Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

BASKET MLÁDEŽE TJ SLOVAN VDF

13. 12. 2018

 

 
  LIGA KADETEK U17  
  12. - 13. 1.
SEVEROČESKO 6./15 - Sn LT 8./14    52 : 47  yes  SO   
SEVEROČESKO - Slun. ÚL 1./22       56 : 61        NE 
 
ČT   6. 12.  Říčany 4./15 - BASKET SČ 10./12    62 : 57  (31:31) 
NE  3. 12.  Brandýs 1./17 - BASKET SČ 7./11    57 : 37  (22:28) NE
SO 3. 11.   BASKET SČ 6./7 - USK Pha 2./8    67 : 48  (33:27)             yes
NE 4. 11.   BASKET SČ - BK Kralupy 4./7       10.00 SH VDF 
 
21. 10.  Sn Litoměřice 4./6 - B. SEVEROČESKO 7./5   37 : 39  (13:20)  yes
20. 10.  Sluneta Ústí 3./5 - B. SEVEROČESKO 7./3     74 : 52  (24:20) 
 7 .10.   B. SEVEROČESKO 7./2 - Basket Říčany 2./4  58 : 62  (19:32) 
 6. 10.   BASKET SEVEROČESKO - BK Brandýs n. L.  45 : 56  (26:27)
 
 
  CELOSTÁTNÍ LIGA JUNIORŮ U19    
  6. - 7. 1.
VARNSDORF 8./13 - Ústí 4./22       56 : 104      SO 
VARNSD. 8./14 - Chomutov 2./25   50 : 105      NE
 
SO   8. 12. Roudnice  5./16 - VDF 8./11   105 : 50  (41:18) SO 
NE   9. 12. Sparta Pha 1./22 - VDF 8./12 100 : 57  (64:25) NE 
NE 11. 11.  Horejsek DC 7./8 VDF 8./7      89 : 50  (48:24)
SO 10. 11. VDF 8./8Horejsek DC 6./10      69 : 80  (38:34)
NE 28. 10.  Sluneta Ústí 1./11 Sn VDF 8./4            96 : 42  (43:30)  
SO 27. 10.  Levharti Chomutov 2./10 - Sn VDF 8./4  93 : 42  (47:16)  
14. 10.  Sn VDF 8./4 - BA Roudnice 5./6                    56 : 86  (28:37)  
13. 10.  Sn VDF 6./3 - BA Sparta 5./4                       51 : 85  (19:38)  
30. 9.   Sn VARNSDORF - Vyšehrad                        64 : 67   (30:31)
29. 9.   Sn VARNSDORF - Žižkov                            55 : 123 (21:69)
 
 
 NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U15   
   6. - 7. 1.
Roudnice 6./1 - VDF 3./2            52 : 62  yes  SO 
Most 7./1 - VDF 2./4                  73 : 90  yes  NE 
 
 
NE   9. 12.   VDF 3./22Sokolov 8./14                           69 : 35  (46:14)  
SO   8. 12.  VDF 3./20 - K. Vary 4./20                           50 : 39  (27:19)  
25. 11. VDF  5./18 - Slaný                                             70 : 41 
24. 11. VDF  5./16 - Vyšehrad                                        67 : 70
NE 11. 11. VDF  5./15 - BK Most 6./12                          92 : 45  (39:22)   yes
SO 10. 11. BA Roudnice 4./15 VDF 3./13                  46 : 68  (22:40)   yes
 
NE 28. 10.  VDF  4./11 - Sj BK Litoměřice 1./16           68 : 74  (30:39)
SO 27. 10.  Sj Litoměřice 1./14 - Sn VDF 3./10             86 : 52  (39:28)
14. 10. TJ K. Vary 7./8 - Sn VARNSDORF 3./9               61 : 49  (32:26)
13. 10. Sokolov 8./6 - Sn VARNSDORF 3./8                 52 : 83  (26:50)  yes
30. 9.     Vyšehrad 2./4/7 - Sn VARNSDORF 5./4/6       78 : 64  (38:32)
29. 9.     Slaný 3./3/5 - Sn VARNSDORF 4./3/5            68 : 75  (32:36)  yes
Most 5./2/3 - Sn VARNSDORF 4./2/3                           68 : 64  (39:30)
Sn VARNSDORF 1/2 Roudnice 1/1                           77 : 59  (30:31)  yes
 
 

OP ŽÁKŮ U13: VDF 4./11 BA LBC 3./14                  48 : 55  (24:30) SO

                       VDF 4./12 BA LBC 3./16                   48 :62   (19:24) SO

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář