Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

HÁZENÁ 2018 - 2019

22. 9. 2018
 
  EXTRALIGA MUŽI  
 
3. KOLO ST 19. - NE 23. 9.  
 
Nové Veselí 1./6 Brno 10./2            28 : 25  (13:12)
Litovel 12./0 - Karviná 2./4               20 : 32  (10:16)
Hranice 3./4 LOVOSICE 4./4          28 : 24  (14:11) 
Kopřivnice 5./4 Zubří 9./2                 31 : 25  (18:11)
Fr.-Místek 11./0 - Plzeň 6./3            NE od 17.00 
Jičín 8./2 Dukla Praha 7./3              22 : 24  ( 9:12)  hr. ve ST
 
 
 
  MOL LIGA ŽENY    
 
3 . KOLO  PÁ 21. - NE 23. 9.
Veselí 1./6 - Šala 9./2                         25 : 24  (14:11)
Michalovce 2./5 Ostrava 10./2           36 : 26  (16:15)
Slavia Praha 7./2 - Zlín 3./4              NE od 15.00    
Plzeň 4./4  (N) - Písek 8./2                   31 : 28  (13:13)
MOST 6./2 Olomouc 5./3                  40 : 23  (16:13)
Bánovce 11./0 - Prešov 12./0                 22 : 28  (11:13)
 
 
_____________________________________________
 
  EXTRALIGA MUŽI  
2. KOLO ST 12. - NE 16. 9.
LOVOSICE 1./2/4 (3.) - Jičín 7./2/2 (7.)            21 : 19  (10:10) 
Zubří 5./2/2 (1.) - Nové Veselí 2./2/4 (10.)         25 : 27  (11:14)  
Karviná 6./2/2 (2.) - Hranice 4./2/2 (9.)               26 : 24  (14:11) 
Brno 8./2/2 (11.) - Litovel 12./2/0 (N)                  22 : 20  (11:10) 
Dukla Praha 10./2/1 (5.) Plzeň 3./2/3 (4.)         24 : 24  (10:11) 
Fr.-Místek 11./2/0 (8.) - Kopřivnice 9./2/2 (6.)       30 : 32  (13:15)
 
1 . KOLO PÁ  7. -  SO 8. 9.
Litovel (N) Zubří (1.)                   22 : 27  (12:14)  
Jičín (7.) Karviná (2.)                  27 : 26  (11:10)
LOVOSICE (3.) - Dukla Praha (5.)  32 : 30  (18:18)
Kopřivnice (6.) - Plzeň (4.)              29 : 38  (12:21)
Nové Veselí (10.) - Fr.-Místek (8.)    23 : 22  (11:10) 
Hranice (9.) Brno (11.)                 31 : 24   (20:12)
 
Sestoupily Strakonice (12.)
 
(v závorkách je umístění klubů po základní části v minulé sezoně)    
 
 
 
  MOL LIGA ŽENY   
2 . KOLO  ST 12. - NE 16. 9.
Prešov 12./3/0 (8.) - Veselí 1./2/4 (5.)                23 : 32
Zlín 2./2/3 (9.) - Plzeň  (N)                                 27 : 21  (14:  8) 
Olomouc 4./2/3 (6.) - Michalovce 3./2/3          27 : 27  (11:14)  
Ostrava (7.) Slavia Praha (2.)                            22 : 17  (10:11) 
Šala (4.) - MOST (1.)                                            26 : 25  (17:14) 
Písek (10.) - Bánovce 11./2/0 (12.)                       35 : 26   (17:11)   
 
PŘEDEHRÁVKA 4. KOLA
Plzeň 7./2/2 (N) - Prešov 11./2/0 (8.)  21 : 19  (10: 9)
 
1 . KOLO  SO 1. - NE 9. 9.
MOST (1.) - Prešov (8.)                  35 : 24  (19:11)
Plzeň (N) - Slavia Praha (2.)            30 : 34  (17:19)
Michalovce (3.) - Šala (4.)                27 : 20  (14: 8)
Veselí (5.) Písek (10.)                    35 : 22  (19:10)
Olomouc (6.) - Ostrava (7.)              19 : 17  (11: 7) 
Bánovce (12.) - Zlín (9.)                   21 : 30  (12:16)
 
Ligu opustily Hodonín (11.) a Trenčín (13.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář