Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS OD ÚT 7. DO NE 12. 11.

14. 11. 2017
 
 Neděle 12. listopadu                                                                                       
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
FK Varnsdorf 16./1 - FC Slovan Liberec 3./27   0 : 10  (0:6)
FK Varnsdorf 15./3 - FC Slovan Liberec 2./33   0 : 12  (0:5)
 
BASKETBAL 
NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19  
TJ Slovan VDF 4./3/4 - BK Kunratice DDM  6./3/3  72 : 56
 
 Sobota 11. listopadu                                                                                         
FUTSAL - EXTRALIGA ÚK
Ve výborném světle se ve 2. turnaji sezony hraném v Libouchci předvedl JK Trans Varnsdorf, který po úvodní prohře s Bumikem další tři utkání dotáhl do vítězného konce a devět bodů mu pomohlo průběžně na stříbrnou pozici za FC Veteráns Želenice, které v přímém souboji porazili.
 
FOTBAL
ČFL                                        
Chrudim 1./42 - Písek 9./23                    2 : 0 
Vltavín 2./35 - Jirny 10./23                     6 : 0  
Zápy 3./33 - Čížová 17./10                     3 : 0
Domažlice 4./32 BROZANY 12./21 (N)  10 : 1  (ve 33. min. 6:0 !!!)
Kr. Dvůr 5./30 Štěchovice 8./24              2 : 3  
Vyšehrad 6./29 - BENÁTKY 16./17             4 : 2
Benešov 15./18 - DOBROVICE 7./25          2 : 0
LITOMĚŘ. 14./19 - Nymburk 18./8 (N)       2 : 1
 
DIVIZE B  - 14. KOLO                                                 
Louny 12./16 - Velvary 1./33                3 : 2  po PK 5:4 
Neratovice 2./31 - Hrobce 15./3 (N)      3 : 0
Hostouň 3./29 Meteor 13./14             1 : 0
Souš 5./27Český Brod 4./27            5 : 2
Kladno 6./27 - Motorlet 8./25                0 : 2
Ostrá 10./25 - Úvaly 7./26                     2 : 0
NOVÝ BOR 16./1 - Chomutov 9./25        0 : 2
Rakovník 14./9 - ČES. LÍPA 11./18 (N)   1 : 2
ODLOŽENÝ ZÁPAS 12. KOLA
Hostouň 5./26 Louny 12./14 (N)          3 : 1  
 
DIVIZE C - 14. KOLO
Turnov 15./13 - Živanice 1./38                  1 : 3
Admira 5./24 Vysoké Mýto 2./26             2 : 1  
Kolín 3./26 - Zbuzany 7./21 (N)                  2 : 0   
MŠENO JNC 4./24 (N) - Kratonohy 10./20   5 : 0 
Trutnov 12./19 - Pardubice B 6./22             2 : 1  po PK  6:5
Brandýs n. L. 8./21 - Čáslav 11./19             3 : 4  po PK  3:4
CHRASTAVA 9./20 - Vykáň 13./18 (N        4 : 5  po PK  3:4
Dvůr Králové 14./17  Letohrad 16./8        2 : 0  
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  
Most. FK 1./34 (S) - Neštěm. 16./10  6 : 1
Bílina 12./17 - Modlany 2./31            4 : 0                         
Štětí 4./29 (S) - Srbice 3./30           0 : 1
Brná 5./23 - Perštejn 10./19 (N)         4 : 0                         
Žatec 9./20 - Krupka 6./21                 2 : 5
Litoměř. B 14./14 JÍLOVÉ 7./21 (N 3 : 2  po PK  4:3
VILÉMOV 8./20 - MODRÁ 15./13 (N)   0 : 3
Kadaň 13./16 - H.Jiř./Ltv 11./18         1 : 4
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK    
V. Hamry 1./13/31 - Přepeře 3./13/28   3 : 2   
Sedmihorky 9./13/13 - Skalice 2./13/29    3 : 3
Hrádek 6./14/17 - Doksy 4./14/24              0 : 3
Višňová 5./12/23 Semily 12./13/5            8 : 0 
Rovensko 7./12/16 - Žel. Brod 10./13/13    1 : 2
Frýdlant 11./13/8 Bílý Kostel 8./13/14      4 : 2  
ODLOŽENÉ ZÁPASY 9. a 13. KOLA
Rovensko - V. Hamry 17.11. 13.30,  Sedmihorky - Semily 18.11. 13.30, 
Bílý Kostel Višňová 18. 11. 14.00
Skalice  - Přepeře 17.11. 12.00, Rovensko - Višňová 25.11. 14.30, Žel. Brod - Frýdlant ?
          
I. A TŘÍDA sk. A ÚK                   
Střekov 4./24 Lovosice 1./33               0 : 4
Oldřichov 2./30 - Jun. DĚČÍN 5./23       2 : 1           
BENEŠOV 11./12 - Č.KAMENICE 3./25   1 : 3
Libouchec 6./22 - Křešice 10./13            3 : 5 
Velké Březno 14./1 RUMBURK 7./21     1 : 2
Bohušovice 8./20 - Mojžíř 12./10            2 : 1           
Proboštov 9./11 Libochovice 13./4        5 : 2 
 
I. B TŘÍDA sk. A ÚK                             
Chuderov 1./31 (1.) - HEŘMANOV 14./6 (10.)  15 : 1 
Chlumec 5./23 - ŠLUKNOV 2./26 (5.)                5 : 2
H. PODLUŽÍ 13./8 (11.) - Un. DĚČÍN 3./24 (6.)  0 : 2
Hostovice 4./24(4.) Svádov 9./15                   3 : 1
JIŘÍKOV 6./23 (3.) - Přestanov 10./13                2 : 1  po PK 6:5
Chabař. 8./17 (NDOBKOV. 7./21 (N)              3 : 1 
BŘEZINY 11./9 (N) - Trmice 12./9                      5 : 2
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 10. KOLA
DOBKOVICE 7./18 (N) - Přestanov 10./12  v SO 25.11. od 13.30
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA
ŠLUKNOV B 4./18 JIŘETÍN 1./27          3 : 2  po PK 3:1
KR. LÍPA 2./22 VEL. ŠENOV 3./20        3 : 1
Těchlovice 10./10 - Verneřice 5./17          1 : 7
Boletice 6./16 - H. Habartice 7./15           6 : 1 
Markvartice 12./9 RYBNIŠTĚ 8./15         2 : 3
MIKULÁŠOVICE 11./9 - Malšovice 9./14    4 : 3
DOHRÁVKY 6. a 9. KOLA
JIŘETÍN Verneřice            v SO 18. 11. ve 13.00    
ŠLUKNOV B - H. Habartice   v NE 25. 3. 2018 v 15.00
 
I. A TŘÍDA sk. A  ÚK  ST. DOROSTU       
DOHRÁVKY 10. KOLA 
Štětí 1./30 - Mojžíř 6./15                          5 : 0
Chlumec 9./3ŠLUKNOV 2./28                1 : 7
Úštěk/Liběšice 8./11 - Skorotice 3./21  ODLOŽ. NA 18. 4. 2018
V. Březno 4./20 - Váňov/Libouch. 10./3     8 : 0      
Trnovany 7./12 - Dubí 5./19                     2 : 3
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK VARNSDORF 8./9 - Admira Praha 7./11    1 : 16  (1:7)
FK VARNSDORF 9./10 - Admira Praha 5./18  1 : 6   (0:3)
 
HOKEJ  
2. LIGA ZÁPAD - 17. KOLO                     
Trutnov 6./15/24 - JABLONEC 1./15/37       5 : 4  (1:3, 3:0, 0:1-0:0-2:0 PN )
DĚČÍN 2./16/34 - Most (Slaný) 11./15/12    6 : 1  (1:0, 3:0, 2:1)
Bílina 7./14/19 - Sokolov  3./16/32              5 : 8  (1:2, 2:4, 2:2)  
VRCHLABÍ 5./16/25 - Kobra Praha 4./15/25   2 : 7  (0:3, 1:1, 1:3)
Dvůr Králové 8./15/18                                 VOLNÝ LOS          
Letňany 9./16/13 Řisuty 10./15/13               3 : 2  (1:0, 0:0, 1:1)
 
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŃ U15  sk. C 
BK Prosek 4./8/9 - TJ Sn VDF 3./6/11      64 : 75  (18:16, 15:18, 17:11, 14:30)                         
NBL MUŽŮ - 8. KOLO                            
Nymburk 1./7/14 - Brno 10./8/11           96 : 63  (43:33)
Opava 2./8/13 Pardubice 7./7/11        85 : 86  (52:44)
DĚČÍN 3./8/13 Kolín 9./8/11            101 : 76  (49:46)  
Svitavy 4./8/12 - Jin. Hradec 12./7/7        89 : 71  (39:35)
Olomoucko 6./8/12  Ostrava 11./8/11    92 : 84  (53:35)
USK Praha 8./7/11 ÚSTÍ n. L. 5./8/12   70 : 66  (29:34)
 
 

 UKONČENO, ODPÍSKÁNO V TÝDNU DO 8. 11. 

 
 Pátek 10. listopadu                                                                                                 
FOTBAL 
FNL - PŘEDEHRÁVKA 16. KOLA  (25. - 26. 11.)
Vitkovice 13./15/13 - Opava 2./15/28    1 : 2  (0:1)
 
BASKETBAL 
SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ 
BA Louny 3./4/8 - TJ Sn Varnsdorf 9./5/6   85 : 72  (46:27)
(jednotlivé čtvrtiny 24:9, 22:18, 17:25, 22:20)
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, 9. KOLO        
Č. LÍPA 11./8/3 Chrudim 1./9/25          1 : 6   (1:2)  
MĚLNÍK 12./8/3 Sparta 2./9/25            6 : 9   (3:3) 
TEPLICE 7./9/12 - Plzeň 3./9/20                4 : 9   (1:2) 
Jeseník 9./9/5 Slavia 4./9/15                    5 : 7  (2:3) 
V. Mýto 5./9/15 - LITOMĚŘICE 6./9/14        5 : 4   (1:2) 
Brno 8./9/9 - Třinec 10./9/4                       5 : 4   (4:3)  
DOHRÁVKY 8. KOLA
Plzeň 3./8/17 Chrudim 1./8/22             2 : 2  (1:0)   ÚT 7. 11. 
Č. LÍPA - MĚLNÍK                                      ve ST 29. 11. 
 
 Středa 8. listopadu                                                                                           
FOTBAL
DIVIZE B  - ODLOŽENÝ ZÁPAS 12. KOLA
Hostouň 5./26 Louny 12./14 (N)            3 : 1  
 
DIVIZE C ODLOŽENÝ ZÁPAS 12. KOLA   
Turnov 15./13 - Pardubice B 7./21            3 : 4  po PK 5:6 
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 16. KOLO                    
JABLONEC 1./14/36 - VRCHLABÍ 4./15/25   4 : 3
Letňany 11./15/10 DĚČÍN 2./15/31           3 : 8
Sokolov  3./15/29 - Řisuty 9./14/13             8 : 1
Most (Slaný) 10./14/12 - Trutnov 6./14/22     4 : 5  PN   0:1
Kobra Praha 5./14/22                                VOLNÝ LOS
Dvůr Králové 8./15/18 - Bílina 7./13/19          10 :3
 
BASKETBAL
ALPE ADRIA CUP
Graz 3./3/3 - ÚSTÍ n. L 2./3/3            75 : 73  (38:37)
 
POHÁR ČR
LITOMĚŘICE USK Praha *               60 : 80  (35:39)
Sokol Pražský - DĚČÍN *                   71 : 95  (39:53)
 
 
  Úterý 7. listopadu                                                                                                 
FUTSAL
ŠKOLSKÁ FUTSALOVÁ LIGA
Akce se konala ve SH VDF za účasti týmů ZŠ Česká Lípa (?), ZŠ Nový Bor, Gymnázium Rumburk, ZŠ Varnsdorf, Gymnázium Varnsdorf. 
Pořadí 6.-7. třídy: 1. ZŠ náměstí VDF, 2. Gymnázium VDF (vzájemný zápas 6:1), ZŠ Česká Lípa k turnaji nepřijela. Vítěz jde do dalšího kola a narazí na 2 soupeře okresu DC a CL.
Pořadí 8.-9. třídy: 1. Gymnázium VDF 3 (skóre 7:4), 2. ZŠ náměstí VDF 3 (4:4), 3. ZŠ Nový Bor 3 (6:9), 4. Gymnázium RBK 0 (2:18). První dva týmy postupují do dalšího kola a soupeři budou po jednom celku z okresu DC a CL.
 
CHANCE LIGA, 8. KOLO                         
Plzeň 3./8/17 Chrudim 1./8/22          2 : 2   ÚT 7. 11. 
Sparta 2./8/22  - Vys. Mýto 7./8/12        5 : 1
LITOMĚŘICE 4./8/14 - Brno 8./8/6           2 : 4
Slavia 5./8/12 - TEPLICE 6./8/12               5 : 6
Třinec 10./8/4 - Jeseník 9./8/5                 5 : 1
Č. LÍPA 11./7/3 - MĚLNÍK 12./7/3    ve ST 29. 11. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář