Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 8. - 18. 11.

21. 11. 2017
 
 Pátek 17. listopadu                                                                                         
STOLNÍ TENIS
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY C
FILIPOV B 5./7/19  – Krásné Březno A 10./7/13      11 : 7
 
DIVIZE
Litvínov A 9./9/17 - FILIPOV A                               9 : 9  hr. v SO
Most B 3./9/28 - FILIPOV A  8./9/17                       9 : 9  hr. v NE
 
OKRESNÍ PŘEBOR PONDĚLÍ 20. 11.  
VARNSDORF A 1./23 – VARNSDORF B 3./18  11 : 7
SKST Děčín C 2./21 - SK Markvartice 8./12     17 : 1
Benešov B 4./17 - SKST Děčín D 9./11             14 : 4
VARNSDORF C 5./15 – Sj Děčín B 10./8           17 : 1
Sj Děčín A 6./13 - VARNSDORF D 7./13           18 : 0 wo
 
 
 Sobota 18. listopadu                                                                                          
ŠACHY - EXTRALIGA
BBŠ Frýdek 9./2/1 – 1. Novoborský ŠK        1,5 : 6,5
1. Novoborský ŠK 1./2/6 – Litovel 12./2/0    7 : 1      hr. v NE 
 
TURISTIKA – AŽ NA SEVERNÍ PÓL
Start 12.00 Lobendava – Severní, obelisk, cíl 19.00 Lobendava restaurace. Pěší turistika 5 km.
 
 Neděle 19. listopadu                                                                                           
ŠACHY - KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I - ZÁPAD
TJ Loko Liberec B 4./3/4 - 1. Novoborský ŠK C  1./3/7    4 : 4
ŠK Stráž p. R. 2./3/6 - ŠK Frýdlant B 3./3/6                 6 : 2   
ŠK Kunratice u Cv. 5./3/3 - TJ Sn VARNSDORF 6./3/0    4,5 : 3,5
 
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA 
Spliťáci 1./37 - Žihadla 5./17 od 18.00                  5 : 0
Růžový panteři 2./33 - Nic-moc 4./24,5                4 : 1
Aspoň kilo 8./14 - Black horses 3./30,5                  1 : 4
Kobra 11 9./13  Žihadla 5./19                             3 : 2 
Retosáci 7./16 - Ajznbóni 6./18                             3 : 2 
 
 
 
UKONČENO, ODPÍSKÁNO v UPLYNULÉM TÝDNU
 
 Pondělí 13. listopadu                                                                                       
STOLNÍ TENIS  
Sj Děčín B 10./7/7 VARNSDORF A 1./7/20           1 : 17
SKST Děčín C 2./7/18 - Benešov B 4./7/14          10 : 8     
VARNSDORF B 3./7/17 - Slavoj Děčín A 8./6/10   11 : 7
VARNSDORF D 5./6/13 - SKST Děčín D 9./6/10          ?
Markvartice A 7./6/11 - VARNSDORF C 6./7/12       6 : 12
 
 Neděle 12. listopadu                                                                                           
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA   
Aspoň kilo 7./13 - Spliťáci 1./32                1 : 4
Retosáci 8./13 - Růžový panteři 2./29       1 : 4
Black horses 3./26,5 Kobra 11 9./10      5 : 0
Nic-moc 4./23,5 Black horses              0,5 : 4,5
Žihadla 5./17 - Ajznbóni 6./16                   4 : 1
    
 Sobota 11. listopadu                                                                                          
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 7. KOLO  
Jablonec A 8./6 - NOVÝ BOR 1./13         3 : 5   
Bohušovice B 2./13 SKALICE A 6./8     7 : 1
Louny 5./8 - Trnovany B 3./12               8 : 0  
ŠLUKNOV A 12./4 SK DĚČÍN 4./9          2 : 6
Spořice 7./8  - Doksy 10./5                    4 : 4
KOVO DĚČÍN A 9./6  Blíževedly 11./4   7 : 1
 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA, 8. KOLO
Plzeň 3./8/10 - Zubří 1./8/12              33 : 23
Karviná 2./8/11 - Jičín 4./8/9               30 : 23
Kopřivnice 5./8/9 - Brno 11./8/5             31 : 31
LOVOSICE 6./8/9 Fr.-Místek 10./8/6     28 : 31
Nové Veselí 7./8/7 - Strakonice 12./8/5   24 : 27
Hranice 9./8/6 - Dukla Praha 8./8/7        21 : 16
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 7. KOLO           v SO 17.00 
Č. Budějovice 1./7/21 Od. Voda 12./7/1   3 : 0    
BENÁTKY 11./7/4 - LIBEREC 2./7/21          0 : 3 
Ostrava 5./7/10 Kladno 3./7/17               2 : 3   (stav po 2 s. 2:0)
Brno 6./7/9 Karlovarsko 4./7/15                0 : 3   
Příbram 7./7/9 - Praha 10./7/5                    3 : 1    
Zlín 8./7/9 - ÚSTÍ n. L. 9./7/5                     2 : 3
 
EXTRALIGA ŽENY - 5. KOLO             
Prostějov 1./5/15 - Fr.-Místek 5./5/9        3 : 0
LIBEREC 4./5/9 - Olomouc 2./5/11           1 : 3 
Ostrava 3./5/10 - KP Brno 7./5/8             3 : 1
Štenberk 9./5/1 - Olymp Praha 6./5/8         2 : 3
Přerov 8./5/4 - Fen. Brno 10./5/0               3 : 0
 
2. LIGA MUŽŮ                             
Jirkov 8./12 - Příbram B 1./31             1 : 3,  1 : 3
ČESKÁ LÍPA 2./29 - Netolice 10./5      3 : 0,  3 : 0
Plzeň 3./22 - Domažlice 6./16            3 : 2,  3 : 0 
Karlovarsko B 4./21 - Modřany 9./12  1 : 3,  1 : 3
Chabařovice 7./13 - Praga 5./19          3 : 0,  2 : 3 
 
2. LIGA ŽEN                             
Příbram 4./23 - Chabařovice 1./28    3 : 1,  3 : 1
Plzeň B 3./27 - Mělník 2./28            1 : 3,  0 : 3
15. ZŠ Plzeň 8./12 - Žižkov B 5./19    3 : 1,  1 : 3 
ČVUT Praha 6./17 - Třebín 9./8         3 : 0,  3 : 0
Litvínov 10./1 - DĚČÍN 7./17             0 : 3 , 1 : 3   
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 11. KOLO
Ml. Boleslav 1./11/29 - Chodov 3./9/23    9 : 5  (1:2, 2:1, 6:2) 
Znojmo 12./11/9  - Vítkovice 2./11/27       4 : 6  (0:1, 2:1, 2:4) 
Pardubice 4./11/22 - Ostrava 11./10/10     8 : 6  (4:2, 3:2, 1:2)
Sparta 5./11/19 ÚSTÍ 14./11/3                 5 : 2  (1:1, 1:1, 3:0)
LIBEREC 13./11/8  Otrokovice 6./11/19    4 : 7  (0:5, 4:1, 0:1) 
Střešovice 7./10/17 - Bohemians 8./11/16  10 : 3  (1:1, 5:2, 4:0)
Č. LÍPA 9./11/12  - Brno 10./11/11              8 : 4  (2:2, 2:2, 4:0)
                   
EXTRALIGA ŽENY - 10. KOLO
Jižní město 1./10/30 - Kr. Vinohrady 11./10/6  17 : 0    (7:0, 4:0, 6:0)
Střešovice 9./10/8Chodov 2./10/29                3 : 14  (0:8, 1:3, 2:3)  
Vítkovice 3./10/24 - Panthers 6./10/16             4 : 0    (1:0, 2:0, 1:0)
Žídenice 7./10/12 - Ostrava 4./10/21                3 : 8    (2:1, 1:3, 0:4
Olomouc 12./10/2 - Bohemians 5./10/17             4 : 7    (2:3, 0:2, 2:2)
LIBEREC 8./10/9 - Jičín 10./10/6                         8 : 7    (3:2, 1:2, 4:3)
            

 UKONČENO, ODPÍSKÁNO V TÝDNU OD 8. 11.

 Pátek 10. listopadu                                                                                         
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 9. KOLO
Doksy D 8./9 - Lok. Liberec B 1./14              1 : 5   hr. ve ČT
Skalice C 12./6 - Lok. Liberec A 2./14             1 : 5   hr. ve ČT
ŠLUKNOV B 4./12 - Dyn. Liberec B 3./12        1 : 5
Česká Lípa B 5./12 Blíževedly B 10./8            5 : 1   hr. ve ST   
Chrastava 6./10 Skalice B 7./10                    5 : 1   hr. ve ČT     
Doksy C 14./1 - Doksy B 9./8                          1 : 5  
Česká Lípa C 13./4   Jablonec B 11./6            2 : 4    hr. ve ST
 
STOLNÍ TENIS 
KRAJ. PŘEBOR II. TŘÍDY C   
SKST Děčín B 1./6/24 - FILIPOV B 6./6/15            15 : 3
 
  Čtvrtek 9. listopadu                                                                                         
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 7. KOLO  PŘEDEHRÁVKA 
Brno 6./7/9 Karlovarsko 4./7/15                0 : 3    
            
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 9. KOLO
Doksy D 8./9 - Lok. Liberec B 1./14            1 : 5  
Skalice C 12./6 - Lok. Liberec A 2./14           1 : 5  
Chrastava 6./10 Skalice B 7./10                  5 : 1         
 
  Středa 8. listopadu                                                                                       
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 9. KOLO
Česká Lípa B 4./12 Blíževedly B 10./8           5 : 1         
Česká Lípa C 13./4   Jablonec B 11./6          2 : 4  
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář