODLOŽENO         "
 
 Pátek 27. října                                                                      
FUTSAL - CHANCE LIGA, 7. KOLO  
Chrudim 1./7/21 - TEPLICE 6./7/12        7 : 0       hr. ve ČT 
Brno 10./7/3  - Sparta 2./7/19              2 : 6     
MĚLNÍK 11./7/3 - Plzeň 3./7/16            6 : 13
Jeseník 8./7/5 LITOMĚŘICE 4./7/14      4 : 4
Třinec 12./7/1 - Slavia 5./7/12                1 : 8
Vys. Mýto 7./7/12 - Č. LÍPA 9./7/3           3 : 1 
 
 Středa 25. října                                                                                            
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 12. KOLO                             od 18.00
Letňany 11./11/6 - JABLONEC 1./11/27               2 : 4
Řisuty 10./11/10 - DĚČÍN 2./11/22                     4 : 3  PN 3:1 
Dvůr Králové 7./11/15 - VRCHLABÍ 3./11/22        5 : 3
Sokolov 5./11/17 - Kobra Praha 4./11/17               2 : 8
Bílina 6./10/16 - Trutnov 8./10/14                        6 : 3
 
BASKETBAL  
NBL MUŽŮ - DOHRÁVKA 3. KOLA
Pardubice 4./4/7 - Ostrava 9./5/7                    95 : 78  (55:38)
ALPE ADRIA CUP
SK. B: Komárno 2./2/3 - DĚČÍN 3./0/0             80 : 67  (40:26)
SK. D: ÚSTÍ 2./1/2 - Levice 1./2/4                   78 : 73  (46:27)
SK. A: Prievidza 4./1/1- USK Praha 2./0/0        69 : 72  (36:34)
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář