Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY DO 25. PROSINCE

28. 12. 2017
 
 Pondělí 25. prosince
BASKETBAL - VÁNOČNÍ TURNAJ PŘÍCHOZÍCH
Tradiční akce oddílu basketbalu TJ Slovan ve varnsdorfské SH má začátek v 9.00 hod. (zápisy družstev 8.00 – 8.30). Hrát se bude ve třech kategoriích: dětská do 14 let, hoby a rodina, profi. Doprovodná soutěž: o nejlepší bramborový salát!
 
 Sobota 23. prosince
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
28. KOLO   
Sokolov 1./26/52 - Bílina 9./23/23             8 : 5       PŘEDEHRÁNO 29.11.
Most - DĚČÍN 2./25/51                              0 : 5 K     Most  ODSTOUPIL z 2. LIGY   
Kobra Praha 6./25/42 - VRCHLABÍ 4./25/48  3 : 4 PN  (1-1, 1-2, 1-0; 0-0; 0:1 v 8. s.)  
 
 Pátek 22. prosince
BASKETBAL 
NBL, DOHRÁVKA 12. KOLA 
ÚSTÍ 86./13/20  Pardubice 3./13/22  78 : 77  (45:41)
 
ALPE ADRIA CUP
Brno 1./5/9 - Klosterneuburg 4./5/6       78 : 49  (50:25)
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, PŘEDEHRÁVKY 14. KOLA  (PÁ 29.12.)
Chrudim 1./14/40 Brno 8./14/18             3 : 0    PÁ 22.12.
Plzeň 3./14/29 Třinec 12./14/4             4 : 1    PÁ 22.12.
 
 Pondělí 18. prosince
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 13. KOLO                                     
Nymburk 1./12/24 - Svitavy 4./13/20         86 : 65  (43:36)
Opava 2./13/23 - Ostrava 9./13/18          111 : 78  (47:44)
Pardubice 3./12/21 J. Hradec 12./13/13   97 : 78  (55:40)
DĚČÍN 5./13/20 - USK Praha 7./13/19         69 : 82  (43:36 hr. v PÁ
Kolín 10./12/17 - Olomoucko 6./13/19        106 : 85  (55:44)
Brno 11./13/16 - ÚSTÍ 8./12/18                  46 : 70  (18:36)  DOHRÁVKA KOLA
DOHRÁVKA 12. KOLA 
ÚSTÍ 8./11/16  Pardubice 6./10/17            PÁ 22.12. 17.00
 
 Neděle 17. prosince
FUTSAL
KRAJSKÁ LIGA - čtvrté dějství KL hostila SH v Libouchci a letošní poslední turnaj měl pro Varnsdorf dobré rozuzlení. Vyhrál s Turbem A 4:2, ale neuspěl se Želenicemi 2:3, pak přejel DeCe Computers 9:2 a udolal Bumiko 2:1. No a k prvnímu místu a vedení o tři body mu nakonec pomohl Vilémov, když porazil Želenice 3:1. Ten ale ve svých dalších utkáních neuspěl s Turbem 2:4, s Bumikem 2:6, s DeCe 2:3 a přišel o 4. místo, kam se  plným ziskem bodů ze tří zápasů s děčínskými soupeři vyhouplo Jílové.
Průběžné pořadí po 4 turnajích: 1. VARNSDORF 14 utkání / 33  bodů, 2. Želenice 14/30, 3. Bumiko 14/22, 4. Jílové A 14/22, 5. Vilémov 14/17, 6. DeCe 14/12, 7. Bělá 14/11.
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ 
HC TS Varnsdorf 5./14/12  – HC Česká Lípa 4./14/22       3 : 4
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
NE  17. 12.  Šluknov 5./19/17 - Podluží 7./17/4              8 : 7
SO  16. 12.  Hadi 6./18/10 - Cvikov 4./17/17                 8 : 11
ČT  14. 12.  Podluží - Šluknov                                      6 : 12
ST  13. 12.  Šenov 3./16/20 - Cvikov                       10 : 5
ST  13. 12.  Boston 2./18/24 - Koloc Oil 1./17/30      1 : 14
ÚT  12. 12.  Cvikov - Hadi                                         18 : 3
PO  11. 12.  Koloc Oil - Boston                                     7 : 14
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, 13. KOLO
Jeseník 11./13/5 - Chrudim 1./13/37       3 : 7  (1:3)
Sparta 2./13/34 Č. LÍPA 10./13/6             4 : 1  (2:1)  DOHRÁVKA KOLA
V. Mýto 3./13/27 Slavia Praha 6./13/18   5 : 3  (4:2)
LITOMĚŘICE 5./13/23  Plzeň 4./13/26        3 : 2  (0:1)  
Třinec 12./13/4 TEPLICE 7./13/18           5 : 8  (2:3)
Brno 8./13/18 MĚLNÍK 9./13/9                  6 : 2  (3:1)
 
BASKETBAL
ALPE ADRIA CUP  
DĚČÍN 2./6/4 (0,667) - Komárno 3./5/2 (0,400)   84 : 70  (45:28 
 
 Sobota 16. prosince
BASKETBAL
OBLASTNÍ PŘEBOR ML. MINIŽÁKYŇ U12 
TJ Sn VDF 5./10/10 – TJ Sn Litoměřice 1./10/19  10 : 87,  24 : 73
 
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17  
BA Roudnice 3./8/12 - TJ Sn Varnsdorf 1./8/16    49 : 100  (22:49)
 
NBL MUŽŮ - 13. KOLO                                     
Nymburk 1./12/24 - Svitavy 4./13/20         86 : 65  (43:36)
Opava 2./13/23 - Ostrava 9./13/18          111 : 78  (47:44)
Pardubice 3./12/21 J. Hradec 12./13/13   97 : 78  (55:40)
DĚČÍN 5./13/20 - USK Praha 7./13/19         69 : 82  (43:36 hr. v PÁ
Kolín 10./12/17 - Olomoucko 6./13/19        106 : 85  (55:44)
Brno 11./13/16 - ÚSTÍ 8./12/18                  46 : 70  (18:36)  DOHRÁVKA v PO
DOHRÁVKA 12. KOLA 
ÚSTÍ 8./11/16  Pardubice 6./10/17            PÁ 22.12. 17.00
DOHRÁVKY 3. a 2. KOLA       
Nymburk 1./11/22 - USK Praha 7./12/17  109 :  76  (54:36)  
J. Hradec 12./12/12 - Pardubice 3./11/19  81: 118  (46:57
 
HOKEJ 
KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ
HC TS VDF MLŽ  6./15/10 - HC Nová Paka/Jičín 7./15/10     7 : 10
HC TS VDF STŽ  7./13/6  - HC Nová Paka/Jičín 5./13/11      8 : 2
 
2. LIGA ZÁPAD - 26. KOLO      
JABLONEC 1./22/49 - Kobra Praha 4./23/41   2 : 1  (0-0, 2-1, 0-0) 
Sokolov 2./25/49 - DĚČÍN 3./24/48             4 : 3  PN  (1-3, 2-0, 0-0; 0-0; 1:0)  
VRCHLABÍ 5./22/40                                     VOLNÝ LOS      (soupeř Most odstoupil)   
Letňany 7./24/28 - Trutnov 6./23/37                7 : 2 (2-1, 4-0, 1-1)
Dvůr Králové 8./24/24 - Řisuty 10./23/21          2 : 4  (0-0, 2-3, 0-1)  
Bílina 9./22/23                                            VOLNÝ LOS 
Most 11./20/18                                           ODSTOUPIL z 2. LIGY
 
 Pátek 15. prosince
HOKEJ - KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ
HC TS VARNSDORF STŽ 7./13/4 - HC Česká Lípa 2./13/22      3 : 12
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 13. KOLO    69 : 82  (43:36)
DĚČÍN 3./13/20 - USK Praha 6./13/19        69 : 82  (43:36)
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, 13. KOLO
Jeseník 11./13/5 - Chrudim 1./13/37       3 : 7  (1:3)
Sparta 2./13/34 Č. LÍPA 10./13/6             4 : 1  (2:1)  hr. v NE 
V. Mýto 3./13/27 Slavia Praha 6./13/18   5 : 3  (4:2)
LITOMĚŘICE 5./13/23  Plzeň 4./13/26        3 : 2  (0:1)  
Třinec 12./13/4 TEPLICE 7./13/18           5 : 8  (2:3)
Brno 8./13/18 MĚLNÍK 9./13/9                  6 : 2  (3:1)
 
 Středa 13. prosince
HOKEJ 
KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ
HC TS VARNSDORF MLŽ 6./14/10 - HC Česká Lípa 2./14/24     2 : 8
 
2. LIGA ZÁPAD - 25. KOLO                
Trutnov 6./22/37 - Sokolov 2./24/47          4 : 0  (1-0, 0-0, 3-0)  
JABLONEC 3./21/46
DĚČÍN 1./23/47 - Dvůr Králové 8./23/24    6 : 1  (1-0, 1-0, 4-1)  
Kobra Praha 4./22/41                
VRCHLABÍ 5./22/40 - Letňany 7./23/25        6 : 3  (2-2, 1-1, 3-0)  
Řisuty 10./22/18 - Bílina 9./22/23                7 : 2  (3-1, 1-0, 3-1)  
Most 11./20/18
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - DOHRÁVKA 2. KOLA  
J. Hradec 12./12/12 - Pardubice 3./11/19    81: 118  (46:57
 
 Neděle 10. prosince
FUTSAL - FINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU 
Ze dvou skupin postupovaly první dva týmy. Semifinále: Jílové - Želenice 2:1, Bumiko Děčín - Bělá 3:1. Konečné pořadí: 1. Jílové A, 2. Bumiko Děčín (finále 2:2, Jílové vyhrálo na penalty), 3. Bělá, 4. Želenice (výsledek duelu o 3. místo 8:3), 5. Varnsdorf, 6. Vilémov (výsledek VDF - VIL 3:2).
 
BASKETBAL - NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15
TJ Slovan VARNSDORF 2./10/18 – TJ Loko Liberec 4./9/13  79 : 47  (40:20)
 
HOKEJ 
KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ 
HC TS VARNSDORF MLŽ 6./14/10 - HC Jičín 8./15/9     7 : 5
HC TS VARNSDORF STŽ 7./12/4 - HC Jičín 6./12/9       2 : 2
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
NE 10.12. 17.00  Šluknov 5./17/13 - Koloc Oil  1./15/28   8 : 12
SO   9.12. 17.00  Hadi 6./16/10 - Boston 2./16/22           2 : 11
ČT   7.12. 19.00  Podluží 7./15/4 - Boston                          5 : 16
ST   6.12.  Šenov 3./15/18 - Podluží                            16 : 6 
ST   6.12.  Boston  - Hadi                                              13 : 5       
ÚT   5.12.  Cvikov - Šenov                                      NEODEHRÁNO  
PO   4.12.  Koloc Oil  - Hadi                                          10 : 5
NE   3.12.  Šluknov  - Boston                                           7 : 19
SO   2.12.  Hadi 6./14/10 - Šenov                           NEODEHRÁNO
ČT 30.11.  Šenov - Hadi                                                7 : 6 
ST 29.11.  Podluží - Cvikov 4./14/13                      NEODEHRÁNO
ST 29.11.  Boston - Šenov                                             3 : 12 
ÚT 28.11.  Cvikov - Podluží                                          11 : 14  
 
 Sobota 9. prosince
FUTSAL - AUTOCENTRUM JÍLOVÉ LIGA 
Čtvrtý turnaj okresní ligy v Libouchci a výsledky odehraných utkání nevedly ke změnám pořadí. Přesto vedoucí Jílové B přes dvě výhry a jednu porážku odskočilo pronásledovatelům a má náskok 8 bodů. Šluknovská SLŠ totiž překvapivě rupla s Hezouny, jednou vyhrála a dále plichtila s Bentelerem Rumburk, což ji vyneslo čtyři body. Stejně tolik získal BentelerSlovanka Děčín si vybojoval bodů šest, což znamená, že ztrácí na týmy z výběžku dva, resp. jeden bod. Hráčem turnaje byl vyhodnocen F. Holubek z Benteleru, střelecký primát si zajistil L. Michalec z Jílového B za šest přesných tref.
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ
HC TS VARNSDORF STŽ 7./11/3 – HC Frýdlant 6./12/10   6 : 12
 
BASKETBAL - NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19 
BK Sokolov 3./6/10 - TJ Sn VARNSDORF 4./6/8           75 : 73  (44:47)
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD - 24. KOLO           
Sokolov 1./23/47- VRCHLABÍ 5./21/37            3 : 2   (2-0, 1-1, 0-1)  
Most/Slaný 10./20/18 - JABLONEC 2./21/46    ODLOŽENO  
Bílina 9./21/23 - DĚČÍN 3./22/44                    3 : 6  (1-0, 1-4, 1-2)
Letňany 7./22/25 - Kobra Praha 4./22/41           3 : 4  (1-2, 2-2, 0-0)
Dvůr Králové 8./22/24 - Trutnov 6./21/34          2 : 4   (0-1, 1-1, 1-2)
Řisuty 11./21/15                                            VOLNÝ LOS 
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC Lomnice n. P. 2./13/27 - HC TS Varnsdorf 5./13/12    7 : 2   
 
BASKETBAL 
DOHRÁVKY 3. a 2. KOLA
Nymburk 1./11/22 - USK Praha 7./12/17  109 :  76  (54:36)  
J. Hradec Pardubice                                ST 13. 12.  18.00  
 
NBL MUŽŮ - 12. KOLO                                     
J. Hradec 12./11/11 Opava 1./12/21    86 :   96   (39:57
Ostrava 7./12/17   Nymburk 2./10/20      66 : 130  (44:67
Svitavy 3./12/19 DĚČÍN   4./12/19        83 : 69    (41:30)       
Olomoucko 5./12/18 - USK Praha 9./11/16  98 : 72    (48:33)
ÚSTÍ 8./11/16  Pardubice 6./10/17          PÁ 22.12. 17.00
Kolín 10./11/15 - Brno 11./12/15                89 : 69   (46:33)
 
 Pátek 8. prosince                                                                                                            
HOKEJ - KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ  
HC TS VARNSDORF MLŽ 8./8 – HC Frýdlant 4./13        5 : 11
 
BASKETBAL - SEVEROČESKÁ LIGA 
BK Chomutov 1./8/15 - TJ Sn VARNSDORF 8./8/10     86 : 57  (46:29)
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, 12. KOLO    
Chrudim 1./12/34 - Třinec 12./12/4     5 : 0  (2:0)
Plzeň 3./12/26 - Sparta 2./12/31         2 : 5  (2:3)
Brno 8./12/15 V. Mýto 4./12/24             2 : 5  (1:1)
TEPLICE 7./12/15 LITOMĚŘ. 5./12/20     3 : 5  (1:2)
Slavia Praha 6./12/18 - Č. LÍPA 10./12/6   6 : 3  (4:1)  PŘEDEHRÁNO
MĚLNÍK 9./12/9 Jeseník 11./12/5        4 : 2  (0:1)
DOHRÁVKA 8. KOLA
Č. LÍPA 9./11/6MĚLNÍK 10./11/6          7 : 3 (1:2) 
 
  Středa 6. prosince                                                                                                          
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD - 23. KOLO, JABLONEC SE VRÁTIL DO ČELA           
JABLONEC 1./21/46 Letňany 7./21/25         5 : 3  (0-0, 3-3, 2-0)
Kobra Praha 4./21/38 - Sokolov 2./22/44        7 : 5  (0-1, 4-2, 3-2)
DĚČÍN 3./21/41 Řisuty 11./21/15                 4 : 2  (1-1, 3-0, 0-1)
VRCHLABÍ 5./20/37 - Dvůr Králové 8./21/24      3 : 1  (1-0, 0-0, 2-1)
Trutnov 6./20/31 - Bílina 9./20/23                    4 : 3  PP (0-3, 1-0, 2-0, P 1-0)  
Most/Slaný 10./20/18                                VOLNÝ LOS 
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 11. KOLO                
ÚSTÍ 8./11/16 Opava 1./11/19                70 : 80     (36:35)    
J. Hradec 12./10/10 Nymburk 2./9/18       75 : 111  (37:56
Ostrava 7./11/16 DĚČÍN 3./11/18           81 : 92    (37:46)  hr. ve STŘ
Pardubice 4./10/17 Kolín 11./10/13            79 : 60     (38:20)  hr. ve STŘ
Svitavy 5./11/17 - USK Praha 9./10/15          87 : 78    (50:36)     
Brno 10./11/14 - Olomoucko 6./11/16           63 : 94    (27:51)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář