Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 50. Silvestrovského běhu Varnsdorfem II. část

2. 1. 2015
Hoši r. n. 2010 – 2013 (50 m):
1. R. Synek 13,5 S
2. D. Stránský, Horní Podluží 13,8
3. J. Suchomel, Čáslav 14,0
4. T. Synek 14,1
5. M. Maco 14,2
6. F. Chod 14,3
7. V. Synek 14,4
8. M. Bafia 14,5
9. J. Šindelář, Dolní Podluží 14,6
10. J. Otradovský, Jiříkov 14,8
11. P. Kohút 15,0
12. J. Hájek 15,1
13. J. Sulo 15,2
14. O. Martinec 15,6
15. J. Řičica, Praha 15,8
16. O. Nedvídek, Rumburk 16,0
17. O. Vohanka 18,0
Hoši r. n. 2007 – 2009 (100 m):
1. T. Vápeník 18,4 s
2. V. Tillner 19,1
3. A. Beránek, Jablonec n/Nisou 20,1
4. A. Richter 21,5
5. Š. Haufert 22,1
6. O. Zajíček 22,7
7. R. Šťastný Liberec 23,2
8. J. Pekárek 24,4
9. T. Maco 25,2
10. J. Sorád 25,7
11. L. Slavík 25,9
12. S. Koch 26,3
13. J. Sláma 26,8
14. D. Fojtíček, Liberec 27,2
15. P. Jelenčiak 27,9
16. T. Grepl 36,1
T. Rosa NF
K. Rýdl NF
Hoši r. n. 2005-06 (300 m):
1. J. Beránek 58,7 s
2. O. Boczan 59,8
3. J. Slavík 1:03,7 min.
4. J. Šusta, Horní Podluží 1:05,1
5. D. Šos 1:06,7
6. J. Mikloš 1:10,4
7. A. Dvořák, Jiřetín 1:11,1
8. A. Kalivoda 1:13,2
9. J. Vaněk 1:14,3
10. Š. Zajíc, Rumburk 1:16,9
11. H. Haufert 1:18,5
12. D. Jelenčiak 1:19,5
13. M. Průša 1:21,0
14. J. Kudláček 1:26,1
15. L. Pařenica 1:28,4
Hoši r. n. 2003 – 2004 (600 m):
1. L. Hentschke, Zitau 1:56,4 min.
2. J. Zajíček 2:00,4
3. E. Fojtíček, Liberec 2:01,1
4. Š. Vencl 2:02,3
5. V. Hladík, Horní Podluží 2:08,2
6. A. Pešek, Krásná Lípa 2:10,4
7. T. Šolc 2:14,1
8. J. Kudláček, Rumburk 2:15,8
9. J. Žampach, Drnovice 2:26,2
10. J. Vaněk 2:27,6
11. J. Černý, Rumburk 2:28,2
12. D. Pokorný, Vlčí Hora 2:30,4
13. P. Kamenický 2:36,1
14. Š. Hanych 2:43,2
15. L. Richter 2:49,6
Mladší žáci r. n. 2001-2002 (800 m):
1. T. Fajt 3:26,1 min.
2. R. Nagy 3:27,4
3. P. Dušek, Krásná Lípa 3:34,2
4. L. Petrsen, Chemnitz 3:38,1
5. A. Haufert 3:42,2
6. J. Martinka 3:58,1
7. T. Kollár 4:02,2
8. J. Lorenc 4:12,1
Starší žáci r. n. 1999-2000 (1 650 m):
1. F. Srbecký, Rumburk 5:49,9 min.
2. L. Lisý 6:14,9
3. J. Neubauer 6:23,5
4. O. Kramer 6:25,5
5. M. Podroužek 6:29,9
6. Z. Žalský 7:32,5
7. P. Kaštánek, Krásná Lípa 9:08,6
Mílaři  open (1 650 m):
1. A. Ondráček 5:20,6 min.
2. J. Hrdina, Sklárny A JETO 5:25,3
3. J. Špalek 5:30,9
4. J. Češka, Česká Lípa 5:52,2
5. P. Herman 6:10,9
6. A. Brabec 7:38,4
7. J. Kudláček 8:07,9
Muži r. n. 1975 a později (5 000 m):
1. L. Goula, Hvězda Pardubice 16:43,3 min.
2 O. Petr, TTC Cvikov 17:04,8
3. P. Pinďák, Studánka 17:13,2
4. J. Schulhof, Pomalí Kluci 17:27,2
5. T. Kolařík, OK Nový Bor 17:38,3
6. O. Olšar, TTC Cvikov 17:57,4
7. O. Motl, TJ Rumburk 18:08,9
8. Z. Goula, Hvězda Pardubice 18:24,2
9. P. Vodička, BK Varnsdorf 18:58,7
10. J. Stránský, Horní Podluží 19:11,4
11.F. Dirigl, LASVIT BIKER 19:47,8
12. M. Petrášek, TJ Rumburk 20:05,2
13. M. Nedvídek, AC Rumburk 20:22,6
14. F. Novák, TJ Rumburk 20:30,3
15. K. Krejný, TTC Cvikov 20:57,4
16. H. Schwarz, Rumburk 21:10,3
17. M. Šandera, AC Rumburk 21:12,4
18. L. Dvořák, Rozhled 21:20,0
19. J. Tůma Jiří, Rumburk 21:55,0
20. V. Hladík, Horní Podluží 22:15,0
21. P. Souhrada, Česká Lípa  22:25,0
22. R. Regagnon, Molouse 27:45,5
23. J. Rosa 28:42,8
Muži r. n. 1965 – 1974 (5 000 m):
1. J. Jíra, TTC Cvikov 19:02,2 min.
2. K. Valenta, BK Varnsdorf  19:30,5
3. Z. Walter, Zahrádky 20:39,3
4. J. Šeps 20:54,9
5. A. Haubert 21:10,8
6. U. Peterson, Chemnitz 21:15,0
7. J. Hofman, Krásná Lípa 21:16,0
8. L. Hemer, Krásná Lípa 21:18,0
9. P. Suchý, Krásná Lípa 21:46,6
10. D. Dvořák, Rumburk 22:00,0
11. D. Fojtíček, Liberec 22:10,0
12. P. Friese 22:20,0
13. M. Lanča 24:35,0
14. R. Fendel, Wiederan Chemnitz 24:58,7
15. M. Kohout, RINA SPORT 27:30,0
Muži r. n. 1955 – 1964 (5 000 m)
1. Z. Bufka, AC Česká Lípa 20:06,7 min.
2. J. Rein, AC Rumburk 20:53,6
3. V. Šrachta, Cvikov 21:04,7
4. P. Goula, Hvězda Pardubice 21:08,7
5. L. Šíp, SCMT Liberec 21:10,8
6. P. Choc, AC Rumburk 21:30,00
7. P. Kašparec, Sklárny A JETO 23:02,9
8. J. Choust, Krásná Lípa 23:36,5
9. A. Sommerschuh 24:19,1
10. S. Horáček 24:25,0
11. B. Kalvoda MUNROSPRINT Cvikov 24:30,0
12. J. Pospíchal 25:24,01
13. J. Klinský, Rumburk 25:39,5
14. R. Mašek, SNB Praha 25:55,6
Z. Váňa NF
Muži r. n. 1954 a dříve (5000 m):
1. O. Slaměný, AC Česká lípa 21:09,4
2. V. Kuthan, Krásná Lípa 25:10,0
3. L. Dvořák, Rozhled 27:31,3
4. K. Sládek, Krásná Lípa 29:40,4
5. K. Černý, Praha 30:33,8
V. Dogaru, AC Česká Lípa  NF
 
Vložený závod mužů - hod kládou                   
1. J. Ineman, Rumburk 8,18 m
2. H. Řičica, Praha 7,34
3. J. Dostál 7,30
4. L. Jelenčiak 7,08
5. J. Jelenčiak 7,05
6. J. Galbavý, Horní Podluží 7,05
7. P. Kollár 6,86
8. J. Hanykýř, Jiřetín 5,80
9. V. Moravec 4,86
10. T. Kollár 2,69
 
Výsledky zaznamenala:
J. Skalická, AO TJ Slovan Varnsdorf   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář