Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Výsledky 50. Silvestrovského běhu Varnsdorfem I. část

2. 1. 2015

   Běžeckých disciplín se podle kompletní výsledkové listiny ve všech kategoriích účastnilo 85 žen nebo dívek a 146 mužů či chlapců. To je v souhrnu téměř dvojnásobek dosavadní rekordní účasti a při půl stoletém jubileu závodu to snad nemohlo být ani jinak. Vložené závody navíc absolvovalo 14 žen a 10 mužů, cyklistickou část akce pak 28 vyznavačů nebo vyznavaček kol. Pokud není uvedeno ve výčtu výsledků uvedeno jinak, jedná se o varnsdorfské sportovce.

Dívky ročník narození 2010 – 2013 (trať 50 m):
1. N. Adámková 14,5 s
2. K. Sladkovská 14,8
3. S. Matrasová 15,9
4. K. Poláčková 18,1
5. K. Benešová 26,2
6. L. Kinčlová 31,5
7. L. Jelenčiaková 36,5
8. E. Zíková 54,1
9. S. Kinčlová 54,2
Dívky r. n. 2007 - 2009 (100 m):
1. A. Bafiová 19,6 s
2. J. Venclová 20,8
3. P. Dulkajová 21,1
4. S. Stránská, Horní Podluží 21,5
5. A. Jandová 21,9
6. A. Kroupová 22,2
7. A. Křivohlavá 22,7
8. L. Suchardová 23,1
9.  B. Martinková 23,4
10. M. A. Nováková 24,1
11. A. Otradovská  Jiříkov 24,4
12. D. Procházková 24,6
13. A. Kořínková, Horní Podluží 25,2
14. A. Marková 25,8
15. E. Poláčková 26,2
16. G. Čepeláková 26,5
17. V. Bittmanová 27,0
18. K. Dvořáková, Jiříkov 27,4
19. K, Beránková 27,7
20. N. Kolková 28,2
21. N. Jirušková 28,7
22. S. Goldammerová 29,4
23. T. Drančáková 30,1
24. P. Poncerová, Rumburk 30,9
25. Z. Kinčlová 31,5
26. M. Cipriánová 34,3
Dívky r. n. 2005 – 2006 (300 m):
1. L. Vápeníková 1:01,1 min.
2. V. Beránková, Jablonec n. Nisou 1:04,2
3. M. Hofmanová 1:05,4
4. N. Srncová 1:06,7
5. M. Srbecká, Rumburk 1:07,9
6. A. Kamenická 1:09,4
7. T. Jelenčiaková 1:10,6
8. M. Kochová 1:20,6
9. T. Schillerová 1:41,0
Nejmladší žákyně r. n. 2003 – 2004 (600 m):
1. V. Godlová 2:06,2 min.
2. S. Starová, Rumburk 2:12,7
3. M. Pásková 2:13,5
4. M. Tillnerová 2:14,4
5. A. Dubovecká 2:15,2
6. D. Prášková, Benešov n Ploučnicí 2:19,6
7. Š. Dušková, Krásná Lípa 2:21,1
8. Š. Čurdová 2:29,3
9. J. Zajícová, Rumburk 2:30,7
10. E. Kaštánková, Krásná Lípa 2:31,1
11. S. Starová, Rumburk 2:32,8
12. S. Krulišová 2:40,8
13. E. Losová 3:01,1
Mladší žákyně r. n. 2001 – 2002 (600 m):
1. S. Natálie 2:06,1 min.
2. A. Benešová 2:36,1
Starší žákyně r. n. 1999 – 2000 (800 m):
1. A. Martínková 4:23,6 min.
Mílařky open (1 650 m):
1. T. Hrochová, AC Česká Lípa 6:21,3 min.
2. A. Lhotáková, TJ Rumburk 6:32,7
3. I. Mouleová 8:11,5
Ženy r. n. 1979 a dříve (1 650 m):
1. A. Bouchnerová, AC Česká Lípa 9:00,4 min.
2. A. Pohlová, Rumburk        9:12,8
3. – 7. E. Brehovská, K. Srbecká, V. Secká, M. Janečková,
a P. Lacková, všechny Rumburk a stejný čas 12:18,9
Ženy open (5 000 m):
1. A. Drahotová, USK Praha 20:06,1 min.
2. T. Hrochová, AC Česká Lípa 20:40,6
3. J. Václavíková, Sklárny A  JETO 20,54,3
4 T. Masopustová, AC Rumburk 22:30,0
5. V. Svobodová 22:40,0
6. G. Krafková, OK Nový Bor 22:49,5
7. H. Václavíková, Žízníkov 24:45,0
8. Z. Šťastná, Oldřichov 25:15,0
9. M. Pštrossová, SNB Praha 26:21,7
10. A. Kulhánková, Jiříkov26:55,0
11. M. Roscheová, Rumburk 27:04,7
12. E. Michalinová, Rumburk 27:59,1
13. Š. Rybářová, Česká Lípa 28:42,7
14. I. Mouleová 30:33,8
 D. Klautzová, RINA SPORT NF
 
Vložený závod žen - hod válečkem                   
1. N. Kučerová 16,23 m
2. E. Kolnerová 15,44
3. S. Adámková 14,44
4. A. Bouchnerová, AC Česká Lípa 14,00
5. V. Bareczová 13,93
6. I. Kolouchová, Děčín 13,87
7. P. Jelenčiaková 12,62
8. V. Eliášová 12,04
9. R. Slavíková 11,45
10. D. Průšová 10,90
11. D. Škvorová 10,88
12. G. Synková 9,70
13. V. Dvořáková, Jiřetín 9,36
14. A. Průšová 8,69
 
Výsledky zaznamenala:
J. Skalická, AO TJ Slovan Varnsdorf