Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

BASKETBAL 2018 - 2019

17. 11. 2018
 
  NBL       10. KOLO  PÁ 16. 11. - SO 17. 11. 
 
DĚČÍN 2./17 - Nymburk 1./18              68 : 93   (44:43)
Pardubice 3./16 Opava 8./15             100 : 55   (45:33
Ostrava 9./14 - Svitavy 4./16                    81 : 92  (42:55) 
USK Praha 5./15 - Kolín 10./13                87 : 65  (43:33
Olomoucko 6./15 - Hradec Kr. 12./10       88 : 82  (48:38
Brno 11./13 - ÚSTÍ 7./15                        71 : 80  (37:43) 
 
   9. KOLO   ST 7. 11. - NE 11. 11.
Nymburk 1./16 Brno 11./12             98 : 63   (56:17)
Kolín 10./12 - DĚČÍN 2./16             101 : 105  PP (46:47)
Pardubice ./14 - Ostrava 9./13      128 : 71  (71:44)
Hradec Kr. 12./9 - Svitavy 4./14          78 : 90   (43:45)  
Opava 5./14 - USK Praha 6./13           63 : 74  (33:37) 
ÚSTÍ  8./13 - Olomoucko 7./13           89 : 88  PP  (42:40, 78:78)  
 
  DOHRÁVKA 7. KOLA
Opava 4./13 Brno 11./11                   79 : 53   (44:26)     ČT  8. 11. 
 
 
 
 SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ   
8. K. 16. 11. USK Sl. Liberec 10./10 - Sn VARNSDORF 8./10 82 : 68 (48:29) 
7. K. 10. 11. Sn VARNSDORF 6./9 - BK Most 5./10             79 : 99   (39:52)
6. K.   2. 11.  BK Horejsek DC 2./10 - Sn VARNSDORF 4./8  82 : 69   (43:34)
5. K. 26. 10.  Sn VARNSDORF 7./7 - BK Teplice 2./9          50 : 101 (19:43) 
4. K. 19. 10.  ASK Lovosice 4./6 - Sn VARNSDORF  3./6      67 : 80   (35:40)   
3. K. 12. 10.  Sj BK Litoměřice C 5./4 - Sn VARNSD. 4./4     70 : 48   (43:28)         
2. K.    5.10.  BK Sluneta ÚL 2./4 Sn VARNSDORF 3./3     80 : 57   (44:33)
1. K.  29.  9.  Sn VARNSDORF - BA Louny                        108 : 51   (53:25)
 
 
  ALPE ADRIA CUP    
SKUPINA A
DĚČÍN 1./4/0,75 - Graz (RAK) 4./3/0                           86 : 76  (43:49)  14. 11. 
Kormend (MAĎ) 2./3/0,667 - Levice (SLK) 3./4/0,500   106 : 81  (57:44)  13. 11. 
DĚČÍN 2./0,667 Kormend  (MAĎ) 3./0,500                 87 : 70  (42:42)   7. 11. 
Levice (SLK) 1./0,667 - DĚČÍN                                    95 : 67 (38:35) 
 
SKUPINA B 
USK Praha 2./5/0,6 - Osijek 3./4/0,5                             78 : 67  (37:29)  13. 11. 
Traiskirchen (RAK) 4./3/0 - H. Polzea (SLO) 1./4/0,750   72 : 89  (43:44)  13. 11. 
Traiskirchen (RAK) 4./0 - USK Praha                             47 : 77  (32:34)  
Osijek 2./0,500 - USK Praha 3./0,333                            86 : 69  (44:34)  
USK Praha  H. Polzea (SLO)                                       76 : 68  (39:35)  
H. Polzea (SLO) - USK Praha                                 93 : 91 (39:38,75:75) PP
 
SKUPINA C
Klost-burg (RAK) 3./4/0,25 - Zala-mia (MAĎ) 2./4/0,75     72 : 89 (43:44) 13. 11. 
Brno 4./4/0,250 - Skrljevo (CRO) 1./2/1,000                    ÚT 27. 11.  
Zalakeramia (MAĎ) 2./0,500 - Brno 3./0,333                    88 : 70  (34:31) 
Brno - Klosteneuburg (RAK)                                           77 : 76  (25:34) 
 
SKUPINA D
Sencur (SLO) 3./2/0 - Vídeň 4./3/0                                 ODLOŽENO
Gliwice (POL) 1./3/1,000 - ÚSTÍ 2./4/0,750                      ST  1.12.  
ÚSTÍ 2./4/0,750 Vídeň 4./3/0                                      92 : 66  (53:50)  
Vídeň 3./0,000 - ÚSTÍ  2./0,667                                       80 : 93  (39:49)  
ÚSTÍ  2./0,500 - Gliwice (POL) 1./1,000                         76 : 78  (40:41) 
 
___________________________________________________________
 
VÝSLEDKY DŘÍVĚJŠÍCH KOL
 
  NBL  
    8. KOLO   SO 3. 11. 
Olomoucko 5./12 Nymburk 1./14        77 : 89   (43:40)    
DĚČÍN 2./14 Opava 7./11              100 : 79   (49:42) 
Pardubice 3./12 USK Praha 8./11       63 : 68   (30:40)   
Svitavy 4./12 - ÚSTÍ 9./11                    66 : 70   (29:37)
Ostrava 6./12  - Hradec Kr. 12./8          97 : 83   (48:43)     
Brno 11./10 - Kolín 10./11                    66 : 87   (35:44)  
    7. KOLO   ST 31. 10. 
Nymburk 1./12 - Svitavy 4./11            85 : 77   (43:41)   PŘEDEHRÁNO 
Pardubice 3./11 DĚČÍN 2./12         67 : 76   (34:34)   PŘEDEHRÁNO 
Kolín 11./9 Olomoucko 5./11              90 : 96   (48:41)   
Opava 6./10 - Brno 8./9                         ČT  8. 11. 
USK Praha 9./9 - Ostrava 7./10            70 : 80  (39:45)    
ÚSTÍ 10./9 - Hradec Kr. 12./7              77 : 67  (41:43)    
  6. KOLO   SO 27. 10. 
Hradec Kr. 12./6 -  Nymburk 1./12      72 : 108  (32:50)    
DĚČÍN 2./12 -  USK Praha 8./8          68 : 65   (36:29)
Brno 6./9 - Pardubice 3./11                70 : 87   (32:37)
Svitavy 4./11 - Kolín 9./8                 104 : 68   (51:36)  
Ostrava  10./8 - ÚSTÍ 11./7                 92 : 85   (36:41)
   PŘEDEHRÁVKA 7. KOLA  PO 22. 10.  
Pardubice 3./9 DĚČÍN 2./10         67 : 76   (34:34)  
 
5. KOLO   SO 20. 10. 
   Nymburk 1./10 -  ÚSTÍ 10./6           92 : 81   (51:39)
   Opava 2./9  - Svitavy 3./9               88 : 72   (42:40)
   Pardubice 4./8 - Olomoucko 7./7       82 : 70   (40:29)
   DĚČÍN 5./8  - Ostrava  11./6          106 : 78   (56:35)
   USK Praha  9./7 - Brno 6./8               77 : 76   (27:40)
 
PŘEDEHRÁVKA 7. KOLA  
   Nymburk 1./8 - Svitavy 2./8             85 : 77   (43:41)  ČT 18. 10.
 
4. KOLO  SO 14. 10.
  Brno 1./7 - DĚČÍN 6./6                   77 : 68   (29:31)    
  ÚSTÍ  9./5 - Kolín 10./5                    86 : 87   (44:46) 
  Opava 3./7 - Hradec Kr. 12./4       102 : 91   (46:43)
 
3. KOLO  DĚČÍN 2./5 - Olomoucko 7./4   100 : 84  (23:22, 51:42, 76:58)
              Opava 4./5 - ÚSTÍ  9./4               94 : 79  (30:15, 50:37, 73:54) 
2. KOLO   Svitavy - DĚČÍN               84 : 69  (21:19, 47:32, 62:51)
              ÚSTÍ - Pardubice              79 : 96  (10:21, 36:47, 62:74)  
1. KOLO  DĚČÍN - Hr. Králové  (N)  99 : 79  (24:29, 53:43, 71:67) 
              USK Praha - ÚSTÍ             70 : 81  (17:18, 30:42, 42:60)
 
 
  ALPE ADRIA CUP   
ÚSTÍ  1./1/2 - Sencur (SLO) 4./2/2    106 : 79  (32:15, 53:34, 80:55) 3.10. 
DĚČÍN 1./1/2 - Levice (SLK) 4./1/1   77 : 70  (18:19, 39:34, 60:54) 27.9.
Skrljevo (CRO) 1./2/4 - Brno 3./1/1   78 : 74  (24:28, 35:47, 58:63) 26.9.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář